МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хэцүү анги” олон ангит уран сайхны кино 39.40-р анги
  • 10:00
    “Ялгуусан хутагт” сан
  • 10:20
    MNB шинэчлэл- Хүний нөөц
  • 10:40
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Туульсийн хаан Жангар: “Долоон үеэсээ дундрашгүй их нутагтан Догшин хар Кинасаны бөлөг” 2-р хэсэг
  • 14:25
    “Хайрлаарай” ярилцлага
  • 15:25
    “Эрдэнэ засгийн унага” уртын дууны концерт Соёлын гавьяат зүтгэлтэн С.Эрхэмбаяр
  • 16:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 47-р анги
  • 16:45
    “Адуучин” Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сумаас бэлтгэв
  • 17:25
    “Утгын чимэг” Богино өгүүллэгийн наадам 1-р хэсэг
  • 18:25
    Туул голын өнөөгийн төлөв байдал
  • 18:40
    Нээлттэй засаг
  • 19:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Амрыг эрье
  • 19:45
    “Цагийн хүрдийн нохой жилийн баатрууд” Үлгэр жишээ гэр бүл М.Мягмарбат
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Зогсошгүй” УДЭТ-ын жүжигчин, Соёлын тэргүүний ажилтан Б.Одончимэг
  • 21:40
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:45
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 48-р анги
  • 22:30
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Аун Даун хоёрын адал явдал
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    Business news
  • 10:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 22-р анги
  • 11:30
    Үйлийн үр Оросын ОАК 4-р анги
  • 12:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:30
    Супер спорт
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    NBA Talk
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Аяллын тойрог
  • 15:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    Хобби баримтат кино
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Аун Даун хоёрын адал явдал
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Цэнхэр хивсний ёслол
  • 18:50
    UBS нэмэлт цаг
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 23-р анги
  • 21:40
    UBS music хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйлийн үр Оросын ОАК 5-р анги
  • 23:30
    Шөнийн хоолны газар
  • 00:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    "эфир" эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 169,170-р анги
  • 11:50
    "шеф" оросын олон ангит кино 2-р бүлгийн 16-р анги
  • 13:00
    "мартахгүй"
  • 13:30
    "баримтат кино"
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "амьдрал өөрөө гайхамшиг" солонгосын олон ангит кино 16-р анги
  • 16:40
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 171,172-р анги
  • 17:50
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 2-р бүлгийн 17-р анги
  • 21:20
    "bon appetit"
  • 22:20
    "бид гурвын болзоо" муск
  • 23:45
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:10
    business news
  • 09:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:35
    business news
  • 10:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    "чинээлэг айлын хүү " соак 41-р анги
  • 12:55
    business news
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "тэ жу ён " соак 17-р анги
  • 14:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:35
    business news
  • 14:40
    хошин шог
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "дөрвөн ертөнц" соак 25-р анги
  • 16:35
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 17:05
    хошин шог
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 18:50
    business news
  • 18:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:00
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 42-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 18-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Их говийн дархан цаазат газар” баримтат кино
  • 06:30
    30 Чойжин ламын сүм музейгээс “Дурсгалт барилгын сэргээн засварлалт: Тулгамдаж буй асуудлууд” ЭШХ цуврал, 1-р хэсэг
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Тусгай” шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп.
  • 09:15
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 4-р анги
  • 09:25
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК,8-р анги
  • 10:15
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,40-р анги
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Төөрөг” олон ангит УСК,52-р анги
  • 14:50
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Ярилцъя л даа” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:50
    Зураглал
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “Мөрөөдлийн театр үзүүлж байна” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Бүнээ Сүнээ хоёр” хүүхэлдэйн киноны 5-р анги
  • 17:30
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,40-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК,53-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:40
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл /давталт/
  • 23:00
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг,8-р хэсэг
  • 23:30
    “Байлдан дагуулагчид” баримтат кино
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 01:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:30
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    Баримтат кино
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Амны хишиг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Амьдрал дундах аюул"-7 Баримтат кино
  • 12:00
    "Алганы хээ" Ток шоу /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 191,192-р анги
  • 14:00
    "Сарны гэрэл дэх хайр" СОАК 15-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 14-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 193,194-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    Аялал жуулчлал зах зээлийн мэдээ
  • 20:30
    "MGL FIGHTING CHAMPIONSHIP 2019" Сорил тулаан
  • 21:40
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 15-р анги
  • 22:50
    "Амьдрал дундах аюул"-8 Баримтат кино
  • 23:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 38-р анги
  • 06:45
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино
  • 07:30
    Мэдээ
  • 08:30
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /11/
  • 10:00
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 8-р анги
  • 10:50
    Футзал 2019 “Хоромхон – Дэрэн” багуудын тоглолт
  • 12:15
    Ахлах тогоочийн жор
  • 12:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 13:10
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 38-р анги
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино
  • 15:15
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /11/
  • 16:00
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 9-р анги
  • 16:50
    “Дакар Ралли 2019” 4-р гараа
  • 17:20
    Ахлах тогоочийн жор
  • 17:30
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 39-р анги
  • 18:15
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 18:30
    Сэтгүүлчийн эрэл
  • 19:10
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 29-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 30-р анги
  • 22:20
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /12/
  • 23:20
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 39-р анги
  • 00:05
    Футзал 2019 “Хаан хүнс - Гипро” багуудын тоглолт
  • 01:35
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 9-р анги
  • 02:25
    Мэдээ
  • 03:25
    “Дакар Ралли 2019” 4-р гараа
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.17-20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.25-26-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.21-22-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Надтай гэрлээч" СОАК 33-р анги
  • 11:30
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн ахлах бүлэг №3
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлаглашгүй нууцууд" ОАК 2.4-р анги
  • 13:15
    "Хөгжилтэй Монголдой" цэцэрлэгийн бэлтгэл бүлэг №3
  • 13:40
    "Хөгжилтэй Монголдой" 5-р ангийн хичээл №2
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:15
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №40,41
  • 15:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.21-24-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 5.1-2-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.23-24-р анги
  • 19:00
    "Надтай гэрлээч" СОАК 34-р анги
  • 20:40
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Football talk" нэвтрүүлэг /s2 e18/
  • 22:10
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлаглашгүй нууцууд" ОАК 2.5-р анги
  • 23:30
    "Нууц материалууд" ОАК 1.23-24-р анги
  • 01:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:00
    "Миний хайр" МУСК
  • 07:35
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 11:50
    Хошин шог
  • 12:30
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 14:30
    “Хамтдаа хооллоё” ОАК 14-р анги
  • 15:45
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 15:50
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 35-р анги
  • 16:50
    Монгол малчны зар
  • 17:10
    High trade
  • 17:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 149,150-р анги
  • 18:05
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 18:10
    "Хайрлаж болох уу" МУСК
  • 20:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Хамтдаа хооллоё” ОАК 15-р анги
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 22:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 36-р анги
  • 23:10
    “Хамтдаа хооллоё” ОАК 15-р анги
  • 00:20
    Хошин шог
  • 01:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 36-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 108-р хэсэг
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 29-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 10-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 40-42-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 16-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-8/ 15-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 54-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Хөгжилтэй 2 гадил" хүүхэлдэйн кино 75,76-р анги
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 30-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 17-р анги
  • 21:00
    "Чимээгүй номын сан" 12-р хэсэг
  • 21:30
    "Тэрбумын ертөнц" ОАК 20-р анги
  • 22:30
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 11-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "24" ОАК /season-1/ 15-р анги
  • 01:30
    "Чимээгүй номын сан" 12-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Ингэх гээд байсан юм" МУСК
  • 12:25
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 12:45
    "Дэлгэрэх цаг" тоглолт
  • 15:10
    "Титэм" нэвтрүүлэг баярын дугаар
  • 15:40
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амин үргэлжлэл" баярын нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Хөгжимийн завсарлага
  • 18:25
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Алаг шаазгай" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Нийгэм эдийн засаг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Бизнес толь"
  • 22:00
    "Тунгалаг тамир" МУСК 1-р анги
  • 23:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:50
    Баримтат кино
  • 07:30
    Хөгжилтэй бөмбөлгүүд хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Бид нэвтрүүлэг
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 113 114-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаа
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 115 116-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Такси дуудлагын нэгдсэн төв- 19001950 үзүүлж байна
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага
  • 22:00
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:30
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:10
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:50
    Эфир завсарлана.

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зар сурталчилгаа
  • 08:50
    Монгол ардын ерөөл
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:40
    Зөв сонголт
  • 11:10
    Бизнес Амжилт
  • 11:40
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Зар сурталчилгаа
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:30
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Зар сурталчилгаа
  • 17:45
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Аялгуут хором
  • 18:50
    XVI-XIX зууны Монголын уран барилга нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 22:00
    Чингис хаан ОАК 13-р анги
  • 23:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.19-22-р анги)
  • 10:30
    "Гал тогоо" ОАК (II.5-8-р анги)
  • 12:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 12:35
    "Тэмдэглэлийн дэвтэр (The Notebook)" УСК
  • 14:45
    "Нялх аав" ОАК (IV.12-15-р анги)
  • 16:15
    "Том 4 толгой" МУСК
  • 17:25
    "Соёлын довтолгоо" кино бүтсэн түүх
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Нялх аав" ОАК (IV.16,17-р анги)
  • 19:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.23,24-р анги)
  • 20:30
    "Гал тогоо" ОАК (II.9,10-р анги)
  • 21:40
    "Админ Z" УСК
  • 23:30
    "Нялх аав" ОАК (IV.14-17-р анги)
  • 01:00
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.21-24-р анги)
  • 02:30
    "Гал тогоо" ОАК (II.7-10-р анги)
  • 04:10
    "Хотын ангууч (City Hunter)" УСК
  • 06:00
    "Админ Z" УСК
  • 07:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.21-24-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 113-116 -р анги
  • 09:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 5-р анги
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 18,19-р анги
  • 12:45
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Гайхамшигт болзоо" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 1-р бүлгийн 7,8-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 721,722,723-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 6-р анги
  • 19:10
    "Хамтдаа суръя" теле хичээл
  • 19:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 117-120 -р анги
  • 20:00
    "Таван өнгийн жимс" Хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 22:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 1-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 4-р бүлгийн 18,19-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 12 анги
  • 10:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Сүнс " УСК
  • 13:30
    Одтой болзоо цэнгээнт нэвтрүүлэг 4 хэсэг
  • 14:20
    Гайхамшигт хүмүүс танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хошин шог
  • 15:35
    "Намрын синдром" МУСК
  • 17:15
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 13 анги
  • 19:30
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 20:10
    Одтой болзоо цэнгээнт нэвтрүүлэг 5 хэсэг
  • 21:00
    "Лас Вегасд болсон явдал" УСК
  • 22:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:30
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:55
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:40
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-24
  • 11:20
    "Бидний нандин үе" ОАК 4-р анги /давталт/
  • 12:15
    Зургаан дууны газар /Ш.Гүрбазар/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Сайн учрал сан" үзүүлж байна
  • 17:40
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 19:05
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 19:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-25
  • 22:10
    "Бидний нандин үе" ОАК 5-р анги
  • 23:05
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:50
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    "Масктай баатрууд" Хүүхэлдэйн кино 6-р анги
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    Нууцууд : Миний хайрт миний машин
  • 09:00
    "LOL"
  • 09:35
    "Монгол Билэг Ухаан" Ардын өв уламжлал
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 10:35
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    Пяо Шуай ОАК 15-р анги
  • 12:00
    Баримтат кино
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 14:00
    "Залуу нас" ОАК 4-р анги
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Нууцууд : Өөрөөрөө төрх
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ" Кино таавар
  • 17:20
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    Марчаахай
  • 19:00
    Таны сонорт
  • 19:30
    "Масктай баатрууд" Хүүхэлдэйн кино 7-р анги
  • 20:00
    "Пяо Шуай " ОАК 16-р анги
  • 21:00
    "Миний ертөнц"
  • 21:20
    Нуруу нугасны эмнэлэг
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 5-р анги
  • 23:00
    "Амьдралоги " МУСК
  • 01:17
    Амрах цаг

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая”
  • 09:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Мүүк” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 14:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 14:30
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар Корра" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Мүүк"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх"
  • 19:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 19:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:05
    Тавтай нойрсоорой
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хөгжлийн замаар: “Зам зуурын үйлчилгээ”
  • 09:25
    Онцлох зочин
  • 09:45
    Робокон-2019
  • 10:15
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд”- Түмэн шувуут- Үндэсний үйлдвэрлэлийг түүчээлэгч
  • 10:25
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 10:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 14:05
    Өв соёл-Монголын дархлаа
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд”- М.Мягмарбат - Үлгэр жишээ гэр бүл
  • 19:10
    Халуун сэдэв
  • 19:30
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 19:50
    “Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд”- Н.Тунгалаг Их хотын соёлч өрх
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Нээлттэй засаг
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Засаг цаг-Засах цаг
  • 09:10
    Баримтад дэлгэц
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан"
  • 12:35
    "Залуу эмч" ХОАК 39-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан"
  • 16:30
    "Залуу эмч" ХОАК 40-р анги
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    Шинэ ном
  • 20:40
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 22:10
    "Залуу эмч" ХОАК 41,42-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Вакцинд эргэлзэх байдал” нэвтрүүлэг. ЭХЭМҮТөвөөс бэлтгэв
  • 09:40
    “Хүүхдийн утас” сэрэмжлүүлэх нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Бохир мөнгө” баримтат нэвтрүүлэг 04
  • 10:40
    “Цахим гэмт хэрэг” сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Соёлын бүтээлч үйлдвэрлэлийг хөгжүүлэх нь” уулзалт. II хэсэг
  • 12:30
    “Амьтны үр төл” баримтат нэвтрүүлэг 18 анги
  • 12:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц
  • 13:30
    “Эх орны даалгавар” УСК 04
  • 14:30
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 14:45
    “Чинхайн соён гэгээрүүлэх лекц” нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Эх орны даалгавар” УСК 05 анги
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:25
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц 5
  • 19:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Амьтны үр төл” баримтат нэвтрүүлэг 19 анги
  • 20:25
    Монгол дуу
  • 20:30
    “Жирэмсний хяналт” нэвтрүүлэг. ЭХЭМҮТөвөөс бэлтгэв
  • 21:00
    “Дэлхийн шашны өдөрт” нэвтрүүлэг.
  • 22:30
    “Бохир мөнгө” баримтат нэвтрүүлэг 05 анги
  • 23:10
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:15
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    football talk №18 2018/19
  • 01:00
    европа лигийн сугалаа - шөвгийн 16
  • 01:30
    production time
  • 01:45
    батэ-арсенал (шууд) европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 03:50
    мальмо-челси (шууд) европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    челси-батэ европа лиг 3-р тойрог
  • 11:00
    түүхэн тоглолт №12: челси-ливерпүүл 2002/03
  • 11:30
    спортинг-арсенал европа лиг 3-р тойрог
  • 13:30
    түүхэн тоглолт №19: эвертон-ливерпүүл 2013/14
  • 14:00
    рапид.в-интер европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 16:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер №15 робин ван перси
  • 16:30
    батэ-арсенал европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 18:30
    мальмо-челси европа лиг 1/16 эхний тоглолт
  • 20:30
    pl world №35
  • 21:00
    европа лигийн тойм №7
  • 22:00
    шахтар-франкфурт европа лиг 1/16 эхний тоглолт

SPS Их Спорт

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    хөлбөмбөгийн бестселлер №14: венгерийн хувьсгал
  • 09:30
    pl netbusters №25
  • 10:00
    fina: дэлхийн цом будапест-2018
  • 12:00
    wwe monday raw 1342
  • 14:00
    улс тунхагласны 94 жилийн ойн барилдаан
  • 19:00
    wwe smackdown live 1017
  • 21:00
    "xxi зууны наадам" - 2003 он
  • 22:00
    "i am ali" баримтат кино

SPS Үндэс

  • 00:00
    аваргуудын лигийн тойм №7
  • 01:00
    жүдо тел-авивын гранпри 2019 тойм
  • 01:45
    рапид.в - интер (шууд) европа лиг шөвгийн 32
  • 03:50
    шахтар - франкфурт (шууд) европа лиг шөвгийн 32
  • 06:00
    эфир завсарлав
  • 08:00
    шарлотт - орландо nba 2018-2019 (шууд)
  • 10:30
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19119
  • 11:00
    шороон гахай жилийн сар шинийн барилдаан
  • 17:00
    үндэсний бөхийн тойм нэвтрүүлэг - дугаар #7
  • 17:30
    nba talk нэвтрүүлэг - дугаар #17
  • 19:00
    аякс - реал аваргуудын лиг шөвгийн 16
  • 21:00
    "nba gametime" тойм нэвтрүүлэг 19120
  • 21:30
    "xxi зууны наадам" - 2005 он
  • 22:30
    хөлбөмбөгийн бестселлер №14: венгерийн хувьсгал
  • 23:00
    football talk №18 2018/19

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    эфир завсарлав
  • 09:00
    ufc fight night бадер-сен прю
  • 12:00
    ufc fight night хэндэрсон-дос анжос
  • 14:20
    ufc 168 вэйдмэн-силва
  • 16:00
    one weekly дугаар #7
  • 16:30
    жүдо ташкентын гранпри 2018 өдөр 2
  • 19:00
    wwe smackdown live 1016
  • 21:00
    one fc: манила-heroes of honor

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    Өмнөговь аймгийн зүүн бүсийн уралдаан,Манлай сумын түмэн адууны баяр       / Азарага,Их нас,Соёолон/
  • 12:20
    "Гийнгоо"нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:55
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    "Хүлгийн үүрсээнд"нэвтрүүлэг/шууд/ Увс аймгийн Өндөрхангай сумын МСУХ
  • 16:00
    "Аялагч эр"/18,19-р хэсэг/
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Хөх толботой Монгол" тоглолт Л.Банзрагч /СТА/
  • 19:00
    Өмнөговь зүүн бүсийн уралдаан,Манлай сумын түмэн адууны баяр       /хязаалан,шүдлэн ,даага/
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Мориор амилсан Монгол заяа МУТМУ Д.Одгэрэл
  • 22:00
    "Түүхийн жимээр"нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /24-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 34
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 34
  • 08:05
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 5, 6-р анги
  • 08:05
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 5, 6-р анги
  • 09:40
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 89, 90-р анги
  • 09:40
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 89, 90-р анги
  • 10:40
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 23, 24-р анги
  • 10:40
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 23, 24-р анги
  • 12:00
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 9-р анги
  • 12:00
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 9-р анги
  • 13:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 9, 10
  • 13:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 9, 10
  • 14:30
    Соёлын довтолгоо...
  • 14:30
    Соёлын довтолгоо...
  • 15:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 1/
  • 15:00
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 1/
  • 16:00
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг №4
  • 16:00
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг №4
  • 16:35
    Тоглолтын цаг
  • 16:35
    Тоглолтын цаг
  • 17:10
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 7, 8-р анги
  • 17:10
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 7, 8-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 91, 92-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 91, 92-р анги
  • 20:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 25, 26-р анги
  • 20:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 25, 26-р анги
  • 22:00
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 10-р анги
  • 22:00
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 10-р анги
  • 23:20
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 91, 92-р анги
  • 23:20
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 91, 92-р анги
  • 00:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 25, 26-р анги
  • 00:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 25, 26-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    дэтройт - бостон nba 2018-2019
  • 02:00
    орландо - атланта nba 2018-2019
  • 04:00
    "bballography - bob cousy" баримтат кино
  • 04:30
    nba action 1817
  • 05:00
    nba dunk contest: 2000
  • 05:30
    nba dunk contest: 2001
  • 06:00
    nba dunk contest: 2002
  • 06:30
    nba dunk contest: 2003
  • 07:00
    дэтройт - бостон nba 2018-2019
  • 09:00
    оклахома сити - нью орлеанс nba 2018-2019 (шууд)
  • 11:30
    nba dunk contest: 2006
  • 12:00
    nba dunk contest: 2007
  • 12:30
    nba dunk contest: 2008
  • 13:00
    nba dunk contest: 2009
  • 13:30
    nba dunk contest: 2010
  • 14:00
    nba dunk contest: 2011
  • 14:30
    nba dunk contest: 2012
  • 15:00
    nba dunk contest: 2013
  • 15:30
    nba dunk contest: 2014
  • 16:00
    nba dunk contest: 2015
  • 16:30
    nba dunk contest: 2016
  • 17:00
    nba dunk contest: 2017
  • 17:30
    nba dunk contest: 2018
  • 18:00
    оклахома сити - хьюстон nba 2018-2019
  • 20:00
    nba gametime тойм нэвтрүүлэг 19120
  • 20:30
    оклахома сити - нью орлеанс nba 2018-2019
  • 22:30
    "dream team" баримтат кино

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Могол" брэнд
  • 09:10
    "Монголоо санасан сэтгэл" тоглолт СТА Я.Гэрэлчулуун
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 26-р анги
  • 12:20
    "Ураг удам" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 14:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 16:30
    Дэлхийн цаг: Global-3000
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Хууль ба Нийгэм" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 20:20
    Могол брэнд
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 27-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай”хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:10
    “Буурал түүхийн эзэд” танин мэдэхүйн баримтат кино
  • 10:10
    “Эцэг эхийн хайр” 43,44-р анги ОАУСК/давталт/
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    “Таны сонорт” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “Амар байна уу Ice top” /Архив/
  • 15:30
    “Галайхан” тоглолт
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:20
    "National" Бизнес мэдээ
  • 17:35
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Дэлхийн монгол аялал" үзүүлж байна
  • 18:00
    NTN үзүүлж байна
  • 18:10
    "Дуу түүх өгүүлнэ”хөгжимт танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "National" Бизнес мэдээ
  • 19:00
    “Эгшиглэнт цагаан сар” баярын тусгай дугаар
  • 20:00
    “N music” хөгжимт танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Татар ажиллагаа” МУСК
  • 22:40
    NTN үзүүлж байна
  • 22:50
    "National" Бизнес мэдээ
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдүүд өвлийн спортын наадам-шууд
  • 18:00
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр
  • 18:20
    Спорт-түүх: БНМАУ-ын хөлбөмбөгийн 1980 оны улсын аварга “Алдар баг”
  • 19:20
    Дархан мэх: Монгол улсын начин М. Жамъянпүрэв
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт-теле сэтгүүл
  • 21:30
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 22:30
    Спорт таны амралтанд: “Цагаан сар 2019” Шагайн харваан наадам

MNBA Sports

  • 08:00
    u16 уашт дундговь vs шинэ монгол
  • 09:00
    u16 уашт дархан vs scf
  • 10:00
    mnba үндэсний лиг 2018-19
  • 14:00
    fiba 3x3 europe cup
  • 15:20
    "спрайт хөгжлийн лиг" |давталт|
  • 17:30
    "21 аймгийн үндэсний лиг 2018" |давталт|
  • 19:00
    "ulaanbaatar challenger 2018"
  • 20:30
    1х1 нэвтрүүлэг д.дэлгэрням
  • 22:00
    fiba 3x3 world cup 2018
  • 03:00
    mnba үндэсний лиг 2018-19
  • 06:00
    спрайт хөгжлийн лиг 2018

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Насны хань” 31-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Амрах агшин
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 7, 8
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 19-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” 1-р анги
  • 21:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 7, 8
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

II/2322:00

Боловсрол ТВ

"Хар нүх, Дэлхийн төгсгөл" баримтат кино /2-р хэсэг/

II/2319:00

Боловсрол ТВ

"Надтай гэрлээч" СОАК 42-р анги

II/2321:30

MovieBox

"Нарны туяа (Sunshine)" УСК