МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хөгжмийн агшин
  • 09:05
    Төрийн шагналт, Урлагийн гавьяат зүтгэлтэн Ойдовын Уртнасангийн мэндэлсний 90-н жилийн ойд зориулав: “Ээж хайрхан” Баримтат кино
  • 09:25
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Өв эрдэнэ: “Говийн дуу”
  • 10:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 11:00
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 12:00
    Гэрэл сүүдэр
  • 12:20
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 12:50
    Хөгжмийн агшин
  • 13:00
    “Хонины найр” Монголын уран сайхны кино
  • 14:25
    MNB World: “Playback”энтертаймэнт нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:30
    “Уриншаас ургац”
  • 15:50
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 16:10
    Өв эрдэнэ: “Эх орны хавар”
  • 16:15
    Парламентын хэлэлцүүлэг
  • 17:15
    “Эргэх дөрвөн цаг” Дорнод аймгаас бэлтгэв
  • 17:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 18:00
    Үндэсний эрх чөлөөний баатар, Соёлын нэрт зүтгэлтэн Хо Ши Мин /баримтат кино/
  • 18:30
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 19:00
    Төл таван эрдэнэ” Баян-Өлгий аймгаас бэлтгэв
  • 19:30
    Робокон-2019
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Миний нэрийн хуудас
  • 21:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:45
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 9,10-р анги
  • 23:10
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 20,21,22-р анги
  • 14:50
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 15:40
    "уих"-ын цаг
  • 16:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 37,38-р анги
  • 18:00
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 25-р анги
  • 21:20
    "үндэсний компани үнэнийг тодруулж байна"
  • 21:30
    "мартахгүй"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 39,40-р анги
  • 01:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    business news
  • 07:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:20
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:40
    business news
  • 11:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "дуни" соак 6,7,8-р анги
  • 15:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:25
    "japan video topics"
  • 15:40
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 16:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:25
    business news
  • 16:35
    "tvmall"
  • 16:40
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 17:45
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:45
    "дуни" соак 11-р анги
  • 20:05
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "хак чак"цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 22:55
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн” баримтат кино
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн наадам
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:45
    Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Сэтгэлийн зурвас” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Бүнээ Сүнээ” хүүхдийн нэвтрүүлэг /Давталт /
  • 12:00
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Business maximum 88”
  • 12:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 13:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    ”Боруто” 30-р анги /давталт/
  • 14:00
    Эх орончдын өдөрт зориулсан хүчит бөхийн барилдааны тойм
  • 16:00
    Бурхан багшийн дүйчин өдрийн тухай нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 17:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 17:20
    УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Комментийн мөрөөр” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Business maximum 88”
  • 18:40
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:15
    “Business maximum 88”
  • 19:25
    Цаг агаар
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    “Beat the champions”
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК, 69-р анги
  • 22:40
    УСК
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 02:50
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Фэмили доктор" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Газар дэлхий" баримтат кино
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хүний хэрэгцээ цөм бүрэн
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 315 - 318-р анги
  • 14:50
    "Хүн төрхтөн" ОАК 3-р анги
  • 15:40
    "Хүн төрхтөн" ОАК 4-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Healty talk" Эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 18:00
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "Сайнаатай хамт дэлхийн мэдээг"
  • 20:50
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 22:00
    "Гэнэт гарч ирсэн хүн" УСК
  • 00:20
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “томоогүй хайр”-6 соак
  • 10:30
    дуртай өдөр амралтын хөтөлбөр
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “томоогүй хайр”-7 соак
  • 13:30
    “томоогүй хайр”-8 соак
  • 14:30
    “бодит тайлбар”
  • 15:30
    “томоогүй хайр”-9 соак
  • 16:30
    “томоогүй хайр”-10 соак
  • 17:30
    “хөгжлийн гаргалгаа”
  • 18:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “завгүй өдөр”
  • 19:30
    “logo quiz”-шууд
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    “247 градус” муск
  • 23:05
    “долоо дахь өдрийн бэлэг” уск
  • 00:55
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гологдсон бэр” ОАК /9-16/
  • 09:05
    Оюуны өмчийн газар үзүүлж байна
  • 09:10
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 10:15
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг /25/
  • 10:55
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.8-10/
  • 13:20
    Айл төсөл: Хөдөөгийн эмэгтэйчүүд ба хөдөлмөр эрхлэлт /2-р хэсэг/
  • 13:50
    “Бизнес өрөг” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "УБ сити - Эрчим" Мазала дээд лиг 2019 /шууд/
  • 16:55
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.11,12/
  • 18:30
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 19:45
    “Юунагийн гудамж” ОАК 30-р анги
  • 21:00
    “Тоглолтын өмнө” Бундеслиг 34-р тойрог /шууд/
  • 21:20
    "Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт" Бундеслиг 34-р тойрог /шууд/
  • 23:55
    Шинобу Амарбаясгалан мэргэжлийн боксоор
  • 00:10
    "Микроны босс" МУСК
  • 01:35
    "Амьдрах тасалбар" МУСК
  • 03:10
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.13-14-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 13-14-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.5-6-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 13-14-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 21-22-р анги
  • 11:20
    "Афганистанд..." баримтат кино 4-р хэсэг
  • 12:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Ээжүүд" ОАК 2.3-5-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Аугаа зуун" ОАК 1-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    Хүрээлэн амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 23-24-р анги
  • 19:30
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Шанхайд суралцангаа аялъя
  • 20:00
    "Яг түүн шиг" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Афганистанд..." баримтат кино төгсгөлийн 5-р хэсэг
  • 23:00
    "NBA talk" нэвтрүүлэг /s12 e31/
  • 00:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Эхлэл” нэвтрүүлгийн каллаж
  • 08:35
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 10:00
    "Мөрдөгчийн совин" ОАК 10-р анги
  • 11:00
    "Мөрдөгчийн совин" ОАК төгсгөлийн 11-р анги
  • 12:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 31-35-р анги
  • 13:00
    "Говь-алтай аймгийн өмнөд бүс 2019" Эрдэнэ сум
  • 14:45
    "Хөгжилтэй аялал 5 жилийн ойн тоглолт"
  • 16:50
    "Залуу эмч нар" ОАК 18-р анги
  • 17:50
    "Залуу эмч нар" ОАК 19-р анги
  • 18:50
    "Залуу эмч нар" ОАК 20-р анги
  • 19:50
    "PREMIER LEAGUE WORLD" № 48
  • 20:20
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого "– Аялал жуулчлал
  • 21:00
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19205
  • 21:40
    Содон аялгуу
  • 21:42
    Аз жаргалд итгэ
  • 21:45
    "Бүтээгчид"
  • 21:50
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 22:00
    "Аюултай харилцаа" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 10,11-р анги
  • 07:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 45-52-р анги, /season-3/ 1-12-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 15-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 10-р хэсэг
  • 14:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 49,50-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 18-р хэсэг
  • 16:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 12-р хэсэг
  • 17:00
    "Чимээгүй номын сан" /season-1/ 12-р хэсэг
  • 17:30
    "Ардын буйдан" /season-8/ 2-р хэсэг 6-р анги
  • 19:00
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" 13-р хэсэг /хагас шигшээ шалгаруулалт-4/
  • 21:00
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 16-р анги
  • 22:40
    "12 ууртай эр" УСК
  • 00:40
    "Үхлийн симфони" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    "Шинэ өглөө эхлэл"
  • 08:05
    "Амьдрах урлаг иогийн дасгал"
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 1-р анги /давталт/
  • 11:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:10
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 2-р анги /давталт/
  • 13:10
    "Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 14:50
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 15:50
    "Утга зохиолын увидас" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 17:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 18:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 20:50
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Бүү март" МУСК
  • 23:25
    "Бизнес толь"
  • 23:55
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:55
    эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    CIA school, AVE school үзүүлж байна.
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:10
    QQ school , SMEAG school үзүүлж байна.
  • 11:20
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 12:40
    Захидлын мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:05
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:50
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:10
    NILS school үзүүлж байна.
  • 14:15
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Cella academy үзүүлж байна
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Өнө буян хурах төв үзүүлж байна.
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 20:30
    Миний улаанбаатар - эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Монголчууд ярилцлага
  • 21:30
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:40
    Уран сайхны кино
  • 23:40
    Тоглолтын цаг
  • 01:15
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Нацү башё тойм
  • 10:30
    Тэд бидний төлөө-Бид тэдний төлөө
  • 11:00
    Бизнес Амжилт
  • 11:30
    Аялгуут хором
  • 12:00
    Бизнес аялал
  • 12:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Хөгжилтэй аялал - “Баярлалаа”
  • 15:10
    Үүр цайхын өмнө ОАК 9,10,11-р анги
  • 17:50
    Бизнес Амжилт
  • 18:20
    Бизнес аялал
  • 18:50
    Аялгуут хором
  • 19:10
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 19:40
    "Тариаланч хүн дээ би” хөрөг
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Нацү башё тойм
  • 22:10
    Хайрын рекорд МУСК
  • 00:00
    Аяллын тойрог
  • 00:50
    Зөв сонголт
  • 01:20
    Бизнес Амжилт
  • 01:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 08:40
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (III.18-20-р анги)
  • 09:50
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.10-19-р анги)
  • 14:20
    Кино Марафон: "Энэ бол бид" (I.1-р анги)
  • 15:10
    Кино Марафон: "Энэ бол бид" (I.2-р анги)
  • 16:00
    Кино Марафон: "Энэ бол бид" (I.3-р анги)
  • 16:50
    Кино Марафон: "Энэ бол бид" (I.4-р анги)
  • 17:40
    Кино Марафон: "Энэ бол бид" (I.5-р анги)
  • 18:30
    Кино Марафон: "Энэ бол бид" (I.6-р анги)
  • 19:30
    Кино Марафон: "Энэ бол бид" (I.7-р анги)
  • 20:30
    Кино Марафон: "Энэ бол бид" (I.8-р анги)
  • 21:30
    "Нутаггүй эр (The Man from Nowhere)" УСК
  • 23:50
    "Хайрын эрэлд" МОАК (12-16-р анги)
  • 03:10
    "Нархан бүлгийн охидын адал явдал (Sunny)" УСК
  • 05:10
    "Нутаггүй эр (The Man from Nowhere)" УСК
  • 07:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (I.1-6-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 08:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 17-21 -р анги
  • 13:00
    "One piece" Анимэ 788,789-р анги
  • 13:55
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Богд хаан" кино бүтсэн түүх
  • 15:20
    "Богд хаан" Монголын уран сайхны кино
  • 17:20
    Хошин шог
  • 17:50
    Амжилтын үндэс
  • 18:20
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Төрийн шагналт, Ардын жүжигчин, уран нугараач Б.Норвсамбуу
  • 19:00
    "Цохивор хөгжим 50 жил" тоглолт
  • 20:25
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 20:30
    7/1 Онцлох
  • 20:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 21:35
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 21:40
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #8
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:50
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "Midnight Gaming" шууд нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    "Sword art online" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 10:05
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:55
    "Хүний наймаа" УСК
  • 12:40
    "Transformers-2" УСК
  • 15:20
    "Талархал" ток шоу
  • 16:30
    "Алиса үлгэрийн оронд" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Зүрхийг тань дайлая" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:55
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Микроны босс" МУСК
  • 21:25
    "Hulk" УСК
  • 23:55
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:05
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "Гал манахын учир" баримтат кино
  • 11:40
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 12:10
    Их Засаг ОУИС-Япон орноор S2_Ep3
  • 12:45
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 10,11,12-р анги
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    "We Are Royals" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Гал манахын учир" баримтат кино
  • 18:15
    "Завхан аймгийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нэг ангийнхан" УСК
  • 23:25
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 08:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 09:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 10:30
    Марчаахай
  • 11:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК 9-р анги
  • 12:00
    "Миний ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 14:00
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 52-р анги
  • 15:00
    "Шилжилт" МУСК
  • 16:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 17:00
    "Бадрангуй дуулал 50 жил" баримтат кино
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 5-р анги
  • 20:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК 10-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Амьд байгалийн ертөнц"
  • 22:00
    "22 ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 53-р анги
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:10
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 08:40
    "Alivemax" үзүүлж байна
  • 09:10
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:10
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Box office"
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Авто химийн цаг"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 23:30
    "Уран сайхны кино"
  • 01:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Цаг агаар"
  • 07:38
    "Торора" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 08:25
    Da Vinci kids - "Тоглоомын түүх"
  • 08:35
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    " Ханхүү Иван ба саарал чоно 1 " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:15
    “Төмөр хүн” хүүхэлдэйн кино
  • 12:02
    “Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning - "Урлагийн түүх”
  • 13:45
    Da Vinci Learning - "Сай Кюү"
  • 14:02
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 16:02
    “Консуни” хүүхэлдэйн кино
  • 17:25
    “Олли бяцхан цагаан ачааны машин” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Da Vinci Kids - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:45
    Da Vinci Kids - "Тоглоомын түүх"
  • 19:05
    Da Vinci Kids - "Төгс нотолгоо"
  • 19:30
    Цаг агаар
  • 19:33
    " Ханхүү Иван ба саарал чоно 1 " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Өдөр бүр гайхамшиг” баримтат кино
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Улаанбаатар марафон -2019" Олон улсын гүйлтийн тэмцээн
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 16:00
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 16:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм- Б.Шарав
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    "Дуудлага" Тээврийн цагдаагийн албатай хамтран бэлтгэв.
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:35
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Сүхбаатар" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Удирдагчийн эрэлд” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц № 19,20
  • 12:10
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Чингис хааны сургааль
  • 13:55
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Эрин үе, залуучууд, боловсрол” лекц. Ш.Хишигсүрэн
  • 16:15
    “День победи” тоглолт. “Сүлд” чуулга
  • 18:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:25
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 18:55
    Чингис хааны сургааль
  • 19:00
    “Бумбын эрин” ирээдүй судлалын нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “СГЗ Т.Баасансүрэн номын нээлт” нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Чингис хааны сургааль
  • 21:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг №09
  • 22:00
    “Шинэ Энэтхэг, шинэ дэлхий” аян замын тэмдэглэл
  • 23:15
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-МАН СИТИ 3-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №34: МАН ЮТД-ВЕСТ ХЭМ 1999/00
  • 11:30
    АРСЕНАЛ-ВЕСТ ХЭМ 3-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №12
  • 14:00
    ТОТТЕНХЭМ-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    PL WORLD №47
  • 16:30
    ВОРСКЛА-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №26: ДЭВИД БЕКХЭМ-1
  • 19:00
    ПСВ-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 3-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №37
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №31 2018/19
  • 23:30
    PL NETBUSTERS №37

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    PL WORLD №47
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №35
  • 10:00
    "I AM ALI" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1355
  • 14:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2017 ОН
  • 15:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1030
  • 19:00
    "CARTER EFFECT" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    PL NETBUSTERS №36
  • 20:30
    PL WORLD №49
  • 21:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №14
  • 22:00
    ЛЭСТЕР - ЧЕЛСИ 38-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:30
    NBA ПЛЕЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 11:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ТАНАН ГАРЬД - ХҮЛЭГҮҮД 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    МҮБХ СУМЫН ЗААН, ЗАЛУУ БӨХЧҮҮДИЙН 82 ДАХЬ БАРИЛДААН
  • 19:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 20:00
    MCBA "ROAD TO FINALS" НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19204
  • 21:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2005 ОН
  • 22:00
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 22:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1992-1986

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Шинэ эдийн засгийн форум-2019" давталт
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Шинэ эдийн засгийн форум-2019" давталт
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Шинэ эдийн засгийн форум-2019" давталт
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Шинэ эдийн засгийн форум-2019" давталт
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ВОЛКОВ-СТРЮВЕ
  • 11:00
    UFC FIGHT NIGHT СВЭНСОН-ОРТЕГА
  • 14:00
    WWE MONDAY RAW 1355
  • 16:00
    ONE: ЖАКАРТА-FOR HONOR
  • 19:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #25
  • 19:30
    ONE WARRIOR SERIES 2-2
  • 20:00
    ONE: ЖАКАРТА-FOR HONOR ТОЙМ
  • 20:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #20
  • 21:00
    ONE: ТОКИО-A NEW ERA

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр
  • 10:30
    Хэнтий аймгийн зүүн бүсийн хаврын уралдаан-2018 /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:00
    “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 16:00
    “Би уран бүтээлч” нэвтрүүлэг МУ-ын Ардын жүжигчин Ш.Чимэдцэеэ
  • 17:00
    " Пикассо " Баримтат кино 1-р хэсэг
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    ММСУХ-ны 22 жилийн ой /Их нас,Хамгийн хурдан хүлэг шалгаруулах уралдаан/
  • 20:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
     +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 22:50
    Аварга УСК
  • 01:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 02:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хэлтсийн дарга Ким" ОАК 2-р анги
  • 08:15
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.45, 46-р анги
  • 10:40
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 18, 19-р анги
  • 13:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 42, 43-р анги
  • 15:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 1, 2-р анги
  • 17:10
    "Хэлтсийн дарга Ким" ОАК 3-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 21-р анги
  • 19:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 3-р анги
  • 21:30
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 45-р анги
  • 22:30
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.48-р анги
  • 23:50
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 21-р анги
  • 01:00
    "Мөрдөгчид" ОАК 3-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 02:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 04:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 06:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 08:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19203
  • 08:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 11:30
    "DRAFT 1984" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #32
  • 14:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 16:30
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:30
    NBA ACTION 1830
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1831
  • 19:00
    "BBALLOGRAPHY - RICHIE GUERIN" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    "BEYOND THE PAINT" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19204
  • 20:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 22:30
    "KEVIN GARNETT'S JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 40-р анги
  • 09:50
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр:Чихрийн шижин
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Комментатор форум /шууд/
  • 12:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Их хурлын цаг
  • 13:30
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 13:50
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    Нийслэлийн засаг даргын цаг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 76-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг:Фитнес эрүүл мэнд
  • 18:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Зарын цаг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Сэтгэлийн өглөг" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 41-р анги
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    "Бохир ертөнц" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    Зураглал
  • 08:10
    Аффоризм
  • 08:15
    “Мазуухай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 09:10
    NTN үзүүлжбайна
  • 09:20
    "National" Бизнесмэдээ
  • 09:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    Хэлэлцүүлэг /Давталт/
  • 11:00
    NTN үзүүлжбайна
  • 11:10
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Хошин шог
  • 11:50
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Ирээдүй өөд итгэл хайрлая” хүүхдийн хөрөг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:40
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Монгол дууны цаг
  • 13:10
    Зочны цаг
  • 13:40
    NTN үзүүлж байна
  • 13:50
    "National" Бизнесмэдээ
  • 14:10
    “Москва нулимсанд дургүй” 1-р анги
  • 15:30
    “Миний сайхан ээжүүд” тоглолт
  • 18:30
    NTN үзүүлж байна
  • 18:40
    "National" Бизнесмэдээ
  • 19:00
    “N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:30
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    NTN үзүүлж байна
  • 20:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 20:40
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 15,16-р анги/Давталт/
  • 22:00
    “Golf and Coffee ” чөлөөт ярилцалгын нэвтрүүлэг
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 23:40
    Зураглал
  • 23:45
    Төрийн дуудлал
  • 23:50
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    "C" ЗЭРЭГЛЭЛИЙН УАШТ-2018 ХАГАС ШИГШЭЭ
  • 10:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТ: ШУУД
  • 18:00
    3х3 PRIME TIME
  • 20:00
    3x3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 00:00
    Үндэсний лиг 2019 улирлын тоглолтууд

TV2

  • 10:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:25
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 23-25 анги
  • 15:05
    “ОХУ Алтан ордоны улсаар...” тэмдэглэл
  • 16:05
    Тоглолтын цаг
  • 17:45
    “Урумчи музей” тэмдэглэл
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 19:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2019:00

SPS Үндэс

МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 ФИНАЛ #7 (ШУУД)

V/2019:20

Royal HD

"Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 15-р анги

V/2020:30

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20,21-р анги)