МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 8.9.10-р анги
  • 09:00
    “Цагаан боол” уран сайхны кино 3,4,5-р анги
  • 11:10
    “Жив жив” Бага насны хүүхдэд зориулав
  • 11:20
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:25
    Монгол инженер
  • 11:40
    MNB World үзүүлж байна: Хуруун дээрээ бүжигчид
  • 12:05
    MNB World үзүүлж байна: Оюун ухааны музейгээр аялцгаая
  • 12:10
    120/80 эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав
  • 12:50
    “12:15” өсвөр насныханд зориулав
  • 13:00
    “120/80” Эрүүл мэндийн хэлэлцүүлэг
  • 13:20
    Хөгжмийн агшин
  • 13:30
    “Дерсу Узала” уран сайхны кино
  • 13:40
    “Сибирь нутгийн бүсгүй” уран сайхны кино 1.2-р анги
  • 15:50
    MNB ирэх 7 хоногт
  • 16:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 16:00
    MNB music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 17:00
    “Бадрангуй” концерт /Үлгэр жишээ Үлээвэр найрал хөгжим/
  • 17:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 17:20
    “Зогсошгүй” Баянмонгол чуулгын удирдаач С.Саруул-Од
  • 18:00
    MNB World: News Mongolia
  • 18:00
    MNB World: News Mongolia
  • 18:20
    Алтан аргамж: Монгол-БНАСАУ-ын харилцаа: Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд П.Үржинлхүндэв
  • 18:20
    16 мм төсөл : “Дууны сайхан эгшиг” концерт /1973 он/
  • 18:40
    Сайн байна уу? Өвөрмонгол 6-р хэсэг
  • 19:00
    “Тариаланчид” Сэлэнгэ аймгийн ургацын баяраас бэлтгэв
  • 19:10
    “Хуучрын Цэвэлмаа” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 19:15
    “Сайн байна уу, Өвөрмонгол?” 7-р хэсэг
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Бид мартахгүй” /УДЭТ-аас бэлтгэв/
  • 21:10
    Гэгээн үдэш
  • 22:15
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:20
    “Бат бөх гэр бүл” уран сайхны кино
  • 22:20
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:25
    “Дайн ба энх” уран сайхны кино 4-р анги

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 09:30
    "алтан боломж"
  • 10:00
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 10:00
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 21-р анги
  • 12:15
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 26,27,28-р анги
  • 13:20
    "манцуйтай тамирчин"
  • 13:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:20
    "21000 реалити шоу нэвтрүүлэг" дугаар-9,10
  • 15:10
    "манцуйтай тамирчин"
  • 15:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 73,74-р анги
  • 17:10
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "тархины фитнесс"
  • 18:00
    "тархины фитнесс"
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 29-р анги
  • 20:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 22-р анги
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 22:50
    "цээрлүүлэгч бүсгүй" уран сайхны кино
  • 22:50
    "том асуудал" уран сайхны кино
  • 00:30
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:40
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:40
    эфир завсарлага
  • 01:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:15
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:25
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 08:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:50
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:15
    business news
  • 09:20
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:35
    business news
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр тойм
  • 11:10
    business news
  • 11:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:20
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №21,22
  • 11:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:45
    business news
  • 11:50
    "шинэ улаанбаатар" зорилтот төсөл нэвтрүүлэг №19,20
  • 12:20
    "бидэнд тохиолдсон гайхамшиг" соак 3-р анги
  • 12:50
    "мөнгөний цэцэг" соак 18,19,20-р анги
  • 13:50
    "мандухай сэцэн хатан кино 30жил:киноны хөгжмийн тухай төрийн хошой шагналт,ардын жүжигчин н.жанцанноров"
  • 14:30
    "мандухай сэцэн хатан" муск 3,4-р анги
  • 16:25
    "одонгоо салоны 20 жилийн ойн " нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "tvmall"
  • 16:55
    business news
  • 16:55
    "tvmall"
  • 17:00
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:00
    business news
  • 17:05
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:10
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:20
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "бидэнд тохиолдсон гайхамшиг" соак 4-р анги
  • 18:45
    "мөнгөний цэцэг" соак 21-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "дайчдын хаалга " уск
  • 22:10
    "сагсан бөмбөгийн 21 аймгийн лигийн тоглолт"
  • 22:40
    "бармен" уск
  • 00:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:05
    эфир завсарласан
  • 00:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 00:15
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Гайхамшигт Египтчүүд” баримтат кино,
  • 06:00
    “Ариун газрууд” баримтат кино,
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    ”Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 53,54-р анги
  • 10:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 39,40-р анги
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 12:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 13:00
    Beat the Champion
  • 13:00
    Beat the Champion
  • 14:00
    “Би Майкл шиг болмоор байна” хүүхдийн кино
  • 14:00
    “Би Майкл шиг болмоор байна” хүүхдийн кино
  • 15:30
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,53.54-р анги
  • 15:30
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,39,40-р анги
  • 17:00
    “Эрдэмт хүн улсын баялаг” нэвтрүүлэг,3-р хэсэг
  • 17:00
    Улс тунхагласны баярын өдрийн бөхийн барилдааны тойм
  • 17:30
    Харилцаа 3
  • 17:35
    “Мөрөөдөл биелдэг юм” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Ном сүм” нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Эрүүл мэнд теле сэтгүүл” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Тайвань нутгаар” нэвтрүүлэг,
  • 19:20
    Зураглал
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 19:30
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 55,56-р анги
  • 21:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 41,42-р анги
  • 23:00
    “Үндэсний лиг” сагсан бөмбөгийн тоглолт 13-р хэсэг
  • 23:00
    “Үндэсний лиг” сагсан бөмбөгийн тоглолт 7-р хэсэг
  • 00:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 00:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 01:30
    Тоглолтын цаг
  • 01:30
    Тоглолтын цаг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 04:00
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш “
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Сэрүүн намар" УСК
  • 11:00
    "Шидэт удирдлага" УСК
  • 13:00
    "2 аав 2 хүү" ОАК 15,16-р анги
  • 13:00
    "2 аав 2 хүү" ОАК 5,6-р анги
  • 14:10
    "2 аав 2 хүү" ОАК 17,18-р анги
  • 14:10
    "2 аав 2 хүү" ОАК 7,8-р анги
  • 15:20
    Хөгжмийн цаг
  • 15:20
    Хөгжмийн цаг
  • 15:30
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 101,102-р анги
  • 15:30
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 91,92-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино103,104,105,106,107,108,109,110-р анги
  • 17:30
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 93,94,95,96,97,98,99,100-р анги
  • 21:10
    Харандааны адал явдал
  • 21:10
    Харандааны адал явдал
  • 21:20
    "Тоншуул" нэвтррүлэг
  • 21:20
    "Тоншуул" нэвтррүлэг
  • 21:30
    "Нам гүм" УСК
  • 21:30
    "Grown up" УСК
  • 23:30
    Эфир завсарласан
  • 23:50
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:05
    “sbn news” тойм
  • 08:05
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    тоглолтын цаг: мхзб
  • 09:00
    “хүүгүй ломбард” уск
  • 10:30
    “business location”
  • 10:30
    “business location”
  • 11:00
    “logo guiz” шууд
  • 11:00
    “logo guiz” шууд
  • 11:30
    “ноён оймс”
  • 11:30
    “ноён оймс”
  • 12:00
    “business location”
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 12:30
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 14:00
    “дээдсийн хүрээлэл ”-4 оак
  • 14:00
    “хөршийн царайлаг залуус ”-15 оак
  • 15:00
    “дээдсийн хүрээлэл ”-5 оак
  • 15:00
    “хөршийн царайлаг залуус ”-16 оак
  • 16:00
    өндөр өвөөгийн гэрт шинэ жилийн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 16:00
    sbn classic: boyz 2 men
  • 16:30
    “дээдсийн хүрээлэл ”-6 оак
  • 17:00
    “дээдсийн хүрээлэл ”-1 оак
  • 17:30
    “түүхэн хэлхээ”
  • 18:00
    “түүхэн хэлхээ”
  • 18:30
    “дээдсийн хүрээлэл ”-7 оак
  • 19:00
    “дээдсийн хүрээлэл ”-2 оак
  • 19:30
    “дээдсийн хүрээлэл ”-8 оак
  • 20:00
    “дээдсийн хүрээлэл ”-3 оак
  • 20:30
    хөгжилтэй өдөр муск
  • 21:00
    инээдмийн толь: хонгорхон ижий минь
  • 22:00
    happy 31- шинэ хөтөлбөр
  • 22:00
    happy 31- шинэ хөтөлбөр
  • 23:00
    “дээдсийн хүрээлэл ”-9 оак
  • 23:00
    “надын аав мангар” уск
  • 00:10
    эфир төгсөнө
  • 00:25
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гологдсон бэр” ОАК /35-38/
  • 06:00
    “Гологдсон бэр” ОАК /25-28/
  • 07:30
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг /5-8/
  • 07:35
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг /15-18/
  • 09:20
    “МонГал таймс” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Нийслэл хөтөч
  • 10:00
    Нийслэл хөтөч
  • 10:05
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /18-25/
  • 10:35
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /11-15/
  • 12:50
    “Төгс урхи” ОАК /6-10/
  • 13:25
    “Таван хуруу” ОАК /3-5/
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 18:15
    Дакар
  • 18:15
    Ахлах тогоочийн жор
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 19:40
    “Маск” МУСК
  • 19:40
    “Ерөнхийлөгчийн туслах” МУСК
  • 21:45
    “Ай Пи Мэн 3” УСК
  • 21:55
    Дакар
  • 22:00
    “Тэнгэрийн хүү” МУСК
  • 00:00
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 00:25
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 01:00
    “Торгоны зам” баримтат кино
  • 01:05
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 01:25
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /13,14/
  • 02:05
    “Торгоны зам” баримтат кино /29,30/
  • 03:00
    Эфир төгсөв
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.26-27-р анги
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.16-17-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.28-р анги
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.18-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.19-22-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.9-12-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Дурсамж 1994" ОАК 17-р анги
  • 10:10
    "Дурсамж 1994" ОАК 10-р анги
  • 11:30
    "Гэрлэн дохио" ОАК 1.13-14-р анги
  • 11:30
    "Гэрлэн дохио" ОАК 1.9-10-р анги
  • 12:50
    "Ээж" ОАК 75-76-р анги
  • 13:00
    "Ээж" ОАК 70-р анги
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Ээж" ОАК 71-р анги
  • 14:30
    "Көсем" ОАК 2.78-79-р анги
  • 15:00
    "Көсем" ОАК 2.73-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:07
    "Көсем" ОАК 2.74-р анги
  • 16:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:15
    "Көсем" ОАК 2.80-р анги
  • 17:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Хүрээлэн" амьд ертөнц нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Аугаа уран зургууд" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Боловсролын магадлан итгэмжлэх зөвлөл 20 жил
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дурсамж 1994" ОАК 18-р анги
  • 19:00
    "Дурсамж 1994" ОАК 11-р анги
  • 20:35
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг 8-р дугаар
  • 21:00
    "Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг 7-р дугаар
  • 22:10
    "Гэрлэн дохио" ОАК 1.11-12-р анги
  • 22:15
    "Гэрлэн дохио" ОАК 1.15-16-р анги
  • 23:50
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    Хошин шог
  • 12:00
    Хошин шог
  • 12:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Насанд хүрэгчдийн "Боксын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн" шууд
  • 13:10
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 66-70-р анги
  • 14:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 1-р анги
  • 15:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 2-р анги
  • 16:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 3-р анги
  • 17:00
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 12-13-р анги
  • 17:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 4-р анги
  • 18:10
    "Мөрөөдөл" ОАК 5-р анги
  • 19:10
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Хошин шог
  • 19:40
    Хошин шог
  • 20:50
    "Үнэт зүйл сорил" илтгэл
  • 21:20
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 21:20
    Мэргэжил бүхэн сайхан
  • 22:00
    "Jack Strong" УСК
  • 22:00
    "Орооцолдоон" УСК
  • 23:50
    Хошин шог
  • 00:10
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай
  • 00:20
    Хошин шог
  • 01:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 44,45-р анги
  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 35,36-р анги
  • 07:00
    "Тог тог тог" /season-7/ 16-20-р хэсэг
  • 07:00
    "Тог тог тог" /season-7/ 10-15-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 61-р анги
  • 12:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 55-60-р анги
  • 13:00
    "Истанбулын нууц" Турк ОАК 1-3-р анги
  • 16:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 23-25-р анги
  • 16:30
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 18-20-р анги
  • 17:45
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:50
    "Газар шим үзүүлж байна" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 17:50
    "Газар шим үзүүлж байна" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Chart news 32-р хэсэг
  • 18:00
    Chart news 31-р хэсэг
  • 18:30
    "Намайг сонгооч" 5-1,2-р хэсэг
  • 18:30
    "Намайг сонгооч" 4-1,2-р хэсэг
  • 19:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг финалын шалгаруулалт
  • 19:30
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг хагас шигшээ шалгаруулалт-4
  • 21:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:45
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг Санал хураалтын дүн
  • 22:00
    "Авьяаслаг Монголчууд-3" шоу нэвтрүүлэг Санал хураалтын дүн
  • 22:30
    "Хар хун" УСК
  • 22:30
    "Данкөрк" УСК
  • 00:40
    "Руби Спаркс" МУСК
  • 00:50
    "Мичидийн зургаан гялаан" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 10:10
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:30
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:30
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг С.Галсан
  • 12:30
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлагийн нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлагийн нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 13:40
    "Хэлэлцүүлгийн цаг"
  • 14:00
    "Хэлэлцүүлгийн цаг"
  • 14:40
    Хөгжимийн завсарлага
  • 15:00
    "Нээлттэй хүн" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Нээлттэй хүн" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Тавилан" нэвтрүүлэг Галхүү бүх дугаар
  • 16:00
    "Гарьд магнай" МУСК
  • 17:40
    "Нийгэм-эдийн засаг" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нийгэм-эдийн засаг" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 18:40
    Ярилцах цаг
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 21:00
    "Г.Арслангийн цаг" ярилцлагын шууд нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Г.Арслангийн цаг" ярилцлагын шууд нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Golf and coffe"нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 22:05
    "Golf and coffe"нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Бизнес толь"
  • 23:05
    "Бизнес толь"
  • 23:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 23:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох
  • 00:50
    Эфир хаана
  • 01:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 06:05
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Асуудлыг шийдэхэд амархан боллоо- 19001950 үзүүлж байна
  • 09:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг давталт
  • 13:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг давталт
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Теле концерт
  • 16:30
    Теле концерт
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Тухтай ярилцъя /давталт/
  • 18:00
    Тухтай ярилцъя /давталт/
  • 18:40
    Асуудлыг шийдэхэд амархан боллоо- 19001950 үзүүлж байна
  • 18:40
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Сайхан хүмүүс" хөрөг нэвтрүүлэг-Зураач Т.Чингис
  • 19:00
    Тоглолтын цаг /Uvertura хамтлаг/
  • 19:50
    Такси дуудлагын нэгдсэн төв- 19001950 үзүүлж байна
  • 19:50
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 20:00
    УИХ-н цаг
  • 20:00
    УИХ-н цаг
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага давталт
  • 21:30
    Монголчууд ярилцлага давталт
  • 22:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 22:00
    Монгол тулгатны зуун эрхэм
  • 23:20
    Уран сайхны кино
  • 23:30
    Уран сайхны кино
  • 01:00
    Эфир завсарлав
  • 01:00
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:50
    Зар сурталчилгаа
  • 08:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:00
    Цэцийн цэнхэр хорвоо телеконцерт
  • 09:00
    Зөв сонголт
  • 09:30
    Аялгуут хором
  • 09:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Зөв сонголт
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:30
    Мангасын арал Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    Хошин шог
  • 11:30
    Ээлээ өгсөн нутаг минь кино концерт
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес Амжилт
  • 12:30
    Бүтээлч Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Хошин цаг
  • 13:00
    Зар сурталчилгаа
  • 13:10
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Зар сурталчилгаа
  • 13:40
    Өвлийн инээмсэглэл
  • 15:30
    Зөв сонголт
  • 15:50
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАУСК 19,20 -р анги
  • 16:00
    Зөв сонголт
  • 16:30
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 23,24,25-р анги
  • 17:40
    Бизнес Амжилт
  • 18:10
    Аялгуут хором
  • 18:30
    Дуулах өдөр дуун цэнгүүн
  • 19:00
    Бизнес Амжилт
  • 19:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    Аялгуут хором
  • 19:40
    Зар сурталчилгаа
  • 19:50
    Нутгийн аялгуу-Хит парад
  • 20:20
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:20
    Зөв сонголт
  • 20:40
    "Дархлаа аливаа эрсдлийн хаалт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Зөв сонголт
  • 21:10
    "Улаан дөрвөлжин" МУСК
  • 21:30
    Эгнэгт ивээх Эрдэнэтийн овоо
  • 22:10
    Тавтай нойрсоорой багачуудаа
  • 22:20
    Аз жаргал МУСК
  • 23:20
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Аяллын тойрог
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:20
    Бизнес Амжилт
  • 00:40
    Зөв сонголт
  • 00:50
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай
  • 01:10
    Бизнес Амжилт
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Анхаар дотор чимээгүй" МУСК
  • 09:00
    "Аз жаргалын шок" МУСК
  • 10:40
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.6-10-р анги)
  • 10:50
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.16-20-р анги)
  • 12:50
    "Мөрдөгч" ОАК (4,5-р анги)
  • 13:00
    "Мөрдөгч" ОАК (8-10-р анги)
  • 15:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 15:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 15:30
    "Шанхайн үд дунд (Shanghai Noon)" УСК
  • 15:40
    "Агаарт (Up in the Air) " УСК
  • 17:20
    "Шанхайн баатрууд (Shanghai Knights)" УСК
  • 17:40
    "38-тай өвөө (Scandal Makers)" УСК
  • 19:20
    "Крийд (Creed)" УСК
  • 19:40
    "Доктор Стрэнж (Doctor Strange)" УСК
  • 22:00
    "Томчууд 2 (Grown Ups 2) " УСК
  • 22:00
    "Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК
  • 00:10
    "Ар хударга" МУСК
  • 00:30
    "Рокки Балбоа (Rocky Balboa)" УСК
  • 02:10
    Эфир дуусна.
  • 02:20
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 08:00
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 08:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 08:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 16,17-р анги
  • 09:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 11,12-р анги
  • 10:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Монгол тулгатны 100 эрхэм Төрийн шагналт, Ардын жүжигчин Л.Цогзолмаа
  • 10:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" ӨМӨЗО-ны алдарт дуучин, хөгжмийн зохиолч Тэнгэр
  • 11:25
    "Cinema nigth" тоглолт
  • 13:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 8-12 -р анги
  • 13:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 23-24 -р анги
  • 14:20
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 15:15
    "Устгах ажиллагаа" ОАК 7,8-р анги
  • 15:15
    "Устгах ажиллагаа" ОАК 3,4-р анги
  • 17:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Амжилтын үндэс
  • 17:45
    Амжилтын үндэс
  • 18:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Talk With Me Magnolian хамтлагийн дуучин, ая зохиогч Б.Дөлгөөн
  • 18:30
    "Talk With Me" Байгаль, зэрлэг амьтдыг хамгаалах нийгэмлэгийн (WCS) захирал Ш. Энхтуяа
  • 19:10
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 19:10
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 21:35
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 9-р анги
  • 21:40
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 10-р анги
  • 22:30
    "Устгах ажиллагаа" ОАК 7,8-р анги
  • 22:30
    "Устгах ажиллагаа" ОАК 3,4-р анги
  • 00:15
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 00:15
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 01:15
    Манай дэлгэцнээ
  • 01:15
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Oддбодс" хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Тайлагдашгүй нууц - нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Амьдрал нулимсанд дургүй " нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:15
    "Бүгдийг нь ОАК" - 24р анги
  • 14:35
    "Валидол" ноорог кино
  • 15:05
    "Солирын од" ОАК - 24р анги
  • 16:05
    "Баасан гариг" УСК
  • 17:55
    Хошин шог
  • 18:15
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "Oддбодс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:15
    "Номлогч" УСК
  • 21:05
    "Валидол" ноорог кино
  • 21:35
    "Тоосгон байшин" УСК
  • 23:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:05
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 08:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:25
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:55
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Love Mercy" УСК /давталт/
  • 10:40
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:15
    "Бүрэн хувирал" УСК /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /давталт/
  • 14:00
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Positive Mongolians-Онлайн зөвлөмж
  • 14:45
    "Дэггүй аав" ОАК 38,39,40-р анги /давталт/
  • 16:05
    Бизнес эрлэгч танд
  • 16:15
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Авяъаслаг багачууд хүүхдийн урлагийн наадам
  • 19:30
    Дэлхийгээр тархсан монголчууд
  • 20:10
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:55
    "Хэлэлцүүлэг" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Согтуу Монголоос-Саруул монгол
  • 21:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Бармен" УСК
  • 23:00
    "Ханагийн миссо шөл" УСК
  • 00:50
    Эфир завсарлана
  • 01:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Хоёр эзний нэг зарц ОАК 28-33-р анги
  • 09:52
    "Нэгэн дээвэр дор" ОАК 41-45-р анги
  • 14:12
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 21-25-р анги
  • 14:12
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 21-25-р анги
  • 14:25
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 3-р анги
  • 15:15
    "Бэст буйдан" үзүүлж байна
  • 15:22
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 4-р анги
  • 16:17
    "Дээрхийн заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 16:37
    Бээжингийн хайрын түүх ОАК 5,6,7,8-р анги
  • 18:32
    Бээжингийн хайрын түүхОАК 1-р анги
  • 19:17
    Нууцууд:Хүүхдийн эмнэлэг дээрх зул сарын баяр-2
  • 20:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 34-р анги
  • 20:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 27-р анги
  • 21:00
    "Сайн байна уу? Захирлаа" Ток шоу
  • 21:00
    "Би амьтанд хайртай"
  • 21:30
    "Би амьтанд хайртай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:30
    ''Cайн байна уу Захиралаа''
  • 22:00
    Бээжингийн хайрын түүхОАК 2-р анги
  • 22:45
    Нөгөө кино: The.Color.Of.Pomegranates.1969
  • 23:00
    Нөгөө кинонууд: "Elena "
  • 00:05
    Амрах цаг -Амьд байгаль
  • 00:44
    Амрах цаг -Амьд байгаль

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:05
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 09:05
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:15
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Зар мэдээ"
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 10:40
    Уран сайхны кино
  • 12:10
    Зохиолын дууны цаг
  • 12:10
    "DW PLAYLIST" Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Зар мэдээ"
  • 12:30
    Зар мэдээ
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг ( давталт )
  • 13:00
    Зохиолын дууны цаг
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:50
    "Зар мэдээ"
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Зар мэдээ"
  • 17:50
    Зар мэдээ
  • 18:00
    Хөгжмийн завсарлага...
  • 18:00
    Миний мэргэжил...
  • 18:10
    Хөгжмийн завсарлага...
  • 18:20
    "Хошин шог"
  • 18:20
    "Хошин шог"
  • 18:50
    "Зар мэдээ"
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:20
    "Зар мэдээ"
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    "DW PLAYLIST" Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "DW PLAYLIST" Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Үнэний мөрөөр зөв яваа хүмүүс"
  • 21:00
    "Үнэний мөрөөр зөв яваа хүмүүс"
  • 22:00
    "Уран сайхны кино"
  • 22:00
    "Уран сайхны кино"
  • 23:20
    Зохиолын дууны цаг
  • 23:20
    Зохиолын дууны цаг
  • 00:00
    Эфир төгсөв
  • 00:00
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 08:05
    "Ширэнгийн ном"хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Тэнгэрийн цайз " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 12:15
    "Дэли хүрэх аялал " бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 14:40
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 15:00
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 15:05
    Da Vinci - "Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 15:15
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч"
  • 15:20
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 15:25
    Da Vinci - "Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 15:30
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Da Vinci - "Хоолоор наадагч"
  • 15:50
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    Da Vinci - "Шинжлэх ухааны туршилтууд" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Da Vinci - "Ёо Ёо ажиллагаа" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Da Vinci – Дэлхийн гүн рүү
  • 16:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:05
    Da Vinci – Дэлхийн гүн рүү
  • 17:15
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 18:38
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" – Хүүхэд бидний эрх
  • 19:02
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" – Хүүхэд ээж ааваасаа юу хүсдэг вэ?
  • 19:20
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 19:20
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    “Пингвин” хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    “Пингвин” хүүхэлдэйн кино
  • 20:45
    “Брүмиз” хүүхэлдэйн кино
  • 20:45
    “Ширэнгийн ном” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Үлгэрийн цаг – Зааны хошуу
  • 21:25
    Үлгэрийн цаг – Тэнэг чоно
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:40
    эфир хаах
  • 22:40
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    MNB World: “MM-today” interview
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:20
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 10:50
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 11:00
    Тариаланчид
  • 11:20
    “Эх дэлхий бидний гэр” баримтат кино
  • 12:55
    Монголын мэдээ-энэ долоо хоногт
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Зөв чиг
  • 13:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 14:00
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 14:30
    Монголын мэдээ-Ирэх долоо хоногт
  • 14:40
    Сүлд
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Соёмбон тахилгат эх орон минь”
  • 15:55
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 16:00
    Дэлхийн түүхүүд: “ Би алхаж байхдаа...” баримтат кино
  • 17:30
    Эх орны төлөө
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Халуун сэдэв
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Алтан аргамж: Монгол-БНАСАУ-ын харилцаа: Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд П.Үржинлхүндэв
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB World: “Хуруун дээрээ бүжигчид”
  • 21:30
    “Сайн байна уу? , Өвөрмонгол” 6-р хэсэг
  • 22:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 22:40
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:30
    "Шинэ ном"
  • 09:30
    "Дэлхийн мисс-2018"
  • 09:50
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 10:00
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 10:40
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 10:50
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 11:20
    "Шинэ ном"
  • 11:50
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Б.Баавар/
  • 12:00
    Монгол тулгатны 100 эрхэм /Х.Уртнасан/
  • 13:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 14:00
    Түмний нэг
  • 14:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 14:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:40
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:40
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 16:40
    "Дэлхийн мисс-2018" /давталт/
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 18:00
    "Дэлхийн мисс-2018"
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 19:40
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 20:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 20:00
    "Мөнхтөрийн цаг"
  • 21:00
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Дэлхийн мисс-2018" /давталт/
  • 21:40
    "Хүүхэлдэй" МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Өрнө ба дорно” баримтат кино 06
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “UB IMPULSE XV” Доктор Ян Цыков
  • 13:10
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” АЖ Самбуу
  • 14:10
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 14:30
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 17
  • 15:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг. МУГЖ Д.Бүрнээбаяр
  • 16:40
    УСК
  • 18:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг. МУГЖ Н.Чулуунхүү
  • 19:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 19:45
    Монгол дуу
  • 20:00
    “Өрнө ба дорно” баримтат кино 07
  • 21:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган
  • 22:40
    Алжаал тайлах аязууд
  • 23:10
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 01:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 01:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 01:20
    ФҮЛХЭМ-ВЕСТ ХЭМ (ШУУД) 17-Р ТОЙРОГ
  • 01:20
    ЧЕЛСИ-МАН.СИТИ (ШУУД) 16-Р ТОЙРОГ
  • 03:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 03:35
    ЛЭСТЕР-ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) 16-Р ТОЙРОГ
  • 05:45
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАН.СИТИ-ЭВЕРТОН 17-Р ТОЙРОГ
  • 09:00
    БОРНМУТ-ЛИВЕРПҮҮЛ 16-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №14: ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.ЮТД 2010/11
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №9 ЖИАНЛУЙЖИ БУФФОН-2
  • 11:30
    ТОТТЕНХЭМ-БӨРНЛИ 17-Р ТОЙРОГ
  • 11:30
    АРСЕНАЛ-ХАДДЕРСФИЛД 16-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - МАЙКЛ ОВЕН
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №6: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2011/12
  • 14:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-БОРНМУТ 17-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    МАН.ЮТД-ФҮЛХЭМ 16-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №9 ЖИАНЛУЙЖИ БУФФОН-2
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №13: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2004/05
  • 16:30
    КРИСТАЛ.П-ЛЭСТЕР 17-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    ВЕСТ ХЭМ-КРИСТАЛ.П 16-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL WORLD №26
  • 18:30
    PL WORLD №20
  • 19:00
    ФҮЛХЭМ-ВЕСТ ХЭМ 17-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    ЧЕЛСИ-МАН.СИТИ 16-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 21:00
    PL NETBUSTERS №15
  • 21:20
    БРАЙТОН-ЧЕЛСИ (ШУУД) 17-Р ТОЙРОГ
  • 21:30
    ЛЭСТЕР-ТОТТЕНХЭМ 16-Р ТОЙРОГ
  • 23:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 23:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 23:50
    ЛИВЕРПҮҮЛ-МАН.ЮТД (ШУУД) 17-Р ТОЙРОГ
  • 23:50
    НЬЮКАСЛ-ВОЛВЕРХЭМПТОН (ШУУД) 16-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 01:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #5
  • 09:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #4
  • 09:30
    PL WORLD №26
  • 09:30
    PL WORLD №25
  • 10:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-БОРНМУТ 17-Р ТОЙРОГ
  • 10:00
    МАН.ЮТД-ФҮЛХЭМ 15-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1333
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1332
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1008
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1007
  • 16:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1809
  • 16:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1808
  • 17:00
    "HOOP DREAMS" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    "BIGGER STRONGER FASTER" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    УЛС ТУНХАГЛАСНЫ 94 ЖИЛИЙН ОЙН БАРИЛДААН
  • 20:00
    WWE MONDAY RAW 1333
  • 22:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1008

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 08:00
    БОСТОН - ДЕТРОЙТ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 09:00
    ЧЕЛСИ - МАНЧЕСТЕР СИТИ 16-Р ТОЙРОГ
  • 10:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1959
  • 11:00
    UFC FIGHT NIGHT БАРНЕТТ-НЭЛСОН
  • 11:00
    МИННЕСОТА - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1952
  • 14:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 14:00
    ҮНДЭСНИЙ БӨХИЙН ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #3
  • 14:30
    "CLUTCH CITY" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1989-1986 (АЛТ)
  • 16:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1809
  • 16:00
    БОУЛИНГ ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ДАШТ - ШИГШЭЭ 2
  • 17:00
    ЖҮДО ГУАНЖОУ МАСТЕРС 2018 ӨДӨР 2 /ШУУД/
  • 19:00
    "LEGACY OF DRAZEN PETROVIC" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #6
  • 19:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №15
  • 20:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №6
  • 20:30
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ
  • 21:20
    САУТХАМПТОН - АРСЕНАЛ (ШУУД) 17-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1946
  • 22:30
    RED BULL ENERGY TIME №41
  • 23:00
    FOOTBALL TALK №8 2018/19
  • 23:30
    RED BULL ENERGY TIME №42

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 13:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    '"Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    '"Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    '"Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    ''Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    ''Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-ЛЭЙТЕС
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ШОГУН-СЕН ПРЮ
  • 11:20
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 11:30
    FREE TO PLAY БАРИМТАТ КИНО
  • 11:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 12:00
    ONE FC: БАНГКОК- IRON WILL
  • 12:50
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT НЭЛСОН-СТОРИ
  • 14:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1007
  • 16:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 33
  • 17:00
    DEW LEAGUE FALL 2018 - INVITE TOURNAMENT ӨДӨР 7 /ШУУД/
  • 18:00
    ЖҮДО ХААГИЙН ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 3
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #5
  • 20:00
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #4
  • 20:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1008
  • 20:30
    UFC 192 КОРМьЕР-ГУСТАФСОН
  • 22:30
    UFC FIGHT NIGHT НЭЛСОН-СТОРИ
  • 23:20
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 11:00
    “Аялгуут соёлын дээж” ”Сүлд” телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 11:00
    “Аялгуут соёлын дээж” ”Сүлд” телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 12:00
    Ардын хувьсгалын 96 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Эрлийз дээд,дунд,бага нас /
  • 12:00
    Зүүн бүсийн хурд-2016 Хэнтий аймаг /Азарга,Соёолон,Даага/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 15:00
    Эрдэнэт үйлдвэрийн 40 жилийн ой /Их нс,Хязаалан,Шүдлэн/
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    ММСУХ-ны 20 жилийн ой/Их нас,Хамгийн хурдан хүлэг шалгаруулах уралдаан/
  • 18:30
    Зүүн бүсийн хурд-2016 Хэнтий аймаг /Их нас,Хязаалан,Шүдлэн/
  • 19:30
    “Монгол уяач” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Эрүүл мэнд инээмсэглэл” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Аялагч эр” Баримтат кино /29,30-р хэсэг/
  • 21:30
    “Аялагч эр” Баримтат кино /25,26-р хэсэг/
  • 22:30
    Би чамд хайртай МУСК /2-р анги/
  • 22:30
    Ийм нэгэн явдал УСК /2-р анги/
  • 23:10
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 23:10
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:00
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    МУСК
  • 11:00
    МУСК
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Хүүгүй ломбард /МУСК/
  • 14:00
    Одод болохын хүслэн /МУСК/
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Баримтат дэлгэц
  • 17:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:00
    МУСК
  • 19:00
    Хориотой загвар / нэвтрүүлэг/
  • 20:00
    Үлгэрийн хайр / МУСК /
  • 20:00
    Хориотой загвар / нэвтрүүлэг/
  • 21:00
    Тайзны ард
  • 22:00
    Эфир хаах
  • 22:00
    Жексон амьд / МУСК /
  • 00:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Үгэн-Зар
  • 09:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 10:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 11:00
    Туслах малчин /Дугаар 2/
  • 11:30
    Үгэн-Зар
  • 12:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 12:30
    "Газарчин" Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 15:00
    Хэнтий аймгаас "Танил хүн"
  • 15:30
    Үгэн-Зар
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 16:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 17:00
    Судрын хуудаснаас /Дугаар 4/
  • 17:30
    Үгэн-Зар
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 19:00
    Өмнөговь аймгаас "Хөгжлийн түлхүүр"
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Үгэн-Зар
  • 21:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 22:00
    Үгэн-Зар
  • 22:30
    "Ардын элч" Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 18-р анги
  • 07:05
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 11-р анги
  • 08:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:20
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.59, 60-р анги
  • 08:20
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.45, 46-р анги
  • 11:30
    "Тэрбумтны хүү" ОАК 3, 4-р анги
  • 11:30
    "Чи хүн мөн үү" ОАК төгсөлийн 35, 36-р анги
  • 13:00
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 3-р анги
  • 13:00
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 14:15
    "Аварга загас" ОАК төгсгөлийн 19, 20-р анги
  • 14:20
    "Аварга загас" ОАК 17, 18-р анги
  • 16:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:45
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 18-р анги
  • 17:30
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 12-р анги
  • 19:00
    "Тэрбумтны хүү" ОАК 5-р анги
  • 19:00
    "Аварга загас" ОАК 19-р анги
  • 20:30
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 4-р анги
  • 20:30
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 10-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.61, 62-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.47, 48-р анги
  • 00:15
    "Тэрбумтны хүү" ОАК 5-р анги
  • 00:15
    "Аварга загас" ОАК 19-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    НЬЮ ЙОРК - ШАРЛОТТ NBA 2018-2019
  • 00:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 02:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - ДЭНВЭР NBA 2018-2019
  • 02:00
    ХЬЮСТОН - ЮТА NBA 2018-2019
  • 04:00
    ТОРОНТО - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019
  • 04:00
    САН АНТОНИО - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 06:00
    ТОРОНТО - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 06:00
    ДЭТРОЙТ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 08:00
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #7
  • 08:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1952
  • 08:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1959
  • 08:30
    БРҮҮКЛИН - НЬЮ ЙОРК NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 09:00
    ХЬЮСТОН - МЭМФИС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:00
    NBA ACTION 1807
  • 11:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1809
  • 11:30
    МАЙАМИ - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:30
    ОКЛАХОМА СИТИ - ДЭНВЭР NBA 2018-2019
  • 14:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:30
    "KOBE BRYANT'S MUSE" БАРИМТАТ КИНО
  • 15:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 16:00
    ТОРОНТО - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019
  • 17:00
    "DOCTOR J" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:00
    "TEAMMATES FOREVER" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    NBA ACTION 1809
  • 18:30
    NBA ACTION 1808
  • 19:00
    RED BULL ENERGY TIME №42
  • 19:00
    RED BULL ENERGY TIME №41
  • 19:30
    "ROUNDTABLE - 1980'S MAVS" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:30
    "TEAMMATES FOREVER" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1960
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1953
  • 20:30
    БОСТОН - ДЭТРОЙТ NBA 2018-2019
  • 20:30
    МИННЕСОТА - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019
  • 22:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #8
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN - PLAYGROUND" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1960
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1953

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    Улаачдын сорил-3
  • 09:10
    Улаачдын сорил-3
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 20-р анги
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 13-р анги
  • 12:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Контрол Комментатор" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Гарааны бизнесийг дэмжих арга хэмжээ -2018
  • 16:10
    Гарааны бизнесийг дэмжих арга хэмжээ -2018
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино/48/
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Тулааны спорт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 19:10
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэгӨсвөр нас ба Хайр дурлал
  • 19:10
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Стресс
  • 19:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Топ спорт " нэвтрүүлэг
  • 20:00
    """Топ спорт "" нэвтрүүлэг:Жо Коулын хөлбөмбөгийн замнал."
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 21-р анги
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 14-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    Single Ladies МУСК 2-р анги
  • 23:15
    "Нүдэн сондор" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Хардалт”хошин хөтөлбөр
  • 08:05
    “Хардалт”хошин хөтөлбөр
  • 08:25
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 28-р анги
  • 08:25
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 24-р анги
  • 09:25
    “Сошиалын эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:25
    “Сошиалын эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Голф энд кофе”танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 09:45
    “Голф энд кофе”танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 10:45
    “Оюутан цэрэг” хошин хөтөлбөр
  • 10:45
    “Оюутан цэрэг” хошин хөтөлбөр
  • 11:05
    “Зочны цаг”
  • 11:05
    “Зочны цаг”
  • 11:25
    “Галапагос арлуудын ан амьтад”-6 баримтат кино
  • 11:25
    “Галапагос арлуудын ан амьтад”-6 баримтат кино
  • 12:10
    “Кино миний амьдралд” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Кино миний амьдралд” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Буурал түүхийн эзэд нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Буурал түүхийн эзэд нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "National" Бизнес мэдээ
  • 13:30
    "National" Бизнес мэдээ
  • 13:40
    “Хүсэл”МУСК
  • 13:40
    "Араатны хаан Арслан" хүүхэлдэйн кино
  • 15:10
    "Зууны манлай" урлагийн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    "Зууны манлай" урлагийн нэвтрүүлэг
  • 15:55
    NTN үзүүлж байна
  • 15:55
    NTN үзүүлж байна
  • 16:00
    “Insider”танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Зочны цаг”
  • 16:20
    “Усаа хэмнэе” нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Шанс” агентлагаас үзүүлж байна
  • 16:40
    “Шанс” агентлагаас үзүүлж байна
  • 16:45
    “Дэгдээхэй”МУСК
  • 16:45
    "Араатны хаан Арслан 2" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "National" Бизнес мэдээ
  • 17:50
    "National" Бизнес мэдээ
  • 18:00
    NTN телевизийн “Тойм” хөтөлбөр
  • 18:00
    NTN телевизийн “Тойм” хөтөлбөр
  • 19:00
    "The BOSS" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "The BOSS" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "National" Бизнес мэдээ
  • 19:50
    "National" Бизнес мэдээ
  • 20:00
    Зочины цаг
  • 20:00
    "Одонгоо салон"үзүүлж байна
  • 20:30
    "National" Бизнес мэдээ
  • 20:30
    "National" Бизнес мэдээ
  • 20:40
    “Нүдэн Сондор”МУСК
  • 20:40
    "Араатны хаан Арслан 3" хүүхэлдэйн кино
  • 22:10
    “Сошиалын эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:10
    “Сошиалын эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дэлхийн монгол аялал" үзүүлж байна
  • 22:30
    "Дэлхийн монгол аялал" үзүүлж байна
  • 22:50
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 29,30-р анги
  • 22:50
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 25,26-р анги
  • 00:20
    Төрийн дуулал
  • 00:20
    Төрийн дуулал
  • 00:25
    Сайхан амраарай
  • 00:25
    Сайхан амраарай

MNBA Sports

  • 08:00
    Завхан vs UB Lions "С" зэрэглэлийн УАШТ
  • 08:00
    Завхан vs Хэнтий "С" зэрэглэлийн УАШТ
  • 09:00
    Хэнтий vs Замын Үүд "С" зэрэглэлийн УАШТ
  • 09:00
    UB Lions vs Замын Үүд "С" зэрэглэлийн УАШТ
  • 10:00
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2018"
  • 10:00
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2018"
  • 15:00
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 18:00
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 22:00
    Залуу насандаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Залуу насандаа нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Бахархал 3х3" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Бахархал 3х3" нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Спрайт супер лиг 2017 улирлын тоглолтууд
  • 00:00
    Спрайт супер лиг 2017 улирлын тоглолтууд
  • 02:00
    "Үндэсний лиг 2017" улирлын тоглолтууд
  • 02:00
    "Үндэсний лиг 2017" улирлын тоглолтууд
  • 05:00
    Спрайт хөгжлийн лиг 2017 улирлын тоглолтууд
  • 05:00
    Спрайт хөгжлийн лиг 2017 улирлын тоглолтууд

TV2

  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    УИХ-ын цаг
  • 12:00
    УИХ-ын цаг
  • 12:30
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 33-34-р анги
  • 12:30
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 28-29-р анги
  • 14:10
    “Ардчилсан эмэгтэйчүүдийн түүхэн замнал” цуврал – 3
  • 14:10
    “Ардчилсан эмэгтэйчүүдийн түүхэн замнал” цуврал - 3
  • 15:20
    Замын хөдөлгөөнд соёлтой оролцоё
  • 15:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг З.Нарантуяа
  • 15:30
    УИХ-ын гишүүнтэй ярилцах цаг
  • 16:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Өвөөтэйгөө аялсан түүх
  • 17:00
    Засаг цаг-Засах цаг
  • 17:30
    “Vlog Time” Төвшөө Дөлгөөнөө хоёртой хамт
  • 17:30
    Хүүхдийн тусламжийн утас 108 үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” Эрдэмтэн Ш.Бира
  • 19:00
    “Vlog Time” The Mongolian Family
  • 19:10
    “Vlog Time” The Mongolian Family
  • 19:20
    Гавъяатууд ярьж байна цуврал
  • 19:20
    Гавъяатууд ярьж байна цуврал
  • 20:10
    “4 дэх өнцөг” сэтгүүлч Д.Оюун-Эрдэнийн нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Хуучны дотно дуунууд
  • 20:50
    Замын хөдөлгөөнд соёлтой оролцоё
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Нүдэн Сондор” МУСК
  • 22:00
    “Учиртай гурав” МУСК
  • 23:20
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:20
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 00:00
    Эфир төгсөнө
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

XII/1219:00

AsianBox

"Тэрбумтны хүү" ОАК 2-р анги

XII/1221:50

MovieBox

"Төмөр хүн (Iron Man)" УСК

XII/1220:30

AsianBox

"Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 1-р анги