МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 46.47.48-р анги
  • 11:10
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 11:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:50
    “Гэгээн үдэш” Ардын жүжигчин, Төрийн шагналт, алдарт хуурч Г.Жамъян
  • 13:10
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 13:40
    Өв соёл-Монголын дархлаа
  • 14:00
    “Чиний хувь заяаны төлөө” уран сайхны кино
  • 15:20
    “MNB music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:45
    “Буурал говийн нүүдэлчид” нийтлэл
  • 17:25
    MNB World: Цагаан сэтгэлийн баяр
  • 18:00
    100 чухал сэдэв-Эрдэнэт
  • 18:55
    16 мм кино төсөл: “Их аян. Намхайнямбуу баатар” 1986он
  • 19:20
    “Утгын чимэг” Богино өгүүллэгийн наадам 3-р хэсэг
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    Монголын түүх: “Эзэнт гүрний дараах Монголчууд”
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Матар хочит Данди” АНУ-ын уран сайхны кино 2-р анги

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Аун Даун хоёрын адал явдал
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 24-р анги
  • 11:30
    Аяллын тойрог
  • 12:20
    Супер спорт
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:30
    Сайн уу, Сайнаа Ток шоу
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    “Together” концерт Поп дива дуучин С.Наран, Б.Баярцэцэг
  • 16:00
    Хобби баримтат кино
  • 17:00
    Өнөөгийн монгол /Япон хэлээр/
  • 17:30
    Дефакто тойм /Орос хэлээр/
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Аун даун хоёрын адал явдал
  • 18:40
    Movie Monster цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    Баруун т@рхи буюу соёлын Тв довтолгоо
  • 20:30
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 25-р анги
  • 21:30
    Туршилтын хосууд МУСК
  • 23:00
    Бээжингийн хайрын түүх УСК
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:10
    "би" нэвтрүүлэг
  • 12:05
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 16,17,18-р анги
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "уих-ын цаг"
  • 15:30
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:00
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 175,176-р анги
  • 17:50
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 19-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё"
  • 22:30
    "үүлсийн цаана" уран сайхны кино
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:05
    business news
  • 11:10
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:05
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:25
    "чинээлэг айлын хүү " соак 41,42,43-р анги
  • 15:50
    "tvmall"
  • 16:00
    business news
  • 16:05
    "танхай тээгч"муск
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 19:00
    стимо ххк сугалааны тохирол шууд дамжуулна
  • 19:15
    business news
  • 19:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:25
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 44-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 22:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Мөлхөө амьтдын вант улс” баримтат кино,
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:50
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:05
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны,6-р анги
  • 10:15
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК, 10-р анги
  • 11:30
    “Business maximum 88”
  • 11:40
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,40-р анги
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    17-р жарны Урвуулагч хэмээх шороо гахай жилийн сар шинийн баярт зориулсан улс аймгийн алдар цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааны тойм
  • 15:00
    “Business maximum 88”
  • 15:10
    “Төөрөг” олон ангит УСК,54-р анги /давталт/
  • 16:40
    “Хошин шог үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 7-р анги
  • 17:10
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,40-р анги
  • 17:30
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг,8-р хэсэг
  • 18:40
    “Хүргэн бэрийн уулзалт” зохиомж
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК, 55-р анги
  • 22:30
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 23:10
    ”Алтан нутаг” тоглолт
  • 00:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:30
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Алуурчны дуу хоолой" УСК
  • 13:00
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 14-р анги
  • 14:10
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 15-р анги
  • 15:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 185,186,187-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 188,189,190,191,192,193,194-р анги
  • 20:30
    "Засаг цаг-Засах цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    Харандааны адал явдал
  • 21:30
    "Хансел, Грител хоёр" УСК
  • 23:50
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК /35-39/
  • 09:45
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 10:35
    “Тэдний тухай богино түүхийн хэлхээс” хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 12:25
    “Диваажингийн амлалт” ОАК /21-30/
  • 18:30
    Номин электроникс – Сар шинийн сугалаат хөтөлбөр /шууд/
  • 19:10
    “Дакар Ралли 2019” тусгай дугаар №4
  • 19:55
    “Элэг нэгтэн” МУСК
  • 21:55
    “Л.Ванган” баримтат кино
  • 23:20
    “Ар хударга” МУСК
  • 01:20
    “Хөгжилтэй өдөр” МУСК
  • 02:50
    Ахлах тогоочийн жор
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.24-25-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.26-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.19-22-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Надтай гэрлээч" СОАК 35-р анги
  • 11:30
    "Нууц материалууд" ОАК 1.23-24-р анги
  • 13:10
    Хөгжих үү? Залуус аа
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлаглашгүй нууцууд" ОАК 2.3-4-р анги
  • 16:20
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:30
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Соёлын довтолгоо" УСК бүтсэн түүх
  • 18:40
    E-баримт шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Надтай гэрлээч" СОАК 36-р анги
  • 20:30
    "iCoke саятан" урамшуулалт хөтөлбөрийн ялагч тодруулах шууд
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Хар нүх, Дэлхийн төгсгөл" баримтат кино /1-р хэсэг/
  • 23:25
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 11:00
    "PREMIER LEAGUE WORLD"
  • 11:25
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 11:30
    "ПРЕМЬЕР ЛИГ" тойм
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 146,150-р анги
  • 14:10
    "Хамтдаа хооллоё" ОАК 11-р анги
  • 15:20
    "Хамтдаа хооллоё" ОАК 12-р анги
  • 16:30
    "Хамтдаа хооллоё" ОАК 13-р анги
  • 17:40
    "Хамтдаа хооллоё" ОАК 14-р анги
  • 18:50
    "Хамтдаа хооллоё" ОАК 15-р анги
  • 19:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 20:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Урагшаа Монгол”
  • 21:00
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 22:00
    "Орооцолдоон" УСК
  • 00:20
    Хошин шог
  • 01:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 111,112-р хэсэг
  • 07:00
    "Тог тог тог" /season-7/ 26-30-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 15-17-р анги
  • 14:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 17:00
    "Намайг сонгооч" 12-1,2-р хэсэг
  • 18:00
    "Ардын буйдан" /season-8/ 2-р анги
  • 19:30
    "Shark Tank" /season-2/ 5-р хэсэг
  • 21:30
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 00:00
    "Сармагчны хаан" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:25
    "Бизнес толь"
  • 09:55
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 11:35
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 11:55
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:55
    Ханьсах заяа" баярын нэвтрүүлэг /архив/
  • 14:00
    "Нийгэм эдийн засаг" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Insider" нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Малчин удамт Монгол" баярын нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:35
    "Чухал сэдэв" хэлэлцүүлэг нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Бизнес толь"
  • 23:15
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 00:55
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 01:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Асуудлыг шийдэхэд амархан боллоо- 19001950 үзүүлж байна
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Зөн билгийн тулаан 8 - дугаар6 давталт
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Сар шинийн хүчит бөхийн барилдааны тойм 2-р хэсэг
  • 16:30
    Хүүхэд нас баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Өргүй сар - Теле зохиомж
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Монгол орон дах шашны дэлгэрэлт ба хөгжил
  • 19:40
    Хошин шогийн шилдэг номерууд
  • 20:10
    Амрыг эрэе- ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 20:40
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:40
    Гэмт хэргийн мөрөөр цуврал
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зар сурталчилгаа
  • 08:45
    Зөв сонголт
  • 09:20
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 09:50
    Бизнес Амжилт
  • 10:20
    Монгол тулгатны Зуун эрхэм Даши Намдаков
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Зөв сонголт
  • 15:10
    Бизнес Амжилт
  • 15:40
    Чингис хаан ОАК 12,13,14-р анги
  • 18:20
    Бизнес аялал
  • 19:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 19:50
    Сар шинийн бөхийн барилдааны тойм
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:10
    Чингис хаан ОАК 15 -р анги
  • 22:20
    Аяллын тойрог
  • 23:10
    Зөв сонголт
  • 23:40
    Бизнес Амжилт
  • 00:20
    Үдшийн аялгуу

MovieBox

  • 09:00
    "Нялх аав" ОАК (IV.13-17-р анги)
  • 11:00
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.20-24-р анги)
  • 13:05
    "Гал тогоо" ОАК (II.6-10-р анги)
  • 15:20
    "Тэмдэглэлийн дэвтэр (The Notebook)" УСК
  • 17:30
    "Админ Z" УСК
  • 19:30
    "Тэмдэглэл (Chronicle)" УСК
  • 21:30
    "Нөгөөдөр сүүлчийн өдөр (Day After Tomorrow)" УСК
  • 23:50
    "Том 4 толгой" МУСК
  • 01:00
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 6-р анги
  • 08:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 1-р бүлгийн 5-10 -р анги
  • 11:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 111-120 -р анги
  • 13:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Зууны манлай уяач, Гавьяат малчин, Хөдөлмөрийн баатар Д.Даваахүү
  • 14:35
    "Таван өнгийн жимс" Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Жирэмсний сорил" ОАК 1,2-р анги
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "One Piece" Цөлийн гүнж ба Арабастад болсон явдал
  • 19:30
    "Talk With Me" Эдийн засагч Б.Мөнхсоёл
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 4-р бүлгийн 9-р анги
  • 22:30
    "Жирэмсний сорил" ОАК 1,2-р анги
  • 00:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 01:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 14 анги
  • 10:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Миний эхнэр дээрэмчин" УСК
  • 13:20
    Одтой болзоо цэнгээнт нэвтрүүлэг 6 хэсэг
  • 14:10
    Гайхамшигт хүмүүс танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хошин шог
  • 15:25
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 17:15
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 14 анги
  • 19:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 20:10
    Одтой болзоо цэнгээнт нэвтрүүлэг 7 хэсэг
  • 21:00
    "Хил дамнагсад" УСК
  • 23:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:40
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 08:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Механик-Амилалт" УСК /давталт/
  • 12:15
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:30
    "Бидний нандин үе" ОАК 4,5-р анги /давталт/
  • 16:10
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-23,24,25 /давталт/
  • 18:10
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амлалт хэрэгжиж байна"
  • 21:15
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 21:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Ганц дайчин" УСК
  • 01:05
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    "Масктай баатрууд" Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 07:25
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    "22 ток шоу"
  • 09:00
    "Залуу нас" ОАК 1-6-р анги
  • 15:00
    "Кяо Шуай " ОАК 12-17-p анги
  • 20:00
    "Пяо Шуай " ОАК 18-р анги
  • 21:00
    "Сайн байна уу? Захирлаа" Ток шоу
  • 21:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    Таны сонорт
  • 23:30
    Нөгөө кино: The Japanese Wife
  • 01:05
    Амрах цаг

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Мүүк"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Илья Муромец ба Шүгэл дээрэмчин " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:15
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч"
  • 15:30
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Da Vinci – Тоглоомын түүх
  • 17:00
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Илья Муромец ба Шүгэл дээрэмчин " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Судар бичгийн алтан сан: “Модон барын уламжлал”
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд”- Түмэн шувуут- Үндэсний үйлдвэрлэлийг түүчээлэгч
  • 11:00
    Сүлд
  • 11:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:40
    Дэлхийн түүхүүд: “Би алхаж байхдаа” баримтат кино
  • 12:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд”- М.Мягмарбат - Үлгэр жишээ гэр бүл
  • 13:30
    “Хайрлаарай” ярилцлага
  • 14:30
    Эх өв: “Монгол гэрийн түүх”
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Робокон-2019
  • 15:50
    Монголын түүх: “Юань гүрэн”
  • 16:50
    Бахархал: ОУХМ Д. Болдбаатар
  • 17:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ/давталт/
  • 19:20
    Алтан Аргамж: “Монгол-Японы харилцаа”
  • 20:00
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд” шагнал гардуулах ёслолын үйл ажиллагаа /давталт/
  • 22:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 22:40
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд”- Н.Тунгалаг Их хотын соёлч
  • 22:50
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: Янгир /1986 он/
  • 23:15
    Долоо хоногийн тойм хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ ном"
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:20
    Энэ хүүхнүүд үү МУСК
  • 11:35
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм"
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Таны амралтанд
  • 14:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Кино миний амьдрал-11"
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Баримтад дэлгэц
  • 20:20
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Туршилтын хосууд МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Мартаж үл болно” нэвтрүүлэг. Д.Жамц
  • 11:10
    “Дэлхийн цаг” баримтат кино
  • 12:00
    “Монголын сайхан бичигтний улсын XXII уралдаан” нэвтрүүлэг
  • 13:20
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 14:20
    “Эх орны даалгавар” УСК 06 анги
  • 15:20
    “Жаран голыг гэтэлсэн аян” нэвтрүүлэг
  • 16:10
    “Амин чимээ” баримтат нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 17:05
    “Ася” УСК
  • 18:40
    “Гэгээрлийн яамны 95 жилийн ой” ЭШХ
  • 20:10
    “Огторгуйн цаг” баримтат кино
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Алжаал тайлах аязууд
  • 23:10
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ливерпүүл-борнмут 26-р тойрог
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №14: ливерпүүл-ман.ютд 2010/11
  • 11:30
    шахтар-франкфурт европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №21: челси-ливерпүүл 2001/02
  • 14:00
    ман ютд-псж аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 16:00
    рапид.в-интер европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 18:00
    рома-порту аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 20:00
    премьер лигийн тойм №26
  • 21:00
    аваргуудын лигийн тойм №7
  • 22:00
    ман сити-челси 26-р тойрог

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #13
  • 09:30
    pl world №35
  • 10:00
    хаддерсфилд - арсенал 26-р тойрог
  • 12:00
    wwe monday raw 1342
  • 14:00
    wwe smackdown live 1017
  • 16:00
    "the buzzer" нэвтрүүлэг-дугаар 1818
  • 17:00
    "hoop dreams" баримтат кино
  • 20:00
    wwe monday raw 1342
  • 22:00
    wwe smackdown live 1017

SPS Үндэс

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 08:30
    ур чадварын тэмцээнүүд - nba all star 2019 (шууд)
  • 11:30
    "xxi зууны наадам" - 2006 он
  • 12:30
    шороон гахай жилийн сар шинийн барилдаан
  • 18:30
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1818 (special)
  • 19:30
    one weekly дугаар #7
  • 20:00
    премьер лигийн тойм №26
  • 21:00
    мэжик - бёрд талбай дээрх мөнхийн өрсөлдөөн
  • 22:30
    nba action 1818
  • 23:00
    "xxi зууны наадам" - 2006 он

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    '"Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc fight night майа-лафлэйр
  • 11:50
    ufc fight night кондит-алвес
  • 14:30
    wwe smackdown live 1016
  • 16:30
    muaythai world class 1
  • 19:30
    one weekly дугаар #7
  • 20:00
    one fc: манила-hero's ascent тойм
  • 20:30
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #12
  • 21:00
    mfc-mongol fighting championship

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    Арвайхээр хотын 290 жилийн ой,Хангайн бүсийн хурд-2017/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    "Монгол хорвоо" Теле концерт Н.Баасандорж /СТА/
  • 15:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Мориор амилсан Монгол заяа"нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    "Сүлд хэлэлцүүлэг" давталт
  • 22:30
     "Хатанбаатар Магсаржав "МУСК /2-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 9, 10-р анги
  • 07:05
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 9, 10-р анги
  • 08:40
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 10, 11-р анги
  • 08:40
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 10, 11-р анги
  • 11:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 92-94-р анги
  • 11:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 92-94-р анги
  • 12:40
    "Хоёр ертөнц" ОАК төгсгөлийн 15, 16-р анги
  • 12:40
    "Хоёр ертөнц" ОАК төгсгөлийн 15, 16-р анги
  • 15:00
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 26-28-р анги
  • 15:00
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 26-28-р анги
  • 16:40
    Соёлын довтолгоо...
  • 16:40
    Соёлын довтолгоо...
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 11, 12-р анги
  • 17:10
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 11, 12-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 95, 96-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 95, 96-р анги
  • 20:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 29, 30-р анги
  • 20:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 29, 30-р анги
  • 22:00
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 12-р анги
  • 22:00
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 12-р анги
  • 23:20
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 95, 96-р анги
  • 23:20
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 95, 96-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    "bballography - red auerbach" баримтат кино
  • 00:30
    nba action 1817
  • 01:00
    nba all star 2019 - practice (шууд)
  • 03:00
    залуу оддын тоглолт - nba all star 2019
  • 05:30
    "kobe doin' work" баримтат кино
  • 07:00
    "big game james" баримтат кино
  • 07:30
    "david stern" баримтат кино
  • 08:30
    ур чадварын тэмцээнүүд - nba all star 2019 (шууд)
  • 12:00
    л.а лэйкерс - бостон nba 2018-2019
  • 14:00
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1818
  • 15:00
    дэтройт - бостон nba 2018-2019
  • 17:00
    "hoops for africa" баримтат кино
  • 18:00
    "bballography - jack ramsey" баримтат кино
  • 18:30
    nba action 1818
  • 19:00
    "alonzo mourning" баримтат кино
  • 19:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19122
  • 20:00
    ур чадварын тэмцээнүүд - nba all star 2019
  • 22:30
    "michael jordan - to the max" баримтат кино
  • 23:30
    nba action 1818

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Могол брэнд
  • 09:10
    Улаачдын сорил-3, дугаар 18
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Үүрд хамт байгаач ээжээ" теле кино
  • 10:50
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 28-р анги
  • 12:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Цэвэр агаар төсөл-4
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Могол брэнд
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Улаачдын сорил-3, дугаар 19
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 29-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 23:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    MNBA Үндэсний лиг-2019 2-р тойрогийн тоглолт

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Хардалт”хошин хөтөлбөр
  • 08:25
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 09:25
    “Сошиалын эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Энх мэндийн ерөөл”баярын тусгай дугаар
  • 10:45
    "National" Бизнес мэдээ
  • 11:00
    “NTN хэлэлцүүлэг”
  • 12:00
    “Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "National" Бизнес мэдээ
  • 13:15
    "Цагаан сар дуун хурим” теле зохиомж /Архив/
  • 14:00
    “Таны сонорт” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Очоод золгонодоо”теле зохиомж /Архив/
  • 14:50
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Холын чамдаа”теле зохиомж
  • 16:00
    “Insider”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Шанс” агентлагаас үзүүлж байна
  • 16:45
    “Морьтой ч болоосой” МУСК
  • 18:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 19:00
    "The BOSS" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “NTN хэлэлцүүлэг”/давталт/
  • 20:40
    “Эцэг эхийн хайр” 41,42,43,44-р анги ОАУСК/давталт/
  • 00:50
    Төрийн дуулал
  • 00:55
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Торгон агшин
  • 09:05
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 09:20
    Самбо бөхийн 2019 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ урьдчилсан барилдаан
  • 13:20
    Торгон агшин
  • 13:25
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 14:25
    Самбо бөхийн 2019 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ медалийн төлөөх барилдаан
  • 16:05
    Торгон агшин
  • 16:10
    Үндэсний сурын 2018 оны МУАШТ “Сурын цуваа харваа”
  • 17:20
    Спорт таны амралтанд:Танан гарьд-Хасын хүлэгүүд багуудын нөхөрсөг тоглолт
  • 18:20
    Торгон агшин
  • 18:25
    Дархан мэх: Монгол улсын начин М. Жамьянпүрэв
  • 18:45
    “Олхонуудын удамт уяачид” аялгуут түүх
  • 19:25
    MNB SPORT тойм
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Бахархал
  • 21:30
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 22:30
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017

TV2

  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:20
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Насны хань” ОАК 31-р анги
  • 13:20
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” 1-р анги
  • 14:10
    Баримтат кино
  • 15:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 17:10
    Таны амралтанд
  • 17:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 19:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

II/2322:00

Боловсрол ТВ

"Хар нүх, Дэлхийн төгсгөл" баримтат кино /2-р хэсэг/

II/2319:00

Боловсрол ТВ

"Надтай гэрлээч" СОАК 42-р анги

II/2321:30

MovieBox

"Нарны туяа (Sunshine)" УСК