МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Сурагчдын амралтанд: ”Бушхүүгийн үлгэр” Монголын уран сайхны кино
  • 10:30
    Хөгжлийн замаар: Замын тэмдэг, тэмдэглэгээ
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Филадельфийн дууль” уран сайхны кино
  • 16:00
    Хөгжмийн агшин
  • 16:10
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 16:50
    МҮОНТ-ийн сан хөмрөгөөс: “Манай зохиолчид” баримтат кино
  • 17:20
    “Сонгодог хөгжмийн үдэш” Төгөлдөр хуурч С.Саянцэцэг
  • 18:20
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 19:00
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 19:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:30
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Дэлхийн түүхүүд: “Завьчин” баримтат кино
  • 21:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:00
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 24-р анги
  • 22:45
    “Гэрэлтэй цонх” үдшийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Дефакто тойм /Орос хэлээр/
  • 08:40
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 09:40
    БХБЯ:Гэр хорооллын газрыг дахин зохион байгуулах
  • 09:50
    Business news
  • 10:00
    Хөгжилтэй аялал
  • 10:10
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 1-р анги
  • 11:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:10
    Баруун т@рхи буюу соёлын ТВ довтолгоо
  • 12:10
    Эрүүл мэнд эрхэм баян Томуу,томуу төст өвчин
  • 12:40
    Хөгжилтэй аялал
  • 12:50
    Замын хөдөлгөөний шуурхай мэдээ
  • 13:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 54-р анги
  • 14:40
    Exit зар сурталчилгаа
  • 14:50
    Business news
  • 15:00
    Урхи Оросын олон ангит кино 3-р анги
  • 15:50
    UBS Special documentary " Ууганаад ирсэн Зул сарын бэлэг
  • 16:30
    UBS энэ долоо хоногт
  • 16:50
    БХБЯ:Гэр хорооллын газрыг дахин зохион байгуулах
  • 17:00
    Сэтгүүлчийн цаг
  • 17:30
    Би-Бойин Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Exit зар сурталчилгаа
  • 18:10
    Чусоны цагдаа Солонгосын ОАК 55-р анги
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 1-р анги
  • 21:40
    Movie Monster цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Girls Монголын УСК 1-р анги
  • 23:00
    Хөгжилтэй аялал
  • 23:10
    Леонарда Да Винчи баримтат кино
  • 00:00
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 113,114-р анги
  • 12:00
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 5-р анги
  • 13:10
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 4-р анги
  • 16:40
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:30
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 115,116-р анги
  • 18:25
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 21:10
    "21000 реалити шоу- япон улсад" дугаар 1
  • 22:40
    "нийслэлийн агаарын бохирдлыг бууруулах газар үзүүлж байна"
  • 22:50
    "гэнэтийн үхэл" японы олон ангит кино 5-р анги
  • 23:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:00
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:25
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 09:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 10:00
    хөгжмийн завсарлага
  • 10:15
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:20
    business news
  • 11:25
    "чинээлэг айлын хүү " соак 2-р анги
  • 12:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    "гэр хороололын газрыг дахин зохион байгуулах" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    business news
  • 13:45
    "дуудлага" соак 4-р анги
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    business news
  • 15:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "дөрвөн ертөнц" соак 1-р анги
  • 16:40
    reach the beauty
  • 17:10
    хошин шог
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:15
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 3-р анги
  • 20:00
    business news
  • 20:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    "гэр хороололын газрыг дахин зохион байгуулах" нэвтрүүлэг
  • 20:25
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 20:40
    "шинэ хөдөө" нэвтрүүлэг №16
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "дуудлага" соак 5-р анги
  • 23:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    "“Будда продакшин” үзүүлж байна
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп.
  • 09:15
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 93,94-р анги
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:20
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,11-р анги
  • 11:50
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Төөрөг” олон ангит УСК,5,6-р анги
  • 14:55
    ТВ зар 151918
  • 15:00
    ”Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Үндэсний лиг” сагсан бөмбөгийн тоглолт
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Амьдрал” нэвтрүүлэг /Дуучин Болд Мөнгөнцэцэг нар оролцоно/
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:25
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,11-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдрийн зочин” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК,7,8-р анги
  • 22:50
    “Урбан жинс” үзүүлж байна
  • 23:00
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:40
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:10
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:50
    Бурхан багшийн сургаал
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Туршилтын хосууд" МУСК
  • 12:30
    "Нийслэл хүү" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:15
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 135,136-р анги
  • 14:00
    "Мөрөөдлөөс ч илүү" ОАК 11-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 43,44-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 137,138-р анги
  • 18:50
    "Гоо брэнд 5 жил" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    "Urban jeans Үзүүлж байна"
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    Аялал жуулчлал зах зээлийн мэдээ
  • 20:30
    Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "2 аав 2 хүү" ОАК 45,46-р анги
  • 23:10
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан

NTV

  • 06:00
    Тойм
  • 07:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /48,49/
  • 07:50
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 12-р анги
  • 08:35
    Ахлах тогоочийн жор
  • 08:50
    Нийслэл хөтөч
  • 09:25
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /24.15/
  • 10:15
    “Таван хуруу” ОАК 18-р анги
  • 11:30
    “Торгоны зам” баримтат кино /33/
  • 11:55
    Дакар ралли
  • 12:10
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:15
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /24.15/
  • 15:05
    “Таван хуруу” ОАК 18-р анги
  • 16:20
    Нийслэл хөтөч
  • 16:55
    Гайхамшинт аялал баримтат кино /28/
  • 17:40
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /50, 51/
  • 18:30
    BSB сугалааны тохирол /шууд/
  • 18:50
    Жаргалант вилла үзүүлж байна
  • 19:00
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 13-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Мата Хари” ОАК 1-р анги
  • 22:30
    “Таван хуруу” ОАК 19-р анги
  • 23:50
    “Нэгэн дээвэр дор” ОАК 13-р анги
  • 00:35
    Мэдээ
  • 01:35
    “Мата Хари” ОАК 1-р анги
  • 02:25
    Гайхамшинт аялал баримтат кино /27, 28/
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.45-52-р анги
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 2.29-30-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.25-26-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "Ээж" СОАК 18-р анги
  • 11:10
    "Хөгжилтэй Монголдой" 1,2-р ангийн хичээл №1
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Алтан орд" ОАК 4-р анги
  • 13:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3,4-р ангийн хичээл №1
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Эмоци үзүүлж байна
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №27,28
  • 15:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.1-4-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 3.1-2-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.1-2-р анги
  • 19:00
    "Ээж" СОАК 19-р анги
  • 20:35
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Алтан орд" ОАК 5-р анги
  • 23:10
    "Арал" ОАК 18-19-р анги
  • 00:10
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    "Лардьма" МУСК
  • 07:30
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 101,102-р анги
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    Тайжийн хурд 2018
  • 12:50
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:25
    "Гоо брэнд" үзүүлж байна
  • 13:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 11-р анги
  • 14:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 18-р анги
  • 15:30
    Хошин шог
  • 16:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 16:50
    Монгол малчны зар
  • 17:10
    High trade
  • 17:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 101,102-р анги
  • 18:10
    "Эх дэлхий" баримтат кино
  • 19:20
    "NBA ACTION"
  • 20:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 19-р анги
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Урбан брэнд" үзүүлж байна
  • 22:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 12-р анги
  • 23:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 19-р анги
  • 00:00
    Хошин шог
  • 01:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 12-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 68-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 5-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 38-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 2-р анги
  • 11:45
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 20-22-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 17-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 21-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 30-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Хөгжилтэй 2 гадил" хүүхэлдэйн кино 27,28-р анги
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 77,78-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 39-р анги
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 6-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 18-р анги
  • 21:00
    "Намайг сонгооч" 8-1-р хэсэг
  • 21:30
    "Америкчууд" ОАК /season-6/ 6-р анги
  • 22:30
    "Торны цаадах амьдрал" СОАК 3-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Empire" ОАК /season-3/ 9-р анги
  • 01:30
    "Намайг сонгооч" 8-1-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "247 градус" МУСК
  • 12:40
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Монголоо санасан сэтгэл" тоглолт Я.Гэрэлчулуун
  • 15:30
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Соронз" нэвтрүүлэг Дуучин Д.Нямжав
  • 17:30
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:15
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Бизнес толь"
  • 21:50
    "Учрал" МУСК
  • 23:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:50
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 08:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 65 66-р анги давталт
  • 09:00
    Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн УАШТ /шууд/
  • 18:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 67 68-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Бест буйдан үзүүлж байна.
  • 21:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    Бид чөлөөт нэвтрүүлэг давталт
  • 00:10
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Зар сурталчилгаа
  • 08:35
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:50
    Бизнес Амжилт
  • 10:30
    Аяллын тойрог
  • 11:10
    Аялгуут хором
  • 11:30
    Хүсэл мөрөөдлийн зүгт Уран сайхны кино
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Зар сурталчилгаа
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бизнес Амжилт
  • 16:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ дамжуулна
  • 17:30
    Зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Такси Уран сайхны кино
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зөв сонголт
  • 22:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 39-р анги
  • 23:10
    Зөв сонголт
  • 23:40
    Бизнес Амжилт
  • 00:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Нялх аав" ОАК (II.1-4-р анги)
  • 09:00
    "Гурван найз" ОАК (3,4-р анги)
  • 10:20
    "Мөрдөгч" ОАК (24,25-р анги)
  • 12:00
    "28 долоо хоногийн дараа (28 Weeks Later)" УСК
  • 13:50
    "Гайхамшигт хайр (To the Wonder)" УСК
  • 15:50
    "Тэрслэгчид (The Departed)" УСК
  • 18:15
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:30
    "Нялх аав" ОАК (I.5,6-р анги)
  • 19:30
    "Гурван найз" ОАК (5,6-р анги)
  • 21:00
    "Мөрдөгч" ОАК (26-р анги)
  • 22:10
    "Борооны хүн (Rain Man)" УСК
  • 00:40
    "Нялх аав" ОАК (I.3-6-р анги)
  • 02:00
    "Гурван найз" ОАК (3-6-р анги)
  • 04:20
    "Мөрдөгч" ОАК (25,26-р анги)
  • 06:00
    "28 долоо хоногийн дараа (28 Weeks Later)" УСК
  • 07:35
    "Нялх аав" ОАК (I.3-6-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 09:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 09:25
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Баримтат кино
  • 11:00
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 12:45
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 13:05
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:15
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 30-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 634,635,636-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Орон байрны хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 5-8 -р анги
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 22:15
    Б.Болд Х.Мөнгөнцэцэг-Амьдрал тоглолт
  • 22:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 31-р анги
  • 23:20
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    "Хилэнцэт хорхой" ОАК 2-р бүлгийн 9,10-р анги
  • 01:40
    Манай дэлгэцнээ

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Хамтран амьдрагч" МУСК
  • 11:25
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 12:25
    "Нийгмийн хариуцлага"
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Авяаслаг багачууд
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Г.Хайдав
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Согтуу Монголоос-Саруул монгол
  • 19:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Соронз" нэвтрүүлэг /Б.Нямжав/
  • 22:00
    "Хөтөч" ОАК 4-р анги
  • 22:50
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино: "Swot art online" 44
  • 07:30
    "ТВ чагнуур" зөвлөж байна
  • 08:00
    "HI UB" Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:00
    "Дэлхийн монголчууд"
  • 09:40
    Ногоон сонголт
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд ярилцлага
  • 10:40
    Би амьтанд хайртай
  • 11:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 30-р анги
  • 12:00
    "Хөхтөн амьтны амьдрал-1 " Баримтат кино
  • 12:49
    "ТВ чагнуур" зөвлөж байна
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 13:40
    Ногоон сонголт
  • 14:00
    "Дэггүй аав" ОАК 5-р анги
  • 15:00
    Бид нэгэн гэр бүл тоглолт
  • 17:00
    " Энэ хэн бэ?" Цэнгээнт нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:20
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 18:40
    Марчаахай
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд ярилцлага
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино "Sword art online-45"
  • 20:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 31-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    УБ хотын худалдааны танхим үзүүлж байна
  • 22:00
    "Дэггүй аав" ОАК 6-р анги
  • 23:00
    "Надад итгээч " МУСК
  • 00:38
    Амрах цаг -Амьд байгаль

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Бонго адал явдал"
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Брүмиз” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Пэт мэт"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , Дэлхийн гүн рүү
  • 14:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд"
  • 14:25
    “Ухаалаг шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Пэт мэт хоёр"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором", Дэлхийн гүн рүү
  • 19:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд"
  • 19:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:05
    Унтуулах дуу
  • 22:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 09:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 10:00
    Хөгжлийн замаар
  • 10:25
    Эх орны төлөө
  • 10:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Монголын мэдээ-Өнөөдөр
  • 14:05
    “Зөв чиг”
  • 14:25
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 19:05
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:25
    Монголын улаан загалмай 2018 онд
  • 19:35
    Монголын мэдээ-Энэ долоо хоногт
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Халуун сэдэв
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:30
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:30
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    Хуримын сюрприз МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Тоглолтын цаг
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 30-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "MNC" телевиз 2018 онд
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 31-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 18:30
    "Зургаан холбоос-01" Баримтат кино
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:05
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Түмний нэг
  • 22:10
    "Бээжин хотын залуус" ХОАК 32,33-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 10:45
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 10:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    “Хятадууд ирж байна” баримтат кино 2 анги
  • 12:00
    Шри Чинмойн дэлхийн шавь нарын тоглолт
  • 13:30
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 14:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 14:05
    “Дэлхийн утга зохиол, соёлын түүх” лекц. Н.Энхбаяр
  • 15:25
    Хүн төрөлхтний хайртай дуу. Шинэ жил
  • 15:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:00
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 36
  • 18:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Монгол бичгийн хичээл” № 1
  • 19:25
    “Сайн байна уу, Хятад орон” баримтат нэвтрүүлэг 04
  • 19:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 20:00
    Монголын туульчдын улсын уралдаан 4-р хэсэг
  • 21:00
    “Нацистууд. Түүхэн сургамж” баримтат кино 01 анги
  • 21:50
    Өвлийн шөнийн туульс. “Долоон түмэн настай довон хар бөх” 04
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 21-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №21
  • 11:30
    ИНТЕР-ТОТТЕНХЭМ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №1 ШИЛДЭГ 11
  • 14:00
    ДЮДЕЛАНЖ-МИЛАН ЕВРОПА ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №10: ЛИВЕРПҮҮЛ-ЧЕЛСИ 2013/14
  • 16:30
    ЦСКА.М-РЕАЛ.М АВАРГУУДЫН ЛИГ 2-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №7 ПОЛ ПОГБА
  • 19:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЭВЕРТОН 14-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 22:00
    АРСЕНАЛ-ФҮЛХЭМ 21-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1812
  • 10:00
    НЬЮКАСЛ-МАН ЮНД 21-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1334
  • 14:00
    UFC 179 АЛДО-МЭНДЭС
  • 17:00
    "BIGGER STRONGER FASTER" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1335
  • 21:00
    RED BULL ENERGY TIME №43
  • 21:30
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 22:00
    FINA: ДЭЛХИЙН ЦОМ БУДАПЕСТ-2018

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТОРОНТО - МИЛОУКИ NBA 2018-2019
  • 11:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1980
  • 11:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №21
  • 12:30
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #5
  • 13:00
    ЕРӨНХИЙЛӨГЧИЙН ЦОМЫН ТӨЛӨӨХ БАРИЛДААН
  • 17:00
    НЬЮКАСЛ-МАН.ЮТД 21-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 20:00
    NBA ACTION 1812
  • 20:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1990-1995
  • 21:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1981
  • 22:00
    RED BULL ENERGY TIME №43
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC 192 КОРМЬЕР-ГУСТАФСОН
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT НЭЛСОН-СТОРИ
  • 13:30
    WWE MONDAY RAW 1336
  • 15:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #6
  • 16:00
    ЖҮДО АГАДИРЫН ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 1
  • 18:30
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА ТОЙМ
  • 19:00
    ACER PREDATOR LEAGUE 2019 ӨДӨР 4
  • 22:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 40
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Алтан үеийн дуунууд”
  • 08:30
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    Эрдэнэт хурд -2018 /Хязаалан,Шүдлэн,Даага/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Би уран бүтээлч"нэвтрүүлэг Б.Отгонтогтох МУСТА
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:30
    Арын хангайн шигшмэл хурд IV
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Монгол уяач"нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Монголын гэгээ” нэвтрүүлэг МУМУ Д.Эрдэнчулуун
  • 23:00
    "Хачирхалтай хүн" УСК /1-р анги/
  • 23:50
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:30
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Монголчууд /нэвтрүүлэг/
  • 11:00
    Хайрын зуслан 11-р анги /МОАУСК/
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Гурван найз яасан байхнуу /МУСК/
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Хайрын зуслан 12-р анги /МОАУСК/
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 19:00
    ОТВ Мэдээ
  • 19:10
    Кинон дунд нэвтрүүлэг
  • 20:00
    ОТВ Мэдээ
  • 22:10
    Тоглож болохгүй нас / МУСК /
  • 22:00
    ОТВ Мэдээ
  • 22:10
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Хонины найр" Монголын уран сайхны кино
  • 09:30
    Судрын хуудаснаа / дугаар 7 /
  • 10:00
    Зүрхэн нутаг концерт Дуучин Л.Болдбаатар
  • 12:30
    "Бушхүүгийн үлгэр" Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    "Эгэл хүн" Говьсүмбэр аймгаас
  • 14:30
    Хүрэн бэлчрийн хүндэт ээж Баянхонгор аймгаас
  • 15:00
    Үгэн-Зар
  • 15:30
    "Алтан өргөө" Монголын уран сайхны кино
  • 17:00
    Үгэн-Зар
  • 17:30
    Судрын хуудаснаа / дугаар 8 /
  • 18:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Үгэн-Зар
  • 19:30
    Нээлттэй засаг нэг Баянхонгор
  • 20:00
    Малчин ХХК зөвлөж байна
  • 21:00
    "Малчны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    Үгэн-Зар
  • 22:30
    "Агуйн нууц" Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Нийтийн дууны цаг

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 25
  • 08:00
    "Хаан багны нууц" ОАК 18-р анги
  • 09:10
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 11, 12-р анги
  • 10:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 9-р анги
  • 11:50
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 6-р анги
  • 13:10
    "Залуу үеийнхэн 2" ОАК 1-3-р анги
  • 16:40
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 25/
  • 17:30
    "Хаан багны нууц" ОАК 19-р анги
  • 19:00
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 13, 14-р анги
  • 20:30
    "Сүн Үкүн" ОАК 10-р анги
  • 22:05
    "Өвлийн хайрын дуу" ОАК 7-р анги
  • 23:25
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 13, 14-р анги
  • 00:35
    "Сүн Үкүн" ОАК 10-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ГОЛДЕН СТЭЙТ - САКРАМЕНТО NBA 2018-2019
  • 02:00
    ДАЛЛАС - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-2019
  • 04:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019
  • 06:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    NBA ACTION 1812
  • 07:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1980
  • 08:00
    ВАШИНГТОН - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1812
  • 11:30
    "MANUTE BOL" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    MARQUEE MATCHUP 2015 ОКЛАХОМА СИТИ - ВАШИНГТОН
  • 14:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #11
  • 15:30
    ТОРОНТО - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 17:30
    ХЬЮСТОН - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 19:30
    NBA ACTION 1812
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1981
  • 20:30
    "LEGACY OF DRAZEN PETROVIC" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #12
  • 22:30
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1981

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 41-р анги
  • 12:30
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:40
    Олон Улсын Хүүхдийн Найрамдал Төвийн Харшийн Сүлд Модны Наадам
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Э Энх-Эрдэнэ Очоод золгоно доо теле зохиомж
  • 16:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:30
    Улаачдын өрсөлдөөн нэвтрүүлэг Б.Халиун
  • 20:00
    "Urban jeans" үзүүлж байна
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Гадаад мэдээ
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 42-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Амьдрах итгэл"МУСК

NTN

  • 08:00
    ТЕХНИКИЙН ҮЗЛЭГ
  • 09:00
    ТЕХНИКИЙН ҮЗЛЭГ
  • 12:00
    ТЕХНИКИЙН ҮЗЛЭГ
  • 19:00
    ТЕХНИКИЙН ҮЗЛЭГ
  • 20:00
    ТЕХНИКИЙН ҮЗЛЭГ
  • 21:10
    ТЕХНИКИЙН ҮЗЛЭГ
  • 23:00
    ТЕХНИКИЙН ҮЗЛЭГ
  • 00:05
    Сайхан амраарай!

MNB Sport

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Өглөө хөтөлбөр-шууд
  • 09:00
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 60, 66, 73 кг, эмэгтэй 48, 52, 57,-63 кг урьдчилсан барилдаан-шууд
  • 13:00
    Redbull- үзүүлж байна Элсний волейболын дэлхийн цуврал тэмцээн 2017
  • 13:50
    Торгон агшин
  • 13:55
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээний нээлтийн ёслолын ажиллагаа -шууд
  • 15:00
    Жүдо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн эрэгтэй 60, 66, 73 кг, эмэгтэй 48, 52, 57,-63 кг хагас шигшээ, шигшээ барилдаан-шууд
  • 19:00
    Торгон агшин
  • 19:10
    Зочны ярилцлага: Жудо бөхийн насанд хүрэгчдийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээнээс-шууд
  • 19:40
    MNB SPORT мэдээ
  • 19:55
    Торгон агшин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Монголын үндэсний сагсан бөмбөгийн холбооны “Үндэсний лиг”
  • 22:00
    “World football”теле сэтгүүл
  • 22:40
    “Дэрэн цом 2018” өсвөрийн хөлбөмбөгчдийн олон улсын тэмцээн 17 хүртэлх нас алтан медалийн төлөөх тоглолт Дэрэн-Эрхэс

MNBA Sports

  • 08:00
    Баян-Өлгий vs Дархан |үндэсний лиг| Давталт
  • 09:00
    Завхан vs Багануур |үндэсний лиг| Давталт
  • 10:00
    MNBA 21 ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2016-17 |Плэй-Офф|
  • 12:40
    Спрайт Хөгжлийн Лиг 2018-19 |хэсгийн аварга|
  • 14:40
    FIBA 3x3 Азийн АШТ 2018- Давталт
  • 16:00
    FIBA 3x3 UB CHALLENGER 2018 - Давталт
  • 18:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 |Шууд|
  • 22:30
    Хэнтий vs PPF |Бүсийн аварга цуврал 1|
  • 23:40
    Шилдээд vs ИЗОУИС |Бүсийн аварга цуврал 1|
  • 00:00
    Спрайт Хөгжлийн Лиг 2018-19 улирлын тоглолтууд
  • 01:00
    1vs1 Э.Дөлгөөн - Давталт

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Насны хань” ОАУСК 7-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар
  • 14:10
    “Хөтөч” ОАУСК 9-р анги
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    Баримтат кино
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар
  • 17:10
    “Залуу нас” ОАУСК
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Насны хань” ОАУСК 8-р анги
  • 21:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:10
    “Хөтөч” ОАУСК 9-р анги
  • 00:15
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

I/2209:00

TV9

“У-Рү-Ра гүнж “олон ангит УСК,123,124-р анги

I/2220:30

AsianBox

"Хувь заяаны тохуурхал" ОАК 9, 10-р анги

I/2221:00

Боловсрол ТВ

Хөгжих үү? Залуус аа