МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/
  • 09:00
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Хөгжмийн агшин
  • 09:40
    Вагоны ээж
  • 10:00
    Уучлаарай үр минь
  • 10:10
    “Эргэх дөрвөн цаг” Баянхонгор, Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв
  • 10:40
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Дэлхийн түүхүүд: “Цагаан арьст хар жаал” баримтат кино
  • 15:10
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Урлан: “Талын уянга” Зураач Б.Болд
  • 16:00
    “Өөдөөс ширтсэн нүд” уран сайхны кино 7-р анги
  • 17:00
    Эрхзүйн хөтөч
  • 17:20
    “MNB Music”хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “Анхаарах өнцөг” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Робокон-2019”
  • 19:10
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол” /шууд/
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:55
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 55.56-р анги
  • 23:20
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:40
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 372,373-р анги
  • 11:30
    "хурандаа земина" оросын олон ангит 64-р анги
  • 12:40
    "хөгжилд түүчээлсэн 95 жил"
  • 13:20
    "монгол улсын төлөөллийн байгууллагыг хөгжүүлэх төсөл"
  • 13:30
    "концерт"
  • 14:10
    "өсөг"
  • 14:20
    "үндэсний компани үнэнийг тодруулж байна"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 21-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 374,375-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 18:40
    "өсөг"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "гүйцэтгэгч" оросын олон ангит кино 1-р анги
  • 21:10
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:10
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 22-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    "japan video topics"
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    fiba 3*3 u23 - хятад - япон - эм
  • 10:30
    fiba 3*3 u23 - оху - япон - эр
  • 10:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:30
    "дуни" соак 34-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:35
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "тэ жу ён " соак 99-р анги 1-р хэсэг
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "тэ жу ён " соак 99-р анги 2-р хэсэг
  • 15:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:55
    "дэндүү их хүсэл" соак 35-р анги
  • 16:55
    business news
  • 17:05
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    fiba 3*3 u23 - монгол-тайланд - эм
  • 19:05
    fiba 3*3 u23 - хятад - тайланд - эр
  • 19:30
    "дуни" соак 35-р анги
  • 20:45
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 100-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:40
    “Галын хүч”баримтат кино
  • 06:40
    “Хутагт хувилгаадын намтар түүхээс” цуврал нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Боруто”хүүхэлдэйн киноны40-р анги
  • 08:30
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 1-р шат
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 11-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:55
    “Business maximum 88”
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:15
    “Тоо юу,сүлд үү? 17-р хэсэг
  • 12:00
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    “Өсөг” нэвтрүүлэг
  • 13:40
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг/Орхон аймаг,Булган аймаг,/ 2-р хэсэг
  • 14:10
    “Тоо юу, сүлд үү”,18-р хэсэг
  • 14:50
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд”олон ангит УСК, 98-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Гадаад мэдээ
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “VIP car wash”үзүүлж байна
  • 17:15
    “Алтан цом 2019” Хэнтий нутгийн спортын их наадам
  • 17:30
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 1-р шат
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Хонгил” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:56
    “Говьд байгуулсан ойн төгөл” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг Дундговь аймаг,2-р хэсэг
  • 21:30
    “Бохир мөнгө, хайр сэтгэл” туркийн олон ангит УСК,2-р анги
  • 22:50
    Нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 23:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:40
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Үл мэдэгдэх газар орон" баримтат кино
  • 12:00
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Healthy talk" Эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 355,356-р анги
  • 14:05
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 10-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 357,358-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:10
    C1 - энэ долоо хоногт
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:40
    "Мөрдөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 11-р анги
  • 22:40
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Спартак - Цус ба элс" ОАК 11-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “миний төгс хайр”-6 соак
  • 10:45
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 11:00
    “миний хатагтай”-16 соак
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Business time
  • 13:00
    “түүхэн хэлхээ”
  • 14:00
    “эмч сонсож байна”
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    Business time
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Business location
  • 17:30
    Нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “миний төгс хайр”-7 соак
  • 19:15
    "хотын цаг"
  • 19:30
    “х 35” movie talk show
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 21:30
    “миний гүнж”-1 соак
  • 22:50
    Hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 23:05
    “миний төгс хайр”-7 соак
  • 23:40
    Эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 1-р анги
  • 07:00
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /20/
  • 07:25
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /20/
  • 07:50
    Мэдээ
  • 08:50
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /3.2/
  • 09:35
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 21-р анги
  • 10:25
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /20/
  • 10:50
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /20/
  • 11:15
    “Юунагийн гудамж” ОАК 50-р анги
  • 12:20
    Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 1-р анги
  • 13:25
    “Торгоны зам” баримтат кино /28/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /20/
  • 14:45
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /20/
  • 15:10
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 21-р анги
  • 15:55
    “Өөр өнцөг” хэлэлцүүлэг
  • 17:15
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 2-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /21/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /21/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    МУ-ын үндсэн хуульд оруулах нэмэлт өөрчлөлтийн төсөл
  • 20:25
    “Үзэл бодлын зөрөг” ярилцлага
  • 21:30
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 22-р анги
  • 22:35
    “Невский” ОАК 1-р анги
  • 23:35
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 2-р анги
  • 00:30
    Мэдээ
  • 01:25
    Нөгөө кинонууд: “Штрошек” УСК
  • 03:15
    Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал /15/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.11-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 44-45-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.25-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 19-р анги
  • 11:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №27
  • 11:40
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №27
  • 12:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:15
    "Аугаа зуун" ОАК 20-р анги
  • 13:20
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №27
  • 13:50
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Яг түүн шиг" шоуны тайзны ард...
  • 14:30
    Хөгжмийн цаг
  • 14:50
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №25,26
  • 15:50
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:55
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 16-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.12-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 46-47-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.26-р анги
  • 19:00
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 20-р анги
  • 20:20
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 21-р анги
  • 23:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 17-р анги
  • 00:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 71,72-р анги
  • 08:20
    "Сошиал туршилт"
  • 08:30
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:35
    Хошин шог
  • 10:00
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19213
  • 10:15
    "Содон аялгуу"
  • 10:20
    "Хүмүүний ертөнц" Баримтат кино 2-р анги
  • 11:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 37-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 12:50
    Хөгжилтэй аялал үзүүлж байна
  • 13:00
    Баянхутаг овооны 10 жилийн ой - Хэнтий аймгийн Биндэр сум
  • 14:45
    "Бүтээгчид"
  • 14:50
    High trade
  • 15:20
    "Содон аялгуу"
  • 15:30
    "NBA ACTION" 1834
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:20
    "Сошиал туршилт"
  • 16:25
    "Бүтээгчид"
  • 16:30
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 23,24-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Хошин шог
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19213
  • 21:50
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 22:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 38-р анги
  • 23:00
    "Хүмүүний ертөнц" Баримтат кино 2-р анги
  • 23:55
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 42-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 55,56-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 21-24-р анги
  • 10:30
    "SKY шилтгээн"СОАК 19-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 69-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 6-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 10-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Шивнээ" СОАК 9-р анги
  • 17:00
    "Тог тог тог" /season-5/ 9-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 57,58-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-4/ 25-28-р анги
  • 18:30
    "Ороод гараач" /season-2/ 10-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 70-р анги
  • 21:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-2/ 19-р анги
  • 22:00
    "SKY шилтгээн" СОАК 20-р анги
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "Шивэгчний өчил" /season-2/ 2-р анги
  • 01:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 10-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 6-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 07:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 07:05
    "Өглөөний сонин" хөтөлбөр /шууд/
  • 08:00
    "Бизнес толь"
  • 08:30
    "Surprise" шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 10:00
    Хүний нөөцийн Академи үзүүлж байна
  • 10:20
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАК 21-р анги /давталт/
  • 11:20
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:10
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 4-р анги /давталт/
  • 13:10
    "Тосон бумба цаазын тавцанд" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:55
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 15:55
    "Тавилан" хүмүүнлэгийн нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАК 22-р анги
  • 17:35
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 5-р анги
  • 21:40
    "Бизнес толь"
  • 22:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:15
    Дэлхийн монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 07:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Көзайым ОАУСК 2р бүлэг 1-р анги
  • 09:45
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    CIA academy үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Cella english school үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Миний Улаанбаатар эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Smeag school, IMS academy үзүүлж байна
  • 13:05
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    QQ academy, BECI academy үзүүлж байна.
  • 14:30
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Көзайым ОАУСК 2р бүлэг 2-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Тод хэлэлцүүлэг"
  • 22:30
    Миний Улаанбаатар- эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 23:05
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:45
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 01:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 02:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Хошин цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Монгол ардын ерөөл
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Сурагчдын амралтанд:Хайрын зуслан ОАК 3,4-р анги
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    Онцгой дуудлага
  • 19:20
    Хөгжилтэй аялал - “Баярлалаа”
  • 19:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:00
    Нэмэлт цаг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    "Өсөг" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Үүр цайхын өмнө ОАК 30-р анги
  • 23:00
    Аяллын тойрог
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:30
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Хайрын эрэлд" МОАК (31,32-р анги)
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:45
    "Их хотын залуус" ОАК (3,4-р анги)
  • 12:05
    "Приусны Босс" МУСК
  • 13:45
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.15-18-р анги)
  • 15:25
    "Шар тэнгис (Yellow Sea)" УСК
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:05
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК (33-р анги)
  • 19:30
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.19,20-р анги)
  • 20:30
    "Их хотын залуус" ОАК (5-р анги)
  • 21:30
    "Хүн төрөлхтний үр удам (Children of Men)" УСК
  • 23:40
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 01:10
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.17-20-р анги)
  • 02:40
    "Хайрын эрэлд" МОАК (32,33-р анги)
  • 04:10
    "Их хотын залуус" ОАК (4,5-р анги)
  • 05:20
    "Хүн төрөлхтний үр удам (Children of Men)" УСК
  • 07:10
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (II.17-20-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 808-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 80-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    "Аав ээж миний хүсэл" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 3,4-р анги
  • 12:40
    "Хамтдаа суръя" Хүүхэлдэй-Скочоор хүүхэлдэй хийх
  • 13:05
    "Найзын яриа" Шударга ёсны өгүүллэг
  • 13:25
    "Talk With Me" "What3Words" Бүгд Найрамдах Энэтхэг улсаас Монгол улсад суугаа элчин сайд Мохиндер Пратап Сингх
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 15-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 124,125,126-р анги
  • 16:45
    Хошин шог
  • 17:00
    "Найзын яриа" Шударга ёсны өгүүллэг
  • 17:20
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 18:35
    "Хамтдаа суръя" Хувцас дизайн: Наран юбка
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 809-р анги
  • 19:30
    "Хайрт эгч" ОАК 1-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:15
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #11
  • 22:00
    Алтжин бикини шоу-2019
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 16-р анги
  • 23:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 23:25
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    "Зуун хоригдол" ОАК 1-р бүлгийн 1,2-р анги
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Sword art online" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 10:00
    "Хошин шог"
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Диваажингийн төөрөгдөл" УСК
  • 13:50
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Чимх инээд" - 2019
  • 14:30
    "XX зуун "баримтат кино 8-р анги
  • 15:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 17:20
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Маги" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:30
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Эрүүл монгол иргэн хөтөлбөр: Харшил
  • 20:20
    "Чимх инээд" - 2019
  • 21:00
    "Дэлхийн хотууд" нэвтрүүлэг - Бээжин 1-р хэсэг
  • 21:20
    "Crimnal" УСК
  • 23:40
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:40
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 10:30
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 30-р анги
  • 11:25
    "My UB" нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "Ажилд хүрэх зам" баримтат кино
  • 12:50
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:40
    "Шинэ үе-Чөлөөт эмэгтэйчүүд" хошин шог
  • 17:10
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:40
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 31-р анги
  • 20:15
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 22:15
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-3/ 4-р анги
  • 23:25
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Сабрина увдист охины нууц" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 10:30
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 76-р анги
  • 12:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гоморра" ОАК 18-р анги
  • 15:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 16:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Агаараар гүйцгээе"
  • 19:30
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
  • 20:00
    "Гоморра" ОАК 19-р анги
  • 21:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    УБ хотын худалдааны танхимын гишүүд ярьж байна
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 77-р анги
  • 23:00
    "Мартагдсан соёл иргэншлүүд"
  • 00:00
    "Гоморра" ОАК 19-р анги
  • 01:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 08:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 09:00
    "Аlivemax" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 23:30
    "Gags"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    “Лунтик"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:38
    “Лунтик"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх”
  • 09:38
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Эртний дэлхийн суут ухаантнууд” нэвтрүүлэг
  • 14:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Төмөр хүн"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    " Пингвин""хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Петер Пэн" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:20
    Da Vinci kids - "Ницще”
  • 19:40
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Х лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:50
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    Онцлох зочин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    ММ энэ долоо хоногт
  • 14:05
    “Зөв чиг”
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Хөгжлийн замаар: “Жижиг дунд үйлдвэрлэл-2”
  • 19:30
    Монгол Турк улс дипломат харилцаа тогтоосны 50 жилийн ой
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Оргилд хүрэх зам
  • 08:50
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    Таны амралтанд
  • 11:40
    "Өсөг"
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Тахианы өд" ХОАК 21-р анги
  • 13:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Сонголт бидний гарт" Баримтат кино
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК" 22-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    Таны амралтанд
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 20:25
    "Хянах цаг"
  • 20:40
    Моэголын сайхан орноор
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    ""Тахианы өд" " ХОАК 23, 24-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Олон улсын харилцаа: асуудал ба шийдэл” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 11:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц. Судлаач У. Эрия
  • 11:30
    ЭХЭМҮТөвийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 12:00
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц № 51, 52. Доктор З.Бат-Отгон
  • 13:00
    “33 метр квадрат” УСК 11, 12
  • 13:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “33 метр квадрат” УСК 13, 14
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц. Судлаач У. Эрия
  • 19:35
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 20:00
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц № 53, 54. Доктор З.Бат-Отгон
  • 21:00
    “Чухаг эрдэнэ” номын таницуулга
  • 21:10
    “Үндэсний хөгжлийн загвар” хэлэлцүүлэг
  • 23:40
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS World

  • 00:00
    30 for 30 celtics vs. lakers best of enemies part 1
  • 01:00
    nba gametime: tape
  • 02:00
    30 for 30 celtics vs. lakers best of enemies part 2
  • 03:00
    nba gametime: tape
  • 04:00
    30 for 30 celtics vs. lakers best of enemies part 3
  • 06:00
    nba action 2835
  • 06:30
    the starters: 6161
  • 07:00
    nba gametime: nba finals game 5 pregame live
  • 08:30
    the starters: 6161
  • 09:00
    open court: 18-19 rookies part 2
  • 09:30
    nba action 2835
  • 10:00
    hardwood classics: lakers vs sixers 1980 finals g6
  • 11:30
    open court: 18-19 rookies part 2
  • 12:00
    nba gametime: nba finals game 5 postgame live
  • 14:00
    nba gametime: nba finals game 5 postgame tape
  • 16:00
    nba gametime: nba finals game 5 postgame tape
  • 18:00
    hardwood classics: sixers vs lakers 1982 finals g6
  • 20:00
    nba gametime: nba finals game 5 postgame tape
  • 22:00
    nba action 2835
  • 22:30
    open court: 18-19 rookies part 2
  • 23:00
    nba gametime: nba finals game 5 postgame tape

SPS Classic

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    олимпиакос-ман.ютд ucl 2013-2014
  • 11:00
    тоттенхэм-ман.ютд pl 2013-2014
  • 13:00
    түүхэн тоглолт №2: ман.ютд-тоттенхэм 2008/09
  • 13:30
    сан антонио -мэмфис тоглолт #6 плэй офф 2017
  • 15:30
    жүдо дюсселдорфийн их дуулга 2018 өдөр 2
  • 17:30
    олимпиакос-ман.ютд ucl 2013-2014
  • 19:30
    тоттенхэм-ман.ютд pl 2013-2014
  • 21:30
    түүхэн тоглолт №2: ман.ютд-тоттенхэм 2008/09
  • 22:00
    сан антонио -мэмфис тоглолт #6 плэй офф 2017

SPS National

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    nba финал 2019 - тоглолт #5 (шууд)
  • 12:00
    ирээдүйн мистер - 2019
  • 17:00
    "xxi зууны наадам" - 2007 он
  • 18:00
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #9
  • 18:30
    дээд лиг финал -2019 танан гарьд - хүлэгүүд тоглолт#6
  • 20:30
    mcba "road to finals" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19215
  • 21:30
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #10
  • 22:00
    дээд лиг бүх одод-2019 монгол - америкийн багууд тоглолт
  • 23:30
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #11

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    #"Made in mongolia" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc fight night эдгар-фабер
  • 12:30
    ufc fight night свансон-лобов
  • 15:00
    wwe smackdown live 1033
  • 17:00
    жүдо дюссельфорфын их дуулга 2019 өдөр 1
  • 19:30
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #25
  • 20:00
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #26
  • 20:30
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #27
  • 21:00
    one warrior series 2-6
  • 21:30
    ufc 189 мэндэс-макгрегор

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу 
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
     “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    Үндэсний их баяр наадам-2017 /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:00
     “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 12:30
    "Гийнгоо" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Говийн зэрэглээ " МУСК
  • 15:40
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм"  Монгол улсын баатар Ж.Гүррачаа
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    " Нууцлагдсан дайн "  Баримтат кино /1-р хэсэг/
  • 18:45
    "Уяачийн хөрөг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
     Үндэсний их баяр наадам-2017 /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 20:30
    “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг "Хүүхэн шүүлэнгийн хээр"
  • 22:50
    Хаврын 17 учрал  УСК /11-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин  /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 18
  • 08:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 51, 52
  • 09:05
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 26/
  • 10:05
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.21-р анги
  • 11:15
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 6-р анги
  • 12:30
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 44-р анги
  • 14:10
    "Нүхэн гарц" ОАК 6-р анги
  • 15:15
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 68-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 7-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 45-р анги
  • 19:55
    "Янь Ши ордны домог" киноны хувцас, чимэглэл бүтсэн түүх
  • 20:00
    "Нүхэн гарц" ОАК 7-р анги
  • 21:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 21:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 69-р анги
  • 22:35
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.22-р анги
  • 23:50
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 45-р анги
  • 01:00
    "Нүхэн гарц" ОАК 7-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    индиана-милуоки nba 2018-19
  • 02:00
    ливерпүүл-фүлхэм pl 12-р тойрог
  • 04:00
    голден стэйт-юта nba 2018-19
  • 06:00
    "kermit washington's story" баримтат кино
  • 07:00
    челси-эвертон pl 12-р тойрог
  • 09:00
    nba финал 2019 - тоглолт #5 (шууд)
  • 12:00
    nba финал 2019 - хэвлэлийн хурал (шууд)
  • 14:00
    ман сити-ман ютд pl 12-р тойрог
  • 16:00
    торонто-вашингтон nba 2018-19
  • 18:00
    ювентус-янг бойс аваргуудын лиг 2-р тойрог
  • 20:00
    nba gametime тойм №19216
  • 20:30
    "penny hardaway - one cent" баримтат кино
  • 21:30
    nba финал 2019 - тоглолт #5

NTN

  • 08:00
    Төрийндуулал
  • 08:05
    NTN үзүүлжбайна
  • 08:15
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөр
  • 08:35
    Зураглал
  • 08:40
    Хошин шог
  • 09:00
    NTN үзүүлжбайна
  • 09:10
    “Зочины цаг"
  • 09:40
    NTN бизнес мэдээ
  • 10:00
    Монгол дууны цаг
  • 10:20
    “Цам” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 11:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 39-р анги/Давталт/
  • 11:45
    NTN бизнес мэдээ
  • 12:00
    “Өнгөлөгөдөр” танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 13:00
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:15
    NTN үзүүлжбайна
  • 13:25
    "Дэлхийн монгол аялал"танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 13:45
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    МУСК
  • 15:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 16:00
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Гадаад дууны цаг
  • 16:30
    NTN бизнес мэдээ
  • 16:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    "Дэлхийн монгол аялал"танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 17:40
    NTN үзүүлжбайна
  • 17:50
    Засаг цаг-Сэргэлт /Давталт/
  • 18:50
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    NTN үзүүлжбайна
  • 19:10
    “Зочины цаг"
  • 19:40
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” цэнгээнт танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 20:00
    NTN бизнес мэдээ
  • 20:10
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөр
  • 20:50
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 40-р анги
  • 21:35
    NTN үзүүлжбайна
  • 21:40
    Golf and Coffee ” чөлөөт ярилцалгын нэвтрүүлэг
  • 22:40
    NTN бизнес мэдээ
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсниймэдээ” хөтөлбөр
  • 23:20
    Төрийндуулал
  • 23:25
    Сайханамраарай!

Олон Саналтай

VI/2621:30

MovieBox

"Ариун бодлын мөнхийн гэгээ (Eternal Sunshine of the Spotless mind)" УСК

VI/2614:10

AsianBox

"Сарны хосууд" ОАК 3-р анги

VI/2617:50

TV5

"house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг