МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Алтан аргамж” Монгол-Энэтхэгийн харилцаа: Онц бөгөөд Бүрэн эрхт Элчин сайд О.Нямдаваа
  • 09:40
    Атар 60 жил: Уриншаас ургац
  • 10:00
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 10:30
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “DeFacto” мэтгэлцээн /давталт/
  • 15:30
    Эх өв: “Богдын сэнтий”
  • 16:00
    “Ер бусын аялал” Уран сайхны кино
  • 17:30
    “Төл- таван эрдэнэ” Өвөрхангай аймгаас бэлтгэв
  • 18:00
    Сүлд
  • 18:20
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Сүлдэт баганын дэргэдээс...
  • 19:00
    “Робокон-2019”
  • 19:20
    “Төл-таван эрдэнэ” Сэлэнгэ, Булган аймгаас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Соёл Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 59.60-р анги
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 376,377-р анги
  • 11:30
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 2-р анги
  • 12:30
    "өсөг"
  • 12:40
    "баримтат кино"
  • 13:40
    "концерт"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 23-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 378,379-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 18:40
    "өсөг"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 3-р анги
  • 21:10
    "говьд байгуулсан ойн төгөл"
  • 21:15
    "монгол улсын үндсэн хуульд оруулах нэмэлт өөрчлөлтийн төсөл"
  • 21:30
    "дэлхийн хүмүүс"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 24-р анги
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    fiba 3*3 u23 - беларус-япон - эм
  • 10:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "japan video topics"
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    fiba 3*3 u23 - беларус-япон - эр
  • 11:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    business news
  • 11:55
    "дуни" соак 36-р анги
  • 13:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    "тэ жу ён " соак 101-р анги
  • 14:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:45
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:30
    "дэндүү их хүсэл" соак 37-р анги
  • 16:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    азийн орнуудын соёлоос - хятадын мега төсөл
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    fiba 3*3 u23 - оху- тайланд - эм
  • 19:05
    fiba 3*3 u23 - тайланд - монгол - эр
  • 19:30
    "дуни" соак 37-р анги
  • 20:45
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 102-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:40
    “Хатан хаан ба эх орон” баримтат кино
  • 06:40
    “Хутагт хувилгаадын намтар түүхээс” цуврал нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн киноны 2-р анги
  • 08:30
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 1-р шат
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 13-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:15
    “Тоо юу, сүлд үү? 21-р хэсэг
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    “Ардын парламаент” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг Орхон аймаг,Булган аймаг, 4-р хэсэг
  • 14:20
    “Тоо юу,сүлд үү? 22-р хэсэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд”олон ангит УСК, 100-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Гадаад мэдээ
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “VIP car wash”үзүүлж байна
  • 17:15
    “Өсөг” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 1-р шат
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг Дундговь аймаг,4-р хэсэг
  • 21:30
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” туркийн олон ангит УСК,4-р анги
  • 22:50
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Харь орны шоронд-23" баримтат кино
  • 12:00
    Элсэн цаг Хэлэлцүүлэг ярилцлага /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 359,360-р анги
  • 14:05
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 12-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 361,362-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:10
    Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн - НОМИН
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:40
    "Мөрдөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 22:40
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Спартак - Цус ба элс" ОАК 13-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “миний төгс хайр”-8 соак
  • 10:40
    “миний гүнж”-2 соак
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    “хүүхдийн эмч сонсож байна”
  • 14:00
    “х 35” movie talk show
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “миний төгс хайр”-9 соак
  • 19:15
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 19:30
    “хайрын хүч”
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 21:30
    “миний гүнж”-3 оак
  • 22:50
    “миний төгс хайр”-9 соак
  • 23:25
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 3-р анги
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /22/
  • 07:15
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /22/
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:50
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /3.5/
  • 09:35
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 23-р анги
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /22/
  • 10:50
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /22/
  • 11:15
    “Невский” ОАК 2-р анги
  • 12:05
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 12:20
    Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 3-р анги
  • 13:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /3.5/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /22/
  • 14:45
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /22/
  • 15:10
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 23-р анги
  • 16:05
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 16:15
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 17:15
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 4-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /23/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /23/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:25
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /3.6/
  • 21:30
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 24-р анги
  • 22:35
    “Невский” ОАК 3-р анги
  • 23:40
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 4-р анги
  • 00:35
    Мэдээ
  • 01:45
    Нөгөө кинонууд: “Миний ээжийн амрагууд” УСК
  • 03:20
    Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал /17/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.13-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 48-49-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.1-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 21-р анги
  • 11:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" 5-р ангийн хичээл №27
  • 11:45
    Би Монгол хүн
  • 11:55
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Аугаа зуун" ОАК 22-р анги
  • 13:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн ахлах бүлэг №23
  • 13:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн бэлтгэл бүлэг №23
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №27,28
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 18-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.14-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 50-51-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.2-р анги
  • 19:00
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 22-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн цаг
  • 20:30
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 23-р анги
  • 23:15
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 19-р анги
  • 00:20
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 75,76-р анги
  • 08:20
    "Бүтээгчид"
  • 08:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    Хошин шог
  • 10:00
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19214
  • 10:15
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 10:20
    "Хүмүүний ертөнц" Баримтат кино 4-р анги
  • 11:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 39-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 12:50
    Хөгжилтэй аялал үзүүлж байна
  • 13:00
    Мөнгөнморьт сумын Мөнхжаргалант уулын тахилга 2019
  • 14:45
    "Сошиал туршилт"
  • 14:50
    High trade
  • 15:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 15:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 15:30
    Хошин шог
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    Содон аялгуу
  • 16:20
    "Бүтээгчид"
  • 16:25
    "Сошиал туршилт"
  • 16:30
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 27,28-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:05
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хошин шог
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19214
  • 22:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 40-р анги
  • 23:00
    "Хүмүүний ертөнц" Баримтат кино 4-р анги
  • 23:55
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 44-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 59,60-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 29-32-р анги
  • 10:30
    "Нүд гялбам" СОАК 1-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 44-46-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 71-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 7-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 12-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Шивнээ" СОАК 11-р анги
  • 17:00
    "Тог тог тог" /season-5/ 11-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 61,62-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 33-36-р анги
  • 18:30
    "Ороод гараач" /season-2/ 12-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 72-р анги
  • 21:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-2/ 21-р анги
  • 22:00
    "Нүд гялбам" СОАК 2-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Шивэгчний өчил" /season-2/ 4-р анги
  • 01:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 12-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 7-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Өглөөний сонин" хөтөлбөр /шууд/
  • 08:00
    "Бизнес толь"
  • 08:30
    "Surprise" шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    УИХ чуулган шууд дамжуулж байна
  • 13:00
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАК 23-р анги /давталт/
  • 14:00
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 6-р анги /давталт/
  • 15:00
    УИХ чуулган шууд дамжуулж байна
  • 18:00
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Golf and coffee" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 7-р анги
  • 22:30
    "Бизнес толь"
  • 23:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 00:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:30
    Шүгэл хүүгийн адал явдал
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Көзайым ОАУСК 2р бүлэг 3-р анги
  • 09:45
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    CPI school үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Cella academy үзүүлж байна
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    SMEAG school үзүүлж байна.
  • 13:05
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    QQ english school үзүүлж байна
  • 14:30
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Көзайым ОАУСК 2р бүлэг 4-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:00
    Миний Улаанбаатар- эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 22:40
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 01:10
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Монгол ардын ерөөл
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Сурагчдын амралтанд: Хайрын зуслан ОАК 6,7-р анги
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 19:30
    Цайны зам Баримтат кино
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Үүр цайхын өмнө ОАК Төгсгөлийн 32-р анги
  • 23:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Хайрын эрэлд" МОАК (33,34-р анги)
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 11:00
    "Их хотын залуус" ОАК (5,6-р анги)
  • 12:20
    "Уншаад шатаа (Burn After Reading)" УСК
  • 14:10
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.19-22-р анги)
  • 15:50
    "Нийгмийн шаар (Breathless)" УСК
  • 18:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК (35-р анги)
  • 19:30
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.23,24-р анги)
  • 20:30
    "Их хотын залуус" ОАК (7-р анги)
  • 21:30
    "Яруу найраг (Poetry)" УСК
  • 00:10
    "Маад (Mud)" УСК
  • 02:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК (34,35-р анги)
  • 03:55
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.21-24-р анги)
  • 05:25
    "Их хотын залуус" ОАК (6,7-р анги)
  • 06:40
    "Яруу найраг (Poetry)" УСК

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 810-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Хайрт эгч" ОАК 2-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Аав ээж миний хүсэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 12:45
    Хотын цаг
  • 13:00
    "Найзын яриа" Шударга ёсны өгүүллэг
  • 13:20
    "Эцэг эх хүүхэддээ 2 зүйл өгдөг" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 17-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 130,131,132-р анги
  • 16:45
    "Эцэг эх хүүхэддээ 2 зүйл өгдөг" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Алтжин бикини шоу-2019
  • 17:20
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Хамтдаа суръя" хар зураг: Арьсан урлал: Бугуйвч
  • 18:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #11
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 811-р анги
  • 19:30
    "Хайрт эгч" ОАК 3-р анги
  • 20:25
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    "Сансар огторгуйн бүтэц" Баримтат кино #2
  • 22:20
    "Аав ээж миний хүсэл" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 18-р анги
  • 23:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 23:25
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    "Хайрт эгч" ОАК 3-р анги
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 10:00
    "Хошин шог"
  • 10:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Boyka undisputed" УСК
  • 13:00
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Чимх инээд" -2019
  • 13:30
    "ХХ-р зуун" баримтат кино 10-р анги
  • 14:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:10
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 18:10
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр: Хавдар
  • 19:10
    "Би дуралмаар байна" МУСК
  • 21:00
    "Чимх инээд" - 2019
  • 21:20
    "Дэлхийн хотууд" - New York 1-р хэсэг
  • 21:40
    "Механик" УСК
  • 23:40
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 10:05
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 32-р анги
  • 11:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:00
    "Гэртээ харих зам" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    TEDx Рояаль
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 33-р анги
  • 20:15
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 22:15
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-3/ 6-р анги
  • 23:25
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Сабрина увдист охины нууц" хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино төгсгөлийн 26-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Аялдаг бол гоё" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 78-р анги
  • 12:00
    "Сайн байна уу Захирлаа" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гоморра" ОАК 20-р анги
  • 15:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 16:00
    "Ичээнд нь" МУСК
  • 17:44
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сургуулиа судалъя"
  • 19:30
    Оддын дайн: "Эсэргүүцэл" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 20:00
    "Гоморра" ОАК 21-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Hype music" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 79-р анги
  • 23:00
    "Тесла моторс"
  • 00:00
    "Гоморра" ОАК 21-р анги
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 08:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 09:00
    "Аlivemax" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" Шууд
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 23:30
    "Gags"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Лунтик"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 09:30
    Da Vinci Kids – “Ницще нэвтрүүлэг
  • 09:35
    Da Vinci Kids – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Төмөр хүн"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    " Пингвин”хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Цаг агаар
  • 18:33
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:25
    Da Vinci Kids – “Ницще”
  • 19:35
    Da Vinci Kids – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    "X лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт ” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Хоолоор наадагч” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:15
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:40
    Da Vinci Learning – “Байгалийн нууц”
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    Сүлд
  • 15:00
    мэдээ
  • 14:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 14:05
    Хөндөх сэдэв: Бүтээн байгуулалт
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    мэдээ
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Амрыг эрье
  • 19:35
    Онцлох зочин
  • 19:55
    ММ энэ долоо хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    "Өсөг"
  • 08:50
    "Таны амралтанд"
  • 09:00
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 09:40
    "Монголын сайхан орноор"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Тоглолтын цаг"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд" ХОАК" 25-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:10
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 14:55
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК" 26-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    Таны амралтанд
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Хянах цаг"
  • 20:20
    "Өсөг"
  • 20:20
    Тоглолтын цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Тахианы өд" ХОАК" 27,28-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Эрин цагийг оношлохуй” цуврал нэвтрүүлэг №12
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Н.Энхбаяр “Сохрын орон” номын нээлт
  • 10:50
    Хүн төрөлхтний хайртай дуу
  • 11:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц. Судлаач У. Эрия
  • 11:30
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц № 55, 56. Доктор З.Бат-Отгон
  • 12:30
    “33 метр квадрат” УСК 15, 16
  • 13:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 14:15
    “UB лавлах 1900 1617” нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “33 метр квадрат” УСК 17,18
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц. Судлаач У. Эрия
  • 19:35
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 20:00
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц № 57, 58. Доктор З.Бат-Отгон
  • 21:00
    “Соёлын илэохийллийн олон төрөл” зөвлөлдөх уулзалт
  • 22:55
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 23:05
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:10
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    nba tv film room: nba finals game 5
  • 01:00
    the starters: 6162
  • 01:30
    nba gametime tape
  • 02:00
    nba gametime tape
  • 02:30
    hardwood classics: lakers vs celtics 1987 finals g4
  • 04:30
    hardwood classics: bulls vs suns 1993 finals g6
  • 06:30
    the starters: 6163
  • 07:00
    nba gametime live
  • 08:00
    the starters: 6163
  • 08:30
    nba gametime tape
  • 09:30
    hardwood classics: celtics vs lakers 1969 finals g7
  • 10:30
    the starters: 6163
  • 11:00
    nba gametime tape
  • 12:00
    nba home video: 2000 los angeles lakers
  • 13:00
    the starters: 6163
  • 13:30
    nba gametime tape
  • 14:30
    nba tv film room: nba finals game 5
  • 16:30
    nba gametime tape
  • 17:30
    hardwood classics: jazz vs bulls 1997 finals g6
  • 19:30
    nba gametime tape
  • 20:30
    the starters: 6163
  • 21:00
    nba home video: 2000 los angeles lakers
  • 22:00
    nba gametime tape
  • 23:00
    hardwood classics: pacers vs lakers 2000 finals g6

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    арсенал-байерн ucl 2013-2014
  • 11:00
    ман.ютд-ньюкасл pl 2013-2014
  • 13:00
    түүхэн тоглолт №4: ньюкасл-арсенал 2010/11
  • 13:30
    бостон - кливленд тоглолт #3 плэй офф 2017
  • 15:30
    жүдо будапешт гранпри 2018 өдөр 1
  • 18:00
    арсенал-байерн ucl 2013-2014
  • 20:00
    ман.ютд-ньюкасл pl 2013-2014
  • 22:00
    бостон - кливленд тоглолт #3 плэй офф 2017

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    "уран сайхны гимнастик" азийн цом өдөр 2
  • 12:30
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #14
  • 13:00
    шороон гахай жилийн сар шинийн барилдаан
  • 19:00
    "бөхийн ертөнц" нэвтрүүлэг - дугаар #8
  • 20:00
    "бөртэ чоно 2018"
  • 22:30
    "xxi зууны наадам" - 2010 он
  • 23:30
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #15

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #"Made in mongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc 188 веласкэс-вэрдум
  • 11:30
    ufc 190 роузи-корреа
  • 14:30
    ufc fight night хэндэрсон-тайч
  • 18:00
    жүдо дюссельфорфын их дуулга 2019 өдөр 3
  • 20:30
    one: жакарта-eternal glory
  • 23:30
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #28

Сүлд ТВ

  • 08:05
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу 
  • 09:00
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 12:00
    Үндэсний их баяр наадам-2017  Уяачдын баяр наадам/Эрлийз дээд,Дунд,Бага нас/
  • 12:30
     “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 14:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 15:30
    “Өнөр бүл " МУСК
  • 16:00
    "Уяачийн хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Монголын гэгээ"нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 19:00
    "Монгол нүнжиг" нэвтрүүлэг /шууд/
  • 20:30
    Эрдэнэт хурд-2018 Төвийн бүсийн уралдаан /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 20:50
    “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:15
    " Нууцлагдсан дайн "  Баримтат кино /2-р хэсэг/
  • 22:50
    "Хаврын гоёл-2019"
  • 23:00
    46 оны Ленинград /1-р анги/
  • 00:00
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг
  • 08:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 20
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 55, 56
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 28/
  • 10:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.23-р анги
  • 11:10
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 8-р анги
  • 12:25
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 46-р анги
  • 14:10
    "Нүхэн гарц" ОАК 8-р анги
  • 15:20
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК төгсгөлийн 70-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 9-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 47-р анги
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Нүхэн гарц" ОАК 9-р анги
  • 21:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    "Элсэн цаг" ОАК 1-р анги
  • 22:45
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.24-р анги
  • 23:55
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 47-р анги
  • 01:05
    "Нүхэн гарц" ОАК 9-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    юта-хьюстон nba 2018-19
  • 02:00
    ман ютд-кристал.п pl 13-р тойрог
  • 04:00
    филадельфиа-милуоки nba 2018-19
  • 06:00
    the buzzer нэвтрүүлэг №1833
  • 07:00
    тоттенхэм-челси pl 13-р тойрог
  • 09:00
    "nba roundtable - legends journey" баримтат кино
  • 09:30
    портланд-орландо nba 2018-19
  • 11:30
    pl world №49
  • 12:00
    борнмут-арсенал pl 13-р тойрог
  • 14:00
    "roundtable - 1980's mavs" баримтат кино
  • 14:30
    бостон-оклахома сити nba 2018-19
  • 16:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер №16: михаэль лаудруп
  • 17:00
    байерн-аякс аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 19:00
    "finding giannis" баримтат кино
  • 19:30
    даллас-торонто nba 2018-19
  • 21:30
    nba финал 2019 - тоглолт #5

NTN

  • 08:00
    Төрийндуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    NTN үзүүлжбайна
  • 08:55
    Golf and Coffee ” чөлөөт ярилцалгын нэвтрүүлэг/Давталт/
  • 09:55
    NTN Бизнес мэдээ
  • 10:15
    Дэлхийн монгол аялал”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:35
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    NTN Бизнес мэдээ
  • 11:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 41-р анги/Давталт/
  • 11:45
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Өнгөлөгөдөр” өдрийнхөтөлбөр
  • 13:00
    NTN үзүүлжбайна
  • 13:10
    Дэлхийн монгол аялал”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 13:50
    Гадаад дууны цаг
  • 14:10
    “Төрмөл авъяатай Төрсөн дуучин” урлагийн баримтат танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 14:45
    NTN үзүүлжбайна
  • 14:55
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:05
    Аффоризм
  • 15:10
    NTN Бизнес мэдээ
  • 15:30
    NTN үзүүлжбайна
  • 15:40
    МУСК
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    NTN үзүүлжбайна
  • 17:30
    Дэлхийн монгол аялал”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    NTN Бизнес мэдээ
  • 18:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:30
    “THE BOSS”чөлөөт ярилцалгын нэвтрүүлэг
  • 19:30
    NTN үзүүлжбайна
  • 19:40
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Зочины цаг"
  • 20:20
    NTN үзүүлжбайна
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 42-р анги
  • 22:00
    NTN үзүүлжбайна
  • 22:10
    “Сошиал ертөнцийн иргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    NTNБизнесмэдээ
  • 22:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 23:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:20
    Төрийндуулал
  • 23:25
    Сайханамраарай!

Олон Саналтай

VI/2621:30

MovieBox

"Ариун бодлын мөнхийн гэгээ (Eternal Sunshine of the Spotless mind)" УСК

VI/2614:10

AsianBox

"Сарны хосууд" ОАК 3-р анги

VI/2617:50

TV5

"house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг