МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Аялгуу эгшгийн цагаан сар” концерт 1,2-р хэсэг
  • 13:15
    Монгол инженер
  • 13:55
    “Эргэх дөрвөн цагтай эх орон минь”
  • 14:25
    “Гул Аранжин” Монголын уран сайхны кино
  • 15:45
    Галбын говийн гурван түмэн тэмээд
  • 16:20
    “Хөдөө аж ахуйн салбарын алдартнууд” Баянхонгор аймгаас бэлтгэв
  • 16:40
    Өв соёл – Монголын дархлаа
  • 17:00
    “Мандухай цэцэн хатан-30” концерт
  • 18:30
    Цагийн хүрдийн Нохой жилийн баатрууд” Хаан банк: Нийгмийн хариуцлагатай компани
  • 18:40
    “Болор цом-36” яруу найргийн наадам 2-р хэсэг
  • 19:45
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Гэгээн үдэш” Ардын жүжигчин, Төрийн шагналт, алдарт хуурч Г.Жамъян
  • 22:30
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:35
    “Амьдралоги” Монголын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Монголын бахархал Моринхуур
  • 07:30
    Энх мэндийн баяр Битүүний өдрийн баярын хөтөлбөр
  • 09:00
    Цай юу кофе юу?
  • 09:40
    Ярилцах цаг- Г.Занданшатар
  • 10:20
    Урин цагийн эгшиглэн
  • 10:40
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Сэтгэлийн хоймор ханьдаа баярлалаа МУГЖ С.Батсүх
  • 12:20
    XVI-XIX зууны Монголын зээгт наамал
  • 13:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:30
    “Найрамдлын Солонго” баярын концерт
  • 15:00
    Энх мэндийн баяр Шинийн хоёрны баярын хөтөлбөр
  • 16:30
    “Эгшиглэнт он жилүүд” Сар шинийн баярт зориулсан кино концерт
  • 18:00
    Зүүдээ ухаарахуй Д.Ухаанзаяа
  • 19:00
    Сайн уу, Сайнаа? Сар шинийн баярын дугаар
  • 20:00
    Зургаан дууны газар теле концерт
  • 20:40
    Сэтгэлийн хоймор ханьдаа баярлалаа МУГЖ Х.Мөнгөнхөлөг
  • 21:40
    Морьтой ч болоосой МУСК
  • 22:40
    Манай аялгуу МУСК
  • 00:00
    XVI-XIX зууны монголын уран барилга
  • 01:20
    Хорголон нүдэн теле концерт
  • 02:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 2-р бүлгийн 11-р анги
  • 11:20
    "60,70,80-аад оны залуусаа дээдлэн хүндэтгэх их ёслол цэнгүүн"
  • 13:00
    "100 чухал сэдэв-эрдэнэт"
  • 13:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:20
    "бүү март" муск
  • 16:20
    "уих-ын цаг"
  • 16:50
    "манцуйтай тамирчин"
  • 17:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 159,160-р анги
  • 18:00
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 2-р бүлгийн 12-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "амны хишиг"
  • 22:40
    "ан" уран сайхны кино
  • 23:50
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "сар шинийн эгшиглэн" теле концерт 2-р хэсэг
  • 11:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    business news
  • 11:50
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 12:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:40
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:55
    "чинээлэг айлын хүү " соак 34,35,36-р анги
  • 16:15
    business news
  • 16:20
    "амны хишиг нэвтрүүлэг"
  • 16:40
    мөрөөдлийн театр - мануухай хошин шог
  • 17:05
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    business news
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "засаг цаг" үзүүлж байна
  • 19:35
    business news
  • 19:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 37-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    үл тасрах аялгуу - алтан шар зам өлзийтэй байг
  • 23:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:50
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Зээгт наамал” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Тарнийн шидтэй Тарвалин хийд” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Шуурга сөрсөн сарнай“ олон ангит УСК,3-р анги
  • 11:15
    “Business maximum 88”
  • 11:25
    “Амьдрологи” монголын уран сайхны кино /давталт/
  • 13:00
    17-р жарны Урвуулагч хэмээх шороон гахай жилийн сар шинийн баярт зориулсан улс аймгийн алдар цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааны тойм
  • 15:00
    “Business maximum 88”
  • 15:10
    “Төөрөг” олон ангит УСК,47-р анги /давталт/
  • 16:50
    “Шилжилт” монголын уран сайхны кино
  • 18:00
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Хүргэн бэрийн уулзалт”зохиомж
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК,48 -р анги
  • 22:30
    “Засаг цаг” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 23:00
    Ухаанзаяа ламтны лекц нэвтрүүлэг
  • 00:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Амны хишиг" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "MGL FIGHTING CHAMPIONSHIP 2019" Сорил тулаан
  • 12:00
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 13:00
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 14:40
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 175-184-р анги
  • 21:30
    "Эцсийн амьсгал" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

NTV

  • 08:00
    "Нялх аав" ОАК (IV.3-7-р анги)
  • 10:00
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.10-14-р анги)
  • 12:00
    "Гал тогоо" ОАК (I.16-20-р анги)
  • 14:10
    "Шерлок Холмес (Sherlock Holmes)" УСК
  • 16:30
    "Шерлок Холмес: Сүүдрийн тоглоом (Sherlock Holmes: A Game of Shadows)" УСК
  • 19:00
    "Хөөцөлдөөн (The Chaser)" УСК
  • 21:30
    "Хотын ангууч (City Hunter)" УСК
  • 23:30
    "Приусны Босс" МУСК
  • 01:00
    Эфир дуусна.

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.14-15-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 4.16-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.9-12-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Надтай гэрлээч" СОАК 28-р анги
  • 11:30
    "3 найз эргэж ирсэн нь" МУСК
  • 13:15
    Хөгжих үү? Залуус аа
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    """Яг түүн шиг"" шоу нэвтрүүлэг /6-р дугаар/"
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Соёлын довтолгоо" УСК бүтсэн түүх
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 18:30
    "iCoke саятан" урамшуулалт хөтөлбөрийн ялагч тодруулах шууд
  • 19:00
    "Надтай гэрлээч" СОАК 29-р анги
  • 20:30
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хань аа, даргад үнсүүл" баярын хөтөлбөр
  • 00:10
    "Football talk" нэвтрүүлэг /s2 e17/

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 11:00
    "PREMIER LEAGUE WORLD"
  • 11:25
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 11:30
    "ПРЕМЬЕР ЛИГ" тойм
  • 12:40
    "Урад хийцийг уламжлагч дархан"
  • 13:10
    "Мануухай" хошин шог
  • 13:40
    "Хун галуу дууны түүх"
  • 14:20
    "Бүжгийн гайхамшиг- "Соёлын Төв Өргөө 30 жил"
  • 16:00
    "Бурхан өршөөг" МУСК
  • 18:20
    Тэмээний ферм
  • 18:45
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 19:50
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Урагшаа Монгол”
  • 21:00
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 22:00
    "Жилийн 5 дахь" улирал
  • 00:20
    Хошин шог
  • 01:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Үер" МУСК
  • 07:20
    "Мартагдашгүй намар" МУСК
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    Ирж яваа цаг" МУСК
  • 13:40
    "Авьяаслаг Монголчууд" сар шинийн тоглолт
  • 15:10
    "Ардын дуу" цагаан сар
  • 16:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 17:50
    "Ардын буйдан" /баярын дугаар/
  • 19:30
    "Shark Tank" /season-2/ 4-р хэсэг
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Миний нууц" МУСК
  • 00:00
    "Моторын дуу" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:25
    " Адуугаар гоёсон Монгол " баярын нэвтрүүлэг
  • 09:55
    "Шинэ сар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 2-р анги
  • 12:05
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:05
    "Амгалан хил" баярын нэвтрүүлэг
  • 14:25
    "Нийгэм эдийн засаг" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Нөхөрсөг цагаан сар" баярын нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Insider" нэвтрүүлэг
  • 16:45
    "Сэтгэлээс уяатай Сүнжидмаа" зохиомж
  • 17:15
    "Сүүн цацал" баярын нэвтрүүлэг /архив/
  • 18:35
    "Амар байна уу" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:35
    "Сэлэнгийн хөвөөн дэх цагаан сар" баярын нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Ерөөлтэй цагаан сар" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Мөнх тэнгэрийн хүчин дор" МУСК 3-р анги
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Богд МУСК
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Асуудлыг шийдэхэд амархан боллоо- 19001950 үзүүлж байна
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Зөн билгийн тулаан 8 - дугаар5 давталт
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    XVII-р жарны УРВУУЛАГЧ хэмээх шороон Гахай жилийн сар шинийн хүчит бөхийн барилдаан /давталт/
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Эгшиглэнт аялгуу тоглолт - МУАЖ Долгор
  • 21:30
    Гэмт хэргийн мөрөөр цуврал
  • 00:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:10
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Бизнес Амжилт
  • 10:20
    Эгшиглэнт он жилүүд телеконцерт
  • 11:00
    Моторын дуу Уран сайхны кино
  • 12:50
    Бизнес аялал
  • 13:30
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Зөв сонголт
  • 16:00
    Бизнес Амжилт
  • 16:30
    Домогт мөнхөрсөн аялгуу
  • 17:20
    Бизнес аялал
  • 18:10
    Аялгуут хором
  • 18:30
    Зүүдээ ухаарахуй лекц
  • 19:20
    Сэтгэлийн хоймор Ханьдаа баярлалаа ток шоу
  • 20:20
    Зөв сонголт
  • 20:50
    Аман хуур Уран сайхны кино
  • 22:10
    Аяллын тойрог
  • 23:00
    Зөв сонголт
  • 23:30
    Бизнес Амжилт
  • 00:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 08:00
    "Нялх аав" ОАК (IV.3-7-р анги)
  • 10:00
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.10-14-р анги)
  • 12:00
    "Гал тогоо" ОАК (I.16-20-р анги)
  • 14:10
    "Шерлок Холмес (Sherlock Holmes)" УСК
  • 16:30
    "Шерлок Холмес: Сүүдрийн тоглоом (Sherlock Holmes: A Game of Shadows)" УСК
  • 19:00
    "Хөөцөлдөөн (The Chaser)" УСК
  • 21:30
    "Хотын ангууч (City Hunter)" УСК
  • 23:30
    "Приусны Босс" МУСК
  • 01:00
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 2-р анги
  • 08:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Балжиннямтай өдөр" Монгол удсын ардын багш, Шинжлэх ухааны гавьяат зутгэлтэн, Хэлбичгийн шинжлэх ухааны доктор, профессор С.Дулам
  • 10:00
    Баримтат кино
  • 11:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Хошин шог
  • 12:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 91-100 -р анги
  • 13:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Ардын жүжигчин, Төрийн хошой шагналт хөгжмийн зохиолч, урлаг судлалын доктор, профессор Н.Жанцанноров
  • 14:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Амьдрал ба хувь тавилан" ОАК 9,10-р анги
  • 16:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:30
    МУ-ын төрийн соёрхолт Ц.Чинзориг агсны дууны уран бүтээлээс “Санаа тэгшхэн яваарай” МУСТА Дуучин, зураач Т.Бат-Очирын анхны бие даасан тоглолт
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Talk With Me" МУГЖ, дуучин Б.Сарантуяа
  • 18:45
    "Агуй" Уран сайхны кино
  • 20:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Ширүүн тоглоом" Нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 4-р бүлгийн 8-р анги
  • 22:40
    "Амьдрал ба хувь тавилан" ОАК 9,10-р анги
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Малчин айлд" теле концерт Л.Сүхбаатар
  • 08:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "Тууврын замд" МУСК
  • 10:50
    "Алтан нутаг" тоглолт Б.Гүрбадам
  • 12:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-18,19,20 /давталт/
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 17:00
    "Саруул талын ерөөл" МУСК
  • 18:40
    "Энэ насны хайр" тоглолт П.Идэржавхлан
  • 20:05
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:40
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 21:15
    "Амлалт хэрэгжиж байна"
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Загийн алим" МУСК
  • 00:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:50
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    "Сар шинийн баяр гоёл"
  • 08:00
    "Пяо Шуай " ОАУСК 5-10-р анги
  • 13:45
    "Дэггүй аав" ОАК 34-39-р анги
  • 19:05
    Сар шинийн баяр Түүхэн замнал
  • 20:00
    "Пяо Шуай " ОАУСК 11-р анги
  • 21:00
    "Сайн байна уу? Захирлаа" Ток шоу
  • 21:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "Дэггүй аав" ОАК 40-р анги
  • 23:00
    Таны сонорт
  • 23:30
    Нөгөө кино: Yellow Earth
  • 00:59
    Амрах цаг -Амьд байгаль

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:15
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:25
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Реклам"
  • 18:00
    Таны сонорт…
  • 18:20
    "Хошин шог"
  • 18:55
    "Реклам"
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    Зохиолын дууны цаг
  • 21:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 00:00
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Мүүк"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Ханхүү Иван ба Саарал чоно-2" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:15
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч"
  • 15:30
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Da Vinci – Тоглоомын түүх
  • 17:00
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Ханхүү Иван ба Саарал чоно-2" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    Билгийн мэлмий: Тахилын зул
  • 10:20
    Орон нутгийн мэдээ
  • 10:40
    Сар шинийн зочны ярилцлага: Зууны манлай эстрадын дуучин МУГЖ Б.Сарантуяа
  • 11:00
    “Хайрлаарай” ярилцлага
  • 12:00
    Сар шинийн зочны ярилцлага: ХСҮТ-ийн захирал, Доктор Ж.Чинбүрэн
  • 12:20
    “Буурал говийн нүүдэлчид” нийтлэл
  • 13:00
    Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу
  • 14:20
    “Эргэх дөрвөн цагтай эх орон минь”
  • 14:50
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв
  • 15:20
    “Нүүдэл” реалити шоу
  • 16:00
    Малчин түмний мэнд
  • 16:50
    Монголын мэдээ-Ирэх долоо хоногт
  • 17:30
    Гэгээн үдэш: Улсын филармонын гоцлол дуучин агсан Б.Нандинцэцэг
  • 18:40
    Алтан аргамж: Монгол-БНАСАУ-ын харилцаа: Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд П. Үржинлхүндэв
  • 19:30
    Сар шинийн зочны ярилцлага: Чингис хаан хамтлагийн ахлагч, МУГЖ Жаргалсайхан
  • 19:50
    Цагийн хүрдийн нохой жилийн баатрууд: Хаан банк-Нийгмийн хариуцлагатай компани
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Сар шинийн зочны ярилцлага: БХЯ-ны сайд Н.Энхболд
  • 21:20
    “Гэгээн үдэш” Ардын жүжигчин, Төрийн шагналт, алдарт хуурч Г.Жамъян
  • 23:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    Хуйрнан шуугигчийн эргэн тойронд
  • 09:30
    Таны амралтанд
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:05
    Зэрэг нэмэхийн өмнө МУСК
  • 11:35
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм"
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    Тайгын эгшиг тоглолт
  • 15:00
    Шинэ номын
  • 15:40
    Амжилт баярын тусгай дугаар-1
  • 16:10
    Мөнгөн буйл МУСК
  • 17:15
    Таны амралтанд
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Монгол японы тоглолт
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Засаг цаг-Засах цаг
  • 20:20
    Нүүдэлчин Монгол
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Монголын сайхан орноор
  • 21:50
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:25
    Гарын таван хуруу МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Хөлбөмбөг

  • 01:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 01:20
    БРАЙТОН-БӨРНЛИ (ШУУД) 26-Р ТОЙРОГ
  • 03:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЭВЕРТОН-ВОЛВЕРХЭМПТОН 25-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №10: РОБЕР ПИРЕС
  • 11:30
    ФҮЛХЭМ-МАН ЮТД 26-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    PL WORLD №34
  • 14:00
    ХАДДЕРСФИЛД-АРСЕНАЛ 26-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №14: ВЕНГЕРИЙН ХУВЬСГАЛ
  • 16:30
    ВОТФОРД-ЭВЕРТОН 26-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №20: ТОТТЕНХЭМ-МАН.ЮТД 2001/02
  • 19:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БОРНМУТ 26-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 21:20
    ТОТТЕНХЭМ-ЛЭСТЕР (ШУУД) 26-Р ТОЙРОГ
  • 23:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 23:50
    МАН СИТИ-ЧЕЛСИ (ШУУД) 26-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #12
  • 09:30
    PL WORLD №34
  • 10:00
    ХАДДЕРСФИЛД - АРСЕНАЛ 26-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1340
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1015
  • 16:00
    MFC - MONGOL FIGHTING CHAMPIONSHIP
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1016
  • 21:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1817
  • 22:00
    WWE MONDAY RAW 1341

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЛА КЛИППЕРС - БОСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:30
    PL WORLD №34
  • 12:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1817
  • 13:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #6
  • 13:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2005 ОН
  • 14:30
    УЛСЫН НАЧИН С.ДАНГААСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 19:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1989-1986 (АЛТ)
  • 21:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2005 ОН
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19115
  • 22:30
    NBA ACTION 1817
  • 23:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2005 ОН

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Давос" тусгай хөтөлбөр
  • 12:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Онцлох байр сууриуд" тусгай хөтөлбөр
  • 14:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Давос" тусгай хөтөлбөр
  • 18:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Онцлох байр сууриуд" тусгай хөтөлбөр
  • 19:30
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЖҮДО ПАРИСЫН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 1 (ШУУД)
  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    WESG EAST ASIA QUALIFIER MNG VS HK GAME
  • 10:00
    WESG EAST ASIA QUALIFIER MNG VS JPN GAME
  • 11:00
    UFC 234 ВИТТЭЙКЕР-ГАСТЕЛУМ (ШУУД)
  • 14:00
    UFC 186 ЖОНСОН-ХОРИГУЧИ
  • 16:30
    ЖҮДО ГУАНЖОУ МАСТЕРС 2018 ӨДӨР 2
  • 19:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1015
  • 21:00
    MICHAEL BISPING-MY DESTINY БАРИМТАТ КИНО
  • 22:00
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-КУНГ ЛИ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Мориор амилсан Монгол заяа МУТМУ Т.Батзориг
  • 11:00
    Арвайхээр хотын 290 жилийн ой,Хангайн бүсийн хурд-2017/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 13:00
    "Уяаны эзэд" нэвтрүүлэг Хүүхэн шүүлэнгийн хээр
  • 14:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Мориор амилсан Монгол заяа"нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    "Сүлд хэлэлцүүлэг" давталт
  • 22:30
    "Цогт тайж"МУСК /2-р анги/
  • 23:30
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хоёр ертөнц" ОАК 13-р анги
  • 08:20
    "Дуулиант 18 нас" ОАК төгсгөлийн 15, 16-р анги
  • 10:35
    "Соёлын довтолгоо" Уран сайхны кино бүтсэн түүх
  • 11:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 78-80-р анги
  • 12:40
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 3, 4-р анги
  • 15:00
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 11-14-р анги
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Хоёр ертөнц" ОАК 15-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 81, 82-р анги
  • 20:30
    "Сүнс мөрдөгч" ОАК 15, 16-р анги
  • 22:00
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 5-р анги
  • 23:20
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 81, 82-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МИЛУОКИ - ДАЛЛАС NBA 2018-2019
  • 02:00
    МЭМФИС - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 04:00
    ДЭНВЭР - БРҮҮКЛИН NBA 2018-2019
  • 06:00
    САН АНТОНИО - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 08:00
    "KOBE - SHAQ" ЯРИЛЦЛАГА
  • 09:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19114
  • 09:30
    ОКЛАХОМА СИТИ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:00
    "MAGIC & BIRD - COURTSHIP OF RIVALRY" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС - БОСТОН NBA 2018-2019
  • 15:30
    МИЛУОКИ - ДАЛЛАС NBA 2018-2019
  • 17:30
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ACTION 1817
  • 19:00
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19115
  • 20:30
    Л.А КЛИППЕРС - БОСТОН NBA 2018-2019
  • 22:30
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Чамайг тойрон эргэлдэнэ" СТА дуучин П.Түдэвдорж
  • 10:10
    Улаачдын сорил-3, дугаар 16
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 21-р анги
  • 12:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    Могол брэнд
  • 14:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 14:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Улаачдын сорил-3, дугаар 17
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 22-р анги
  • 22:40
    Могол брэнд
  • 22:50
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 23:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    Зарын цаг
  • 23:25
    "Хөх ногооны униар"МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Хардалт”хошин хөтөлбөр
  • 08:25
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 09:25
    “Сошиалын эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Аман хуур”МУСК
  • 10:45
    "National" Бизнес мэдээ
  • 11:00
    “NTN хэлэлцүүлэг”
  • 12:00
    “Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг баярын тусгай дугаар
  • 13:00
    “Эшиглэнт цагаан сар”баярын тусгай дугаар
  • 14:00
    “Таны сонорт” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Очоод золгонодоо”теле зохиомж /Архив/
  • 14:50
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:05
    "Холын чамдаа”теле зохиомж
  • 16:00
    “Insider”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Шанс” агентлагаас үзүүлж байна
  • 16:45
    “Манай аялгуу” МУСК
  • 18:00
    “Буурлуудаа дээдэлье”баярын дугаар
  • 19:00
    "The BOSS" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “NTN хэлэлцүүлэг”/давталт/
  • 20:40
    “Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг баярын тусгай дугаар “Хүргэн хүү” МУСК
  • 21:40
    “Очоод золгонодоо”теле зохиомж /Архив/
  • 22:20
    “Хүргэн хүү” МУСК
  • 00:00
    Төрийн дуулал
  • 00:05
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 06:55
    “Сахалин-2019” Азийн хүүхдийн наадам /уулын цана, Биатлон, шорт трек, Хоккей,/-шууд
  • 17:00
    Спорт таны амралтанд: Цанын өсвөр үеийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 18:00
    XVII Жарны “Урвуулагч” хэмээх шороон гахай жилий шороон үхрийн шинж. Зурхайч, доктор Л. Тэрбиш
  • 18:20
    Сар шинийн бэлэг
  • 18:50
    “Олхонуудын удамт уяачид”аялгуут түүх
  • 19:30
    Дархан мэх: Монгол улсын өсөх идэр начин Н. Бүрэнбаатар
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт таны амралтанд:Танан гарьд-Хасын хүлэгүүд багуудын нөхөрсөг тоглолт
  • 22:00
    Спорт-хобби: Спорт сонирхогч М. Мягмар
  • 22:30
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017

MNBA Sports

  • 08:00
    ӨМНӨГОВЬ vs CITY | U15 УАШТ |
  • 09:00
    БАГАНУУР vs ОРЧЛОН| U15 УАШТ |
  • 10:00
    БАЯНХОНГОР МАЗААЛАЙ VS ХОВД ШОНХОРУУД |ШУУД|
  • 11:30
    СҮХБААТАР АЛЬЯНС-ТЕХ VS ӨВӨРХАНГАЙ ТЭНҮҮН ӨЛЗИЙ |ШУУД|
  • 13:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ 2019 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 18:00
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2017-18 ХАСАГДАХ ШАТ
  • 22:20
    "Бахархал 3х3" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 02:00
    СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2018

TV2

  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:20
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    Таны амралтанд
  • 13:10
    “Хоёр бүтэн нэг тал хүн” цуврал 21-24
  • 14:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Тоглолтын цаг
  • 17:20
    Таны амралтанд
  • 17:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 20:20
    Амрах агшин
  • 20:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Тэмцэл” МУСК

Олон Саналтай

II/2322:00

Боловсрол ТВ

"Хар нүх, Дэлхийн төгсгөл" баримтат кино /2-р хэсэг/

II/2319:00

Боловсрол ТВ

"Надтай гэрлээч" СОАК 42-р анги

II/2321:30

MovieBox

"Нарны туяа (Sunshine)" УСК