МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хөгжмийн агшин
  • 09:05
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 09:30
    Монгол улсын Ерөнхий сайдын ивээл дор зохион байгуулагдаж буй“Гэр бүлийн эерэгуур амьсгал нь ажлын бүтээмж, амьдралын чанарт нөлөөлөх нь“ арга хэмжээ /шууд/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Бидний цөөхөн Монголчууд: “Эгэл баатар”
  • 14:30
    Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
  • 15:10
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 15:40
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 17:05
    Өв эрдэнэ: “Галбингаа шувууны олдвор”
  • 17:15
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг
  • 18:00
    Хөгжлийн замаар: “Эдийн засгийн чөлөөт бүс”
  • 18:30
    “Иргэдийн эрх зүйн боловсролд” /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Төл таван эрдэнэ” Дархан, Орхон аймгаас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Пабло Эскобар” Олон ангит уран сайхны кино 3,4-р анги
  • 23:40
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 328,329-р анги
  • 12:00
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 21-р анги
  • 13:20
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 14:20
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 31,32-р анги
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 330,331-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "ард түмний зарц" олон ангит кино 22-р анги
  • 21:20
    "тархины фитнесс"
  • 22:20
    "хурандаа зимина" оросын олон ангит кино 33,34-р анги
  • 00:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    business news
  • 08:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    business news
  • 10:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    эрдэнэзуу хийдийн хамба баасансүрэн - аялгуут бясалгал
  • 11:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "дуни" соак 7-р анги
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:35
    "тэ жу ён " соак 80-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    business news
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "дэндүү их хүсэл" соак 21-р анги
  • 16:35
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 17:15
    "tvmall"
  • 17:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "japan video topics"
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "алтан фонд - монгол улсаа хөгжүүлье" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:20
    business news
  • 19:30
    "дуни" соак 8-р анги
  • 20:45
    "яаяа ,зук хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    үл тасрах аялгуу - эмч нар дуулж байна
  • 22:55
    "тэ жу ён " соак 81-р анги
  • 00:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:20
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Цэнхэр гариг” баримтат кино
  • 06:40
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Боруто” 30-р анги
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Тэнгэрийн лууны найман аймаг” олон ангит УСК,46-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Тоо юу, сүлд үү”,41-р хэсэг
  • 12:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 12:10
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн УСК, 41-р анги
  • 13:55
    ТВ зар 151918
  • 14:05
    “Төгс биш хосууд” олон ангит уран сайхны киноны,8-р анги
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:20
    Цаг агаар
  • 15:25
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК,80-р анги
  • 16:20
    ТВ зар 151918
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Боруто” 30-р анги
  • 17:30
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн УСК, 41-р анги
  • 17:55
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг,14-р хэсэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хасах градус” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    “Хайр ба эрдэнэс” олон ангит УСК,66-р анги
  • 22:45
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангит УСК, 80-р анги
  • 23:50
    Зураглал
  • 00:00
    “Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:20
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амьдрал дундах аюул" баримтат кино
  • 12:00
    "Аригатоо Хэйсэй - Койбүчи багш" Япон судлаач Төмөрбаатарын аяллын нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Healty talk" Эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 317,318-р анги
  • 14:05
    "Өнөөдрийн эхлэл" хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Хүн төрхтөн" ОАК 4-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 309,310-р анги
  • 18:50
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:10
    Монгол орны зурагжуулалт
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага
  • 21:30
    "Хүн төрхтөн" ОАК 5-р анги
  • 22:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:15
    "Амьдрал дундах аюул" баримтат кино
  • 00:15
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “томоогүй хайр”-7 соак
  • 11:10
    “би нөхөртөө хайртай” 1-р анги
  • 12:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:30
    “сурагч насны дурсамж”
  • 15:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:15
    нихт үзүүлж байна
  • 16:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “томоогүй хайр”-8 соак
  • 19:30
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 20:00
    хөгжлийн гаргалгаа
  • 20:20
    “монгол орны зурагжуулалт”
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “би нөхөртөө хайртай” 2-р анги
  • 22:30
    “томоогүй хайр”-3 соак
  • 23:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гологдсон бэр” ОАК 9,10-р анги
  • 06:50
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /02/
  • 07:15
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /02/
  • 07:40
    Мэдээ
  • 08:40
    Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.9/
  • 09:35
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /09/
  • 10:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /02/
  • 10:45
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /02/
  • 11:15
    Юунагийн гудамж” ОАК 26-р анги
  • 12:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 9,10-р анги
  • 13:05
    Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.9/
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /02/
  • 14:45
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /02/
  • 15:10
    “Юунагийн гудамж” ОАК 26-р анги
  • 16:20
    Хүрээлэн буй орчны эсрэг гэмт хэрэг 2: Ой хээрийн түймэр
  • 16:35
    “Үзэл бодлын зөрөг” ярилцлага
  • 17:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 11,12-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /03/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /03/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:45
    “Гэр бүлийн зоог 2” Торгоны зам цувралаас
  • 21:15
    Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /2.10/
  • 22:25
    “Юунагийн гудамж” ОАК 27-р анги
  • 23:45
    “Гологдсон бэр” ОАК 11,12-р анги
  • 00:40
    Мэдээ
  • 01:40
    "РБ Лайпциг - Байерн Мюнхэн" Бундеслиг /33-р тойргийн давталт/
  • 03:30
    “Гэр бүлийн зоог 1” Торгоны зам цувралаас
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.14-р анги
  • 08:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 09:00
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 11-12-р анги
  • 09:20
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.6-р анги
  • 09:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 15-16-р анги
  • 11:20
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №23
  • 11:50
    Би Монгол хүн
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:07
    "Аугаа зуун" ОАК 1-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:07
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:15
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №7,8
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Ээжүүд" ОАК 2.11-12-р анги
  • 17:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.15-р анги
  • 17:30
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 3-4-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 13-14-р анги
  • 18:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.7-р анги
  • 19:00
    "Гэрлэсний маргааш" СОАК 17-18-р анги
  • 20:30
    "Шинэ монголын залуус" нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 21:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 2-р анги
  • 23:05
    "Ээжүүд" ОАК 2.13-14-р анги
  • 00:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    “Эхлэл” нэвтрүүлгийн каллаж
  • 08:05
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 08:25
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 08:35
    High trade
  • 08:45
    Завсарлага хөгжим
  • 09:00
    "ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ" № 39
  • 10:00
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19201
  • 10:10
    Сошиал туршилт
  • 10:12
    Содон аялгуу
  • 10:15
    "Бүтээгчид"
  • 10:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 10:30
    "Мөрдөгчийн совин" ОАК төгсгөлийн 11-р анги
  • 11:30
    "Залуу эмч нар" ОАК 19-р анги
  • 12:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    "Завхан аймгийн хойд бүс-2019"1-р хэсэг
  • 14:35
    High trade
  • 14:45
    Завсарлага хөгжим
  • 15:00
    "ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ" № 39
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19201
  • 16:25
    Содон аялгуу
  • 16:27
    Аз жаргалд итгэ
  • 16:30
    "Бүтээгчид"
  • 16:35
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 16:45
    "Мөрдөгчийн совин" ОАК төгсгөлийн 11-р анги
  • 17:45
    "Залуу эмч нар" ОАК 19-р анги
  • 18:40
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 35,36-р анги
  • 19:00
    "Төв цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    High trade
  • 20:30
    "Пост марафон- Post marathon"
  • 21:00
    "Чанартай боловсрол – Ирээдүйн баталгаа"
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19202
  • 21:40
    Сошиал туршилт
  • 21:42
    Содон аялгуу
  • 21:45
    "Бүтээгчид"
  • 21:50
    “Та үүнийг мэдэх үү”
  • 22:00
    "Ажил хайгч гэр бүл" ОАК 1-р анги
  • 23:00
    "Залуу эмч нар" ОАК 20-р анги
  • 23:55
    Хошин шог
  • 00:25
    "Промо цаг" нэвтрүүлгийн каллаж
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 7-р анги
  • 06:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 17,18-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 49-52-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 12-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 45-47-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 50-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Chart news 52-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-3/ 13-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Миний найзууд" СОАК 6-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-1/ 19,20-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино /season-3/ 1-4-р анги
  • 18:30
    "Намайг сонгооч" /season-1/ 12-1-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 51-р анги
  • 21:00
    "SEAL тусгай баг" ОАК /season-1/ 22-р анги
  • 22:00
    "Миний дурласан цэвэрч залуу" СОАК 13-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-4/ 5-р анги
  • 01:00
    "Намайг сонгооч" /season-1/ 12-1-р хэсэг
  • 01:30
    Chart news 52-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    "Шинэ өглөө эхлэл"
  • 08:05
    "Амьдрах урлаг иогийн дасгал"
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 10:40
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 2-р анги /давталт/
  • 11:40
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:40
    "Их түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 14:40
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 15:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 16:00
    "Судрын чуулган" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Ус дээшээ урсдаг " МОАК 3-р анги /давталт/
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 18:00
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /шууд/
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 20:50
    "Хайрын гэрч" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 23:00
    "Бизнес толь"
  • 23:30
    Толь мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Төрийн үйлчилгээний байгууллагууд үзүүлж байна
  • 07:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:30
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 08:45
    Көзайым ОАУСК 2-р анги /давталт/
  • 09:30
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:50
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнэс амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Cella academy үзүүлж байна
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    NILS school үзүүлж байна.
  • 13:05
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:35
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    SMEAG school үзүүлж байна.
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:45
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Көзайым ОАУСК 3-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:00
    Англи хэлийг орчинд нь сурцгаая - Масс академи үзүүлж байна.
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 00:10
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:50
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Эргэх холбоо – Олон нийтийн цаг
  • 12:00
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 12:10
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    Эрдэнэзуу хийдийн Хамба лам Х.Баасансүрэн – Аялгуут бясалгал
  • 19:10
    Хөгжилтэй аялал - “Баярлалаа”
  • 19:20
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 19:30
    Төв аймгийн цаг
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу – Хит парад
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Тэнгэрт даатгагдах мөч
  • 21:50
    Нацү башё тойм
  • 22:20
    Үүр цайхын өмнө ОАК 11-р анги
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:10
    Зөв сонголт
  • 00:40
    Бизнес Амжилт
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Хайрын эрэлд" МОАК (12,13-р анги)
  • 10:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.10-13-р анги)
  • 12:20
    "Энэ бол дайн (This Means War)" УСК
  • 14:10
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (III.17-20-р анги)
  • 15:50
    "Сэжигтэн (Suspect)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК (14-р анги)
  • 19:30
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 20:30
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.14,15-р анги)
  • 21:40
    "Хулгайлагдсан нь (Taken)" УСК
  • 23:30
    "Далайн дээрэмчид (Pirates)" УСК
  • 01:40
    "Тандермэний гэр бүл" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 02:30
    "Хайрын эрэлд" МОАК (13,14-р анги)
  • 04:00
    "Элеон зочид буудал" ОАК (II.12-15-р анги)
  • 05:40
    "Хулгайлагдсан нь (Taken)" УСК
  • 07:10
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (III.16-20-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 789-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 61-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 105,106-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 12:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Urban Talk" Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 18-р анги
  • 15:30
    "Анчид" Анимэ 67,68,69-р анги
  • 16:45
    Хошин
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 105,106-р анги
  • 18:30
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 18:35
    "Хамтдаа суръя" Хар зураг: Гүц
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 790-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 62-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 22:30
    "Чикагогийн гал сөнөөгчид" ОАК 2-р бүлгийн 19-р анги
  • 23:20
    "Нэрийн хуудас" Очирваань эмнэлэг
  • 23:25
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 10:10
    "Зүрхийг тань дайлая" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Шүдний шидтэн" УСК
  • 13:10
    "Step up all in" УСК
  • 15:15
    "Хүн гараг" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг 1 хэсэг
  • 16:10
    "Талархал" ток шоу
  • 17:20
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 18:25
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Bubus tour" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Алуурчин хатагтай" УСК
  • 22:00
    "Хайрын эмнэлэг" УСК
  • 23:55
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "Увс нуур" галын 20 жилийн ойн барилдаан /Жүдо Бөх/
  • 10:25
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:35
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 11-р анги
  • 12:30
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    Хамаг монгол туургатны улаачдын өрсөлдөөн
  • 17:30
    "Гал манахын учир" баримтат кино
  • 18:20
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Зүрхийг тань дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 12-р анги
  • 20:15
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Их Засаг ОУИС-Япон орноор S2_Ep3
  • 22:00
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-1/ 9-р анги
  • 23:05
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Авалорын гүнж Елена" хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 49-р анги
  • 12:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Эрүүл Монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК 6-р анги
  • 15:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 16:00
    "Хүний амь" МУСК
  • 17:36
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Сургуулиа судалъя" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Босс жаал ажилдаа орсон нь" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 20:00
    "Хазаар цэцэгсийн дуулал" ОАК 7-р анги
  • 21:00
    "Сайн байна уу Захирлаа" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Амьд байгалийн ертөнц"
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАК 50-р анги
  • 23:00
    "Хятад улсын томоохон төслүүд"
  • 00:00
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 08:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 09:00
    "Аlivemax" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" Шууд
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 18:30
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Авто химийн цаг"
  • 23:00
    "Чин сэтгэлийн аян" Баян-Өндөр сум
  • 23:30
    "Gags"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    " Ширэнгийн ном" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    " Ширэнгийн ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 09:20
    Da Vinci kids - "Ницще”
  • 09:40
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    " Олли бяцхан цагаан ачааны машин " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    " Олли бяцхан цагаан ачааны машин " хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 13:50
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 14:35
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    " Олли бяцхан цагаан ачааны машин " хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Төмөр хүн"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:35
    " Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Жи Файтерс” хүүхэлдэйн кино
  • 18:35
    "Бяцхан хадагтай Зази" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci Kids – “Томас Эдисоны нууц лаборатори”
  • 19:30
    Da Vinci Kids – “Тоглоомын түүх” нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Da Vinci Kids – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:30
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:50
    Da Vinci Learning – “Спортын лаборатори”
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Тоглолтын цаг
  • 09:30
    "Шинэ ном"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 10:40
    Таны амралтанд
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 27-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Хөжлийн хүрд"
  • 14:45
    Монголын сайхан орноор
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 28-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:45
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Санахын жаргалтай нутаг" I хэсэг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хөжлийн хүрд"
  • 22:20
    "Эцэг эхийн хайр" ХОАК 29, 30-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Бумбын эрин” ирээдүй судлалын нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Чингис хааны сургааль
  • 11:15
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:20
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц №13,14. Доктор З.Бат-Отгон
  • 12:20
    Чингис хааны сургааль
  • 12:25
    “UB лавлах 1900-1617” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 14:00
    “Цэцэгчний хүслэн” нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 18:35
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Чингис хааны сургааль
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Дархан мэх” нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:55
    “UB лавлах 1900-1617” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг 09
  • 21:00
    “Мөнх тэнгэрийн ухаан” лекц №15,16. Доктор З.Бат-Отгон
  • 22:00
    “СГЗ Т.Баасансүрэн номын нээлт” нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Чингис хааны сургааль
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа, сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НЬЮКАСЛ-ТОТТЕНХЭМ 1-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №45
  • 11:30
    ХАДДЕРСФИЛД-ЧЕЛСИ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №24: РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-2
  • 14:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-ЭВЕРТОН 1-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №8: ТОНИ АДАМС
  • 16:30
    ИНТЕР-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №31: МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 2011/12
  • 19:00
    КАРАБАХ-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №37
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №34: МАН ЮТД-ВЕСТ ХЭМ 1999/00
  • 22:00
    ЧЕЛСИ-ВИДИ ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №38
  • 10:00
    NBA ACTION 1830
  • 10:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #30
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1353
  • 14:00
    ЛЭСТЕР - ЧЕЛСИ 38-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №33: МАН СИТИ-АРСЕНАЛ 2009/10
  • 16:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1029
  • 18:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 19:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №14
  • 20:00
    FOOTBALL TALK №29 2018/19
  • 21:30
    "TOUCHING THE VOID" БАРИМТАТ КИНО

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    NBA ПЛЕЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    "БӨХИЙН ЕРТӨНЦ" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #4
  • 13:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1989-1986 (АЛТ)
  • 14:30
    ROAD TO MR.OLYMPIA НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 15:00
    УЛСЫН НАЧИН Ц.БАЯНМӨНХИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 19:00
    МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 ФИНАЛ #5 (ШУУД)
  • 21:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19201
  • 22:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #21
  • 22:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 MУИС ШОНХОРУУД - ЭТҮГЭН ИРВЭСҮҮД (эм)

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Байршил" нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Монос фарм ХХК - GMP үйлдвэр
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-СВАНСОН
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT ТЭЙШЭРА-СЕН ПРЮ
  • 15:20
    COUNTERPUNCH БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    ONE WARRIOR SERIES 2-2
  • 17:30
    ЖҮДО АНТАЛЪЯГИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #25
  • 20:30
    ONE: МАНИЛА-HERO'S ASCENT
  • 23:30
    ЖҮДО АНТАЛЪЯГИЙН ГРАНПРИ 2019 ТОЙМ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу 
  • 08:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    "Дүнжингаравын хурд- 2016"/ Азарга,Их нас, Эрлийз дээд нас/
  • 12:00
    Хаврын гоёл-2019
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Хүлгийн үүрсээнд”нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ээжтэй чинь танилцсан түүх" ОАК /4-р бүлэг 3-р анги/
  • 17:00
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг МУТМУ Г.Сандуйжав
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
     “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Бизнес хөтөч
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Дүнжингаравын хурд- 2015"/ Азарга,Их нас ,Эрлийз дээд нас/
  • 22:30
    Бурхан багшийн сургааль
  • 22:50
    Баялаг ОАК /3-р анги/
  • 23:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:40
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 15
  • 08:05
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 45, 46
  • 09:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 23/
  • 10:00
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.44-р анги
  • 11:10
    "Сургууль 2017" ОАК 15-р анги
  • 12:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 17-р анги
  • 14:10
    "Токиогийн дурлал" ОАК 2.13, 14-р анги
  • 16:00
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 41-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Сургууль 2017" ОАК 16-р анги
  • 18:30
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 18-р анги
  • 19:50
    "Токиогийн дурлал" ОАК 2.15, 16-р анги
  • 21:50
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 42-р анги
  • 22:50
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.45-р анги
  • 00:00
    "Миний охин Со Ёон" ОАК 18-р анги
  • 01:05
    "Токиогийн дурлал" ОАК 2.15, 16-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ТОРОНТО - ОРЛАНДО ТОГЛОЛТ #4 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 02:00
    ОРЛАНДО - ТОРОНТО ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 04:00
    Л.А КЛИППЕРС - ГОЛДЕН СТЭЙТ ТОГЛОЛТ #5 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 06:00
    ДЭНВЭР - САН АНТОНИО ТОГЛОЛТ #6 ПЛЭЙ-ОФФ 2019
  • 08:00
    "WAY WE BALL: CHINA" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 08:30
    NBA ACTION 1830
  • 09:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ШУУД)
  • 12:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 14:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1830
  • 15:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 17:00
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 19:00
    NBA ACTION 1830
  • 19:30
    "BBALLOGRAPHY - PAUL ARIZIN" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19201
  • 20:30
    NBA ПЛЭЙ-ОФФ 2019 (ДАВТАЛТ)
  • 22:30
    "LINSANITY" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 09:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 37-р анги
  • 12:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:20
    Улаачдын өрсөлдөөн Ч.Чулуунчимэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Амьдрал үргэлж сайхнаараа" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 14:30
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 73-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр:Өтгөн хаталт
  • 19:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    Хөндөх сэдэв нэвтрүүлэг:Оюутолгойг шалгасан ажлын хэсгийн дүгнэлт юу хэлэв
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 38-р анги
  • 23:30
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 23:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 00:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Өнгөлөг өглөө” хөтөлбөр
  • 09:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 09:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Face to Face” танин мэдэхүйн ярилцлагын нэвтрүүлэг/Давталт/
  • 11:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 16-р анги /Давталт/
  • 11:45
    Хөгжийн завсарлага
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    NTN үзүүлж байна
  • 13:10
    “Уурхай” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” цэнгээнт танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "National" Бизнесмэдээ
  • 14:50
    NTN үзүүлж байна
  • 15:00
    “Дэлхийн монгол аялал”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Хошин шог
  • 15:50
    “Ирээдүй өөд итгэл хайрлая” хүүхдийн хөрөг нэвтрүүлэг/Давталт/
  • 16:20
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    NTN үзүүлж байна
  • 16:50
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTN үзүүлж байна
  • 17:45
    "Чанцалдулам" нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "National" Бизнесмэдээ
  • 18:35
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:55
    NTN үзүүлж байна
  • 19:10
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” цэнгээнт танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    NTN үзүүлж байна
  • 20:00
    “Ирээдүй өөд итгэл хайрлая” хүүхдийн хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    "Нэгэн дээвэр доор" ХОАК 17-р анги
  • 22:00
    “Сошиал ертөнцийн иргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:20
    NTN үзүүлж байна
  • 22:30
    Зочны цаг
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    NTN үзүүлж байна
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:55
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    1-р сургууль vs 52 -р сургууль |14 насны УАШТ 2018 |
  • 09:00
    Дархан ОТИС vs Багануур |19 насны УАШТ 2018|
  • 10:00
    FIBA 3X3 Debrecen Их дуулга 2018
  • 11:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТУУД
  • 15:00
    3Х3 ОЮУТАНЫ АЗИЙН АВАРГА |ДАВТАЛТ|
  • 17:00
    СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 20:00
    3x3 HARDWOOD GAME
  • 22:00
    PRIME TIME
  • 00:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТУУД

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 24-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Таны амралтанд
  • 12:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 13:40
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Хүрээлэн
  • 14:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Хөгшин хүргэн” ОАК 5-р анги
  • 17:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 25-р анги
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 21:55
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 25-р анги
  • 00:05
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2019:00

SPS Үндэс

МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 ФИНАЛ #7 (ШУУД)

V/2019:20

Royal HD

"Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 15-р анги

V/2020:30

MovieBox

"Элеон зочид буудал" ОАК (II.20,21-р анги)