МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Эх өв
  • 09:30
    МҮОНТ-ийн сан хөмрөгөөс “Их засаглал буюу шинэ үндсэн хууль” баримтат кино /1992 он/
  • 10:10
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:40
    “Монгол инженер” хөтөлбөр
  • 11:20
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 11:50
    “Алтан өргөө”Монголын уран сайхны кино
  • 13:00
    Шинэ үндсэн хууль батлагдсаны 27 жилийн ойд зориулсан үндэсний бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 18:25
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 18:55
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Нийгмийн хэлэлцүүлэг: Үндсэн хуулийн эргэн тойрны асуудлаар
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Манай аялгуу” Монголын уран сайхны кино

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:20
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:30
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК төгсгөлийн анги
  • 11:40
    Business news
  • 11:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 12:00
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын Уралдаант шоу нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Супер спорт
  • 13:30
    Аяллын хөтөч
  • 14:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:10
    Movie Monster цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    Хацу башё
  • 17:00
    Өнөөгийн монгол /Япон хэлээр/
  • 17:20
    Business news
  • 17:30
    Дефакто тойм /Орос хэлээр/
  • 18:00
    БНМАУ-Д Үйлдвэрлэв
  • 18:30
    Мөрөөдлийн гүүр
  • 19:30
    Баруун т@рхи буюу соёлын ТВ довтолгоо
  • 20:30
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын Уралдаант шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Сумо тойм
  • 22:10
    Girls Монголын УСК 7-р анги
  • 23:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:55
    "21000 реалити шоу- япон улсад" дугаар 3,5
  • 15:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:30
    "уих-ын цаг"
  • 16:00
    "манцуйтай тамирчин"
  • 16:30
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "тархины фитнесс"
  • 18:30
    "ур чадварын уралдаан" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 12-р анги
  • 21:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "тангараг" уран сайхны кино
  • 00:05
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:15
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:35
    business news
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 11:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №27,28
  • 12:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 6,7,8-р анги
  • 16:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:05
    business news
  • 16:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 16:15
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:25
    "үндэсний өв соёлын үнэ цэнийг таниулах нь"
  • 16:50
    "tvmall"
  • 16:55
    business news
  • 17:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:05
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 9-р анги
  • 20:00
    business news
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 22:15
    "муста б.болд - амьдрал " нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 22:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Борооны улирал” баримтат кино,
  • 07:00
    “Будда продакшин” үзүүлж байна
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 105,106-р анги
  • 11:15
    “Төөрөг” олон ангит УСК,17,18-р анги
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    Beat the Champion
  • 14:00
    Үндсэн хуулийн өдөрт зориулсан хүчит бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна
  • 19:00
    Үндсэн хуулийн өдөрт зориулсан хэлэлцүүлэг /МАХН/
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:50
    “Урбан жинс” үзүүлж байна
  • 21:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК, 19,20 -р анги
  • 23:00
    “Соронз” нэвтрүүлэг /дуучин Д.Нямжав/
  • 23:30
    “Манай адуу” тоглолт
  • 01:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Мөсөн цэцэг" УСК
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Мөсөн цэцэг" УСК /Үргэлжлэл/
  • 13:00
    "2 аав 2 хүү" ОАК 51,52-р анги
  • 14:10
    "2 аав 2 хүү" ОАК 53,54-р анги
  • 15:20
    Хөгжмийн цаг
  • 15:30
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 137, 138-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 139,140,141,142,143,144,145,146-р анги
  • 21:10
    "Гоо брэнд 5 жил" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Urban jeans Үзүүлж байна"
  • 21:30
    "Манила хот" УСК
  • 23:40
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:10
    “Мата Хари” ОАК /1-5/
  • 09:55
    Нийслэл хөтөч
  • 10:30
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /51-53/
  • 11:45
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 12:25
    Жаргалант вилла үзүүлж байна
  • 12:40
    “Таван хуруу” ОАК /19-23/
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Шидэт өвөл” МУСК
  • 21:30
    “Помогите нам” -1 МУСК
  • 23:55
    Петер Шмайхелтэй хийсэн ярилцлага
  • 00:55
    “Маск” МУСК
  • 02:45
    Дакар Ралли
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.6-7-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.8-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.5-8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Ээж" СОАК 24-р анги
  • 11:20
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.9-10-р анги
  • 13:00
    "Алтан орд" ОАК 6-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:00
    "Алтан орд" ОАК 7-8-р анги
  • 17:00
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Надтай гэрлээч" ОАК -р анги
  • 20:35
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг 12-р дугаар
  • 22:10
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.11-12-р анги
  • 00:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    Хошин шог
  • 12:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 106-110-р анги
  • 14:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 19-р анги
  • 15:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 20-р анги
  • 16:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 21-р анги
  • 17:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 22-р анги
  • 18:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 23-р анги
  • 19:10
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хошин шог
  • 20:20
    “Урагшаа Монгол”
  • 20:50
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 22:10
    "Өндрөөс айх" УСК
  • 00:20
    Хошин шог
  • 01:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 75,76-р анги
  • 07:00
    "Тог тог тог" /season-7/ 6-10-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 17-22-р анги
  • 16:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 1-3-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    Chart news 36-р хэсэг
  • 18:30
    "Намайг сонгооч" 8-1,2-р хэсэг
  • 19:30
    "Хөөрхөн шулам" МУСК
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Би эмэгтэй хүн" МУСК
  • 00:00
    "Өвөөгийн минь хүмүүс" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:25
    "Бизнес толь"
  • 09:55
    "Монголоороо аялцгаая" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Цэц магнай" МУСК
  • 11:45
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:45
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 13:45
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Insider" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 16:40
    "Шилжилт" МУСК
  • 18:05
    "Кино миний амьдрал" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Соронз" нэвтрүүлэг Дуучин Д.Нямжав
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 20:35
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Бизнес толь"
  • 22:10
    "Ардын элч" МУСК
  • 23:35
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 00:35
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Асуудлыг шийдэхэд амархан боллоо- 19001950 үзүүлж байна
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:00
    Зөн билгийн тулаан 8 - дугаар1 давталт
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Теле концерт Дуучин Энхбат
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг давталт
  • 18:40
    Жудо бөхийн УАШТ тойм
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 22:30
    Уран сайхны кино
  • 00:10
    Теле концерт Дуучин Энхбат
  • 00:40
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Шилжилт Уран сайхны кино
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 11:40
    Аялгуут хором
  • 12:00
    Уран хас бүжгэн жүжиг
  • 13:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Зөв сонголт
  • 16:00
    Бизнес Амжилт
  • 16:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 42,43-р анги
  • 18:30
    Аялгуут хором
  • 19:00
    Нутгийн аялгуу - Хит парад
  • 19:40
    Зөв сонголт
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:50
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 21:30
    Хацү башё тойм
  • 22:00
    Мөнгөний гахай Уран сайхны кино
  • 23:40
    Аяллын тойрог
  • 00:20
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Бизнес Амжилт
  • 01:20
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:20
    "Гурван найз" ОАК (10-14-р анги)
  • 12:30
    "Мөрдөгч" ОАК (29,30-р анги)
  • 14:00
    "Борооны хүн (Rain Man)" УСК
  • 16:20
    "Салаа (Platoon)" УСК
  • 18:40
    "Маад (Mud)" УСК
  • 21:30
    "Миний харсан чөтгөр (I Saw the Devil)" УСК
  • 00:15
    "Эргэлт (Fracture)" УСК
  • 02:10
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 2-р анги
  • 09:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 33,34,35-р анги
  • 11:25
    "Найруулга - 2018" Уран хас
  • 12:15
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 13:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 15-24 -р анги
  • 15:15
    "Эзэнт гүрний мөхөл" 5,6-р анги
  • 17:05
    Хошин шог
  • 17:40
    Б.Болд Х.Мөнгөнцэцэг-Амьдрал тоглолт
  • 17:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Амжилтын үндэс
  • 18:30
    "Talk With Me" Зориг сангийн ахлах зөвлөх Санжаасүрэнгийн Баяраа
  • 19:05
    Эргэн дурсахуй #4
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:35
    "Би түүнд хайртай байсан" МУСТА хөгжмийн продюсер, дуучин Б.Цогтдэлгэр
  • 22:30
    Сансар огторгуйн нууц Баримтат кино 4-р бүлгийн 4-р анги
  • 23:20
    "Эзэнт гүрний мөхөл" 5,6-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Ахлах сургууль" МУСК /давталт/
  • 12:20
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "Хөтөч" ОАК 6,7,8-р анги /давталт/
  • 16:20
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 17:20
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 18:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 20:45
    Дуу хуурийн нутгаас-Дуурийн дуучин
  • 21:35
    Согтуу Монголоос-Саруул монгол
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Сайн аав" МУСК
  • 01:00
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 31-36-р анги
  • 13:25
    Mарчаахай
  • 14:15
    "Дэггүй аав" ОАК 6-11-р анги
  • 19:35
    Марчаахай
  • 20:00
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 37-р анги
  • 21:00
    "Сайн байна уу? Захирлаа" Ток шоу
  • 21:30
    Би амьтанд хайртай
  • 22:00
    "22 ток шоу" Архив
  • 23:00
    "Нөгөө кино:

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Луугийн үүр - 2 " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:35
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 15:15
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч"
  • 15:30
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Da Vinci – Тоглоомын түүх
  • 17:00
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Пэт мэт хоёр хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Луугийн үүр - 2” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:15
    Бонгын адал явдал
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Зөв чиг
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    Технологийн ертөнцөөр
  • 11:10
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв
  • 11:40
    Монголын мэдээ-Ирэх долоо хоногт
  • 11:50
    “Хүрээлэн...” амьд ертөнц
  • 12:15
    Алтан сан хөмрөг үзүүлж байна: “Их засаглал буюу шинэ үндсэн хууль” баримтат кино
  • 12:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 13:00
    Шинэ үндсэн хууль батлагдсаны 27 жилийн өдөрт зориулсан бөхийн барилдааныг шууд дамжуулна.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Алтан аргамж: “Богд хаант Монгол улсын үеийн гадаад бодлого” Онц бөгөөд Бүрэн эрхт элчин сайд Т.Төмөрхүлэг, Ахмад дипломатч Б.Санжмятав
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 21:40
    “Хүслийн хязгаарт…” баримтат кино
  • 22:10
    Эх орны төлөө
  • 22:40
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Шинэ ном"
  • 09:40
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:30
    "Илүү сартай зун" МУСК
  • 12:00
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Д.Амбасэлмаа
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "Кино миний амьдрал"
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 16:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Теле концерт /Н.Дашдэмбэрэл/
  • 19:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    "Кино миний амьдрал"
  • 20:10
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Сая долларын олз" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 11:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:10
    “Сонгомол номын сан” Цоодолын Жаргалсайхан
  • 12:40
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээ мэдээллийн нэвтрүүлэг
  • 13:10
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 06 анги
  • 14:00
    “Монгол бичгийн хичээл” № 6
  • 14:25
    “Сайн байна уу, Хятад орон” баримтат нэвтрүүлэг 09 анги
  • 14:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    “Монгол театрын дээд боловсрол” ЭШХ
  • 17:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Шал өөр амьдрал” УСК 2-р анги
  • 19:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 20:00
    “Сонгодог бүтээлийн намтар” баримтат цуврал
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Алжаал тайлах аязууд
  • 23:10
    Энэ долоо хоногийн хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 01:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 01:20
    ЧЕЛСИ-НЬЮКАСЛ (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ
  • 03:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВЕСТ ХЭМ-АРСЕНАЛ 22-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №27
  • 11:30
    КРИСТАЛ.П-ВОТФОРД 22-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №6 ХАРРИ КЭЙН
  • 14:00
    ЛЭСТЕР-САУТХЭМПТОН 22-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №16: ПОРТСМУТ-РИДИНГ 2007/08
  • 16:30
    ЧЕЛСИ-НЬЮКАСЛ 22-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL WORLD №30
  • 19:00
    БРАЙТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ 22-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 22:00
    ЭВЕРТОН-БОРНМУТ (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ
  • 00:15
    ТОТТЕНХЭМ-МАН.ЮТД (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #8
  • 09:30
    PL WORLD №30
  • 10:00
    КРИСТАЛ ПАЛАС-ВОТФОРД 22-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1337
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1012
  • 16:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1813
  • 17:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ-3
  • 18:00
    FINA: ДЭЛХИЙН ЦОМ БУДАПЕСТ-2018
  • 20:00
    WWE MONDAY RAW 1337
  • 22:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1012

SPS Үндэс

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    БОСТОН - ОРЛАНДО NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1986
  • 11:00
    ВЕСТ ХЭМ - АРСЕНАЛ 22-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    ШИНЭ ҮНДСЭН ХУУЛЬ БАТЛАГДСАНЫ 27 ЖИЛИЙН ОЙН БАРИЛДААН (ШУУД)
  • 18:30
    КРИСТАЛ П - ВОТФОРД 22-Р ТОЙРОГ
  • 20:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1987
  • 21:00
    МИЛУОКИ - ВАШИНГТОН NBA 2018-2019
  • 23:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1813

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    '"Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    ''Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 183 СИЛВА-ДИАЗ
  • 11:30
    UFC FIGHT NIGHT БОУЧ-ХЭНДЭРСОН
  • 13:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1012
  • 15:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 37
  • 17:00
    ЖҮДО КАНКУНЫ ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 3
  • 19:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #8
  • 20:00
    "COUNTER PUNCH" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:40
    UFC FIGHT NIGHT ЛАУЛЕР-БРАУН

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 11:00
    “Аялгуут соёлын дээж” ”Сүлд” телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 12:00
    Дорнод аймгийн МСУХ-ны нэрэмжит наадам/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Хэнтий аймгийн хаврын зүүн бүс,Баян-Овоо сум/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 19:30
    “Уяаны эзэд” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    "Сүлд хэлэлцүүлэг" давталт
  • 22:30
    "Цэц магнай" МУСК
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 09:00
    хөгжмийн цаг
  • 10:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 11:00
    Төлөгч эмэгтэй 15,16 -р анги /ОАУСК/
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Хубилай хааны зарлиг /МУСК/
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Хайрын зуслан 16,17,18,19,20-р анги /МОАУСК/
  • 18:30
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Кино миний амьдралд
  • 20:00
    Хамтран амьдрагч / МУСК /
  • 22:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Үгэн-Зар
  • 09:30
    Монгол бахархлын өдөр Хэнтий аймгаас
  • 10:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Үгэн-Зар
  • 11:30
    Домгийн цэнхэр сүмбэр мину дуун концерт
  • 12:30
    "Харуул занги" Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Үлгэрийн цаг 1, 14-р цэцэрлэг
  • 15:00
    Үгэн-Зар
  • 15:30
    "Ацаг шүдний зөрөө" Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    Үгэн-Зар
  • 17:30
    Эгэл хүн Говьсүмбэр аймгаас
  • 18:00
    "Малчны мэдээ" 7 хоногийн тойм
  • 19:00
    Нар тоссон аялгуу Өвөрхангай аймгаас
  • 20:00
    Малчин ХХК зөвлөж байна
  • 21:00
    "Малчны мэдээ" 7 хоногийн тойм
  • 22:00
    Үгэн-Зар
  • 22:30
    "Газрын жигүүр" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Нийтийн дууны цаг

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Блэк" ОАК 3, 4-р анги
  • 09:30
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 11, 12-р анги
  • 11:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 21-24-р анги
  • 14:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 14, 15-р анги
  • 17:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Блэк" ОАК 5-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 25, 26-р анги
  • 20:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 16-р анги
  • 22:05
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 13-р анги
  • 23:25
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 25, 26-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МИЛУОКИ - ВАШИНГТОН NBA 2018-2019
  • 02:00
    ЧИКАГО - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 04:00
    ШАРЛОТТ - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 06:00
    Л.А КЛИППЕРС - ДЭНВЭР NBA 2018-2019
  • 08:00
    NBA ACTION 1812
  • 08:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1986
  • 09:00
    САН АНТОНИО - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1813
  • 12:30
    ЧИКАГО - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 14:30
    ШАРЛОТТ - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 16:30
    ИНДИАНА - БОСТОН NBA 2018-2019
  • 18:30
    NBA ACTION 1813
  • 19:00
    "WENDELL LEE - NBA HOPEFUL" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    BEYOND THE PAINT 305
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1987
  • 20:30
    БОСТОН - ОРЛАНДО NBA 2018-2019
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1987

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    Улаачдын сорил-3
  • 09:50
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 47-р анги
  • 12:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:10
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 48-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Орхидос" МУСК 2 -р анги

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Хардалт”хошин хөтөлбөр
  • 08:25
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 09:25
    “Сошиалын эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг баярын тусгай дугаар
  • 09:45
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 10:45
    "National" Бизнес мэдээ
  • 11:00
    "20К”шинэ жилийн баярын тусгай дугаар
  • 12:00
    “Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "National" Бизнес мэдээ
  • 13:40
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 14:40
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:55
    NTN үзүүлж байна
  • 15:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    “Insider”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Шанс” агентлагаас үзүүлж байна
  • 16:45
    “Пусан хотоор хийсэн аялалын тэмдэглэл” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг дугаар
  • 17:30
    21’Beatbox RAY
  • 18:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 19:00
    "The BOSS" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 20:40
    “Нүдэн Сондор”МУСК
  • 22:10
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 23:10
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 00:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 48-р анги /давталт/
  • 00:55
    Төрийн дуулал
  • 01:00
    Сайхан амраарай

MNB Sport

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 09:15
    Спорт таны амралтанд: Алтан намар 2018 мастер кросс
  • 10:00
    Бахархал: Буудлагын Лхагваа
  • 10:50
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 11:50
    Redbull- үзүүлж байна Элсний волейболын дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 12:50
    Торгон агшин
  • 12:55
    Шинэ үндсэн хууль батлагдсаны 27 жилийн ойд зориулсан үндэсний бөхийн барилдаан-шууд
  • 18:00
    Торгон агшин
  • 18:05
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн 11 хүртэлх нас хүрэл медал Эрчим-Лара
  • 19:00
    Зочны ярилцлага:Шинэ үндсэн хууль батлагдсаны 27 жилийн ойд зориулав
  • 19:25
    MNB SPORT тойм
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    Бахархал: Монгол улсын гавьяат тамирчин Д. Угалзцэцэг
  • 21:30
    Спорт-хобби Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч Г. Пүрэв-Очир
  • 22:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 23:00
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ ХАСАГДАХ ШАТ
  • 12:00
    21 аймаг Үндэсний Лиг |Шууд|
  • 17:00
    FIBA 3X3 NATIONS LEAGUE
  • 19:00
    FIBA 3X3 ASIA CUP 2017 |Давталт|
  • 21:00
    "MGL 3х3 Улиралд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 23:00
    Залуу насандаа
  • 01:00
    СУПЕР ЛИГ 2017

TV2

  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:20
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Насны хань” ОАУСК 11-12 анги
  • 14:10
    Таны амралтанд
  • 16:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 17:30
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 17:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 20:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 20:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа