МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Буцах замгүй” уран сайхны кино
  • 10:30
    ”Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Робокон-2019
  • 11:20
    120/80 эрүүл мэндийн хөтөлбөр “Цөсний чулуу”
  • 12:00
    Судар бичгийн алтан сан “Ганжуур,Данжуур”
  • 12:30
    12:15 Өсвөр насныханд зориулав
  • 13:00
    Архивын ерөнхий газар үзүүлж байна: “Залуус” уран сайхны кино
  • 14:30
    MNB Music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “Шуумал буюу цутгуурын урлаг” баримтат кино
  • 16:10
    Технологийн ертөнцөөр
  • 16:40
    Хөгжлийн замаар:Гал команд
  • 17:10
    “Цэрэг эрсдээ өргөх дуу” концерт
  • 18:10
    Алтан аргамж: “Монгол Египетийн харилцаа” Онц бөгөөд Бүрэн Эрхт Элчин сайд Д.Баярхүү
  • 18:50
    Бүргэдийн баяр
  • 19:20
    Билгийн мэлмий: “Мөргөх ёсон”
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Монголын түүх “17-р зуун”
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Тэр жилийн тэр өдөр” Монголын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Ширэнгийн хаан Саро хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:00
    Business news
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Глобал удирдагч-2019
  • 12:05
    Изохаус үзүүлж байна
  • 12:10
    Супер спорт
  • 12:40
    UBS нэмэлт цаг
  • 12:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 25,26-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Мэргэжлийн Сумогийн Хару башё
  • 17:00
    Өнөөгийн монгол /Япон хэлээр/
  • 17:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:30
    Дефакто тойм /Орос хэлээр/
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Asian beat-2019
  • 18:40
    БНМАУ-д үйлдвэрлэв
  • 19:15
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    Сайн уу, Сайнаа Ток шоу
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи СОАК 27,28-р анги
  • 22:00
    Сумо тойм
  • 22:30
    Долоон бурхан харвадаггүй МУСК
  • 01:00
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "sunray салон" үзүүлж байна
  • 11:55
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 13:30
    "ижий минь" дуучин т.нара
  • 14:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "япон-монголд нэг удаа" реалити шоу дугаар-9,10
  • 16:40
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:10
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 15-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё"
  • 22:40
    "стрий" уран сайхны кино
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:35
    business news
  • 08:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 10:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    business news
  • 10:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 11:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:50
    "хак чак" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:30
    " миний аав ийм л хүн" соак 9,10,11-р анги
  • 16:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:20
    business news
  • 16:25
    "энэрч элээх хорвоо"
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:10
    business news
  • 17:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "үгийг тань сонсоё" - гэгээрлийн цаг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:50
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:20
    business news
  • 19:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    " миний аав ийм л хүн" соак 12-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 22:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 22:55
    пёнчан 2018 - тэшүүр - багийн төрлийн финал
  • 00:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Улаан имж” баримтат кино,
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 10:20
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:35
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК,31-р анги
  • 11:20
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    ”Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Монгол цэргийн өдөрт зориулсан улс, аймгийн алдар цолтой 256 хүчит бөхийн барилдааныг МБӨ-өөс шууд дамжуулна
  • 19:00
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,7-р анги
  • 22:30
    ”Буурал түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг,7-р хэсэг
  • 23:10
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 00:10
    “Сүүгээр мялаасан таныгаа дуугаар мялаая ээжээ” тоглолт
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Валериан ба мянган гаригийн хот" УСК
  • 13:20
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 35-р анги
  • 14:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 225,226,227,228,229-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 230,231,232,233,234-р анги
  • 20:00
    Бизнесийн үнэ цэнэ
  • 20:40
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага
  • 21:30
    "7-р өрөөний гайхамшиг" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "sbn news" -тойм
  • 09:00
    монгол тулгатны 100 эрхэм: б.жамъяндагва
  • 10:40
    “34-р галт тэрэг” уск
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:00
    “хязгаарын чанадад” 2-2 оак
  • 15:00
    “хязгаарын чанадад” 2-3 оак
  • 16:00
    “хязгаарын чанадад” 2-4 оак
  • 17:00
    “хязгаарын чанадад” 2-5 оак
  • 18:00
    “хязгаарын чанадад” 2-6 оак
  • 19:00
    “хайрын хүч”
  • 20:00
    “оргил цаг”
  • 20:30
    “х 35” movie talk show
  • 21:30
    “түүхэн хэлхээ”
  • 22:30
    “үүрэг хүлээсэн цагт” 1,2-р анги
  • 01:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:10
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК /16-20/
  • 09:05
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 13:15
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /61-70/
  • 19:00
    “Стөүнхерст эмнэлэг” УСК
  • 21:20
    “Эр хүн болгож өгөөч” МУСК
  • 23:30
    “Царайлаг өдрүүд” МУСК
  • 01:10
    “Хятадын шинэ жил” Торгоны зам цуврал /43/
  • 01:35
    “Дурлал сүйтгэгч” МУСК
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.16-17-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.18-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.5-8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 13-р анги
  • 11:20
    "Сэтгэцийн өвчлөл" баримтат кино /Байполар/
  • 12:20
    "Нууц материалууд" ОАК 3.4-5-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Тангараг" ОАК 1.3-4-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 16:40
    Монгол төрийн цагаан барс "Сайн ноён хан" Намнансүрэнгийн баримтат кино
  • 17:45
    Хөгжмийн цаг
  • 17:50
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:45
    E-баримт шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 14-р анги
  • 20:30
    Хөгжмийн цаг
  • 20:40
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Никола Тесла" баримтат кино
  • 23:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 11:00
    "PREMIER LEAGUE WORLD" №39
  • 11:30
    "ПРЕМЬЕР ЛИГ" тойм №30
  • 12:30
    "Иля мурёмез" хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 14:03
    "Сошиал туршилт"
  • 14:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 6-р анги
  • 15:25
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 7-р анги
  • 16:40
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 8-р анги
  • 17:55
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 9-р анги
  • 19:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 10-р анги
  • 20:25
    "Говь Хангай Мебель" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Бүтээгч"
  • 20:35
    Хошин шог
  • 20:55
    "Содон аялгуу"
  • 21:00
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19146
  • 21:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 22:00
    "Гадны биет" УСК
  • 00:20
    Хошин шог
  • 01:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 147,148-р анги
  • 07:00
    "Тог тог тог" /season-7/ 13-17-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 7-9-р анги
  • 14:30
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 16:00
    Chart news 43-р хэсэг
  • 16:25
    "Бизнесийн үнэ цэнэ" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Намайг сонгооч" /season1/ 3-1,2-р хэсэг
  • 18:00
    "Ардын буйдан" /season-8/ 6-р анги
  • 19:30
    "Shark Tank" /season-2/ 9-р хэсэг
  • 21:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хоёр амь" МУСК
  • 23:50
    "Тагнуулчдын гүүр" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:25
    "Бизнес толь"
  • 09:55
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Аав" МУСК
  • 12:00
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:20
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:35
    Хэлэлцүүлэг
  • 21:25
    "Бизнес толь"
  • 22:00
    Миний Ах Атаман МУСК
  • 23:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 00:45
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:10
    Ариун эрхэм нандин - Бүх нийтийн эрх зүйн боловсролыг дээшлүүлэх үндсэний хөтөлбөр
  • 09:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Монголчууд ярилцлага /давталт/
  • 11:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 12:00
    Зөн билгийн тулаан 8 - дугаар10 давталт
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна
  • 18:20
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг - У.Цолмонхүү Уран барималч зураач
  • 20:00
    Амрыг эрэе - ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Гэмт хэргийн мөрөөр цуврал
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:10
    Зөв сонголт
  • 09:40
    Домогт мөнхөрсөн аялгуу
  • 10:20
    Хару башё
  • 10:50
    Бизнес Амжилт
  • 11:20
    Аялгуут хором
  • 11:40
    Аяллын тойрог
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:10
    Монгол тулгатны Зуун эрхэм
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:00
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 4,5-р анги
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:40
    Аялгуут хором
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 20:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 21:00
    Зөв сонголт
  • 21:30
    Хару башё
  • 22:00
    Ардын элч Уран сайхны кино
  • 23:30
    Аяллын тойрог
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Бизнес Амжилт
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 10:10
    "Хятадад нэг удаа (Once Upon a Time in China)" УСК
  • 12:30
    "Хятадад нэг удаа 2 (Once Upon a Time in China II)" УСК
  • 14:30
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon a Time in China III)" УСК
  • 16:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 16:45
    "Миний нууц" МУСК
  • 18:45
    "Ар тал (The Blind Side)" УСК
  • 21:30
    "Хараал (The Conjuring)" УСК
  • 23:40
    "Мора" МУСК
  • 01:00
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 1-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 15-19-р анги
  • 13:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 16,17-р анги
  • 13:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    7/1 Онцлох
  • 14:15
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 1,2-р анги
  • 16:40
    Амжилтын үндэс
  • 17:10
    Хошин шог
  • 18:10
    "Talk With Me" Эдийн засагч Б.Мөнхсоёл
  • 18:50
    "Cinema nigth" Тоглолт
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 5-р бүлгийн 3-р анги
  • 22:20
    "Москвагийн эрүүгийн эрэн сурвалжлах" ОАК 1,2-р анги
  • 00:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 43 анги
  • 10:00
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонорт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Миний хайрын дууль" СОАК 13-р анги
  • 11:50
    "Миний бяцхан хар даашинз" УСК
  • 13:50
    "Хүн гараг" баримтат кино 3-р анги
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Доргио 7 эр" МУСК
  • 17:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 44 анги
  • 18:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Таны сонорт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Засаг цаг нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Миний хайрын дууль" СОАК 14-р анги
  • 21:00
    "Надтай гэрлээч" шоу нэвтрүүлэг 7 хэсэг
  • 22:00
    "Mr,bean-амаралт" УСК
  • 23:40
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 08:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Хакер" УСК /давталт/
  • 12:00
    "Монгал товчоон" баримтат туурь /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:45
    "Бидний нандин үе" ОАК 24,25-р анги /давталт/
  • 16:25
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-43,44,45 /давталт/
  • 18:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Их засагаар сонин юу байна" Япон орноор
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Учралын баяр-2" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:10
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Ойрын зай" УСК
  • 00:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 08:00
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 08:30
    Залуу нас ОАК 29-24-р анги
  • 15:00
    "Тахианы өд" ОАК 1-4р анги
  • 18:25
    "Монгол Билэг Ухаан" Ардын өв уламжлал
  • 18:50
    "Дээрхийн заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 19:15
    Марчаахай
  • 19:30
    Хобби
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАК 5-р анги
  • 21:00
    Сайн байна уу? Захирлаа Ток шоу
  • 21:40
    "Зөн билгийн тулаан" 9- анги
  • 22:20
    "Залуу нас" ОАК 35-р анги
  • 23:50
    Нөгөө кино:ALS WIR TRÄUMTEN
  • 02:00
    Амрах цаг

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:15
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Top genius" Боловсролын төв үзүүлж байна
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:25
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "DW PLAYLIST" Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:40
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Хенри бид хоёр " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “Дүба Дүба” хүүхэлдэйн кино
  • 13:40
    “Супер далавчнууд” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 14:40
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:15
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч"
  • 15:30
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Da Vinci – Тоглоомын түүх
  • 17:00
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Хоёр бамбарууш” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Ай күү"хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Хенри бид хоёр" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Судар бичгийн алтан сан: “Үйсэн дээрх бичиг”
  • 09:30
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:30
    Экспертийн цаг
  • 10:50
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Миний цэрэг нөхөр” 1986 он
  • 11:10
    Дэлхийн түүхүүд: “Ертөнцийн хязгаарт хүрсэн аялал” баримтат кино
  • 12:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 13:25
    Сүлд
  • 13:45
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 14:15
    Хөгжлийн замаар: “Такси-2”
  • 14:40
    “Хайгуулч, олборлогчдын чуулган” PDAC-2019
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “120/80” эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 16:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Говь” баримтат кино
  • 17:00
    Робокон-2019
  • 17:20
    Монголын мэдээ ирэх долоо хоногт
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ/давталт/
  • 19:20
    Алтан Аргамж: “Монгол-Германы харилцаа”
  • 20:00
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Хүрээлэн амьд ертөнцийн цуврал
  • 21:25
    Бахархал: Авто спортын олон улсын хэмжээний мастер Ш.Гансүх
  • 22:00
    Монголын түүх: “Эзэнт гүрний Монголчууд”
  • 23:00
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 09:50
    "Амьдралын нахиа" МУСК
  • 11:30
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Тоглолтын цаг
  • 14:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Эрчим хүчний ирээдүй"БК
  • 16:40
    Монголын сайхан орноор
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:40
    Баримтад дэлгэц
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Love" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 11:00
    “Сонгомол номын сан” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээ мэдээллийн нэвтрүүлэг
  • 13:05
    “Төрийн албаны хүний нөөц, орчин” цуврал
  • 16:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    “Диваажин кинотеатр” УСК
  • 18:15
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:20
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 19:30
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээ мэдээллийн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 20:50
    Хүн төрөлхтний хайртай дуу
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Алжаал тайлах аязууд
  • 23:00
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НЬЮКАСЛ-ЭВЕРТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №25: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2014/15
  • 11:30
    КРИСТАЛ.П-БРАЙТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №19: САДИО МАНЕ
  • 14:00
    ВЕСТ ХЭМ-ХАДДЕРСФИЛД 31-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №7: ТЕДДИ ШЕРРИНГЭМ
  • 16:30
    БОРНМУТ-НЬЮКАСЛ 31-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН СУГАЛАА 1/4 ШАТ
  • 19:00
    БӨРНЛИ-ЛЭСТЕР 31-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    PL WORLD №35
  • 21:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 22:00
    ФҮЛХЭМ-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) 31-Р ТОЙРОГ
  • 00:15
    ЭВЕРТОН-ЧЕЛСИ (ШУУД) 31-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #16
  • 09:30
    PL WORLD №39
  • 10:00
    БОРНМУТ-НЬЮКАСЛ 31-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1346
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1021
  • 16:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1822
  • 17:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ-3
  • 18:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №10
  • 19:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №10
  • 20:00
    WWE MONDAY RAW 1346
  • 22:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1021

SPS Үндэс

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БРҮҮКЛИН - ЮТА NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2010 ОН
  • 12:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАН УУЛ ХАНГАРЬД - АЛДАР ТАНАН ГАРЬД
  • 14:00
    ЗЭВСЭГ ХҮЧНИЙ 98 ЖИЛИЙН ОЙД ЗОРИУЛСАН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 20:00
    ЖҮДО ЕКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3 (ШУУД)
  • 22:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19147
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2010 ОН

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "PDAC-уул уурхайн хөрөнгө оруулагчдын чуулга уулзалт" тусгай хөтөлбөр
  • 10:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "PDAC-уул уурхайн хөрөнгө оруулагчдын чуулга уулзалт" тусгай хөтөлбөр
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "PDAC-уул уурхайн хөрөнгө оруулагчдын чуулга уулзалт" тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ХЭНДЭРСОН-ТАЙЧ
  • 12:30
    UFC FIGHT NIGHT ДОС САНТОС-МИОЧИЧ
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1021
  • 16:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #11
  • 16:30
    ONE FC: СИНГАПУР-HEART OF THE LION
  • 19:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #16
  • 20:00
    ЖҮДО ЭКАТЕРИНБУРГИЙН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 3
  • 22:30
    MICHAEL BISPING-MY DESTINY БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #16

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жилийн ой “Хангайн бүсийн хурд-2015”/Их нас ,Хязаалан,Шүдлэн/
  • 12:00
    "Монголын сайхан эрчүүд" нэвтрүүлэг /1-р хэсэг/
  • 12:30
    “Аялгуут соёлын дээж” Сүлд телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 13:30
    Баримтат кино
  • 14:30
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:30
    "Сэцэн ханы хурд-2016" /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Монголын сайхан эрчүүд" нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Гуталчин” УСК
  • 00:40
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Миний эрдэнэ" ОАК 15,16-р анги
  • 08:40
    "Ихрүүд" ОАК р анги 13-16-р анги
  • 11:20
    "Бие хамгаалагч" ОАК 18-20-р анги
  • 14:40
    "Дэггүй нас" ОАК 8, 9-р анги
  • 17:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 17,18-р анги
  • 19:00
    "Ихрүүд" ОАК-р анги 17, 18-р анги
  • 20:30
    "Багтай дуучдын хаан" нэвтрүүлэг /119 дугаар/
  • 22:30
    "Бие хамгаалагч" ОАК 21-р анги
  • 23:45
    "Ихрүүд" ОАК-р анги 17, 18-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МИЛУОКИ - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 02:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 04:00
    ЧИКАГО - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 06:00
    САКРАМЕНТО - БОСТОН NBA 2018-2019
  • 08:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19146
  • 08:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:00
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP OF RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1822
  • 13:30
    ЧИКАГО - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 15:30
    МИЛУОКИ - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 17:30
    "BIG O - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ACTION 1822
  • 19:00
    "ОДДЫГ ОЙРООС" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 19:30
    "FINDING GIANNIS" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19147
  • 20:30
    БРҮҮКЛИН - ЮТА NBA 2018-2019
  • 22:30
    "OTHER DREAM TEAM" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Уран гэж хот байдаг уу? баримтат кино
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    Танкийн бурхан баримтат кино
  • 11:50
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Цоожсүрэн
  • 12:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    Цэвэр агаар төсөл-8
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг:
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:40
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Уушигны хавдар ба нийгэм
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:40
    "Залуу мөрдөгч" МУСК
  • 23:10
    MNBA Үндэсний лиг-2019 плей оффын тоглолтууд

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    Хошин хөтөлбөр
  • 08:25
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 09:25
    NTN үзүүлжбайна
  • 09:35
    “Миний сайхан ээжүүд 2019”
  • 12:00
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг/давталт/
  • 13:30
    NTN үзүүлж байна
  • 13:40
    Засаг цаг Засах цаг
  • 14:20
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг/давталт/
  • 14:50
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:20
    “Ацаг шүдний зөрүү”МУСК
  • 17:20
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    N music хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:30
    Лавлагаа танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 19:40
    NTN үзүүлж байна
  • 19:50
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг/давталт/
  • 20:20
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 21:00
    “Мартагдашгүй намар”МУСК
  • 23:30
    Сошиал ертөнцийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    Төрийн дуулал
  • 23:50
    Сайхан амраарай

TV2

  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:20
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” 19-20-р анги
  • 14:10
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 15:10
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Тоглолтын цаг
  • 17:40
    “Бид бол оюун санааны хөршүүд” Энэтхэгт зорчсон тэмдэглэл
  • 18:10
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 20:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Таны амралтанд
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2019:00

SPS Үндэс

МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 ФИНАЛ #7 (ШУУД)

V/2019:20

Royal HD

"Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 15-р анги

V/2023:05

Боловсрол ТВ

"Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 1-р анги