МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Шерлок Холмс” ОХУ-ын уран сайхны кино 7-р анги
  • 10:30
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 14:35
    Цаг үе үзэл бодол /давталт/
  • 15:15
    “Ааваа зорино” Жүжигчин,дуучин Т.Эрдэнэбаяр
  • 15:45
    ЕБС-ийн “Цөм” хөтөлбөр /Үндэсний хэлэлцүүлэг/
  • 16:00
    “Огцом эргэлт” Олон ангит уран сайхны кино5,6-р анги
  • 17:15
    Хөгжмийн агшин
  • 17:25
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 17:45
    Онцгой дуудлага
  • 18:00
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Нэг нарны хүмүүс”
  • 18:20
    Хөгжмийн агшин
  • 18:30
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /шууд/
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:35
    “Технологийн шинэ эрин 5G” захиалгат нэвтрүүлэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Екатерина” Олон ангит уран сайхны кино 5,6-р анги
  • 23:35
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 00:25
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Ширэнгийн хаан Саро хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Сувилагч Оросын олон ангит кино 2-р анги
  • 11:30
    Супер спорт
  • 11:50
    Japan topic
  • 12:20
    Аяллын хөтөч
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 17,18-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Мэргэжлийн Сумогийн Хару башё
  • 16:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Ширэнгийн хаан Саро хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи СОАК 19,20-р анги
  • 22:00
    Сумо тойм
  • 22:30
    Сувилагч Оросын олон ангит кино 3-р анги
  • 23:30
    Football talk
  • 00:40
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 02:00
    UBS завсарлага UBS

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 215,216-р анги
  • 12:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 10-р анги
  • 13:10
    "япон-монголд нэг удаа" реалити шоу дугаар-7
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 17-р анги
  • 16:20
    "ам нээвэл" ярилцлага
  • 17:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 217,218-р анги
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг"мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 11-р анги
  • 21:10
    "япон-монголд нэг удаа" реалити шоу дугаар-8
  • 22:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 18-р анги
  • 23:20
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:30
    хошин шог
  • 10:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    " миний аав ийм л хүн" соак 7-р анги
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:35
    "тэ жу ён " соак 35-р анги
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:25
    "дөрвөн ертөнц" соак 42-р анги
  • 16:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:40
    хошин шог
  • 17:00
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:25
    business news
  • 19:30
    "солонгон руби"хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    " миний аав ийм л хүн" соак 8-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 36-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    пёнчан 2018 - тэшүүр - эмэгтэй 1500м
  • 00:25
    пёнчан 2018 - тэшүүр - эмэгтэй 1000м
  • 01:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Цасны бар” баримтат кино
  • 06:30
    ”Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг,
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:35
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК, 27-р анги
  • 10:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    ”Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,2-р анги /давталт/
  • 14:20
    “Мод тарья” нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангид УСК 3-р анги
  • 16:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:10
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК, 3-р анги
  • 17:45
    “МАХН-Эх орончдын өдөр” цуврал лекцээс
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Редакцийн сонголт” нэвтрүүлэг
  • 19:25
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:45
    “Ардын парламент” хэлэлцүүлэг
  • 21:20
    “Хайр ба эрдэнэс' олон ангит УСК,3-р анги
  • 22:50
    “Business maximum 88”
  • 23:00
    ”Буурал түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг 3-р хэсэг
  • 23:40
    “Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:20
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хоньчин Найдан" МУСК
  • 12:00
    "Ээжүүд" Ток шоу нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 13:35
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 13:50
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 13-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 32-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 229,230-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага
  • 21:30
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 33-р анги
  • 22:40
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:30
    "Дээврийн өрөөний хангхүү" СОАК 13-р анги
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    “бизнес аялал”
  • 10:00
    “гоц ой ухаан”-2 соак
  • 11:10
    “хязгаарын чанадад” 2-3 оак
  • 12:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    медальтан: б.гантогтох
  • 13:30
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 15:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “unplugged show”
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “гоц ой ухаан”-3 соак
  • 19:30
    “оргил цаг” цаг үеийн асуудлаар
  • 20:00
    инээдмийн толь
  • 20:30
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “хязгаарын чанадад” 2-4 оак
  • 22:30
    “гоц ой ухаан”-3 соак
  • 23:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 11-р анги
  • 06:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Мэдээ
  • 08:30
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /13/
  • 11:10
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 13,14-р анги
  • 12:20
    Зураглал
  • 12:30
    “Үзэл бодлын зөрөг” ярилцлага
  • 13:10
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 11-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /13/
  • 16:15
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 15,16-р анги
  • 17:20
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 12-р анги
  • 18:05
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /14/
  • 21:25
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 63, 64-р анги
  • 23:10
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 12-р анги
  • 00:00
    Мэдээ
  • 01:00
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 15,16-р анги
  • 02:05
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /14/
  • 03:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /17/
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.13-14-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.3-4-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 9-р анги
  • 11:20
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №9
  • 11:40
    Би Монгол хүн
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Тангараг" ОАК 1.1-р анги
  • 13:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №9
  • 13:40
    Би Монгол хүн
  • 13:50
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №47,48
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.15-16-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.5-6-р анги
  • 19:00
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 10-р анги
  • 20:35
    Хөгжмийн цаг
  • 20:50
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Тангараг" ОАК 1.2-р анги
  • 23:05
    "Нууц материалууд" ОАК 3.10-11-р анги
  • 00:45
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:00
    "Урагшаа залуусаа" МУСК
  • 07:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    Түмний хурд 2018
  • 11:50
    Хошин шог
  • 12:15
    "Содон аялгуу"
  • 12:20
    Та үүнийг мэдэх үү
  • 12:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 7-р анги
  • 15:45
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 15:50
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 8-р анги
  • 16:50
    High trade
  • 17:10
    Монгол малчны зар
  • 17:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 18:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 20:05
    "Говь Хангай Мебель" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 8-р анги
  • 21:28
    Сошиал туршилт
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19142
  • 21:55
    "Бүтээгчид"
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 9-р анги
  • 23:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 8-р анги
  • 00:20
    Хошин шог
  • 01:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 9-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 142-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 15-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 40-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 30-р анги
  • 11:40
    Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 40-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 6-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Chart news 43-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-1 / 12-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 13-р хэсэг
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 41-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-7/ 16-р хэсэг
  • 18:30
    "Намайг сонгооч" /season1/ 3-1-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 7-р анги
  • 21:00
    "Шивэгчний өчил" ОАК /season1/ 1-р анги
  • 22:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 31-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-2/ 8-р анги
  • 01:00
    "Намайг сонгооч" /season1/ 3-1-р хэсэг
  • 01:30
    Chart news 43-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:25
    "Зоорь" МУСК
  • 12:55
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 14:15
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Би Ээж Болмоор Байна" МУСК
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Г.Арслангийн цаг" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 20:55
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 21:25
    "Бизнес толь"
  • 21:55
    "КОД" МУСК
  • 23:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр/давталт/
  • 00:20
    "Сайхан амраарай"
  • 00:25
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 149 150-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:40
    Хуулийн танилцуулга
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнэс амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хүү - Бүх нийтийн эрх зүйн боловсролыг дээшлүүлэх үндсэний хөтөлбөр
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Олон ангит уран сайхны кино
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна
  • 21:30
    Тод хэлэлцүүлэг - Баялаг бүтээгчдийг дэмжих холбоо
  • 22:30
    Саятан болгох дамжаа МУСК 11-р анги
  • 23:30
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:10
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Хару башё
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 11:40
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Зар сурталчилгаа
  • 13:45
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Зар сурталчилгаа
  • 17:45
    Бизнес аялал
  • 18:25
    Аялгуут хором
  • 19:20
    Төв аймгийн цаг
  • 19:40
    Аяллын тойрог - Вьетнам улс
  • 19:50
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Их Нирун улс
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хару башё
  • 22:10
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 3-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.1-4-р анги)
  • 10:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.1-4-р анги)
  • 12:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 12:35
    "Хятадад нэг удаа (Once Upon a Time in China)" УСК
  • 14:55
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (II.26-III.3-р анги)
  • 16:25
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.5,6-р анги)
  • 19:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.4,5-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.5,6-р анги)
  • 21:45
    "Хятадад нэг удаа 2 (Once Upon a Time in China II)" УСК
  • 23:55
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.3-6-р анги)
  • 01:20
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.2-5-р анги)
  • 02:50
    "Гал тогоо" ОАК (IV.3-6-р анги)
  • 04:30
    "Таталцал (Gravity)" УСК
  • 06:00
    "Хятадад нэг удаа 2 (Once Upon a Time in China II)" УСК
  • 07:50
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (III.3-5-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 14-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 16-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 12:40
    Гайхамшигт уралдаан
  • 13:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Зуун хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 10-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 772,773,774-р анги
  • 16:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 4-р бүлгийн 9-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 18:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 15-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 17-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Учиртай урилга" Нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Зуун хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 11-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 10,11-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 39 анги
  • 10:00
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонорт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Миний хайрын дууль" СОАК 9-р анги
  • 11:50
    "Миний эхнэр дээрэмчин" МУСК
  • 14:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:30
    "Дэлхий гараг" баримтат кино 10-р анги
  • 15:30
    Тэхийн зогсоол МУСК
  • 17:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 40 анги
  • 18:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Таны сонорт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Засаг цаг нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Миний хайрын дууль" СОАК 10-р анги
  • 21:00
    "Надтай гэрлээч" шоу нэвтрүүлэг 3 хэсэг
  • 22:00
    "Номер 23" УСК
  • 23:50
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:25
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:55
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-42
  • 11:35
    "Бидний нандин үе" ОАК 22-р анги /давталт/
  • 12:25
    "Ааваа зорино" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" ярилцлага
  • 15:25
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:25
    ИЗОУИС "Оюунтны намар-2018" Урлагийн наадам
  • 17:05
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 17:35
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-43
  • 22:10
    "Бидний нандин үе" ОАК 23-р анги
  • 23:05
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 11-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Монгол Билэг Ухаан" Ардын өв уламжлал
  • 09:20
    Улаанбаатар худалдааны төв үзүүлж байна
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Марчаахай
  • 11:00
    "Тахианы өд" ОАК 1-р анги
  • 12:00
    Баримтат кино: Байгалийн үзэсгэлэнт газрууд
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 14:00
    "Залуу нас" ОАК 30-р анги
  • 15:00
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 15:35
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 16:00
    Нууцууд: Их цагаан хэрэмний нөгөө тал
  • 17:00
    Энэ хэн бэ? Шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 12-р анги
  • 20:00
    "Тахианы өд" ОАК 2-р анги
  • 21:00
    "Хобби" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 31-р анги
  • 23:00
    Нөгөө кино: Playtime
  • 01:00
    Амрах цаг

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:00
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" шууд
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Авто химийн цаг"
  • 23:00
    Уран сайхны кино
  • 00:30
    төгсгөл

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Морфле" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Ай күү"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх"
  • 14:00
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 14:30
    Da Vinci - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:35
    "Ай күү"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Бяцхан Милигийн асуултууд"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 19:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд байна вэ? “
  • 19:30
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Дүба Дүба” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 10:20
    Эх орны төлөө
  • 10:50
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ–Өнөөдөр
  • 14:05
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:35
    Онцгой дуудлага
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Эрүүл мал Монголын баялаг: “Малын бүртгэлийн систем”
  • 19:10
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:20
    Экспертийн цаг
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Сүлд
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Дэлхийн түүхүүд: “Ертөнцийн хязгаарт хүрсэн аялал” баримтат кино
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Ярилцах цаг"
  • 08:30
    Тоглолтын цаг
  • 09:30
    "Шинэ ном"
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 23-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Хөжлийн хүрд"
  • 14:45
    Таны амралтанд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Мөнгөнд далдлагдсан нууц-2" БК
  • 16:00
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 24-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    "Монгол Алтайн Барагшун"
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Шар тосны баяр"-2019
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Хөжлийн хүрд"
  • 22:20
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 25, 26-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээ, мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:45
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Дэлхийг өөрчилсөн бүтээлүүд” баримтат нэвтрүүлэг 02
  • 11:00
    “Ужгирсан асуудлууд” лекц. Доктор Жон Даффи
  • 12:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:30
    “Хуучин цайзын нууц” УСК 02 анги
  • 13:10
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 13:40
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 13:55
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Чинхайн соён гэгээрүүлэх лекц” нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Хуучин цайзын нууц” УСК 03 анги
  • 18:45
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:50
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:10
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 19:40
    “Хүүхдийн утас 108” сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Дэлхийг өөрчилсөн бүтээлүүд” баримтат нэвтрүүлэг 03
  • 21:00
    “Ардын бүжигт 70 жил” нэвтрүүлэг
  • 21:35
    “Төрийн албаны хүний нөөц, орчин” цуврал 1
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №4
  • 00:30
    FOOTBALL TALK №22 2018/19
  • 01:30
    АТЛЕТИКО-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 03:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 03:50
    ЮВЕНТУС-АТЛЕТИКО (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПОРТУ-РОМА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №21: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2001/02
  • 11:30
    ПСЖ-МАН ЮТД АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №15: РОБИН ВАН ПЕРСИ
  • 14:00
    АТЛЕТИКО-ЮВЕНТУС АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №3: ТЬЕРРИ АНРИ
  • 16:30
    ЛИОН-БАРСЕЛОНА АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ЭХНИЙ ТОГЛОЛТ
  • 18:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №4
  • 19:00
    ЮВЕНТУС-АТЛЕТИКО АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №29
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №25: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2014/15
  • 22:00
    МАН СИТИ-ШАЛЬКЕ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №30
  • 10:00
    NBA ACTION 1820
  • 10:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #21
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1345
  • 14:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №1
  • 15:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ-2017 ТОЙМ №2
  • 16:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЙА-ЛАФЛЭЙР
  • 19:00
    "SENNA" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №30
  • 22:00
    FOOTBALL TALK №22 2018/19
  • 23:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО

SPS Үндэс

  • 00:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-СВАНСОН
  • 03:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #9
  • 03:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 03:50
    МАНСИТИ - ШАЛЬКЕ (ШУУД) АВАРГУУДЫН ЛИГ 1/8 ХАРИУ ТОГЛОЛТ
  • 06:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БӨРНЛИ 30-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19142
  • 11:30
    ДЭЭД ЛИГ-2019 LEGACY - ABT ТӨВ УРГАЦ
  • 13:00
    УЛС ТУНХАГЛАСНЫ 94 ЖИЛИЙН ОЙН БАРИЛДААН
  • 18:00
    ДЭЭД ЛИГ-2019 УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТ (ШУУД)
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19143
  • 22:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2009 ОН

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "PDAC-уул уурхайн хөрөнгө оруулагчдын чуулга уулзалт" тусгай хөтөлбөр
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн шийдэл" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    FIGHTING FOR A GENERATION БАРИМТАТ КИНО
  • 10:40
    UFC 187 ЖОНСОН-КОРМЬЕР
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-СВАНСОН
  • 16:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 20
  • 18:00
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 3
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #16
  • 20:30
    ONE WARRIOR SERIES 1-4
  • 21:00
    UFC FIGHT NIGHT БАРНЕТТ-НЭЛСОН

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    "Бурхантын хурд-2017"/Азарга,Их нас,Соёолон /
  • 12:00
    "Элсэлтийн ням гараг" УСК /8-р анги/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    "Сүлд мэдээллийн" хөтөлбөр /шууд/
  • 15:30
    "Монголын сайхан эрчүүд" нэвтрүүлэг /1-р хэсэг/
  • 16:00
    “Манай гараг” баримтат кино
  • 17:00
    “Уяаны эзэд” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Монголын сайхан эрчүүд" Тоглолтын өмнө
  • 19:00
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 20:00
    +19 энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Монголын сайхан эрчүүд" нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Мандалын хурд-2016" Хаврын бүс /Азарга,Их нас,Соёолон /
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /40-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:50
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 40
  • 08:05
    "Миний эрдэнэ" ОАК 7, 8-р анги
  • 09:40
    "Ихрүүд" ОАК-р анги 7, 8-р анги
  • 11:00
    "Дэггүй нас" ОАК 5-р анги
  • 12:10
    "Бие хамгаалагч" ОАК 16-р анги
  • 13:20
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 23, 23
  • 14:15
    Соёлын довтолгоо...
  • 15:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 9/
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Соёлын довтолгоо...
  • 17:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 9, 10-р анги
  • 19:00
    "Ихрүүд" ОАК-р анги 9, 10-р анги
  • 20:30
    "Дэггүй нас" ОАК 6-р анги
  • 22:00
    "Бие хамгаалагч" ОАК 17-р анги
  • 23:25
    "Ихрүүд" ОАК-р анги 9, 10-р анги
  • 00:35
    "Дэггүй нас" ОАК 6-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    САКРАМЕНТО - ВАШИНГТОН NBA 2018-2019
  • 02:00
    ХЬЮСТОН - ДАЛЛАС NBA 2018-2019
  • 04:00
    ЮТА - МЭМФИС NBA 2018-2019
  • 06:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 08:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:00
    NBA ACTION 1821
  • 09:30
    "SHAQ & YAO - CENTERS OF UNIVERSE" БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19142
  • 10:30
    ПОРТЛАНД - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:00
    HARDWOOD CLASSICS 2006 - ФИНИКС - Л.А КЛИППЕРС G6
  • 15:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #21
  • 16:30
    САКРАМЕНТО - ВАШИНГТОН NBA 2018-2019
  • 18:30
    "JJ REDICK - BEFORE THE BIGS" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    NBA ACTION 1821
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19143
  • 20:30
    ПОРТЛАНД - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 22:30
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19143

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 09:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:05
    TV shop -99
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Амьдрал өөрөө бэлэг" Мөрөөдлийн театр
  • 12:20
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Ээдээ энэ хөтлөгчид үү? тоглолт
  • 14:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:35
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 19:30
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг:Зээлээр сураад зэс нь цухайгчид
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:15
    TV shop -99
  • 21:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Зарын цаг
  • 22:30
    "Хүн чулууны нулимс" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "National" Бизнесмэдээ
  • 09:20
    “Уурхай” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:10
    NTN үзүүлж байна
  • 10:20
    “Уурхай” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:25
    “Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг/давталт/
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    NTN үзүүлж байна
  • 13:40
    “Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг/давталт/
  • 15:10
    "National" Бизнесмэдээ
  • 15:25
    “Монголд үйлдвэрлэв” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:45
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    NTN үзүүлж байна
  • 16:10
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "National" Бизнес мэдээ
  • 16:45
    Монгол дууны цаг
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    NTN үзүүлж байна
  • 17:40
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    NTN үзүүлж байна
  • 19:40
    “Дэлхийн монгол аялал”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Тэнгэрийн продюсер” МУСК
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    NTN үзүүлж байна
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 23:55
    Сайхан амраарай!

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 17-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 13:40
    Амрах агшин
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 16, 17
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Дэггүй аав” ОАК 1-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 20:10
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 18-р анги
  • 21:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:10
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 16, 17
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2019:00

SPS Үндэс

МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 ФИНАЛ #7 (ШУУД)

V/2019:20

Royal HD

"Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 15-р анги

V/2023:05

Боловсрол ТВ

"Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 1-р анги