МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Шерлок Холмс” ОХУ-ын уран сайхны кино 5-р анги
  • 10:30
    Хөгжлийн замаар: Өндөр настны үйлчилгээ
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    12:15 Өсвөр насныханд зориулав
  • 14:25
    “Морин хуур-2018” наадам
  • 16:00
    “Огцом эргэлт” Олон ангит уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 17:20
    Монгол инженер
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 19:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:30
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Дэлхийн түүхүүд: “Ертөнцийн хязгаарт хүрсэн аялал” баримтат кино
  • 22:15
    “Екатерина” Олон ангит уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 00:15
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 08:10
    Дефакто тойм /Орос хэлээр/
  • 08:40
    Аун Даун хоёрын адал явдал
  • 08:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Баруун т@рхи буюу соёлын Тв Довтолгоо
  • 11:40
    Өнөөгийн монгол /Япон хэлээр/
  • 12:00
    Сувилагч Оросын олон ангит кино 1-р анги
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:25
    Изохаус үзүүлж байна
  • 13:30
    Эхнэрийн урхи СОАК 13,14-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Мэргэжлийн Сумогийн Хару башё
  • 16:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Ширэнгийн хаан Саро хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Изохаус үзүүлж байна
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын уралдаант нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Изохаус үзүүлж байна
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Эхнэрийн урхи СОАК 15,16-р анги
  • 22:00
    Сумо тойм
  • 22:30
    Сувилагч Оросын олон ангит кино 1-р анги
  • 23:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 211,212-р анги
  • 12:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 8-р анги
  • 13:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 5-р анги
  • 16:30
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 213,214-р анги
  • 18:10
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 9-р анги
  • 21:10
    "япон-монголд нэг удаа" реалити шоу дугаар-6
  • 22:20
    "надтай гэрлээч" хятадын олон ангит кино 16-р анги
  • 23:10
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    business news
  • 09:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:25
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:15
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    " миний аав ийм л хүн" соак 5-р анги
  • 12:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 13:50
    business news
  • 13:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:00
    "тэ жу ён " соак 33-р анги
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "тэ жу ён " соак 33-р анги
  • 15:30
    business news
  • 15:35
    "дөрвөн ертөнц" соак 40-р анги
  • 16:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:50
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 17:35
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "шинэ монгол" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    мэдээ
  • 19:20
    business news
  • 19:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    " миний аав ийм л хүн" соак 6-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 34-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:45
    пёнчан 2018 - уран гулгалт - эмэгтэй финал
  • 02:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Тэнгисийн тэнүүлчид” баримтат кино
  • 06:30
    ”Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:20
    ”Гялайлаа” теле шоп.
  • 09:35
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК, 25-р анги
  • 10:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:50
    ТВ зар 151918
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    ”Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 11:50
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Төөрөг” олон ангит УСК,74-р анги
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    ”Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Амьд үхдэлүүд” олон ангид УСК, 1-р анги
  • 16:20
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТВ зар 151918
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    "Миа бид хоёр" хүүхдийн цуврал УСК, 1-р анги
  • 17:45
    “МАХН-Эх орончдын өдөр” цуврал лекцээс
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдрийн зочин
  • 19:25
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Хайр ба эрдэнэс” олон ангит УСК, 1-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:40
    ”Буурал түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг 1-р хэсэг
  • 23:20
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:30
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 02:40
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ээжийн дайсан" МУСК
  • 12:40
    "И ажиллагаа"
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино
  • 13:35
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 13:50
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 11-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 30-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 225,226-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" ярилцлага нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 31-р анги
  • 23:10
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 11-р анги
  • 01:10
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” тойм
  • 09:30
    “бизнес аялал”
  • 10:15
    “хар сувдны нууц” муск
  • 12:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “эмч сонсож байна”
  • 14:00
    “хайрын хүч”
  • 15:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “unplugged show”
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “гоц ой ухаан”-1 соак
  • 19:30
    “түүхэн хэлхээ”
  • 20:30
    "sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “хязгаарын чанадад” 2-2 оак
  • 22:30
    “гоц ой ухаан”-1 соак
  • 23:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 9-р анги
  • 06:45
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 07:35
    Мэдээ
  • 08:35
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /06/
  • 09:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 10:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /11/
  • 11:10
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 9,10-р анги
  • 12:20
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /16/
  • 13:10
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 9-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /11/
  • 16:10
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 11,12-р анги
  • 17:20
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 10-р анги
  • 18:05
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:15
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу
  • 21:25
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 61, 62-р анги
  • 23:10
    “Хоёр эзний нэг зарц” ОАК 10-р анги
  • 00:00
    Мэдээ
  • 01:00
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /16/
  • 01:50
    “Саятан болгох дамжаа” ОАК 11,12-р анги
  • 03:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /06/
  • 03:45
    “Япон амьдралын хэв маяг” баримтат кино
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.9-10-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.17-18-р анги
  • 10:00
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 7-р анги
  • 11:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1-р ангийн хичээл №9
  • 11:45
    Би Монгол хүн
  • 11:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлаглашгүй нууцууд" ОАК төгсгөлийн 3.10-р анги
  • 13:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №9
  • 13:40
    Би Монгол хүн
  • 13:50
    Хөгжмийн цаг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Эмоци продакшн" хошин шоу тоглолт
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №43,44
  • 15:50
    Хөгжмийн цаг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.11-12-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.1-2-р анги
  • 19:00
    "Нуугдаж тоглоё" СОАК 8-р анги
  • 20:25
    Хөгжмийн цаг
  • 20:35
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Эмоци продакшн" This is Mongolia хошин шоу тоглолт /Монгол онцлог/
  • 21:50
    "Тангараг" ОАК 1.1-р анги
  • 22:55
    "Нууц материалууд" ОАК 3.6-7-р анги
  • 00:35
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:00
    "Ээжээ надтай гэрлээч" МУСК
  • 07:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    Хөлөнбуйрын хурд 2018
  • 11:50
    Хошин шог
  • 12:15
    "Бүтээгчид"
  • 12:20
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 12:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 5-р анги
  • 15:45
    "Содон алгуу"
  • 15:50
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 6-р анги
  • 16:50
    High trade
  • 17:10
    Монгол малчны зар
  • 17:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Аз жаргалд итгэ"
  • 18:00
    High trade
  • 18:20
    "Мэргэжил бүхэн сайхан"
  • 18:55
    "Кино миний амьдрал"
  • 19:15
    "Говь Хангай Мебель" үзүүлж байна
  • 19:20
    "NBA ACTION" 1821
  • 19:45
    "Сошиал туршилт"
  • 19:50
    "Хөгждийн нэгдсэн бодлого" төсөл - Аялал жуулчлал
  • 20:00
    "Бүтээгчид"
  • 20:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 6-р анги
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19140
  • 21:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 22:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 7-р анги
  • 23:10
    "Хамтдаа хооллоё" 2-р бүлэг 6-р анги
  • 00:30
    Хошин шог
  • 01:00
    "Хайрлаж дурласан 10 жил" ОАК 7-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 140-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 13-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 38-р хэсэг
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 28-р анги
  • 11:40
    Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 4-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 1-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 15:00
    "Глий" ОАК /season-1 / 10-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "The Voice of Mongolia" шоу нэвтрүүлэг 11-р хэсэг
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 39-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Тог тог тог" /season-7/ 14-р хэсэг
  • 18:30
    "Чимээгүй номын сан" /season1/ 3-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 5-р анги
  • 21:00
    "Тэрбумын ертөнц" ОАК 35-р анги
  • 22:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 29-р анги
  • 23:30
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    "24" ОАК /season-2/ 6-р анги
  • 01:00
    "Чимээгүй номын сан" /season1/ 3-р хэсэг
  • 01:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 1-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:40
    "Хайртай бол хартай" МУСК
  • 13:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг Д.Дагвадорж
  • 14:30
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    'Монгол минь'' тоглолт Uvertura
  • 18:50
    Хөгжимийн завсарлага
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Нээлттэй хүн" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Бизнес толь"
  • 21:50
    "Ар хударга" МУСК
  • 23:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:25
    "Сайхан амраарай"
  • 00:30
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 145 146-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 10:40
    Хуулийн танилцуулга
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Хуулийн танилцуулга
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Дуудлага- Бүх нийтийн эрх зүйн боловсролыг дээшлүүлэх үндсэний хөтөлбөр
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 18:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 147 148-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага
  • 22:00
    Саятан болгох дамжаа МУСК 9-р анги
  • 22:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 23:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Төв аймгийн цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Хару башё
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 11:30
    Бүтээлч Монголчууд
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Зар сурталчилгаа
  • 13:45
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ дамжуулна
  • 17:40
    Зар сурталчилгаа
  • 17:45
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Тоба улс
  • 19:50
    Улсын их хурлын цаг
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Хару башё
  • 22:10
    Ван Гүй Анна хоёр ОАК 1-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Аяллын тойрог - Вьетнам улс
  • 00:30
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.23,24-р анги)
  • 07:50
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (II.22-25-р анги)
  • 09:30
    "Гал тогоо" ОАК (III.19,20-р анги)
  • 10:30
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 10:45
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 12:40
    "Телма Луйс хоёр (Thelma & Louise)" УСК
  • 15:00
    "Таталцал (Gravity)" УСК
  • 16:30
    "Агуйн хүмүүс (The Croods)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Халуун ам бүл" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 19:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (II.26,III.1-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (IV.1,2-р анги)
  • 21:45
    "Мора" МУСК
  • 23:20
    "Халуун ам бүл" ОАК (I.23-II.2-р анги)
  • 00:50
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (II.24-III.1-р анги)
  • 02:20
    "Гал тогоо" ОАК (III.19-IV.2-р анги)
  • 04:00
    "Телма Луйс хоёр (Thelma & Louise)" УСК
  • 06:10
    "Мора" МУСК
  • 07:25
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:35
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (II.24-III.1-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 12-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 14-р анги
  • 09:50
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 11:00
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 12:45
    Гайхамшигт уралдаан
  • 13:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Зуун хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 8-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 766,767,768-р анги
  • 16:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 4-р бүлгийн 7-р анги
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 18:30
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 19:00
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 13-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 15-р анги
  • 20:25
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    Гайхамшигт уралдаан
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Зуун хоригдол" ОАК 5-р бүлгийн 9-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Цаг хугацааны занга" ОАК 3-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 37 анги
  • 10:00
    Хошин шог
  • 10:40
    "Таны сонорт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Миний хайрын дууль" СОАК 7-р анги
  • 11:50
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 14:10
    "Дэлхий гараг" баримтат кино 8-р анги
  • 15:10
    "Хунгийн сүүлчийн дуу" МУСК
  • 17:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 38 анги
  • 18:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    "Таны сонорт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Засаг цаг нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Миний хайрын дууль" СОАК 8-р анги
  • 21:00
    "Надтай гэрлээч" шоу нэвтрүүлэг 1 хэсэг
  • 22:00
    " Том жижиг дайчид " УСК
  • 23:50
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Учралын баяр-2" зорилтот нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:30
    "Эрчүүд эмэгтэйчүүдийн эсрэг" УСК /давталт/
  • 12:10
    Сургалт Инновацийн төв үзүүлж байна
  • 12:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Ааваа зорино" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Их засагаар сонин юу байна" Япон орноор
  • 17:35
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 19:00
    ИЗОУИС "Оюунтны намар-2018" Урлагийн наадам
  • 19:35
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-41
  • 22:10
    "Бидний нандин үе" ОАК 21-р анги
  • 23:05
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгалтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    Өглөөний мэнд хүүхдүүдээ
  • 07:40
    Марчаахай
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 9-р анги
  • 08:25
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Дэлхийн монголчууд"
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Монгол билэг ухаан" Ардын өв уламжлал
  • 11:00
    "Пяо Шуай" ОАК 39-р анги
  • 12:00
    Баримтат кино: Байгалийн үзэсгэлэнт газрууд
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 14:00
    "Залуу нас" ОАК 28-р анги
  • 15:00
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 16:00
    Нууцууд : Луугийн зүрх
  • 17:00
    Энэ хэн бэ? Шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Тв чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино: Цэнхэр үнэгний адал явдал 10-р анги
  • 20:00
    "Пяо Шуай" ОАК 40-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 29-р анги
  • 23:00
    "Шөнө дундын яриа" МУСК
  • 01:00
    Амрах цаг-Амьд байгаль

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    "Ард түмний зууч" Шууд
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" Давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Хүүхэлдэйн кино"
  • 18:00
    "Сэдэв" Нийгэм,эдийн засаг
  • 19:00
    "Хүрээ панз" Шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Top genius" Боловсролын төв үзүүлж байна
  • 00:40
    "төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Хоёр бамбарууш” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Ай күү"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    " Аватар Корра " хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 14:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 14:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Хоёр бамбарууш"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    " Ай күү"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 19:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?"
  • 19:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Дүба Дүба" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 14:05
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:20
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:35
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Онцлох зочин
  • 19:20
    “Хайгуулч, олборлогчдын чуулган” PDAC-2019
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Явлаа, ирлээ
  • 21:20
    Халуун сэдэв
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    "Аз жаргал" МУСК
  • 09:40
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 19-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 20-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:25
    "Эрүүл ирээдүй"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    ""Монгол Алтайн Барагшун""
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Мөнгөнд далдлагдсан нууц-1" БК
  • 20:35
    Тоглолтын цаг
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Дугуйн өдөр"-2018
  • 22:10
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 21, 22-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 10:40
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Оросын хуягт зэвсэгт хүчин” баримтат нэвтрүүлэг 09
  • 11:40
    “Нүдний гажиг, нүдний хялар” нэвтрүүлэг. ЭХЭМҮТөв
  • 12:00
    “Залуу эхнэр” УСК
  • 13:35
    “Монгол анагаах ухаан” Ховсоор эмчлэх тухай
  • 14:20
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 14:40
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    “Оросын хуягт зэвсэгт хүчин” баримтат нэвтрүүлэг 10
  • 15:40
    Оройн хөтөлбөр
  • 15:45
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Хуучин цайзын нууц” УСК 01 анги
  • 18:45
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:50
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 19:05
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:10
    Соён гэгээрүүлэгчдийн теле лекц
  • 19:40
    “Хүүхдийн утас 108” сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Дэлхийг өөрчилсөн бүтээлүүд” баримтат нэвтрүүлэг 01
  • 21:00
    “Гэгээрлийн яамны 95 жилийн ой” ЭШХ
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    КРИСТАЛ.П-БРАЙТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №19: ЭВЕРТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 2013/14
  • 11:30
    МАН СИТИ-ВОТФОРД 30-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №13: УЛЕ ГУННАР СУЛЬШЕР
  • 14:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БӨРНЛИ 30-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №1: РУУД ВАН НИСТЕЛРООЙ
  • 16:30
    САУТХЭМПТОН-ТОТТЕНХЭМ 30-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН СЭТГҮҮЛ №1
  • 19:00
    АРСЕНАЛ-МАН ЮТД 30-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №30
  • 22:00
    ЧЕЛСИ-ВОЛВЕРХЭМПТОН 30-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1821
  • 10:00
    МАН ЮТД - САУТХЭМПТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1343
  • 14:00
    MFC - MONGOL FIGHTING CHAMPIONSHIP
  • 17:00
    "I AM ALI" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1344
  • 21:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2003 ОН
  • 22:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2004 ОН
  • 23:00
    ЭЛСНИЙ ВОЛЕЙБОЛ ФИНАЛ-2017 HAMBURG, GERMANY

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЖҮДО МАРРАКЕШИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3 (ШУУД)
  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 11:00
    КРИСТАЛ.П-БРАЙТОН 30-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19140
  • 13:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2009 ОН
  • 14:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 15:00
    ДЭЭД ЛИГ-2019 АЛДАР ТАНАН ГАРЬД - ХАСЫН ХҮЛЭГҮҮД
  • 16:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #15
  • 17:00
    ONE WEEKLY ДУГААР #10
  • 17:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #9
  • 18:00
    ДЭЭД ЛИГ-2019 УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТ (ШУУД)
  • 22:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19141
  • 22:30
    ANTHONY JOSHUA: THE ROAD TO KLITSCHKO БАРИМТАТ КИНО

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 07:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "PDAC-уул уурхайн хөрөнгө оруулагчдын чуулга уулзалт" тусгай хөтөлбөр
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЖҮДО МАРРАКЕШИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 3 (ШУУД)
  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT МАЧИДА-РОМЕРО
  • 11:30
    UFC 189 МЭНДЭС-МАКГРЕГОР
  • 14:00
    WWE MONDAY RAW 1345
  • 16:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #14
  • 16:30
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 1
  • 19:30
    ONE WARRIOR SERIES 1-3
  • 20:00
    ONE FC: ЖАКАРТА-WARRIORS DREAM

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 09:00
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:30
    "Сэцэн ханы хурд-2016" /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:00
    "Монголын сайхан эрчүүд"нэвтрүүлэг /1-р хэсэг/
  • 12:30
    "Гийнгоо"нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Элсэлтийн ням гараг УСК /6-р анги/
  • 15:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:30
    “Хүлгийн үүрсээнд” ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Монголын сайхан эрчүүд" нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
  • 19:30
    Нүүрэнтэйн хурд-2017 /Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монголын сайхан эрчүүд" тоглолтын өмнө
  • 22:00
    "Мориор амилсан Монгол заяа" Уяачдын хөрөг нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /38-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 38
  • 08:05
    "Миний эрдэнэ" ОАК 3, 4-р анги
  • 09:40
    "Ихрүүд" ОАК-р анги 3, 4-р анги
  • 11:00
    "Дэггүй нас" ОАК 3-р анги
  • 12:20
    "Бие хамгаалагч" ОАК 14-р анги
  • 13:30
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл №19, 20
  • 14:25
    Соёлын довтолгоо...
  • 15:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 12/
  • 16:00
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг №11
  • 16:35
    Тоглолтын цаг
  • 17:10
    "Миний эрдэнэ" ОАК 5, 6-р анги
  • 19:00
    "Ихрүүд" ОАК-р анги 5, 6-р анги
  • 20:30
    "Дэггүй нас" ОАК 4-р анги
  • 22:00
    "Бие хамгаалагч" ОАК 15-р анги
  • 23:25
    "Ихрүүд" ОАК-р анги 5, 6-р анги
  • 00:35
    "Дэггүй нас" ОАК 4-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ШАРЛОТТ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 02:00
    ДЭНВЭР - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 04:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 06:00
    NBA ACTION 1821
  • 06:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19140
  • 07:00
    ХЬЮСТОН - ДАЛЛАС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 09:30
    "BOOK OF ISAIAH THOMAS" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:00
    БОСТОН - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 13:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1821
  • 14:00
    ДЭНВЭР - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 16:00
    ИНДИАНА - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 18:00
    "LENNY COOKE" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    NBA ACTION 1821
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19141
  • 20:30
    ХЬЮСТОН - ДАЛЛАС NBA 2018-2019
  • 22:30
    "ALLEN IVERSON - THE ANSWER" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19141

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    "Монгол оюун" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 50-р анги төгсгөлийн анги
  • 12:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 14:10
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Цул метал Алхимич:Ахан дүүс " хүүхэлдэйн кино 8-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн нэвтрүүлэг Б.Халиун
  • 19:35
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:25
    TV shop -99
  • 21:30
    Зарын цаг
  • 21:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Газрын үнэр" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN 7 хоногийн тойм мэдээ
  • 09:05
    Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 09:31
    NTN үзүүлж байна
  • 09:40
    “Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:15
    “Тархи Зүрх” зочны цаг
  • 10:45
    “Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    “Өнгөлөгөдөр” танинмэдэхүйннэвтрүүлэг
  • 13:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:15
    NTN үзүүлж байна
  • 13:25
    Хөтөч”10-р анги ОАУСК/давталт/
  • 14:15
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Миний сайхан ээжүүд” цэнгүүн
  • 16:00
    NTN үзүүлж байна
  • 16:10
    “Дэлхийн монгол аялал”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:25
    Greenway” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    Хошин шог
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    NTN үзүүлж байна
  • 18:00
    “Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Greenway”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:50
    NTN үзүүлж байна
  • 20:00
    “Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Татар ажиллагаа” МУСК
  • 22:50
    NTN үзүүлж байна
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    NTN үзүүлж байна
  • 23:50
    Төрийн дуулал
  • 00:00
    Сайхан амраарай!

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 15-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Амрах агшин
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 12, 13
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 35-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 16-р анги
  • 21:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:10
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 12, 13
  • 00:15
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

V/2019:00

SPS Үндэс

МСБХ ДЭЭД ЛИГ-2019 ФИНАЛ #7 (ШУУД)

V/2019:20

Royal HD

"Да Шөн Күй Пүүс" ОАК 15-р анги

V/2023:05

Боловсрол ТВ

"Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 1-р анги