МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 44.45-р анги
  • 10:30
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 11:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 12:40
    16 мм төсөл: “Анхны хавар” 1972 он
  • 12:50
    Галбын говийн гурван түмэн тэмээд
  • 13:30
    “Тайгын хавар” Хөвсгөл аймгийн “Авьяас” сургуулийн сурагчдын концерт
  • 14:10
    “Уулын эзэн” Монголын уран сайхны кино
  • 15:05
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:35
    “Мандухай цэцэн хатан-30” концерт
  • 17:10
    Амны хишиг
  • 17:35
    Хөгжлийн замаар: “Зоо парк”
  • 18:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:20
    Өв эрдэнэ
  • 18:30
    “Робокон-2019”
  • 18:55
    “Утгын чимэг” Богино өгүүллэгийн наадам 2-р хэсэг
  • 19:40
    “Цагийн хүрдийн нохой жилийн баатрууд” Их хотын соёлч өрх Н.Тунгалаг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “MNB music” хөгжим мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Матар хочит Данди” АНУ-ын уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:50
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Аун Даун хоёрын адал явдал
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 21-р анги
  • 11:30
    Үйлийн үр Оросын ОАК 3-р анги
  • 12:20
    Цэнхэр хивсний ёслол
  • 13:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:30
    Football Talk
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    UBS music хөтөлбөр
  • 15:50
    Хобби баримтат кино
  • 16:40
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 18:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:50
    Супер спорт
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 20:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 24-р анги
  • 21:40
    Сайн уу, Сайнаа Ток шоу
  • 22:40
    Нөгөө кинонууд
  • 00:40
    Шөнийн хоолны газар
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 10:40
    "концерт"
  • 11:50
    "non stop" өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    "шеф" оросын олон ангит кино 2-р бүлгийн 13,14,15-р анги
  • 16:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:50
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 173,174-р анги
  • 17:50
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 2-р бүлгийн 18-р анги
  • 21:20
    "би" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "хар ном" уран сайхны кино
  • 02:20
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    business news
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    business news
  • 12:00
    "чинээлэг айлын хүү " соак 38,39,40-р анги
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 15:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "тэ жу ён " соак 18-р анги
  • 16:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:55
    "tvmall"
  • 17:05
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:20
    business news
  • 19:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 43-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Байлдан дагуулагчид” баримтат кино,
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:50
    “Business maximum 88”
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • 10:25
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК, 9-р анги
  • 11:30
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,39-р анги
  • 12:00
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Төөрөг” олон ангит УСК,53-р анги
  • 14:00
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Наргиантай наадгай” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 15:30
    “Нарны өнгө” МУСК
  • 17:00
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 6-р анги
  • 17:10
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,39-р анги
  • 17:30
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “УИХ-ын цаг” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Комментийн мөрөөр” нэвтрүүлэг
  • 18:50
    “Хүндхэн өдрүүд” зохиомж
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК,54-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:40
    “Номун далай” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Хошин шог үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амьдрал дундах аюул"-8 Баримтат кино
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 11-р анги
  • 14:10
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 12-р анги
  • 15:20
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 13-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "MGL FIGHTING CHAMPIONSHIP 2019" Сорил тулаан
  • 18:30
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Харандааны адал явдал
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:30
    "Алуурчны дуу хоолой" УСК
  • 23:50
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК /5-9/
  • 09:55
    Футзал 2019 “Андууд сити - Дэрэн” багуудын тоглолт
  • 11:30
    Сэтгүүлчийн эрэл
  • 12:00
    Засаг цаг
  • 12:40
    “Торгоны зам” баримтат кино /39/
  • 13:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлгийн тойм
  • 13:55
    Футзал 2019 “Сэлэнгэпресс – УБ сити” багуудын тоглолт
  • 15:40
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /8-12/
  • 19:15
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:00
    “Хөх толбот хүмүүс” МУСК
  • 22:15
    “Итгэл” МУСК
  • 00:00
    “Сайн уу амьдрал минь 2” МУСК
  • 02:15
    “Торгоны зам” баримтат кино /39/
  • 02:45
    Ахлах тогоочийн жор
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.21-22-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.23-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.15-18-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Надтай гэрлээч" СОАК 34-р анги
  • 11:25
    "Нууц материалууд" ОАК 1.21-22-р анги
  • 13:10
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлаглашгүй нууцууд" ОАК 2.1-2-р анги
  • 16:30
    "Миний мэргэжил" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Соёлын довтолгоо" УСК бүтсэн түүх
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Надтай гэрлээч" СОАК 35-р анги
  • 20:40
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Хоол хүнсийг хамгаалах нь" баримтат кино
  • 23:25
    "NBA talk" нэвтрүүлэг /s12 e17/

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 11:00
    Хошин шог
  • 11:30
    "NBA ACTION" 1816
  • 11:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 12:10
    "NBA ACTION" 1817
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 141-145-р анги
  • 14:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 32-р анги
  • 15:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 33-р анги
  • 16:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 34-р анги
  • 17:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 35-р анги
  • 18:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 36-р анги
  • 19:05
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 19:10
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хошин шог
  • 20:20
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" - Аялал жуулчлал
  • 21:00
    “PREMIER LEAGUE WORLD”
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 22:00
    "Миний нууц" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 01:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 109,110-р хэсэг
  • 07:00
    "Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 19-23-р анги
  • 08:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 11-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 3-р хэсэг
  • 14:00
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 13,14-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 5-р хэсэг
  • 16:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 12-р хэсэг
  • 17:00
    "Чимээгүй номын сан" 12-р хэсэг
  • 17:30
    "Shark Tank" /season-2/ 4-р хэсэг
  • 19:00
    "Shark Tank-2018" Хөрөнгө оруулалтын үр дүн
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-8/ 2-р анги
  • 21:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 12-р анги
  • 22:30
    "Оньс тайлагч-1" УСК
  • 00:40
    "Оньс тайлагч-2" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Нийгэм эдийн засаг" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 13:00
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Сэтгэлд тодхон нутаг" баярын нэвтрүүлэг /архив
  • 15:05
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд " хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 17:35
    "Сэлэнгийн хөвөөн дэх цагаан сар" баярын нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:15
    "Амгалан хил" баярын нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Insider" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Бизнес толь"
  • 22:50
    "Тунгалаг тамир" МУСК 2-р анги
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Теле концерт
  • 07:30
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 09:00
    Хөгжилтэй бөмбөлгүүд хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Асуудлыг шийдэхэд амархан боллоо- 19001950 үзүүлж байна
  • 11:20
    Уран сайхны кино
  • 12:50
    Такси дуудлагын нэгдсэн төв- 19001950 үзүүлж байна
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хүүхэд нас баримтат нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Соёлын довтолгоо уран сайхны кино бүтсэн түүх
  • 15:00
    Сар шинийн хүчит бөхийн барилдааны тойм 1-р хэсэг
  • 16:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Сайхан хүмүүс" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Монголчууд нэвтрүүлэг- Сэтгүүлч Мөнгөнчимэг
  • 21:00
    "Зөн билгийн тулаан 8" дугаар 6
  • 22:00
    Гэмт хэргийн мөрөөр цуврал
  • 23:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зар сурталчилгаа
  • 08:50
    Монгол ардын ерөөл
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Алтан нутаг концерт Дуучин Б.Гүрбадам
  • 12:30
    Бизнес аялал
  • 13:10
    Аялгуут хором
  • 13:30
    Зөв сонголт
  • 14:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Бизнес Амжилт
  • 16:10
    Чингис хаан ОАК 10,11-р анги
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:00
    Аяллын тойрог
  • 19:50
    Засаг - 21 Өмнөговь аймгийн Засаг даргын орлогч С.Мөнхбаяр
  • 20:40
    Монгол ардын ерөөл
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 22:10
    Чингис хаан ОАК 14-р анги
  • 23:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Аяллын тойрог
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 01:10
    Бизнес Амжилт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Нялх аав" ОАК (IV.8-12-р анги)
  • 11:00
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.15-19-р анги)
  • 13:05
    "Гал тогоо" ОАК (II.1-5-р анги)
  • 15:20
    "Том 4 толгой" МУСК
  • 16:30
    "Агуу Гэтсби (The Great Gatsby)" УСК
  • 19:15
    "Гэркулес (Hercules)" УСК
  • 21:30
    "Тэмдэглэл (Chronicle)" УСК
  • 23:20
    "Админ Z" УСК
  • 01:00
    "Тэмдэглэлийн дэвтэр (The Notebook)" УСК
  • 03:00
    "Нялх аав" ОАК (IV.8-12-р анги)
  • 04:50
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.15-19-р анги)
  • 06:40
    "Гал тогоо" ОАК (II.1-5-р анги)
  • 08:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 08:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 1-р бүлгийн 1-4 -р анги
  • 10:40
    Хошин шог
  • 11:10
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 101-110 -р анги
  • 13:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Төрийн соёрхолт Д.Сосорбарам
  • 15:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Амьдрал ба хувь тавилан" ОАК 11,12-р анги
  • 17:20
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Амжилтын үндэс
  • 18:25
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "One Piece" Каракури шилтгээний авалга механик цэрэг
  • 20:15
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Life Style" Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" Нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "Амьдрал ба хувь тавилан" ОАК 11,12-р анги
  • 00:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 13 анги
  • 10:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Лас Вегасд болсон явдал" УСК
  • 12:50
    Одтой болзоо цэнгээнт нэвтрүүлэг 5 хэсэг
  • 13:40
    Гайхамшигт хүмүүс танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хошин шог
  • 15:15
    "Болсон явдал" МУСК
  • 17:15
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 14 анги
  • 19:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 20:10
    Одтой болзоо цэнгээнт нэвтрүүлэг 6 хэсэг
  • 21:00
    "Миний эхнэр дээрэмчин" УСК
  • 23:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:00
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:50
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Бидний нандин үе" ОАК 5-р анги /давталт/
  • 11:30
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-15
  • 12:10
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:40
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Бидний нандин үе" ОАК 1,2,3-р анги /давталт/
  • 16:30
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-21,22 /давталт/
  • 17:50
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:20
    "Онгодын цагаан хүлэг" теле концерт
  • 18:45
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Механик-Амилалт" УСК
  • 00:05
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:50
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    "Масктай баатрууд" Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    Нууцууд : Өөрөөрөө төрх
  • 09:00
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 09:30
    "Дээрхийн заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 10:00
    Миний ертөнц
  • 10:20
    Нуруу нугасны эмнэлэг
  • 11:00
    "Пяо Шуай " ОАК 16-р анги
  • 12:00
    Next Top-2018
  • 12:45
    Марчаахай
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 14:00
    "Залуу нас" ОАК 5-р анги
  • 15:00
    Нууцууд : Надад хэзээч тохиолдохгүй
  • 17:00
    Хобби
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 18:40
    Марчаахай
  • 19:00
    "Нэг өдөр " нэвтрүүлэг
  • 19:40
    УБ хотын худалдааны танхим үзүүлж байна
  • 20:00
    "Пяо Шуай " ОАК 17-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд"
  • 21:40
    "Дээрхийн заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 22:00
    "22 ток шоу" шууд нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Залуу нас" ОАК 6-р анги
  • 00:00
    Нөгөө кино: Маленькая Вера
  • 01:28
    Амрах цаг

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Ханхүү Иван ба Саарал чоно-3” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:20
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 15:35
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Da Vinci - "Aртзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Ханхүү Иван ба Саарал чоно-3” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:40
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Онцлох зочин
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:15
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд”- Б.Чинбат Шударга татвар төлөгч
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Манай үеийнхэн” 1986 он
  • 11:25
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд”- Ард санхүүгийн нэгдэл Хөрөнгийн зах зээлийг хөгжүүлэгч
  • 13:30
    Монгол инженер
  • 14:10
    Хөгжлийн замаар: “Тэргэнцэртэй хүн”
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Халуун сэдэв
  • 15:40
    Нээлттэй засаг
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    MNB шинэчлэл-Хүний нөөц
  • 19:40
    Экспертийн цаг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:50
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд”- Энхийг сахиулагчид- Баатарлаг үйлстэн
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Монгол өв соёл
  • 22:55
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:30
    Баримтад дэлгэц
  • 10:10
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:40
    Тоглолтын цаг
  • 11:55
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Бушхүүгийн үлгэр МУСК
  • 16:55
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Тоглолтын цаг
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:35
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:20
    Энэ хүүхнүүд үү МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Дэлхийн шашны өдөр” нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Жирэмсний хяналт” нэвтрүүлэг. ЭХЭМҮТөвөөс бэлтгэв
  • 12:10
    “Бохир мөнгө” баримтат нэвтрүүлэг 05 анги
  • 12:50
    Монгол дуу
  • 13:00
    “Амьтны үр төл” баримтат нэвтрүүлэг 19 анги
  • 13:25
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц 05
  • 13:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 14:00
    “Эх орны даалгавар” УСК 5 анги
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган №251
  • 17:20
    Оройн хөтөлбөр
  • 17:25
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Оройн хөтөлбөр
  • 17:45
    “Цахим орчинд хүүхдээ хамгаалъя” сэрэмжлүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эх орны даалгавар” УСК 06 анги
  • 19:00
    “Мартаж үл болно” нэвтрүүлэг. Д.Жамц
  • 19:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 20:00
    “Дэлхийн цаг” баримтат кино
  • 20:50
    Хүн төрөлхтний хайртай дуу
  • 21:00
    “Монголын сайхан бичигтний улсын XXII уралдаан” нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 23:20
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:25
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    фүлхэм-ман ютд 26-р тойрог
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №13: ман.ютд-арсенал 2004/05
  • 11:30
    мальмо-челси европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №20: тоттенхэм-ман.ютд 2001/02
  • 14:00
    аякс-реал.м аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 16:00
    тоттенхэм-боруссиа аваргуудын лиг 1/8 эхний тоглолт
  • 18:00
    батэ-арсенал европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 20:00
    тоттенхэм-лэстер 26-р тойрог
  • 22:00
    football talk №18 2018/19
  • 23:00
    европа лигийн тойм №7

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    pl world №34
  • 09:30
    pl netbusters №25
  • 10:00
    conor mcgregor: notorious баримтат кино
  • 12:00
    wwe smackdown live 1017
  • 14:00
    "xxi зууны наадам" - цагаан сар
  • 15:00
    шороон гахай жилийн сар шинийн барилдаан
  • 21:00
    премьер лигийн тойм №26
  • 22:00
    хаддерсфилд - арсенал 26-р тойрог

SPS Үндэс

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19120
  • 09:30
    залуу оддын тоглолт - nba all star 2019 (шууд)
  • 12:30
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #12
  • 13:00
    тоттэнхэм - боруссиа аваргуудын лиг шөвгийн 16
  • 15:00
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #8
  • 15:30
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #17
  • 17:00
    "xxi зууны наадам" - 2005 он
  • 18:00
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #13
  • 18:30
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #7
  • 19:00
    "xxi зууны наадам" - 2006 он
  • 20:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер №14: венгерийн хувьсгал
  • 20:30
    "xxi зууны наадам" - 2006 он
  • 21:30
    pl world №35
  • 22:00
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1818 (special)
  • 23:00
    "xxi зууны наадам" - 2006 он

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    '"Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc fight night макдоналд-саффедин
  • 11:50
    ufc 180 вердум-хант
  • 14:00
    wwe monday raw 1342
  • 16:00
    октагон нэвтрүүлэг дугаар #12
  • 16:30
    жүдо ташкентын гранпри 2018 өдөр 3
  • 19:00
    muaythai world class 5
  • 21:30
    one fc: бангкок-clash of legends (шууд)

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр 
  • 11:00
    Өмнөговь зүүн бүсийн уралдаан,Манлай сумын түмэн адууны баяр       /хязаалан,шүдлэн ,даага/
  • 12:30
    Мориор амилсан Монгол заяа МУТМУ Д.Одгэрэл
  • 13:30
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 16:30
    Арвайхээр хотын 290 жилийн ой,Хангайн бүсийн хурд-2017/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 18:30
    "Би уран бүтээлч"Нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 20:00
     "Монгол наадам"нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
     "Аялгуут соёлын дээж"
  • 22:30
    ""Хатанбаатар Магсаржав "МУСК /1-р анги/"
  • 00:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 7, 8-р анги
  • 07:05
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 7, 8-р анги
  • 08:40
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 8, 9-р анги
  • 08:40
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 8, 9-р анги
  • 11:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 89-91-р анги
  • 11:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 89-91-р анги
  • 12:40
    "Хоёр ертөнц" ОАК төгсгөлийн 13, 14-р анги
  • 12:40
    "Хоёр ертөнц" ОАК төгсгөлийн 13, 14-р анги
  • 15:00
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 23-25-р анги
  • 15:00
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 23-25-р анги
  • 16:40
    Соёлын довтолгоо...
  • 16:40
    Соёлын довтолгоо...
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:10
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 9, 10-р анги
  • 17:10
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 9, 10-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 93, 94-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 93, 94-р анги
  • 20:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 27, 28-р анги
  • 20:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 27, 28-р анги
  • 22:00
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 11-р анги
  • 22:00
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 11-р анги
  • 23:20
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 93, 94-р анги
  • 23:20
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 93, 94-р анги
  • 00:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 27, 28-р анги
  • 00:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 27, 28-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    nba all star - rising stars practice (шууд)
  • 01:30
    оклахома сити - нью орлеанс nba 2018-2019
  • 03:30
    л.а лэйкерс - бостон nba 2018-2019
  • 05:30
    сан антонио - голден стэйт nba 2018-2019
  • 07:30
    "dream team" баримтат кино
  • 09:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19120
  • 09:30
    залуу оддын тоглолт - nba all star 2019 (шууд)
  • 12:30
    "bad boys" баримтат кино
  • 14:20
    оклахома сити - нью орлеанс nba 2018-2019
  • 16:20
    "doctor j" баримтат кино
  • 17:30
    nba action 1817
  • 18:00
    the buzzer нэвтрүүлэг - дугаар 1818 (special)
  • 19:00
    "big game james" баримтат кино
  • 19:30
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19121
  • 20:00
    залуу оддын тоглолт - nba all star 2019
  • 22:30
    "kobe doin' work" баримтат кино

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    Могол брэнд
  • 09:20
    "Морьтон залуус" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 27-р анги
  • 12:20
    Их хурлын цаг
  • 12:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 14:20
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Могол брэнд
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг Үзэсгэлэн-2019
  • 19:40
    Улаачдын сорил-3, дугаар 18
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 28-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    MNBA Үндэсний лиг-2019 2-р тойрогийн тоглолт

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Мазуухай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:20
    “Араатны хаан арслан”1,2,3-р анги
  • 12:20
    “Яруу тунгалаг”/Архив/
  • 13:20
    “Таны сонорт” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Ану хатан” МУСК
  • 16:50
    "National" Бизнес мэдээ
  • 17:00
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:15
    “Буурлуудаа дээдэлье” баярын тусгай дугаар
  • 18:00
    "The BOSS" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Зочины цаг”
  • 19:20
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 20:20
    "National" Бизнес мэдээ
  • 20:40
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Эцэг эхийн хайр” 37,38,39,40-р анги ОАУСК/давталт/
  • 00:30
    Төрийн дуудлал
  • 00:35
    Сайхан амраарай!

MNB Sport

  • 07:00
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам-шууд
  • 10:00
    Самбо бөхийн 2019 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ урьдчилсан барилдаан
  • 14:00
    Торгон агшин
  • 14:05
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 15:05
    Адуучин: Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 15:50
    Торгон агшин
  • 15:55
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадмын хаалтын ажиллагаа-шууд
  • 18:00
    Самбо бөхийн 2019 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ Медалийн төлөөх барилдаан
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 22:00
    “Улаанбаатар цом-2015” Хоккейн олон улсын тэмцээн

MNBA Sports

  • 08:00
    баянгол vs дархан | u18 уашт |
  • 09:00
    дархан vs говьсүмбэр | u15 уашт |
  • 10:00
    fiba 3x3 nations league
  • 13:00
    fiba 3x3 asia cup 2018
  • 15:00
    mnba 21 аймгийн үндэсний лиг 2018-19
  • 21:00
    бахархал 3х3 нэвтрүүлэг
  • 22:00
    залуу насандаа нэвтрүүлэг
  • 23:30
    mnba 21 аймгийн үндэсний лиг 2018-19
  • 03:00
    супер дээд лиг 2018

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:20
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Насны хань” ОАК 28-30 анги
  • 15:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Тоглолтын цаг
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 19:30
    Баримтат кино
  • 20:10
    Таны амралатанд
  • 20:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

II/2322:00

Боловсрол ТВ

"Хар нүх, Дэлхийн төгсгөл" баримтат кино /2-р хэсэг/

II/2319:00

Боловсрол ТВ

"Надтай гэрлээч" СОАК 42-р анги

II/2321:30

MovieBox

"Нарны туяа (Sunshine)" УСК