МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 24,25-р анги
  • 10:30
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Судар бичгийн алтан сан
  • 11:10
    “Brain wave”англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:50
    “Ромео Жульетта ” уран сайхны кино
  • 14:10
    Хөгжмийн агшин
  • 14:20
    “Соёл-Эрдэнэ”хөтөлбөр
  • 15:20
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:50
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 16:00
    “Цагаан боол” уран сайхны кино 26,27,28-р анги
  • 18:10
    Эдийн засгийн тойм
  • 18:30
    Bloomberg үзүүлж байна: Warren Buffet
  • 19:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:20
    Хөгжлийн замаар: Хүүхдийн аюулгүй суудал
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Кибер сүлжээ” уран сайхны кино
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:10
    Business news
  • 08:20
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    UBS энэ долоо хоногт
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:30
    UBS music хөтөлбөр
  • 11:10
    Business news
  • 11:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:30
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 5-р анги
  • 12:20
    Архимед баримтат кино
  • 13:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:30
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 59-р анги
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    Леонарда Да Винчи баримтат кино
  • 15:50
    Movie Monster цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Exit зар сурталчилгаа
  • 16:40
    Сайн уу, Сайнаа Ток шоу
  • 17:40
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • 18:10
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК төгсгөлийн анги
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    “Асах гэрэл” гэрэл зурагчдын Уралдаант шоу нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Супер спорт
  • 22:10
    Girls Монголын УСК 6-р анги
  • 23:00
    Football Talk
  • 00:10
    Аяллын тойрог
  • 01:00
    UBS завсарлага UBS

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:35
    "non stop" өдрийн хөтөлбөр
  • 13:55
    "21000 реалити шоу- япон улсад" дугаар 1,3
  • 16:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 17:20
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ур чадварын уралдаан" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 11-р анги
  • 21:10
    "му-ын тхш,сгз д.намдаг агсаны дурсгалд:"эхийн сэтгэлээр бичсэн минь үнэн"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "айдас" уран сайхны кино
  • 01:05
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:15
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    business news
  • 09:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:10
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 10:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 10:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:55
    business news
  • 11:00
    "чинээлэг айлын хүү " соак 3,4,5-р анги
  • 14:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:50
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 14:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "дуудлага" соак 9-р анги
  • 16:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:15
    "сонгодог бүтээлийн цоморлиг - ста ө.цэрэнчунт"
  • 16:55
    "муста б.болд - амьдрал " нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "tvmall"
  • 17:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:30
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 18:00
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 8-р анги
  • 20:00
    business news
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    "соёлжьё иргэд ээ!"
  • 20:25
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:10
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Далайн нууц” баримтат кино,
  • 07:00
    “Будда продакшин” үзүүлж байна
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:55
    “Business maximum 88”
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК,103,104-р анги
  • 11:15
    “Тусгай” шууд нэвтрүүлэг
  • 11:45
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино, 11-р анги
  • 12:10
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Төөрөг” олон ангит УСК,15,16,-р анги
  • 14:30
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Эрүүл мэнд” теле сэтгүүл
  • 15:25
    “Зангараг“Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Business maximum 88”
  • 18:10
    “УИХ-ын цаг” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Номун далай” нэвтрүүлэг /Залуу сэтгүүлч Д.Дамдинжавын “Гол тоглогч” номын хэлэлцүүлгээс хийсэн сурвалжлага/
  • 19:20
    “Урбан жинс” үзүүлж байна
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Beat the Champion
  • 22:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК 17, 18-р анги
  • 23:40
    “Business maximum 88”
  • 23:50
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:20
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Агуйнууд" Баримтат кино
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "2 аав 2 хүү" ОАК 45,46-р анги
  • 14:10
    "2 аав 2 хүү" ОАК 47,48-р анги
  • 15:20
    "2 аав 2 хүү" ОАК 49,50-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Хайрыг түгээгч 10 гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Гоо брэнд 5 жил" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Urban jeans Үзүүлж байна"
  • 18:30
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:30
    "Мөсөн цэцэг" УСК
  • 00:00
    Эфир завсарласан

NTV

  • 05:50
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК /13-17/
  • 09:35
    Нийслэл хөтөч
  • 10:10
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:20
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Дакар Ралли 2019” 5-р гараа
  • 12:35
    Жаргалант вилла үзүүлж байна
  • 12:45
    Дакар Ралли
  • 12:55
    "Дэрэн - Улаанбаатар сити" Футзалын дээд лиг 2019
  • 14:55
    "Андууд сити - Унаганууд" Футзалын дээд лиг 2019
  • 16:55
    “Дакар Ралли 2019” 5-р гараа
  • 18:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:35
    “Торгоны зам” баримтат кино /34/
  • 19:05
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Тойм
  • 21:20
    “Эргэн ирсэн зул сар” МУСК
  • 23:25
    Дакар Раллид Монголчууд
  • 23:55
    “Дакар Ралли 2019” 5-р гараа
  • 00:55
    “Гоёлын даашинзтай бүсгүй” МУСК
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.3-4-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.5-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.1-4-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Ээж" СОАК 23-р анги
  • 11:15
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.7-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.8-р анги
  • 12:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    "Алтан орд" ОАК 4-5-р анги
  • 15:00
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 16:45
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Ээж" СОАК төгсгөлийн 24-р анги
  • 20:35
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг 11-р дугаар
  • 22:10
    "Гэрлэн дохио" ОАК 2.9-10-р анги
  • 23:55
    "NBA talk" нэвтрүүлэг /s12 e12/

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    Хошин шог
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 101-105-р анги
  • 14:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 12-р анги
  • 15:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 13-р анги
  • 16:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 14-р анги
  • 17:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 15-р анги
  • 18:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 16-р анги
  • 19:10
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хошин шог
  • 20:30
    "Бүтээгчид" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    PREMIER LEAGUE WORLD
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Урбан брэнд” үзүүлж байна
  • 22:10
    "Маш нууц" МУСК
  • 00:30
    Хошин шог
  • 01:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 73,74-р анги
  • 07:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 71-80-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 7-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 1-р хэсэг
  • 14:00
    "Хайр" МУСК
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 1-р хэсэг
  • 16:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 39,40-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" баярын дугаар-2018
  • 18:30
    "Аз жаргал" УСК
  • 20:00
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 8-р хэсэг
  • 20:30
    Чимээгүй номын сан 8-р хэсэг
  • 21:00
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 8-р анги
  • 22:30
    "Төөрөгдөл" УСК
  • 00:20
    "Тагнуулч аав" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Харанхуйн хад" МУСК
  • 13:10
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд " хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Миний хайр" МУСК
  • 18:35
    Хөгжимийн завсарлага
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:15
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "Insider" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Цэц магнай" МУСК
  • 23:25
    "Бизнес толь"
  • 23:55
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 00:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    Хошин шог
  • 09:00
    Теле концерт Дуучин Энхбат
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Асуудлыг шийдэхэд амархан боллоо- 19001950 үзүүлж байна
  • 11:20
    Уран сайхны кино
  • 12:50
    Такси дуудлагын нэгдсэн төв- 19001950 үзүүлж байна
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Баримтат кино
  • 14:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Теле концерт Дуучин Энхбат
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Монголчууд нэвтрүүлэг- Сэтгүүлч Мөнгөнчимэг
  • 21:00
    "Зөн билгийн тулаан 8" дугаар 1
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Монгол ардын ерөөл магтаал
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 10:30
    Зөв сонголт
  • 11:00
    Бизнес Амжилт
  • 11:30
    Гоёл 2019
  • 13:20
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:40
    Зөв сонголт
  • 15:00
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 39,40,41-р анги
  • 19:40
    Улсын их хурлын цаг
  • 20:20
    Аяллын тойрог
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зар сурталчилгаа
  • 21:40
    Аялгуут хором
  • 22:00
    Шилжилт Уран сайхны кино
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:10
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Бизнес Амжилт
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Нялх аав" ОАК (I.5-9-р анги)
  • 11:00
    "Гурван найз" ОАК (5-9-р анги)
  • 14:00
    "Мөрдөгч" ОАК (26-28-р анги)
  • 16:30
    "Оргил цаг (Rush Hour)" УСК
  • 18:05
    "Оргил цаг 2 (Rush Hour 2)" УСК
  • 19:45
    "Оргил цаг 3 (Rush Hour 3)" УСК
  • 21:30
    "Маад (Mud)" УСК
  • 00:00
    "Борооны хүн (Rain Man)" УСК
  • 02:05
    "Салаа (Platoon)" УСК
  • 04:00
    "Маад (Mud)" УСК
  • 06:00
    "Мөрдөгч" ОАК (29,30-р анги)
  • 07:30
    "Нялх аав" ОАК (I.10-II.4-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 1-р анги
  • 09:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 31,32-р анги
  • 10:40
    Хошин шог
  • 11:10
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 12:00
    Баримтат кино
  • 13:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 5-14 -р анги
  • 15:20
    "Эзэнт гүрний мөхөл" ОАК 3,4-р анги
  • 17:05
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Амжилтын үндэс
  • 17:50
    "Хоовон" МУУГЗ Г.Энхбаяр
  • 20:35
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Соронз" Дуучин Д.Нямжав
  • 21:50
    "Life Style" Нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 23:15
    "Эзэнт гүрний мөхөл" ОАК 3,4-р анги
  • 01:00
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Хөтөч" ОАК 8-р анги /давталт/
  • 11:25
    "My-UB" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:05
    "Соронз" нэвтрүүлэг /Б.Нямжав/
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    Нийгмийн тэмдэглэл
  • 15:00
    "Хөтөч" ОАК 4,5-р анги /давталт/
  • 16:40
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Завхан аймгийн цаг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 18:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Ахлах сургууль" МУСК
  • 23:45
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 00:40
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино "Sword art online-49"
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    Нууцууд : дэлхийн хамгийн адилхан ихрүүд
  • 09:38
    "Дээрхийн заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 10:00
    Сайхан мөрөөдөл
  • 10:30
    Нуруу нугасны эмнэлэг
  • 11:00
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 35-р анги
  • 12:00
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    Нэг өдөр
  • 14:00
    "Дэггүй аав" ОАК 10-р анги
  • 15:00
    "22 ток шоу"
  • 16:15
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 16:30
    Сайн байна уу Захирал аа
  • 17:00
    Хобби
  • 17:30
    Mарчаахай
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 19:00
    Эрүүл монгол аян
  • 19:30
    УБ хотын худалдааны танхим үзүүлж байна
  • 20:00
    "Бээжингийн хайрын түүх"ОАК 36-р анги
  • 20:45
    "Дээрхийн заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд"
  • 22:00
    "22 ток шоу" шууд нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Дэггүй аав" ОАК 11-р анги
  • 00:00
    Нөгөө кино: LockStock-Two-smoking-barrels
  • 01:47
    Амрах цаг -Амьд байгаль

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    “Луугийн үүр - 1” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 15:20
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 15:35
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Da Vinci - "Aртзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    Пэт мэт хоёр хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Луугийн үүр - 1” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 20:50
    Бонгын адал явдал
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:40
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    Оюун билгийн уурхай
  • 11:35
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Монголын мэдээ-Ирэх долоо хоногт
  • 13:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:55
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 14:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Явлаа, ирлээ
  • 15:40
    Нээлттэй засаг
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Сүлд
  • 18:40
    “Хөгжлийн замаар”
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Зөв чиг
  • 19:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:50
    ММ-ирэх долоо хоногт
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Алтан сан хөмрөг үзүүлж байна: “Миний аз жаргал, уйтгар гуниг” баримтат кино
  • 23:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:30
    Тоглолтын цаг
  • 10:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:30
    "Галзуу зугаалга" МУСК
  • 12:00
    "MNC" телевиз 2018 онд
  • 12:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Н.Жанцанноров
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Виртуозо гала тоглолт
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Тоглолтын цаг
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:35
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:20
    "Илүү сартай зун" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 05 анги
  • 10:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Монгол бичгийн хичээл” № 5
  • 11:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:30
    “Сайн байна уу, Хятад орон” баримтат нэвтрүүлэг 08
  • 12:00
    Монголын туульчдын улсын уралдаан 8-р хэсэг
  • 13:00
    “Нарны ивээл дэх дэлхийн амьдрал” лекц. Ц.Адьяасүрэн
  • 14:00
    “Мартаж үл болно” нэвтрүүлэг. Я.Гуулин
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 16:30
    “Шал өөр амьдрал” УСК 1-р анги
  • 18:00
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 40
  • 18:30
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 18:45
    “Шанс агентлаг 18 жилд” нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Монгол бичгийн хичээл” № 6
  • 19:25
    “Сайн байна уу, Хятад орон” баримтат нэвтрүүлэг 09 анги
  • 19:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:00
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 06 анги
  • 21:00
    “Сонгомол номын сан” Цоодолын Жаргалсайхан
  • 22:20
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээ мэдээллийн нэвтрүүлэг
  • 22:50
    Хүн төрөлхтний хайртай дуунууд
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БОРНМУТ-ВОТФОРД 21-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №26
  • 11:30
    НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 21-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №5 МОХАМЕД САЛАХ
  • 14:00
    ЧЕЛСИ-САУТХЭМПТОН 21-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №15: ЛИВЕРПҮҮЛ-АРСЕНАЛ 2008/09
  • 16:30
    МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 21-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL WORLD №29
  • 19:00
    FOOTBALL TALK №13 2018/19
  • 20:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 20:20
    ВЕСТ ХЭМ-АРСЕНАЛ (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 22:50
    БРАЙТОН-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №6 ИАН ВРАЙТ
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №21
  • 10:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1012
  • 14:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT №2
  • 17:00
    "I AM ALI" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ-1
  • 20:00
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ-2
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №6 ИАН ВРАЙТ
  • 21:30
    PL WORLD №30
  • 22:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 22:50
    КРИСТАЛ ПАЛАС-ВОТФОРД (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ДЭТРОЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 11:00
    ШАРЛОТТ - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1985
  • 14:00
    МОНГОЛЫН МИСТЕР - 2019 (ШУУД)
  • 20:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1986
  • 21:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1813
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ
  • 22:50
    ЛЭСТЕР - САУТХЭМПТОН (ШУУД) 22-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    '"Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ''Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 184 РОУЗИ-ЗИНГАНО
  • 10:30
    UFC 188 ВЕЛАСКЭС-ВЭРДУМ
  • 13:00
    WWE MONDAY RAW 1337
  • 15:00
    UFC FIGHT NIGHT СИЛВА-МИР
  • 18:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 30
  • 20:00
    ONE FC: МАНИЛА-LEGENDS OF THE WORLD
  • 23:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #1
  • 23:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #2

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 11:00
    Дорнод аймгийн МСУХ-ны нэрэмжит наадам/Азарга,Соёолон/
  • 12:30
    "Түүхийн жимээр"нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Хүлгийн үүрсээнд” Завхан аймгийн Шилүүстэй сумын МСУХ /давталт/
  • 15:30
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 18:00
    Дорнод аймгийн МСУХ-ны нэрэмжит наадам/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 19:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Аялгуут соёлын дээж” ”Сүлд” телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 22:30
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 09:00
    хөгжмийн цаг
  • 10:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 11:00
    Төлөгч эмэгтэй 13,14-р анги /ОАУСК/
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Анчид / МУСК /
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Хайрын зуслан 11,12,13,14,15-р анги /МОАУСК/
  • 18:30
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 20:00
    Хубилай хааны зарлиг /МУСК/
  • 22:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Үгэн-Зар
  • 09:30
    Үлгэрийн цаг 14-р цэцэрлэг
  • 10:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Үгэн-Зар
  • 11:30
    Цэцийн цэнхэр хорвоо теле концерт
  • 12:30
    "Одод орчих хязгаар" Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Үстэй цай Увс аймгийн Давст сумаас
  • 14:30
    Үстэй цай Увс аймгийн Завхан сумаас
  • 15:00
    Үгэн-Зар
  • 15:30
    "Ичээнд нь" Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    Үгэн-Зар
  • 17:30
    Судрын хуудаснаа / дугаар 8 /
  • 18:00
    "Малчны мэдээ" 7 хоногийн тойм
  • 19:00
    Үгэн-Зар
  • 19:30
    Нээлттэй засаг нэг Баянхонгор
  • 20:00
    "Хямдралын цаг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Малчны мэдээ" 7 хоногийн тойм
  • 22:00
    Үгэн-Зар
  • 22:30
    "Харуул занги" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Нийтийн дууны цаг

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Блэк" ОАК 1, 2-р анги
  • 09:30
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 9, 10-р анги
  • 11:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 17-20-р анги
  • 14:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 12, 13-р анги
  • 17:05
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    "Блэк" ОАК 4-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 23, 24-р анги
  • 20:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 15-р анги
  • 22:05
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 12-р анги
  • 23:25
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 23, 24-р анги
  • 00:35
    "Сүн Үкүн" ОАК 15-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    Л.А КЛИППЕРС - ДЭНВЭР NBA 2018-2019
  • 02:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 04:00
    ДЭТРОЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 06:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    NBA ACTION 1812
  • 07:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1985
  • 08:00
    МИЛУОКИ - ВАШИНГТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:30
    "WILT 100" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:30
    ЧИКАГО - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 14:00
    "SHAQ - KOBE" ЯРИЛЦЛАГА
  • 15:00
    МИЛУОКИ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 17:00
    "VINCE CARTER" ЯРИЛЦЛАГА
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1813
  • 19:00
    "ALLEN IVERSON - THE ANSWER" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1986
  • 20:30
    ШАРЛОТТ - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 22:30
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1986

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    Улаачдын сорил-3
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 46-р анги
  • 12:20
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 12:30
    Их хурлын цаг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 14:10
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 14:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Улаачдын сорил-3
  • 20:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 47-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "Орхидос" МУСК 1-р анги

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Мазуухай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:20
    “Араатны хаан арслан”1,2,3-р анги
  • 12:20
    “Өхөөрдөм гоёо”баярын тусгай дугаар
  • 13:40
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    М.Ү.С.Х.Н.Х-ны шинэ жилийн баярын тусгай дугаар
  • 15:10
    НТН телевизийн 2 жилийн ойн тоглолт
  • 17:50
    “Пусан хотоор хийсэн аялалын тэмдэглэл” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг дугаар
  • 18:30
    "The BOSS" нэвтрүүлэг
  • 19:10
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 19:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 20:10
    “Шанс” агентлагаас үзүүлж байна
  • 20:20
    "20К”шинэ жилийн баярын тусгай дугаар
  • 21:00
    “Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг баярын тусгай дугаар
  • 22:00
    М.Ү.С.Х.Н.Х-ны шинэ жилийн баярын тусгай дугаар
  • 23:00
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 46,47-р анги
  • 00:30
    Төрийн дуудлал
  • 00:35
    Сайхан амраарай!

MNB Sport

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 81, 90, -100,+100 кг, эмэгтэй 70, -78, +78 кг
  • 13:00
    Спорт-теле сэтгүүл /давталт/
  • 13:30
    Торгон агшин
  • 13:35
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 14:35
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 81, 90, -100,+100 кг, эмэгтэй 70, -78, +78 кг
  • 19:35
    Торгон агшин
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 22:00
    Redbull- үзүүлж байна “Уулын дугуй” дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 23:00
    Спорт таны амралтанд: Алтан намар 2018 мастер кросс

MNBA Sports

  • 08:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ 2017-18 аваргын цуврал1
  • 09:30
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ 2017-18 аваргын цуврал2
  • 11:00
    СПРАЙТ ХӨГЖЛИЙН ЛИГ 2017-18 аваргын цуврал3
  • 12:30
    21 аймгийн Үндэсний Лиг |шууд
  • 17:10
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 20:00
    FIBA 3x3 Азийн АШТ 2018 |Давталт|
  • 21:00
    FIBA 3x3 U18 Азийн АШТ 2018 |Давталт|
  • 22:00
    1vs 1 Д.Дэлгэрням

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:20
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Насны хань” ОАУСК 8-10 анги
  • 15:00
    Таны амралтанд
  • 16:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    УИХ-ын цаг
  • 17:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 18:55
    Таны амралтанд
  • 20:00
    Гавъяатууд ярьж байна
  • 20:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа