МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Бөгтөртэй морьхон” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “Хайр” баримтат сурвалжилга
  • 10:50
    “Зогсошгүй”Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн Ю.Дэлгэрнасан
  • 11:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Вагоны ээж
  • 12:20
    “Мы поедем в Артек” Орос хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Бяцхан хөлбөмбөгчид” уран сайхны кино
  • 14:20
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    “MNB music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:50
    “Алтан аргамж” Монгол-Энэтхэгийн харилцаа: Онц Бөгөөд Бүрэн Эрхт Элчин сайд О.Нямдаваа
  • 16:30
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 17:00
    Элсэн цаг
  • 17:30
    Атар 60 жил: “Уриншаас ургац”
  • 18:00
    Эх өв: “Богдын сэнтий”
  • 18:30
    Монгол Турк улс дипломат харилцаа тогтоосны 50 жилийн ой
  • 18:50
    “Төл-таван эрдэнэ” Өвөрхангай аймгаас бэлтгэв
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар: “Эрүүл мэндийн үйлчилгээ”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Монголын түүх: “1939 оны Халх голын дайн”
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 51.52-р анги

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:20
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 61, 62-р анги,
  • 13:00
    "ижий минь" мугж б.ганчимэг
  • 13:50
    "найзын яриа"
  • 14:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 19-р анги
  • 15:40
    "манцуйтай тамирчин
  • 16:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 370,371-р анги
  • 17:00
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 63-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё"
  • 22:30
    "сэтгэл судлаач" туркийн олон ангит кино 20-р анги
  • 23:30
    "25 цаг мэдээллийн хөтөлбөр"
  • 00:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:45
    business news
  • 08:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    хошин шог
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:00
    "дуни" соак 32-р анги
  • 12:30
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 13:00
    fiba 3*3 улаанбаатар гранпри -2019
  • 19:50
    business news
  • 20:00
    "reach the beauty''
  • 20:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:35
    "ажлын дараа"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "дуни" соак 33-р анги
  • 23:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:05
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Гайхамшигт сармагчингууд” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Эцсийн мөрөөдөл” хүүхэлдэйн кино
  • 09:45
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    ”Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг хөтөлбөр
  • 11:20
    “Засаг цаг нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм
  • 13:00
    “Business maximum 88”
  • 13:10
    “Гэгээн алсын одод 2019” хүүхдийн урлагийн их наадмын 1-р шат
  • 13:40
    “Хөгжилтэй аялал” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Зураглал
  • 14:00
    Бүх цэргийн баяр наадам, цол олгох аймаг цэргийн цолтой 256 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 21:45
    “Дотно харьцаа шаардахгүй” УСК
  • 23:00
    Тоглолтын цаг
  • 01:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Xүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 1-р бүлгийн 7 - 9 -р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • 19:20
    Элсэн цаг Хэлэлцүүлэг ярилцлага /Давталт/
  • 20:20
    "Сайнаатай хамт дэлхийн мэдээг"
  • 20:50
    "Алганы хээ" Ток шоу /Давталт/
  • 22:00
    "Андрон" УСК
  • 23:50
    "Манайд нэг удаа" нэвтрүүлэг
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    sbn news-тойм
  • 08:45
    hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 09:00
    “орк” муск
  • 10:30
    “оньс ” уск
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:00
    “миний хатагтай”-11 соак
  • 15:00
    “миний хатагтай”-12 соак
  • 16:00
    hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 16:15
    “завгүй өдөр”
  • 17:00
    “миний хатагтай”-13 соак
  • 18:00
    “миний хатагтай”-14 соак
  • 19:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 19:30
    “миний хатагтай”-15 соак
  • 20:30
    “х 35” movie talk show
  • 21:30
    hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 22:00
    “хайрын хүч”
  • 23:00
    hard rock cafе-ulaanbaatar
  • 23:15
    “анчид” муск
  • 00:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Юунагийн гудамж” ОАК /43-48/
  • 12:05
    “Ялагдашгүй гарнизон” УСК
  • 13:40
    “Зүрхэнд дуссан нулимс” МУСК
  • 15:05
    “Фү Яаогийн домог” ОАК /14-19/
  • 20:00
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 20-р анги
  • 21:05
    “Юунагийн гудамж” ОАК 49-р анги
  • 22:30
    Нөгөө кинонууд : “Хирошима, миний хайр ” УСК
  • 00:35
    “Зүрхэнд дуссан нулимс” МУСК
  • 01:55
    Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал /15/
  • 02:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 03:20
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.8-9-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 36-38-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.22-23-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 41-42-р анги
  • 09:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:00
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 17-р анги
  • 11:05
    "Аугаа бүтээн байгуулалт" баримтат кино 1-р дугаар
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 13-14-р анги
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Аугаа зуун" ОАК 17-18-р анги
  • 16:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:15
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:25
    Сод Монгол
  • 18:30
    "Бүхнийг анагаагч хайр" СОАК 18-р анги
  • 19:55
    Шанхайд суралцангаа аялъя
  • 20:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Аугаа бүтээн байгуулалт" баримтат кино 2-р дугаар
  • 23:05
    "NBA talk" нэвтрүүлэг /s12 e34/
  • 00:35
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 10:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 16-р анги
  • 11:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 17-р анги
  • 12:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 66-70-р анги
  • 13:00
    Мандалын хурд 2019 - Дундговь аймгийн төвийн бүс
  • 14:45
    Сошиал туршилт
  • 14:50
    Хошин шог
  • 16:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 18-р анги
  • 17:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 19-р анги
  • 18:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАК 20-р анги
  • 19:00
    "Найзын яриа" өгүүллэгүүд
  • 19:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 19:25
    "Бүтээгчид"
  • 19:30
    Хошин шог
  • 20:30
    "Эгэл баатар" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого "
  • 21:40
    NBA GAME TIME нэвтрүүлэг 19213
  • 21:50
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 22:00
    "Миний нууц" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 39,40-р анги
  • 07:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 45-54-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 66-68-р анги
  • 14:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 20-р хэсэг
  • 15:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 13-24-р анги
  • 16:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 11-р хэсэг
  • 17:00
    "Ороод гараач" /season-2/ 5-8-р хэсэг
  • 18:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 19:00
    "Shark Tank-2" 3-р хэсэг
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Зоорь" МУСК
  • 00:00
    "Амлалт" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Азжаргал" МУСК
  • 11:05
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:05
    "Ус дээшээ урсдаг" МОАК 19,20-р анги
  • 13:45
    "Амьдралын өнгө" нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Дурлал шиг амьдрал" ОАК 1,2,3-р анги
  • 16:15
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Аз жаргалтай дурсамж 1" баярын нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Тосон бумба цаазын тавцанд" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 20:00
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг
  • 21:10
    "Golf and coffee" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Love" МУСК
  • 00:05
    "Бизнес толь"
  • 00:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 01:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    QQ school, SMEAG school үзүүлж байна.
  • 08:50
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 11:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 12:10
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:50
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна
  • 13:30
    CELLA academy, SMEAG school үзүүлж байна.
  • 13:40
    НЗДТГ үзүүлж банйа.
  • 13:50
    CIA academy , IMS academy үзүүлж байна.
  • 14:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Өнгө төрх нэвтрүүлэг - Хаалттай хорих ангийн нээлттэй өдөрлөг
  • 14:50
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Эрвээхэй нас нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    NILS school school үзүүлж байна.
  • 18:20
    Амрыг эрэе ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 18:50
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 1900-1950 үзүүлж байна.
  • 19:00
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Захидлын мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 19:55
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 22:20
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 23:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Хошин цаг
  • 10:00
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Аялгуут хором
  • 11:40
    Бизнес аялал
  • 12:20
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Үүр цайхын өмнө ОАК 27,28-р анги
  • 17:10
    Бизнес Амжилт
  • 17:50
    Аялгуут хором
  • 18:20
    Бизнес аялал
  • 19:00
    Auto time нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Эрийн хийморь нэвтрүүлэг МУГЖ Дуучин Л.Болдбаатар
  • 20:20
    Зөв сонголт
  • 20:50
    Туршилтын хосууд МУСК
  • 22:40
    Аяллын тойрог
  • 23:20
    Зөв сонголт
  • 23:50
    Бизнес Амжилт
  • 00:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:50
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • 11:50
    "Маад (Mud)" УСК
  • 14:10
    "Нийгмийн шаар (Breathless)" УСК
  • 16:30
    "Гурван найз: Эргэж ирсэн нь" МУСК
  • 18:25
    "Шар тэнгис (Yellow Sea)" УСК
  • 21:30
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • 23:30
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • 01:30
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 08:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #11
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 75-79 -р анги
  • 13:00
    "One piece" Анимэ 805,806,807-р анги
  • 14:15
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    7/1 Онцлох
  • 15:15
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 3-р бүлгийн 8,9,10-р анги
  • 16:50
    Алтжин бикини шоу-2019
  • 17:20
    Хошин шог
  • 17:40
    Амжилтын үндэс
  • 18:25
    "Talk With Me" "What3Words" Бүгд Найрамдах Энэтхэг улсаас Монгол улсад суугаа элчин сайд Мохиндер Пратап Сингх
  • 19:00
    "Найзын яриа" Шударга ёсны өгүүллэг
  • 19:20
    "Амьд байгалийн нууцаас" Баримтат кино #5
  • 20:25
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:35
    "Амьдрал дундах аюул" Баримтат кино #5
  • 22:35
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:40
    "Айш аймшигт үхдэлүүдийн эсрэг" ОАК 3-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 23:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Midnight Gaming" шууд нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Sword art online" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 10:00
    "Хошин шог"
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Стонохарт галзуугын эмнэлэг" УСК
  • 13:50
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Эр хүн болгож өгөөч " МУСК
  • 16:00
    "XX зуун "баримтат кино 6 дүгээр анги
  • 17:20
    "Mr bean-2" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Sword art online" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 18:20
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Засаг цаг- Сэргэлт
  • 21:20
    "Зөв тусгал" үзүүлж байна
  • 21:40
    " Гурван өдрийн алуурчин" УСК
  • 00:00
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 08:35
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Завхан аймгийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Увс нуур галын нэрэмжит баридааны тойм
  • 11:30
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:00
    "Digital Student" лекц
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 27,28,29-р анги
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    "My UB" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 18:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 20:35
    Багш хөгжлийн форум -2019
  • 21:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:00
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 22:10
    "Насанд хүрэгчид 2" УСК
  • 00:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 18-23-р анги
  • 10:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Гоморра" ОАК 11-16-р анги
  • 16:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 17:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "Зохион бүтээгч ИНЖЕНЕР" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Hype music" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Гоморра" ОАК 17-р анги
  • 21:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сургуулиа судалъя"
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 75-р анги
  • 23:00
    "Итгэл" МУСК
  • 00:26
    "Гоморра" ОАК 17-р анги
  • 01:30
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:20
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 08:50
    "Alivemax" үзүүлж байна
  • 09:10
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Уран сайхны кино"
  • 12:30
    "Box office" Mэдээ мэдээлэл
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 23:30
    "Boom reaction" Нэвтрүүлэг
  • 01:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цаг агаар"
  • 07:38
    "Монк" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 08:20
    Da Vinci Kids - "Ницще"
  • 08:30
    Da Vinci Kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    “Сэмигийн адал явдал-2" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:05
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Ёо ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх:
  • 13:50
    Da Vinci Learning - "Спортын лаборатри"
  • 14:02
    “Сэмигийн адал явдал-2" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 16:02
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    “Х лаборатори” нэвтрүүлэг
  • 17:30
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:55
    Da Vinci Kids - "Ницще"
  • 19:05
    Da Vinci Kids - "Шинжлэх ухааны туршилтууд т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:40
    " Вингс клуб " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Бүгд эсвэл юу ч үгүй” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Робокон-2019”
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:10
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:20
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 12:20
    Монгол Турк улс дипломат харилцаа тогтоосны 50 жилийн ой
  • 12:50
    Зураглал
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Хөгжлийн замаар: “Жижиг дунд үйлдвэрлэл-2”
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    Монголын түүх: “1932 оны Зэвсэгт бослого”
  • 15:20
    Зураглал
  • 15:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 16:00
    Дэлхийн түүхүүд: “Юла” баримтат кино
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Хөндөх сэдэв: Бүтээн байгуулалт
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол-Вьетнамын харилцаа” Вьетнам судлаач, доктор профессор С.Дашцэвэл, Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Д.Энхбат нар оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Халуун сэдэв
  • 21:20
    Томилолтоос ирлээ./БНХАУ-аас бэлтгэв./
  • 21:40
    Экспертийн цаг
  • 22:00
    “Баримт” эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:20
    "Хүйн холбоо" МУСК
  • 11:35
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 12:05
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:05
    Монголын сайхан орноор
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:10
    "Тоглолтын цаг"
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 16:40
    "Монголын сайхан орноор"
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    "Таны амралтанд"
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    "Тоглолтын цаг"
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Байрны ах" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
    ММСУХ-ны  20 жилийн ойн баяр /Эрлийз Дээд,Дунд,Бага/
  • 12:00
    "Амтат хоолны эрэлд"нэвтрүүлэг Япон орноор
  • 12:30
    "Хатан аялгуу" теле концерт
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    ""Цөмийн хог хаягдал" баримтат кино /2-р хэсэг/
  • 13:50
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:00
     “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 18:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" МУМУ Б.Лхагва-Очир
  • 19:00
    Дорнод аймгийн МСУХ-ны нэрэмжит наадам/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой багачуудаа"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    Засаг цаг-Сэргэлт 
  • 23:00
    "Халуун сэтгэл " УСК
  • 00:50
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 4-р анги
  • 08:15
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.19-р анги
  • 09:20
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 41, 42-р анги
  • 11:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 64-66-р анги
  • 14:00
    "Мөрдөгчид" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 15:00
    "Нүхэн гарц" ОАК 4, 5-р анги
  • 17:10
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бун Сун" ОАК 5-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 43-р анги
  • 19:50
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 67-р анги
  • 23:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.20-р анги
  • 00:10
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 43-р анги

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 62-р анги
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Ургамлын хаан хунчир
  • 11:40
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:10
    Комментатор форум
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Танил хүн"нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Зарын цаг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 98-р анги
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг“:"MGL-1" 2017 цуврал 1
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Бага насны хүүхдийн сэтгэлзүй эрүүл мэндэд нөлөөлөх нь…
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Сайхан уулын тахилга" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 63-р анги
  • 23:20
    Зарын цаг
  • 23:30
    "Ирж яваа цаг"МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    Зураглал
  • 08:10
    Аффоризм
  • 08:15
    NTN үзүүлж байна
  • 08:25
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 09:05
    NTN Бизнес мэдээ
  • 09:25
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” цэнгээнт танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    NTN үзүүлж байна
  • 10:55
    Монгол дууны цаг
  • 11:10
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    NTN үзүүлж байна
  • 11:30
    Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    NTN үзүүлж байна
  • 12:00
    “Ирээдүй өөд итгэл хайрлая”тоглолт
  • 16:00
    NTN үзүүлж байна
  • 16:10
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хошин шог
  • 16:50
    NTN Бизнес мэдээ
  • 17:10
    “N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 17:40
    NTN үзүүлж байна
  • 17:50
    “Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    NTN үзүүлж байна
  • 18:30
    NTN Бизнес мэдээ
  • 18:50
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Миний хувцасыг авраач”цэнгээнт танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    NTN үзүүлж байна
  • 19:40
    NTN Бизнес мэдээ
  • 20:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 36,37,38-р анги /Давталт/
  • 22:15
    NTN үзүүлж байна
  • 22:25
    “Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:45
    “Сошиал ертөнцийн иргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:05
    Төрийн дуулал
  • 23:10
    Сайхан амраарай

Олон Саналтай

VI/2621:30

MovieBox

"Ариун бодлын мөнхийн гэгээ (Eternal Sunshine of the Spotless mind)" УСК

VI/2614:10

AsianBox

"Сарны хосууд" ОАК 3-р анги

VI/2617:50

TV5

"house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг