МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Сурагчдын амралтанд: “Дэгдээхэй нас” уран сайхны кино
  • 10:20
    Сайн байна уу ? Өвөрмонгол10-р хэсэг
  • 10:50
    Хөгжмийн агшин
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Нээлттэй хором /давталт/
  • 15:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 16:00
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 26-р анги
  • 16:45
    “Сонирхсон бүхнээ асуу” цувралаас
  • 17:00
    Иргэдийн эрхзүйн боловсролд /давталт/
  • 17:30
    “Чингиз Айтматов” баримтат кино
  • 19:00
    Сүлд
  • 19:20
    Дуучин Б.Болд, Х.Мөнгөнцэцэг “Амьдрал”
  • 19:30
    Эх өв
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Соёл-Эрдэнэ”хөтөлбөр
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 27-р анги
  • 22:55
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:20
    Exit зар сурталчилгаа
  • 08:30
    Business news
  • 08:40
    UBS энэ долоо хоногт
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 09:40
    Business news
  • 09:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 10:00
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 3-р анги
  • 10:50
    Хөгжилтэй аялал
  • 11:00
    “Уран хас” Балетын 45 жилийн ойн тоглолт
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 57-р анги
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Тесла- Чөлөөт энерги баримтат кино
  • 15:50
    Хөгжилтэй аялал
  • 16:00
    Мөрөөдлийн гүүр
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 58-р анги
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 4-р анги
  • 21:40
    Супер спорт
  • 22:10
    Girls Монголын УСК 4-р анги
  • 23:00
    Хөгжилтэй аялал
  • 23:10
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:50
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 119,120-р анги
  • 11:50
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 8-р анги
  • 12:50
    "21000 реалити шоу-япон улсад"дугаар 3
  • 14:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:50
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 7-р анги
  • 16:40
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:30
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 121,122-р анги
  • 18:25
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 9-р анги
  • 21:10
    "21000 реалити шоу- япон улсад" дугаар 4
  • 22:40
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 00:05
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 8-р анги
  • 01:10
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    business news
  • 09:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:40
    "шинэ хөдөө" нэвтрүүлэг №15
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    "чинээлэг айлын хүү " соак 5-р анги
  • 12:50
    business news
  • 12:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    business news
  • 13:25
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:30
    "дуудлага" соак 7-р анги
  • 14:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:45
    "муста б.болд - амьдрал " нэвтрүүлэг
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:25
    "дөрвөн ертөнц" соак 4-р анги
  • 16:35
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 6-р анги
  • 20:00
    business news
  • 20:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №30
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "дуудлага" соак 8-р анги
  • 23:25
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 23:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:00
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Газарчин баавгай” баримтат кино
  • 06:30
    “Будда продакшин” үзүүлж байна
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:30
    “Тусгай” шууд нэвтрүүлэг
  • 08:50
    “Business maximum 88”
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 09:15
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК,99,100-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    “Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,14-р анги
  • 11:50
    ТВ зар 151918
  • 12:00
    “Монгол коммент” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Төөрөг” олон ангит УСК,11,12-р анги анги /давталт/
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Омогшил” мөрөөдлийн театр үзүүлж байна
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “Амьдрал” нэвтрүүлэг /Дуучин Болд Мөнгөнцэцэг нар оролцоно/
  • 17:30
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,14-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Ярилцъя л даа” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК,13,14-р анги
  • 22:50
    “Урбан жинс” үзүүлж байна
  • 23:00
    “Ретро авто акорд” хөгжмийн танин мэдэхүйн цуврал нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Уулс" Баримтат кино
  • 12:00
    "Элсэн цаг" Хэлэлцүүлэг ярилцлага /Давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 141,142-р анги
  • 14:00
    "Мөрөөдлөөс ч илүү" ОАК 14-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 49,50-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 143,144-р анги
  • 18:50
    "Гоо брэнд 5 жил" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    "Urban jeans Үзүүлж байна"
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    Аялал жуулчлал зах зээлийн мэдээ
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:40
    "2 аав 2 хүү" ОАК 51,52-р анги
  • 22:50
    "Цэнгэг ус" Баримтат кино
  • 23:50
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Мэдээ
  • 07:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /54,55/
  • 07:50
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 15-р анги
  • 08:35
    Ахлах тогоочийн жор
  • 08:40
    Нийслэл хөтөч
  • 09:25
    “Мата Хари” ОАК 3-р анги
  • 10:15
    “Таван хуруу” ОАК 21-р анги
  • 11:30
    “Дакар Ралли 2019” 3-р гараа
  • 12:30
    “Болзоо” ярилцах цаг
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:15
    “Мата Хари” ОАК 3-р анги
  • 15:05
    “Таван хуруу” ОАК 21-р анги
  • 16:20
    Нийслэл хөтөч
  • 16:55
    “Дакар Ралли 2019” 3-р гараа
  • 18:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /56, 57/
  • 18:50
    Жаргалант вилла үзүүлж байна
  • 19:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 16-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Мата Хари” ОАК 4-р анги
  • 22:30
    “Таван хуруу” ОАК 22-р анги
  • 23:55
    “Дакар Ралли 2019” 3-р гараа
  • 00:55
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 16-р анги
  • 01:40
    Мэдээ
  • 02:40
    “Мата Хари” ОАК 4-р анги
  • 03:30
    Бонсай баримтат кино /5/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.9-12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.5-6-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.5-6-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Ээж" СОАК 21-р анги
  • 11:20
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1,2-р ангийн хичээл №2
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Алтан орд" ОАК 7-р анги
  • 13:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3,4-р ангийн хичээл №2
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №33,34
  • 15:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.13-16-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.7-8-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.7-8-р анги
  • 19:00
    "Ээж" СОАК 22-р анги
  • 20:40
    "Миний мэргэжил" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Алтан орд" ОАК 8-р анги
  • 23:10
    "Арал" ОАК төгсгөлийн 23-24-р анги
  • 00:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 107,108-р анги
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    Баянмөнх уулын тахилга 2018
  • 12:50
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Гоо брэнд" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 14-р анги
  • 14:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 21-р анги
  • 15:30
    Хошин шог
  • 16:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    Монгол малчны зар
  • 17:10
    High trade
  • 17:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 107,108-р анги
  • 18:10
    "Анирлагч" МУСК
  • 20:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 22-р анги
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Урбан брэнд" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 15-р анги анги
  • 23:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 22-р анги
  • 00:00
    "Хошин шог”
  • 01:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 15-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 71-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 8-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 5-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 29-31-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 20-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 24-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 33-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Хөгжилтэй 2 гадил" хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 17:30
    "Хүчирхэг рэнжерүүд" хүүхэлдэйн кино 2-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 9-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 21-р анги
  • 21:00
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 8-р хэсэг
  • 21:30
    "Америкчууд" ОАК /season-6/ 9-р анги
  • 22:30
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 6-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Empire" ОАК /season-3/ 12-р анги
  • 01:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 8-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Код" МУСК
  • 12:30
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "Аав" МУСК
  • 15:40
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:40
    Хөгжимийн завсарлага
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 21:15
    "The Boss" нэвтрүүлэг
  • 22:05
    "Бизнес толь"
  • 22:35
    "Сайн аав" МУСК
  • 00:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    "Сайхан амраарай"
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 71 72-р анги давталт
  • 10:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Теле концерт Дуучин Энхбат
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Бид" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 73 74-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Такси дуудлагын нэгдсэн төв- 19001950 үзүүлж байна
  • 21:35
    "Монголчууд" ярилцлага- Сэтгүүлч Баярмаа
  • 22:10
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:50
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 01:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Зар сурталчилгаа
  • 08:35
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Зөв сонголт
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Соронз Дуучин - Д.Нямжав
  • 11:40
    Аялгуут хором
  • 12:10
    Төв аймгийн цаг
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Зар сурталчилгаа
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:10
    Аз жаргал Уран сайхны кино
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зар сурталчилгаа
  • 21:40
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 42-р анги
  • 23:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Гурван найз" ОАК (9,10-р анги)
  • 10:10
    "Оргил цаг 2 (Rush Hour 2)" УСК
  • 11:40
    "Бидний мэдэх амьдрал (Life As We Know It)" УСК
  • 13:40
    "Нууц бүлэг (Gangster Squad)" УСК
  • 15:40
    "Тэрслэгчид (The Departed)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Нялх аав" ОАК (II.1,2-р анги)
  • 19:30
    "Гурван найз" ОАК (11,12-р анги)
  • 21:00
    "Мөрдөгч" ОАК (29-р анги)
  • 22:00
    "Оргил цаг 3 (Rush Hour 3)" УСК
  • 23:50
    "Нялх аав" ОАК (I.9-II.2-р анги)
  • 01:20
    "Гурван найз" ОАК (11,12-р анги)
  • 02:35
    "Мөрдөгч" ОАК (29-р анги)
  • 03:25
    "Борооны хүн (Rain Man)" УСК
  • 05:40
    "Оргил цаг 3 (Rush Hour 3)" УСК
  • 07:10
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:35
    "Нялх аав" ОАК (I.9-II.2-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 09:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 15,16-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 12:40
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 13:25
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 33-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 643,644,645-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Халаасны хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 17-20 -р анги
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 22:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 34-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 15,16-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:15
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:45
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 10:15
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Хөтөч" ОАК 6-р анги /давталт/
  • 11:50
    "Үндэсний хөтөлбөрийн хэрэгжилт"
  • 12:15
    "Сонгодог бүтээлийн цоморлиг" 1-р бүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Согтуу Монголоос-Саруул монгол
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Ж.Мөнхбат
  • 17:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Согтуу Монголоос-Саруул монгол
  • 19:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Show Biz News" энтертайнмент хөтөлбөр
  • 22:10
    "Хөтөч" ОАК 7-р анги
  • 23:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:55
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино "Sword art online" 47-р анги
  • 07:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    " Хобби " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 09:40
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 10:30
    УБ Хотын Худалдааны танхим үзүүлж байна
  • 11:00
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 33-р анги
  • 12:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-4 " Баримтат кино
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 13:40
    Би амьтанд хайртай
  • 14:00
    "Дэггүй аав" ОАК 8-р анги
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 16:00
    Нууцууд : дэлхийн хамгийн ухаантай хүүхэд
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ" цэнгээнт шууд нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Нуруу нугасны эмнэлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал
  • 18:40
    Марчаахай
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян шууд ярилцлага
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино "Sword art online-48"
  • 20:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 34-р анги
  • 21:00
    "LOL"
  • 21:45
    "Монгол билиг ухаан" ардын өв уламжлал
  • 22:00
    "Дэггүй аав" ОАК 9-р анги
  • 23:00
    "Aaв" МУСК
  • 00:27
    Амрах цаг -Амьд байгаль

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая”
  • 09:38
    “Бонгын адал явдал”
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    “Брүмиз” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Пэт мэт хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 14:00
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн бэ?”
  • 14:30
    Da Vinci – “Шинжлэх ухааны туршилтууд”
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Пэт мэт хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:50
    Da Vinci - "Тоглоомын түүх”
  • 19:00
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Тэнд хэн байна вэ?”
  • 19:30
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авьяаслаг багачууд+" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:05
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Явлаа, ирлээ
  • 09:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 09:40
    Сүлд
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 14:00
    Алтан сан хөмрөг үзүүлж байна: “Манай зохиолчид” баримтат кино
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    УИХ-ын чуулган шууд дамжуулна
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    “Амрыг эрье” цагдаагийн мэдээлэл
  • 19:30
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:35
    Онцлох зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг /шууд/
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Оюун билгийн уурхай
  • 23:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 00:00
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:40
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    "Зургаан холбоос-03" Баримтат кино
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан"
  • 12:30
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 36-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:15
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 15:00
    "УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан"
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Тоглолтын цаг
  • 18:30
    "Зургаан холбоос-04" Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    "Монгол Монголоо хайрлая"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 22:20
    "Сайхан Монгол орноор" Зураглал
  • 22:30
    "Залуу эмч" ХОАК 1,2-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 03 анги
  • 09:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Монгол бичгийн хичээл” № 3
  • 10:25
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:30
    “Сайн байна уу, Хятад орон” баримтат нэвтрүүлэг 06
  • 11:00
    Монголын туульчдын улсын уралдаан 6-р хэсэг
  • 12:00
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 38
  • 12:30
    Өвлийн тууль. “Долоон түмэн настай довон хар бөх” 6-р хэсэг
  • 13:40
    Сэрэмжлүүлэг
  • 14:00
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц
  • 14:30
    Чинхай гэгээнтний соён гэгээрүүлэх лекц
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 39
  • 18:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Монгол бичгийн хичээл” № 4
  • 19:25
    “Сайн байна уу, Хятад орон” баримтат нэвтрүүлэг 07
  • 19:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:00
    Монголын туульчдын улсын уралдаан 7-р хэсэг
  • 21:00
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 04 анги
  • 21:50
    Өвлийн шөнийн туульс. “Долоон түмэн настай довон хар бөх” 7 хэсэг
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ЧЕЛСИ-САУТХЭМПТОН 21-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №24
  • 11:30
    МАН.СИТИ-ЛИОН АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    PL NETBUSTERS №21
  • 14:00
    ЧЕЛСИ-ВИДИ ЕВРОПА ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №13: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2004/05
  • 16:30
    БАЙЕРН-АЯКС АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №16: ПОРТСМУТ-РИДИНГ 2007/08
  • 19:00
    МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 15-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №10 СЕРХИО АГУЭРО №1
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №19
  • 22:00
    КАРДИФФ-ТОТТЕНХЭМ 21-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    FOOTBALL TALK №13 2018/19
  • 10:00
    "I AM ALI" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1011
  • 14:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT №2
  • 17:00
    "ЧАРЛЬЗ БАРКЛИ 50" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    "ЛАРРИ БЁРД 50" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1337
  • 21:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #8
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №21
  • 22:00
    НЬЮКАСЛ-МАН ЮНД 21-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МИЛОУКИ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1983
  • 12:00
    FOOTBALL TALK №13 2018/19
  • 13:00
    АТЛАНТА - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 15:00
    WWE MONDAY RAW 1335
  • 17:00
    PL NETBUSTERS №21
  • 17:30
    МЭМФИС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 19:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 20:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1984
  • 21:00
    RED BULL ENERGY TIME №43
  • 21:30
    UFC FIGHT NIGHT МИОЧИЧ-ХАНТ

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    "Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ХОЛЛОВЭЙ-ОЛИВЭЙРА
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT МЭНДЭС-ЛАМАС
  • 14:30
    FREE TO PLAY БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 8
  • 18:30
    ЖҮДО КАНКУНЫ ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 1
  • 21:00
    ONE FC: МАНИЛА-HEROES OF HONOR

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    Архангай аймгийн Цэцэрлэг сумын 90 жилийн ой/Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” Завхан аймгийн Шилүүстэй сумын МСУХ /шууд/
  • 16:00
    “Эрдэнийн эрхи” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Асгат сумын "Зээрд адуу"МСУХ-ны 20 жилийн ойн уралдаан
  • 18:30
    "Сүлд хэлэлцүүлэг" /шууд/
  • 19:30
    "Гоёл - 2019" Загварын 7 хоног
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой багачуудаа” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Эрүүл мэнд инээмсэглэл"нэвтрүүлэг
  • 21:40
    “Уяаны эзэд” нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "Эрийн хийморь"нэвтрүүлэг Д.Батсуурь
  • 23:30
    "Хачирхалтай хүн" УСК /4-р анги/
  • 00:20
    “Амрах агшин” монгол дууны цаг
  • 00:50
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:30
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Завгүй өдөр нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хайрын зуслан 17-р анги /МОАУСК/
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Дүүлэн нис /МУСК/
  • 15:00
    Баримтат дэлгэц
  • 17:00
    Хайрын зуслан 18-р анги /МОАУСК/
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    ОТВ Мэдээ
  • 19:10
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 20:00
    ОТВ Мэдээ
  • 20:10
    Аз жаргалын шок / МУСК /
  • 22:00
    ОТВ Мэдээ
  • 22:10
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Үгэн-Зар
  • 09:30
    Монгол бахархлын өдөр Хэнтий аймгаас
  • 10:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Үгэн-Зар
  • 11:30
    Өнө мөнхөд концерт Дуучин Х.Батмэнд
  • 12:30
    "Илүү сартай зун" Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Баярлалаа Хэнтий аймгаас
  • 14:30
    Үлгэрийн цаг 1-р цэцэрлэг
  • 15:00
    Үгэн-Зар
  • 15:30
    "Би нисэх дуртай" Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    Үгэн-Зар
  • 17:30
    Үстэй цай Увс аймгийн Завхан сумаас
  • 18:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Үгэн-Зар
  • 19:30
    Үлгэрийн цаг 1-р цэцэрлэг
  • 20:00
    "Хямдралын цаг" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Үгэн-Зар
  • 22:30
    "Нандин эрдэнэ" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Нийтийн дууны цаг

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 28
  • 08:00
    "Блэк" ОАК 1-р анги
  • 09:10
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 17, 18-р анги
  • 10:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 12-р анги
  • 11:50
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 9-р анги
  • 13:10
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 10-12-р анги
  • 16:40
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 28/
  • 17:30
    "Блэк" ОАК 2-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 19, 20-р анги
  • 20:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 13-р анги
  • 22:05
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 10-р анги
  • 23:25
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 19, 20-р анги
  • 00:35
    "Сүн Үкүн" ОАК 13-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ТОРОНТО - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 02:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 04:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS 1991 ИНДИАНА - БОСТОН G5
  • 07:00
    NBA ACTION 1812
  • 07:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1983
  • 08:00
    ИНДИАНА - БОСТОН NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:30
    "RODMAN - REVEALED" БАРИМТАТ КИНО
  • 11:00
    ЧИКАГО - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:30
    АТЛАНТА - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 15:30
    МЭМФИС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019
  • 17:30
    "CITY GAME - LOS ANGELES" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1984
  • 20:30
    МИЛУОКИ - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 22:30
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 44-р анги
  • 10:20
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 10:30
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 15:20
    УИХ-ын чуулганы хуралдааныг төрийн ордоноос шууд дамжуулна.
  • 16:30
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 19:20
    Дээрхийн заяа ТББ-ын тэргүүн үзмэрч С.Баярцэцэг
  • 19:40
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 19:50
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 45-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Түмний нэг "МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 08:45
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Сэрлион” хошин хөтөлбөр
  • 09:23
    NTN үзүүлж байна
  • 09:30
    “Голф энд кофе”танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 10:30
    “Сахарын элсэн цөл” танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 47-р анги /давталт/
  • 11:55
    "National" Бизнес мэдээ
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    21’Beatbox RAY
  • 14:30
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 15:00
    "Дэлхийн монгол аялал" үзүүлж байна
  • 15:20
    “Өхөөрдөм гоёо”баярын тусгай дугаар
  • 16:20
    "Дэлхийн монгол аялал" үзүүлж байна
  • 16:51
    "National" Бизнес мэдээ
  • 17:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 17:35
    Монгол дууны цаг
  • 17:50
    "National" Бизнес мэдээ
  • 18:00
    “Хүүхэлдэйн кино”
  • 18:30
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 18:53
    “Шанс” агентлагаас үзүүлж байна
  • 19:00
    “NTN хэлэлцүүлэг”
  • 20:00
    “Дэнгээлээ багш”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 48-р анги
  • 21:55
    NTN үзүүлж байна
  • 22:05
    "Дэлхийн монгол аялал" үзүүлж байна
  • 22:30
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:45
    “Хүслийн шинэ жил”баярын тусгай дугаар
  • 00:45
    Төрийн дуулал
  • 00:50
    Сайхан амраарай!

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Торгон агшин
  • 09:05
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 09:20
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 10:20
    Торгон агшин
  • 10:25
    Чөлөөт бөхийн 2018 оны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 1-р хэсэг
  • 11:27
    Торгон агшин
  • 11:30
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн хагас шигшээ Эрчим-Локомотив
  • 12:25
    Торгон агшин
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    “Буэнос-Айрес 2018” залуучуудын зуны олимпын 3-р наадам:Бокс
  • 16:28
    Ширээний тенисний УАШТ 2018 1-р хэсэг
  • 17:30
    “Дэрэн цом 2018”өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн 9хүртэлх нас алтан медалийн төлөөх тоглолт Голеадор-Лионс
  • 18:20
    Оюуны спортыг дэмжих хөтөлбөр-шууд
  • 18:40
    Дархан мэх
  • 19:00
    2019 он-Спортын ертөнцөд
  • 19:20
    Зочны ярилцлага
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Спорт-түүх:Хөлбөмбөгийн анхны лигийн аварга “Эрчим” баг-шууд
  • 22:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 23:00
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн 9 хүртэлх нас хүрэл медалийн төлөөх тоглолт Эрчим-Гусиноозерск

MNBA Sports

  • 08:00
    U16 УАШТ ДАРХАН vs SCF
  • 09:00
    U16 УАШТ БАЯНГОЛ VS ДАРХАН|АЛТ |
  • 10:00
    Спрайт СуперЛиг 2018 - |Давталт|
  • 15:00
    FIBA 3x3 Chengdu Challenger|Давталт |
  • 00:00
    Спрайт СуперЛиг 2018 - |Давталт|
  • 04:00
    Супер Лиг 2017
  • 14:30
    MNBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 Тэргүүн хэсэг
  • 17:30
    "Тэд Чадсан" Нэвтрүүлэг "United World Game-2016"
  • 19:30
    FIBA 3X3 ASIA CUP 2018 хасагдах шат
  • 21:00
    Залуу Насандаа TLG-13
  • 22:30
    Спрайт Хөгжлийн Лиг 2018-19 Бүсийн аварга цуврал 2

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Насны хань” ОАУСК 10-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    “Хөтөч” ОАУСК 12-р анги
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    Баримтат кино
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Залуу нас” ОАУСК
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:30
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Насны хань” ОАУСК 11-р анги
  • 21:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    “Хөтөч” ОАУСК 12-р анги
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа