МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Тэнгэрийн хүү” Монголын уран сайхны кино
  • 10:50
    “Би нар” захидлын уралдаан
  • 11:10
    120/80 эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 11:50
    Хөгжмийн агшин
  • 12:00
    Эх өв: “Урианхай сур”
  • 12:30
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 13:00
    Архивын ерөнхий газар үзүүлж байна: “Загийн алим” Монголын уран сайхны кино
  • 14:35
    Робокон-2019
  • 15:00
    “MNB Music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    “Жив жив” бага насныханд зориулав
  • 16:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 16:40
    Бидний цөөхөн Монголчууд: “Эгэл баатар”
  • 17:00
    MNB Спорт: “Шинэ од” хүүхдэд зориулсан зорилтот хөтөлбөр: Таеквондогийн ОУХМ Э.Энхмөрөн
  • 17:30
    Халх голын ялалтын 80 жилийн ойд зориулав: “Болор одод” хүүхдийн найрал дууны улсын уралдаан 4-р хэсэг
  • 18:20
    “Төл таван эрдэнэ” Дорноговь аймгаас бэлтгэв
  • 18:50
    Билгийн мэлмий: “Бумба тахих ёс”
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар: Солонгос улс “Ахлах сургууль”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Кино дэлгэц
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Аз жаргал минь” уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 08:10
    Пороро хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:00
    Business news
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Хүчилтөрөгч МУСК
  • 12:40
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 13:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 95, 96-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Глобал удирдагч-2019
  • 16:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм- Х.Баянмөнх
  • 17:00
    Өнөөгийн монгол /Япон хэлээр/
  • 17:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:30
    Дефакто тойм /Орос хэлээр/
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Баруун т@рхи буюу соёлын Тв Довтолгоо
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    Сайн уу, Сайнаа Ток шоу
  • 20:35
    Изохаус үзүүлж байна
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи СОАК 97,98-р анги
  • 22:00
    Үргээлэг МУСК
  • 00:00
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "sunray салон" үзүүлж байна
  • 11:55
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 8,9,10-р анги
  • 14:30
    "шинэ өдөр"
  • 15:00
    "ижий минь" мугт г.угалзцэцэг
  • 15:50
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:20
    "ам нээвэл" ярилцлага /давталт/
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 275,276-р анги
  • 17:50
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 4-р бүлгийн 11-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё"
  • 22:40
    "орел ба решка"
  • 00:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    business news
  • 08:55
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 10:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    business news
  • 10:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 11:40
    "зөв давалгаа" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    business news
  • 12:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:40
    "миний аав ийм л хүн" соак 37,38,39-р анги
  • 16:00
    дуучин ш.хүрэлбаатар - сурагч насны дурсамж
  • 16:30
    "азийн орнуудын соёлоос - япон гоо сайхан"
  • 17:00
    "tvmall"
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    " миний аав ийм л хүн" соак 40-р анги
  • 20:00
    business news
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    "кайф"
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 22:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 22:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Шаазангийн нууц” баримтат кино
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    “Гэгээн алсын одод” хүүхдийн урлагийн наадам 1-р шат
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:55
    “Business maximum 88”
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүүхдийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:50
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 11:20
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    “Япон анимэшн “Боруто” 3,4,5-р анги
  • 14:00
    “Дөрвөн уулийн хишиг” улс аймгийн алдар цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хоймор нутгийн хоймор- Бүрэн хаан уул”аяллын нэвтрүүлэг 2-р хэсэг
  • 21:30
    “Гадаадын хөрөнгө оруулалтын эсрэг дайн” 6- р хэсэг
  • 22:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК, 35-р анги
  • 23:30
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг /давталт/
  • 00:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Найзууд-2" УСК
  • 13:10
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 269 - 272-р анги
  • 14:50
    "Итгэл" ОАК 16-р анги
  • 15:40
    "Итгэл" ОАК 17-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Итгэл" ОАК 18-р анги
  • 18:20
    Шилийн гол аймаг, Авга хошуу нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 19:00
    "Ардын элч" (1959) МУСК
  • 20:30
    Элсэн цаг Хэлэлцүүлэг ярилцлага /Давталт/
  • 21:30
    "Падингтон" УСК
  • 23:30
    "Амтат шөл" хөгжөөнт нэвтрүүлэг
  • 00:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    sbn news-тойм
  • 08:20
    “оньс” уск
  • 10:00
    “найзууд” 1-р анги
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:00
    “хөршийн царайлаг залуу” -8 оак
  • 15:00
    “хөршийн царайлаг залуу” -9 оак
  • 16:00
    “хөршийн царайлаг залуу” -10 оак
  • 17:00
    “хөршийн царайлаг залуу” -11 оак
  • 18:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “хөршийн царайлаг залуу” -12 оак
  • 19:30
    “түүхэн хэлхээ”
  • 20:30
    “хайрын хүч”
  • 21:30
    “х 35” movie talk show
  • 22:30
    “найзууд” 2-р анги
  • 00:50
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК /30-32/
  • 08:15
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 10:20
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /101-102/
  • 11:35
    “Мора” хүүхэлдэйн кино
  • 12:55
    “Шарга даага” МУСК
  • 14:35
    “Юнагийн гудамж” ОАК /1-3/
  • 17:45
    “Омарын эрэлд” МУСК
  • 19:40
    “Наран ургахыг хүлээхгүй” МУСК
  • 21:00
    “Тоглолтын өмнө” Бундеслиг 29-р тойрог /шууд/
  • 21:20
    “Фортуна Дюсселдорф-Байерн Мюнхэн” Бундеслиг 29-р тойрог /шууд/
  • 23:50
    Нөгөө кинонууд: “Эротик эр” УСК
  • 01:30
    “Шарга даага” МУСК
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.20-21-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 1.14-16-р анги
  • 08:50
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.8-9-р анги
  • 09:35
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 14-16-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бурханд амласан амлалт" СОАК 17-р анги
  • 11:15
    "Сэтгэл хөдлөл" баримтат кино 1-р хэсэг
  • 12:15
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:20
    "Тангараг" ОАК 1.22-23-р анги
  • 14:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:20
    "Тангараг" ОАК 1.24-р анги
  • 15:20
    "Нууц материалууд" ОАК 5.7-8-р анги
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бурханд амласан амлалт" СОАК 18-р анги
  • 20:20
    "Од ба гэгээ" МУСК бүтсэн түүх
  • 20:45
    Хөгжмийн цаг
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сэтгэл хөдлөл" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 23:10
    "Хүсэл" МУСК
  • 00:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Такси" МУСК
  • 10:55
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 11:00
    "PREMIER LEAGUE WORLD" №43
  • 11:30
    "ПРЕМЬЕР ЛИГ" тойм №34
  • 12:30
    "Владимар гүн" хүүхэлдэйн кино
  • 13:55
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 14:00
    "Сошиал туршилт"
  • 14:10
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 5-р анги
  • 15:25
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 6-р анги
  • 16:40
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 7-р анги
  • 17:55
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 8-р анги
  • 19:10
    "Миний нууцлаг дурсамж" ОАК 9-р анги
  • 20:25
    "Содон аялгуу"
  • 20:30
    500 хоногт юу болов? /төлбөртэй/
  • 21:00
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19174
  • 21:55
    Хөгжилтэй аялал үзүүлж байна
  • 22:10
    "Орооцолдоон" УСК
  • 00:15
    Хошин шог
  • 00:30
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 183,184-р анги
  • 07:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" /season-2/ 45-54-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 26-28-р анги
  • 14:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 13-24-р анги
  • 15:30
    "Би хэн бэ?" нэвтрүүлэг /season4/ 6-р хэсэг
  • 16:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:30
    "Намайг сонгооч" /season1/ 7-1,2-р хэсэг
  • 17:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" 4-р хэсэг
  • 19:00
    "NCD GROUP үзүүлж байна" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 19:15
    "Заншлын хэлхээ-Хүндэтгэлийн ёс заншил" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-8/ 2-р хэсэг 2-р анги
  • 22:00
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 00:00
    "Сармагчны хаан" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:25
    "Бизнес толь"
  • 09:55
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Код" МУСК
  • 12:00
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:20
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Их түүхийн жимээр" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:20
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 14:55
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Миний сайхан ээжүүд" /давталт/
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:35
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Бизнес толь"
  • 21:55
    "Дүр эсгэгчид" МУСК
  • 23:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 00:05
    Сайхан амраарай
  • 00:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 11:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 12:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Уран сайхны кино
  • 14:10
    Солонго атгах хувьт
  • 14:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Эрвээхэй нас нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 18:40
    Захидлын мөрөөр нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Өнө буян хурах төв" үзүүлж байна.
  • 19:50
    ХАР ТАМХИ ганц удаа гэж байдаггүй
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:10
    Зөв сонголт
  • 09:40
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 10:10
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Найруулга -2019 тоглолт Цохивор хөгжмийн чуулга
  • 11:40
    Аялгуут хором
  • 12:10
    Бизнес аялал
  • 12:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Зөв сонголт
  • 14:30
    Бизнес Амжилт
  • 15:00
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 23,24-р анги
  • 17:00
    Бизнес аялал
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Улсын их хурлын цаг
  • 18:30
    Хайр Уран сайхны кино
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Аяллын тойрог
  • 21:40
    Ацаг шүдний зөрүү Уран сайхны кино
  • 23:30
    Харийн шоронд Баримтат кино
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Бизнес Амжилт
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:50
    "Лив Мэдди хоёр" ОАК (I.18-II.1-р анги)
  • 09:40
    "Миний эхнэр тагнуулч" МУСК
  • 11:00
    "Одод болохын хүслэн" МУСК
  • 12:50
    "Тэд бүгд сайн (Stanno Tutti Bene)" УСК
  • 14:55
    "Оддын хаалга: Үнэнд хүрэх зам (Stargate: Arc of Truth)" УСК
  • 16:40
    "Цаг хугацааны усан сан (Hot Tub Time Machine)" УСК
  • 18:30
    "Нүүргүй хүн (Face off)" УСК
  • 21:30
    "Төмөр сармагчин (Iron Monkey)" УСК
  • 23:20
    "Цаг хугацааны усан сан (Hot Tub Time Machine)" УСК
  • 01:10
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино
  • 08:50
    "Элч" Эх хүүхдийн эрүүл мэндийн цуврал нэвтрүүлэг #3
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 35-39 -р анги
  • 13:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 2-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 13:50
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:45
    7/1 Онцлох
  • 15:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 17,18-р анги
  • 16:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" ӨМӨЗО-ы алдарт хуурч, профессор Чи Булаг
  • 19:15
    Амжилтын үндэс
  • 19:45
    "Talk With Me" Ганабелл институтын захирал, хүний нөөцийн зөвлөх П.Гандолгор
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 7-р анги
  • 22:30
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 17,18-р анги
  • 00:10
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    "Хүн аалз" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 10:20
    "Малчид дуулж байна" улсын хоёрдугаар уралдаан эхэллээ
  • 10:40
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:15
    Драгон балл Z- 2 хүүхэлдэйн кино
  • 12:15
    "Сайн уу амьдрал минь 2" МУСК
  • 14:35
    "Маск продакшн Буратино" хүүхэлдэйн жүжиг
  • 16:00
    "Талархал" ток шоу
  • 17:20
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Хүн аалз-2" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:25
    "Малчид дуулж байна" улсын хоёрдугаар уралдаан эхэллээ
  • 18:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Single Ladies 1" МУСК
  • 22:20
    "Single Ladies 2" МУСК
  • 00:10
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүгдийг нь" СОАК 6-р анги
  • 11:45
    "Ажилд хүрэх зам" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Галзуу дурлал" СОАК 4,5-р анги /давталт/
  • 16:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:00
    Аялалын хөтөч - Монгол аялал
  • 17:30
    "Манай гарагийн нандин эрдэнэ"
  • 18:15
    "Талархал" ток шоу
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Мy-UB" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүгдийг нь" СОАК 7-р анги
  • 23:15
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 23:35
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Эфир эхлэл
  • 08:00
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 08:30
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 13-18 р анги
  • 14:30
    "Тахианы өд" ОАК 28-34-р анги
  • 21:00
    Сайн байна уу? Захирлаа Ток шоу
  • 21:35
    "Дээрхийн заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хайраа хайрла" ОАУСК 19-р анги
  • 23:00
    "Амжих уу хайрааа" МУСК
  • 00:40
    Эфир завсарлага

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:15
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг ( давталт )
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:25
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Хүрээ панз" ( давталт )
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хошин шог"
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:40
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Якари" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Цаг агаар
  • 08:33
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 09:02
    " Тэнгэрийн цайз " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:10
    "Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 12:02
    “Вингс клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Цаг хэд болжбайна вэ?
  • 13:02
    “Брүмиз” хүүхэлдэйн кино
  • 13:50
    Хамтдаа сурцгаая
  • 14:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 14:02
    “Миний найз Үби” хүүхэлдэйн кино
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    " Тэнгэрийн цайз " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:02
    Da Vinci – “Ёо ёо ажиллагаа” т.м нэвтрүүлэг
  • 18:35
    Da Vinci – “Шинжлэх ухааны туршилтууд” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Da Vinci – “Мати Дада хоёр”
  • 19:25
    Da Vinci – “Төгс нотолгоо” т.м нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Da Vinci – “Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр” т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:02
    “Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Робокон-2019”
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:20
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 12:20
    Төл таван эрдэнэ
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 14:00
    Мэдээ /давталт/
  • 14:20
    Хөгжлийн замаар: Ахлах сургууль
  • 15:00
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Нүүдэл” 3,4-р хэсэг 2017 он.
  • 16:00
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 16:30
    “Хүрээлэн ...” амьд ертөнц
  • 17:00
    Халуун сэдэв
  • 17:20
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Монгол улсын эдийн засгийн гадаад бодлого” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин Д.Даваасамбуу оролцов.
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Экспертийн цаг”
  • 21:20
    “Төл таван эрдэнэ”
  • 21:50
    ММ ирэх долоо хоногт
  • 22:00
    16 мм-ийн кино фонд: “Цэнхэр говийн тэмээчин” баримтат кино 1988 он.
  • 22:30
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Шинэ ном
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:25
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 11:35
    Онцгой хямдрал
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:00
    Баримтат дэлгэц
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Тоглолтын цаг
  • 14:30
    Баримтат дэлгэц
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 16:40
    Монголын сайхан орноор
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:40
    Онцгой хямдрал
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    Тоглолтын цаг
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Миний нууц" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 00:20
    МАН ЮТД-ВЕСТ ХЭМ (ШУУД) 34-Р ТОЙРОГ
  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОТТЕНХЭМ-ХАДДЕРСФИЛД 34-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №23: РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ-1
  • 11:30
    САУТХЭМПТОН-ВОЛВЕРХЭМПТОН 34-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №29: НОРВИЧ-МИДЛСБРО 2004/05
  • 14:00
    ФҮЛХЭМ-ЭВЕРТОН 34-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    PL WORLD №43
  • 16:30
    БРАЙТОН-БОРНМУТ 34-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    МАН ЮТД-ВЕСТ ХЭМ 34-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 20:50
    КРИСТАЛ.П-МАН СИТИ (ШУУД) 34-Р ТОЙРОГ
  • 23:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 23:20
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЧЕЛСИ (ШУУД) 34-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #20
  • 09:30
    PL WORLD №43
  • 10:00
    ФҮЛХЭМ-ЭВЕРТОН 34-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1350
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1025
  • 16:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1826
  • 17:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY
  • 18:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2007 ОН
  • 19:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ"-2008 ОН
  • 20:00
    WWE MONDAY RAW 1350
  • 22:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1025

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:30
    ЭХНИЙ ШАТ - ТОГЛОЛТ #1 NBA PLAYOFFS 2019 (ШУУД)
  • 11:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2014 ОН
  • 12:00
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1993-1991 (ХҮРЭЛ)
  • 13:30
    "ROAD TO MR.OLYMPIA" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 14:00
    СОНГИНОХАЙРАН УУЛЫН ХИШИГ БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 19:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2014 ОН
  • 20:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19172
  • 20:30
    "ROAD TO MR.OLYMPIA" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 21:00
    NBA ACTION 1826
  • 21:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1989-1986 (АЛТ)
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2014 ОН

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:45
    "ДЦС-IV 35 жил"
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Цахиурын хөндийгөөс цааш" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Дэлхийн брэнд "Gobi cashmere"
  • 19:40
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    MICHAEL BISPING-MY DESTINY БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    UFC 236: ХОЛЛОВЭЙ-ПОЙРИЕР 2 (ШУУД)
  • 13:00
    ONE: ЯНГОН-PURSUIT OF GREATNESS
  • 15:30
    UFC 189 МЭНДЭС-МАКГРЕГОР
  • 18:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #20
  • 18:30
    ONE WARRIOR SERIES 1-8
  • 19:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 8
  • 21:30
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-РОМЕРО

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    "Сэцэнханы хурд-2016 /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 12:00
    “Хос уянга” концерт
  • 13:30
    “Дэлхийн шилдэг хөлбөмбөгчид ” Баримтат кино /6,7-р хэсэг/
  • 14:30
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:30
    Нүүрэнтэйн хурд -2016 /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг 
  • 23:00
    "Центурион" УСК 
  • 00:40
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Буруугүй буруутан" ОАК 2-р анги
  • 08:20
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.13-р анги
  • 09:30
    "Ихрүүд" ОАК 70-72-р анги
  • 11:05
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 8-10-р анги
  • 13:30
    "Найз залуу" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 14:40
    "Урхидагч" ОАК 4, 5-р анги
  • 17:00
    "Буруугүй буруутан" ОАК 3-р анги
  • 18:30
    "Ихрүүд" ОАК 73, 74-р анги
  • 19:50
    "Багтай дуучдын хаан" шоу нэвтрүүлэг /60 дугаар/
  • 21:40
    "Янь Ши ордны домог" ОАК 11-р анги
  • 22:50
    "Ким Ду Хан" ОАК 1.14-р анги
  • 00:00
    "Ихрүүд" ОАК 73, 74-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 02:00
    ФИЛАДЕЛЬФИА - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 04:00
    ТОРОНТО - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 06:00
    ХЬЮСТОН - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 08:00
    NBA ACTION 1825
  • 08:30
    ЭХНИЙ ШАТ - ТОГЛОЛТ #1 NBA PLAYOFFS 2019 (ШУУД)
  • 11:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1826
  • 13:00
    ЮТА - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 15:00
    САКРАМЕНТО - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 17:00
    "CLUTCH CITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 19:00
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 19:30
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19172
  • 20:30
    ЭХНИЙ ШАТ - ТОГЛОЛТ #1 NBA PLAYOFFS 2019
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN" ЯРИЛЦЛАГА
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19172

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 6-р анги
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Улаачдын өрсөлдөөн Ч.Чулуунчимэг
  • 11:40
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:10
    Коментатор форум
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Танил хүн"нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Зарын цаг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Зарын цаг
  • 17:15
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 42-р анги
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    """Таны эрүүл мэнд"" нэвтрүүлэг:ЭМД-ын хөнгөлөлт, урамшууллын талаар..."
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    MNBA Үндэсний лиг-2019 плей оффын тоглолтууд
  • 22:30
    "Миний эрдэнэ" ОАУСК 7-р анги
  • 23:30
    Зарын цаг
  • 23:40
    "Дуудлага"МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Дуурийн ханхүү” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:45
    NTN үзүүлжбайна
  • 09:00
    “Сошиал ертөнцийн иргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:40
    Орос кино долоо хоног
  • 11:10
    NTN үзүүлжбайна
  • 11:20
    “Чин сэтгэл мөн чанар” нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:10
    NTN үзүүлжбайна
  • 12:20
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Golf and Coffee ” чөлөөт ярилцалгын нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "National" Бизнесмэдээ
  • 14:00
    МУСК
  • 15:40
    N music хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг/давталт/
  • 16:10
    NTN үзүүлжбайна
  • 16:20
    “Мартаж үл болно” Монголын иргэний нисэх үзүүлж байна
  • 17:20
    “Мазуухай" танин мэдэхүйн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    Хошин шог
  • 18:00
    “Ээдээ энэ хүүхнүүд үү” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:20
    NTN үзүүлжбайна
  • 18:30
    Хэлэлцүүлэг
  • 19:30
    “Чин сэтгэл мөн чанар” нэвтрүүлэг
  • 19:55
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:15
    МонГал Товчоон нэвтрүүлэг
  • 21:15
    NTN үзүүлжбайна
  • 21:25
    Орос кино долоо хоног
  • 23:00
    Сошиал ертөнцийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:20
    Зураглал
  • 23:25
    Төрийн дуулал
  • 23:35
    Сайхан амраарай

MNBA Sports

  • 09:00
    Өмнөговь vs Ирээдүй U13
  • 10:00
    Завхан vs Увс Нуур GAME 3 |Үндэсний Лиг|
  • 12:00
    FIBA 3x3 WIXI Challenger 2019 |ШУУД|
  • 20:00
    Ховд vs Архангай GAME 7 |Үндэсний Лиг|
  • 22:00
    FIBA 3x3 ДАШТ |давталт|
  • 00:00
    Багануур vs Сэлэнгэ GAME 1
  • 04:00
    MNBA Үндэсний Лиг 2018-19 |давталт|

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:55
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:20
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 12:25
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Миний гэр бүлийн аз жаргал” ОАК 1, 2-р анги
  • 14:10
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:15
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 15:10
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:15
    Тоглолтын цаг
  • 16:35
    Баримтат кино
  • 17:40
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 18:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 18:05
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 19:55
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 20:00
    Баримтат кино
  • 20:55
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 21:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 21:55
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

IV/2206:00

Монгол ТВ

"Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 194-р анги

IV/2207:00

MovieBox

"Box News" мэдээ мэдээлэл

IV/2207:05

Боловсрол ТВ

Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг