МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Шерлок Холмс” ОХУ-ын уран сайхны киноы төгсгөлийн 8-р анги
  • 10:30
    Үл мэдэх ба түүний нөхөд
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 14:30
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг/давталт/
  • 15:30
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Огцом эргэлт” Олон ангит уран сайхны кино7,8-р анги
  • 17:05
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Нэг нарны хүмүүс”
  • 17:20
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /давталт/
  • 17:50
    “Дуун өв” хүүхдийн концерт
  • 18:30
    Робокон-2019
  • 18:50
    Утаагүй хороо
  • 19:10
    Сүлд
  • 19:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Екатерина” Олон ангит уран сайхны кино 7,8-р анги
  • 23:35
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Ширэнгийн хаан Саро хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Сувилагч Оросын олон ангит кино 3-р анги
  • 11:30
    Супер спорт
  • 11:50
    Сайн уу, Сайнаа Ток шоу
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 19,20-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Мэргэжлийн Сумогийн Хару башё
  • 16:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Изохауз үзүүлж байна
  • 17:45
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи СОАК 21,22-р анги
  • 22:00
    Сумо тойм
  • 22:30
    Сувилагч Оросын олон ангит кино 4-р анги
  • 23:30
    Аяллын тойрог
  • 00:30
    Шөнийн хоолны газар
  • 01:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 217,218-р анги
  • 12:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 11-р анги
  • 13:10
    "япон-монголд нэг удаа" реалити шоу дугаар-8
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "эрүүл мал монголын баялаг-2
  • 15:50
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 18-р анги
  • 16:40
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 219,220-р анги
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 12-р анги
  • 21:10
    "япон-монголд нэг удаа" реалити шоу дугаар-9
  • 22:30
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 19-р анги
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:45
    business news
  • 10:50
    хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    business news
  • 11:30
    " миний аав ийм л хүн" соак 1-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    "тэ жу ён " соак 36-р анги
  • 14:40
    business news
  • 14:45
    "japan video topics"
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "дөрвөн ертөнц" соак 43-р анги
  • 16:35
    business news
  • 16:40
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 17:10
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:25
    business news
  • 19:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    "миний аав ийм л хүн" соак 9-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 37-р анги
  • 23:25
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 23:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:05
    пёнчан 2018 - тэшүүр - эрэгтэй 1500м
  • 00:55
    пёнчан 2018 - тэшүүр - эмэгтэй 5000м
  • 01:55
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Цөөвөр чонын нутаг” баримтат кино
  • 06:30
    ”Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг,
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    ”Гялайлаа” теле шоп.
  • 09:35
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК,28-р анги
  • 10:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    ”Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,3-р анги /давталт/
  • 14:30
    “Редакцийн цаг” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангид УСК, 4-р анги
  • 16:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Business maximum 88”
  • 16:50
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК, 4-р анги
  • 17:50
    “МАХН-Эх орончдын өдөр” цуврал лекцээс
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,4-р анги
  • 22:30
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 22:35
    ”Буурал түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг 4-р хэсэг 23.20 Гадаад мэдээ /давталт/
  • 23:50
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:50
    “Таван эрдэнийн эх орон” тоглолт
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Surprise show
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Нар хиртсэн жил" МУСК
  • 12:00
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 13:35
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 13:50
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 14-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 33-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 231,232-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:40
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 34-р анги
  • 22:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 14-р анги
  • 00:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “гоц ой ухаан”-3 соак
  • 11:10
    “хязгаарын чанадад” 2-4 оак
  • 12:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “хүүхдийн эмч сонсож байна” -шууд
  • 14:00
    “х 35” movie talk show
  • 15:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “unplugged show”
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “гоц ой ухаан”-4 соак
  • 19:30
    “хайрын хүч”
  • 20:30
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “хязгаарын чанадад” 2-5 оак
  • 22:30
    “гоц ой ухаан”-4 соак
  • 23:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 12-р анги
  • 06:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Мэдээ
  • 08:35
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /08/
  • 09:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /14/
  • 11:10
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 15,16-р анги
  • 12:15
    Аяллын хөтөч - Алиса трэйвэл
  • 12:20
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /18/
  • 13:10
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 12-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /14/
  • 16:10
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 17,18-р анги
  • 17:20
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 13-р анги
  • 18:05
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.1/
  • 21:25
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 65, 66-р анги
  • 23:10
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 13-р анги
  • 00:00
    Мэдээ
  • 01:00
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 17,18-р анги
  • 02:10
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /19.1/
  • 03:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /18/
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.15-16-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.5-6-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 10-р анги
  • 11:20
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №9
  • 11:40
    Би Монгол хүн
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Тангараг" ОАК 1.2-р анги
  • 13:10
    Хөгжмийн цаг
  • 13:15
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №9
  • 13:45
    Би Монгол хүн
  • 13:55
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №49,50
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.17-18-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.7-8-р анги
  • 19:00
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 11-р анги
  • 20:30
    "Миний мэргэжил" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тангараг" ОАК 1.3-р анги
  • 23:05
    "Нууц материалууд" ОАК 3.12-13-р анги
  • 00:45
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:00
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 07:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    Дундговийн шил адуу
  • 11:50
    Хошин шог
  • 12:15
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 12:20
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 12:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 8-р анги
  • 15:45
    "Сошиал туршилт"
  • 15:50
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 9-р анги
  • 16:50
    High trade
  • 17:10
    Монгол малчны зар
  • 17:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Бүтээгчид"
  • 18:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Микроны босс" МУСК
  • 20:00
    "Говь Хангай Мебель" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 9-р анги
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19143
  • 21:55
    "Содон аялгуу"
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 10-р анги
  • 23:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 9-р анги
  • 00:20
    "Хошин шог”
  • 01:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 10-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 143-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 16-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 41-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 31-р анги
  • 11:40
    Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 41-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 7-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 3-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-1 /13-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 14-р хэсэг
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 42-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-7/ 17-р хэсэг
  • 18:30
    "Намайг сонгооч" /season1/ 3-2-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 8-р анги
  • 21:00
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season1/ 2-р анги
  • 22:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 32-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-2/ 9-р анги
  • 01:00
    "Намайг сонгооч" /season1/ 3-2-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 3-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "КОД" МУСК
  • 12:30
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 13:35
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:05
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Д.Нацагдоржийн шагналт зохиолчидтой хийх уулзалт өдөрлөг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 21:05
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бизнес толь"
  • 22:00
    "single ladies" МУСК
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Сайхан амраарай"
  • 00:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:30
    Шүгэл хүүгийн адал явдал
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Олон ангит уран сайхны кино давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хуулийн танилцуулга
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:25
    Нэвтрүүлэг
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:10
    Саятан болгох дамжаа МУСК 12-р анги
  • 23:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 23:40
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Хару башё
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Их Нирун улс
  • 11:50
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Зар сурталчилгаа
  • 13:45
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Зар сурталчилгаа
  • 17:45
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Атрын нутгийн амар мэнд Сэлэнгэ аймгаас бэлтгэв
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хару башё
  • 22:10
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 4-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.3-6-р анги)
  • 10:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.3-6-р анги)
  • 12:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 12:35
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Хятадад нэг удаа 2 (Once Upon a Time in China II)" УСК
  • 15:00
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.2-5-р анги)
  • 16:35
    "Таталцал (Gravity)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.7,8-р анги)
  • 19:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.6,7-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.7,8-р анги)
  • 21:45
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon a Time in China III)" УСК
  • 23:55
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.5-8-р анги)
  • 01:20
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.4-7-р анги)
  • 02:50
    "Гал тогоо" ОАК (IV.5-8-р анги)
  • 04:30
    "Агуйн хүмүүс (The Croods)" УСК
  • 06:10
    "Хятадад нэг удаа 3 (Once Upon a Time in China III)" УСК
  • 08:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 08:15
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.6,7-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 15-р анги
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 17-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 12:40
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 13:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:20
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Зуун хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 11-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 775,776,777-р анги
  • 16:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 4-р бүлгийн 10-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 18:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 16-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 18-р анги
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Зуун хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 12-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 40 анги
  • 10:00
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонорт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Миний хайрын дууль" СОАК 10-р анги
  • 11:50
    "Номер 23" УСК
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Дэлхий гараг" баримтат кино 11-р анги
  • 15:00
    "Миний ах атаман" МУСК
  • 17:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 41 анги
  • 18:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Таны сонорт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Засаг цаг нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Миний хайрын дууль" СОАК 11-р анги
  • 21:00
    "Надтай гэрлээч" шоу нэвтрүүлэг 4 хэсэг
  • 22:00
    "Шүдний шидтэн" УСК
  • 23:50
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:25
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-43
  • 11:05
    "Бидний нандин үе" ОАК 23-р анги /давталт/
  • 12:00
    "Учралын баяр-2" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" ярилцлага
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    ИЗОУИС "Оюунтны намар-2018" Урлагийн наадам
  • 17:20
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 17:35
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-44
  • 22:10
    "Бидний нандин үе" ОАК 24-р анги
  • 23:05
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 12-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 09:37
    Монголоороо:Завхан Улиастай
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 2-р анги
  • 12:00
    Баримтат кино: Байгалийн үзэсгэлэнт газрууд-4
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 14:00
    "Залуу нас" ОАК 31-р анги
  • 15:00
    Дэлхийн Монголчууд
  • 15:35
    Марчаахай
  • 16:00
    Нууцууд: Нөөц боломж
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ?" Шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 18:40
    Ашигтай аргууд
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 14-р анги
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАК 3-р анги
  • 21:00
    ЛОЛ
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 32-р анги
  • 23:00
    Мade in UB
  • 00:50
    Амрах цаг-Амьд байгаль

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" Шууд
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Реклам"
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    " Морфле " хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая”
  • 09:38
    " Морфле " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Хоёр бамбарууш” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Ай күү"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 14:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн бэ?”
  • 14:30
    Da Vinci – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 19:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 19:30
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Супер далавчнууд” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Явлаа, ирлээ
  • 10:20
    Сүлд
  • 10:40
    Экспертийн цаг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 14:05
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:35
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ”тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 19:30
    ММ энэ долоо хоногт
  • 19:40
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    "Байгаль ба хүн" БК
  • 09:00
    "Хөгжлийн хүрд"
  • 09:40
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Нирваан ба хойд нас" БК
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 25-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 26-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    ""Монгол Алтайн Барагшун""
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Мөнгөнд далдлагдсан нууц-3" БК
  • 20:35
    Тоглолтын цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 27, 28-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээ, мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:40
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:45
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Дэлхийг өөрчилсөн бүтээлүүд” баримтат нэвтрүүлэг 03
  • 11:00
    “Төрийн албаны хүний нөөц, орчин” цуврал 1
  • 12:20
    “Ардын бүжигт 70 жил” нэвтрүүлэг
  • 12:55
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Хуучин цайзын нууц” УСК 03 анги
  • 13:40
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 14:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 14:30
    “Чинхайн соён гэгээрүүлэх лекц” нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Хуучин цайзын нууц” УСК 04 анги
  • 18:45
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:50
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:10
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 19:40
    “Хүүхдийн утас 108” сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Дэлхийг өөрчилсөн бүтээлүүд” баримтат нэвтрүүлэг 04
  • 21:00
    “Төрийн албаны хүний нөөц, орчин” цуврал 2
  • 22:35
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээ, мэдээллийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:15
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    PL NETBUSTERS №29
  • 00:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №9
  • 01:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БАЙЕРН АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 03:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 03:50
    БАЙЕРН-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    НАПОЛИ-ЗАЛЬЦБУРГ ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №22: БӨРНЛИ-МАН.ЮТД 2009/10
  • 11:30
    ФРАНКФУРТ-ИНТЕР ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №16: МИХАЭЛЬ ЛАУДРУП
  • 14:00
    ЧЕЛСИ-ДИНАМО.К ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №4: ДАВИД ЖИНОЛА
  • 16:30
    РЕНН-АРСЕНАЛ ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    БАРСЕЛОНА-ЛИОН АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 20:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №19: САДИО МАНЕ
  • 21:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №10
  • 22:00
    БАЙЕРН-ЛИВЕРПҮҮЛ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №30
  • 10:00
    НЬЮКАСЛ-ЭВЕРТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1020
  • 14:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЙА-ЛАФЛЭЙР
  • 17:00
    "THE CRASH REEL" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1346
  • 21:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #15
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №29
  • 22:00
    "THE CRASH REEL" БАРИМТАТ КИНО
  • 00:00
    FOOTBALL TALK №22 2018/19
  • 01:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №30
  • 02:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №9
  • 03:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №9
  • 03:50
    ЕВРОПА ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ (ШУУД)

SPS Үндэс

  • 00:00
    WWE MONDAY RAW 1345
  • 02:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #21
  • 03:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 03:50
    БАРСЕЛОНА - ЛИОН (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 07:30
    ДЕТРОЙТ - МАЙАМИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1821
  • 11:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2000 ОН
  • 12:00
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМИЙН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН 2018
  • 17:00
    ДЭЭД ЛИГ-2019 ХАН УУЛ ХАНГАРЬД - LEGACY
  • 18:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2001 ОН
  • 19:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №9
  • 20:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #21
  • 22:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7
  • 22:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19144
  • 23:00
    FOOTBALL TALK №22 2018/19

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "PDAC-уул уурхайн хөрөнгө оруулагчдын чуулга уулзалт" тусгай хөтөлбөр
  • 22:30
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT КИМ-ХЭЙДЭВЭЙ
  • 10:50
    UFC FIGHT NIGHT ШОГУН-СЕН ПРЮ
  • 13:00
    ONE FC: БАНГКОК-IRON WILL
  • 17:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 40
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1346
  • 21:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #11
  • 21:30
    FIGHTING FOR A GENERATION БАРИМТАТ КИНО
  • 23:20
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #16

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    "Мандалын хурд-2016" Хаврын бүс /Азарга,Их нас,Соёолон /
  • 12:00
    “Аз” УСК /1-р анги/
  • 12:55
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:30
    "Монголын сайхан эрчүүд" нэвтрүүлэг /1-р хэсэг/
  • 16:00
    Баримтат кино
  • 17:00
    "Монголын сайхан эрчүүд" нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Сүлд хэлэлцүүлэг" /шууд/
  • 19:00
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Буган халиуны хурд-2017"/ Азарга,Их нас,Соёолон /
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монголын гэгээ" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Монголын сайхан эрчүүд" тоглолтын өмнө
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /41-р анги/
  • 00:00
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 1
  • 08:05
    "Миний эрдэнэ" ОАК 9, 10-р анги
  • 09:40
    "Ихрүүд" ОАК-р анги 9, 10-р анги
  • 11:30
    "Дэггүй нас" ОАК 6-р анги
  • 12:40
    "Бие хамгаалагч" ОАК 17-р анги
  • 13:40
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 25, 26
  • 14:45
    Соёлын довтолгоо...
  • 15:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 10/
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Соёлын довтолгоо...
  • 17:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 11, 12-р анги
  • 19:00
    "Ихрүүд" ОАК-р анги 11, 12-р анги
  • 20:30
    "Дэггүй нас" ОАК 7-р анги
  • 22:00
    "Бие хамгаалагч" ОАК 18-р анги
  • 23:25
    "Ихрүүд" ОАК-р анги 11, 12-р анги
  • 00:35
    "Дэггүй нас" ОАК 7-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ДЭНВЭР - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 02:00
    САКРАМЕНТО - ВАШИНГТОН NBA 2018-2019
  • 04:00
    ПОРТЛАНД - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 06:00
    ТОРОНТО - ДЭТРОЙТ NBA 2018-2019
  • 08:00
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19143
  • 09:30
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1821
  • 13:00
    ПОРТЛАНД - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 15:00
    МАЙАМИ - ШАРЛОТТ NBA 2018-2019
  • 17:00
    "SIR CHARLES AT 50" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    БОСТОН - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19144
  • 20:30
    ДЭТРОЙТ - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 22:30
    "HOOPS FOR AFRICA" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19144

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Дэлхийн цаг: Евро макс
  • 09:50
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 11:30
    "Аса цирк" үзүүлж байна
  • 12:20
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 14:40
    TV shop -99
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал" үзүүлж байна
  • 19:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг:Эрдэнэт үйлдвэрийг гороолсон эрх ашгийн тулаан юунд хүргэх вэ?
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:25
    TV shop -99
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хохирогч" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    “Буурал түүхийнэзэд” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 10:10
    “Торгоны зам” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг/давталт/
  • 11:50
    NTN үзүүлжбайна
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийнхөтөлбөр
  • 14:00
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Монгол дууны цаг
  • 14:30
    МУСК
  • 16:00
    Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:20
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг/давталт/
  • 17:50
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Миний сайхан ээжүүд”тоглолт 2019
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Хайртай бол хартай”МУСК
  • 22:30
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:45
    Сайхан амраарай!

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 18-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Амрах агшин
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 18, 19
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Дэггүй аав” ОАК 2-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    Засаг цаг-Засах цаг
  • 20:10
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:10
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 19-р анги
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 18, 19
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

III/2209:35

TV9

“Тэнгэрийн лууны найман аймаг“олон ангит УСК,1-р анги

III/2200:35

AsianBox

"Найз залуу" ОАК 3-р анги

III/2210:30

SPS Сагсан Бөмбөг

ИНДИАНА - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019 (ШУУД)