МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 6.7-р анги
  • 09:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 10:40
    Технологийн ертөнцөөр
  • 10:40
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Brain wave” Англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 11:40
    “Соёл эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 11:50
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 12:30
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 12:40
    Нийгэмтэй танилцсан түүх
  • 13:00
    “Ер бусын хүү” уран сайхны кино
  • 13:10
    “Эгнэгт ивээх Эрдэнэтийн овоо”
  • 13:45
    Хөгжмийн агшин
  • 13:50
    “Тиффани дахь өглөөний зоог” уран сайхны кино
  • 15:50
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:55
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 16:20
    Эх өв: “Монгол хээ”
  • 16:25
    Хөгжмийн агшин
  • 16:35
    “Хүрээлэн “ амьд ертөнцийн цуврал
  • 16:55
    MNB спорт үзүүлж байна: “Бахархал” Чөлөөт бөхийн дэлхийн аваргын хүрэл медальт Т.Түвшинтулга
  • 17:00
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 17:30
    MNB World үзүүлж байна: Оюун ухааны музейгээр аялцгаая
  • 18:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:20
    Хөгжлийн замаар: Жижиг дунд бизнес-1
  • 18:20
    Хөгжлийн замаар: Номын сан
  • 18:45
    16 мм төсөл: “Өсвөр үеийнхэн” 1973 он
  • 18:50
    MNB спорт үзүүлж байна: ”Бахархал” Монголын Сүмо бөхийн холбооны ерөнхийлөгч МУГТ Д.Батбаяр
  • 19:20
    Эргэх дөрвөн цаг /Хэнтий аймгаас бэлтгэв/
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 21:10
    MNB music хөгжмийн хөтөлбөр
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:15
    “Аз жаргал” уран сайхны кино
  • 22:15
    “Дайн ба энх” уран сайхны кино 3-р анги
  • 23:40
    Үдшийн мэдээ
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:20
    "non stop" өдрийн хөтөлбөр
  • 12:25
    "non stop" өдрийн хөтөлбөр
  • 13:50
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 20-р анги
  • 13:55
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 23,24,25-р анги
  • 15:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:30
    "21000 реалити шоу нэвтрүүлэг" дугаар-7,8
  • 16:50
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 17:20
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 71,72-р анги
  • 18:00
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 28-р анги
  • 20:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 21-р анги
  • 21:20
    "хөгжмийн завсарлага
  • 21:20
    "би" хөсүт-ийн захирал доктор д.нямхүү
  • 21:25
    "мандухай сэцэн хатан" уск 30 жил /киноны хөгжмийн тухай:аж,төрийн хошой шагналт н.жанцанноров/
  • 22:10
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:50
    "өрөө төл эсвэл үх" уран сайхны кино
  • 00:00
    "би хэзээ ч чиний эмэгтэй болохгүй" уран сайхны кино
  • 01:30
    эфир завсарлага
  • 01:50
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:10
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:10
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:35
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    business news
  • 09:10
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:25
    business news
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 10:00
    өнөөдрийн аялал
  • 11:30
    business news
  • 11:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:40
    business news
  • 11:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:45
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 11:45
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "биеийн өөрчлөлт" реалити нэвтрүүлэг №11
  • 11:50
    "биеийн өөрчлөлт" реалити нэвтрүүлэг №10
  • 12:20
    "бидэнд тохиолдсон гайхамшиг" соак 2-р анги
  • 12:20
    "мөнгөний цэцэг" соак 15,16,17-р анги
  • 13:50
    "мандухай сэцэн хатан кино 30жил:киноны хөгжмийн тухай төрийн хошой шагналт,ардын жүжигчин н.жанцанноров"
  • 14:30
    "мандухай сэцэн хатан" муск 1,2-р анги
  • 15:40
    "дуулах өдөр"дуун цэнгүүн
  • 16:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:30
    "tvmall"
  • 16:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 16:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "уих-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "уих-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:25
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 17:25
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 17:55
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 17:55
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    "газар шим үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 18:45
    "бидэнд тохиолдсон гайхамшиг" соак 3-р анги
  • 18:45
    "мөнгөний цэцэг" соак 20-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 20:55
    "газар шим үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:05
    эфир завсарласан
  • 02:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 02:05
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Далайн нууц” баримтат кино,
  • 06:00
    “Их говийн дархан цаазат газар” баримтат кино,
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 51,52-р анги
  • 10:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 37,38-р анги
  • 11:40
    “Скүүби дү хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 11:40
    “Скүүби дү хоёр” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Буддизм ба Тогтвортой хөгжил эрдэм шинжилгээний бага хурал
  • 13:00
    “Тайвань нутгаар” нэвтрүүлэг, 2-р хэсэг
  • 13:30
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 14:00
    “Business maximum 88”
  • 14:00
    “Business maximum 88”
  • 14:10
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,51,52-р анги
  • 15:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 37,38-р анги
  • 17:00
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:20
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:40
    Зураглал
  • 17:50
    “Business maximum 88”
  • 18:00
    “Комментийн мөрөөр” нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Комментийн мөрөөр” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Айлын хоол амттай” нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Зураглал
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    Газар шим үзүүлж байна
  • 20:55
    Газар шим үзүүлж байна
  • 21:00
    Beat the Champion
  • 21:00
    Beat the Champion
  • 22:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 53,54-р анги
  • 22:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 39,40-р анги
  • 22:50
    “Business maximum 88”
  • 23:00
    “Үндэсний лиг” сагсан бөмбөгийн тоглолт 6-р хэсэг
  • 23:50
    “Business maximum 88”
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 02:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 03:30
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Харийн шоронд"-17 Баримтат кино
  • 11:00
    "Харийн шоронд"-13 Баримтат кино
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "2 аав 2 хүү" ОАК 9,10-р анги
  • 13:00
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 20-р анги
  • 14:10
    "2 аав 2 хүү" ОАК 11,12-р анги
  • 14:10
    "2 аав 2 хүү" ОАК 1,2-р анги
  • 15:20
    "2 аав 2 хүү" ОАК 13,14-р анги
  • 15:20
    "2 аав 2 хүү" ОАК 3,4-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 17:30
    "Ирвэс" Баримтат кино
  • 17:50
    "Энгэгт ивээх Эрдэнэтийн овоо" Баримтат кино
  • 18:30
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 20:00
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:10
    Харандааны адал явдал
  • 21:10
    Харандааны адал явдал
  • 21:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Сэрүүн намар" УСК
  • 21:30
    "Шидэт удирдлаг" УСК
  • 23:40
    Эфир завсарласан
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:05
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 09:00
    “дуртай өдөр” амралтын хөтөлбөр
  • 10:30
    “business location”
  • 10:30
    “business location”
  • 11:00
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    “хүүхдийн эмч сонсож байна”
  • 11:30
    “хүүхдийн эмч сонсож байна”
  • 12:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-2 оак
  • 13:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 2-7 оак
  • 14:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-3 оак
  • 14:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 2-8 оак
  • 15:00
    sbn classic: pet shop boys
  • 15:00
    artist: a sound
  • 16:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-4 оак
  • 16:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 2-9 оак
  • 17:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-5 оак
  • 17:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 2-10 оак
  • 18:00
    ертөнц: ц.жавхлан
  • 18:00
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 18:30
    өндөр өвөөгийн гэрт шинэ жилийн цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:30
    тоглолтын цаг: будаггүй уруулын амт
  • 19:00
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 19:30
    ноён оймс
  • 19:30
    ноён оймс
  • 20:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-6 оак
  • 20:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-1 оак
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 21:00
    “sbn news” тойм
  • 22:00
    happy 31- шинэ хөтөлбөр
  • 22:00
    happy 31- шинэ хөтөлбөр
  • 23:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-9 оак
  • 23:00
    “хүүгүй ломбард” уск
  • 00:10
    эфир төгсөнө
  • 00:40
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Гологдсон бэр” ОАК /31-34/
  • 06:00
    “Гологдсон бэр” ОАК /21-24/
  • 07:30
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг /1-4/
  • 07:35
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг /12-14/
  • 08:55
    “Эгнэгт ивээх Эрдэнэтийн овоо” баримтат кино
  • 09:20
    Нийслэл хөтөч
  • 09:30
    Нийслэл хөтөч
  • 09:55
    Таны эрүүл мэндэд
  • 10:05
    Ахлах тогоочийн жор
  • 10:10
    Дакар
  • 10:20
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 10:20
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:25
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /6-10/
  • 11:30
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг /14/
  • 12:20
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /16, 17/
  • 13:10
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 13:30
    “Чөлөөт эмэгтэйчүүд” нэвтрүүлэг
  • 14:15
    “Таван хуруу” ОАК 1,2-р анги
  • 14:35
    “Төгс урхи” ОАК /1-5/
  • 16:35
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /24.01-05/
  • 18:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:50
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 19:25
    “Торгоны зам” баримтат кино /30/
  • 19:25
    “Торгоны зам” баримтат кино
  • 20:00
    Тойм
  • 20:00
    Тойм
  • 21:20
    “Алтжин” загварын шоу
  • 21:20
    “Тагнуулч аав” МУСК
  • 21:30
    “Монголоо хайсан Монгол” аян замын тэмдэглэл
  • 22:00
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Дакар
  • 23:05
    “Стөүнхартсын эмнэлэг” УСК
  • 23:45
    “Хөх толбот хүмүүс” МУСК
  • 01:35
    “Дэлхийд дурласан сар” УСК
  • 01:35
    “Болзоо” нэвтрүүлэг
  • 02:25
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 03:00
    Эфир төгсөв
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.23-24-р анги
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.13-14-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.25-р анги
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.15-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.15-18-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.5-8-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Дурсамж 1994" ОАК 16-р анги
  • 10:05
    "Дурсамж 1994" ОАК 9-р анги
  • 11:20
    "Гэрлэн дохио" ОАК 1.11-р анги
  • 11:25
    "Гэрлэн дохио" ОАК 1.7-р анги
  • 12:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:15
    "Гэрлэн дохио" ОАК 1.12-р анги
  • 12:20
    "Гэрлэн дохио" ОАК 1.8-р анги
  • 13:00
    "Ээж" ОАК 73-74-р анги
  • 13:00
    "Ээж" ОАК 68-69-р анги
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 15:00
    "Көсем" ОАК 2 бүлгийн 76-р анги
  • 15:00
    "Көсем" ОАК 2 бүлгийн 71-72-р анги
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Көсем" ОАК 2 бүлгийн 77-р анги
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:10
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 17:10
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 18:10
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дурсамж 1994" ОАК 17-р анги
  • 19:00
    "Дурсамж 1994" ОАК 10-р анги
  • 20:40
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 20:45
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг 7-р дугаар
  • 21:00
    "Мongolia's next top model" реалити шоу нэвтрүүлэг 6-р дугаар
  • 22:10
    "Гэрлэн дохио" ОАК 1.9-10-р анги
  • 22:20
    "Гэрлэн дохио" ОАК 1.13-14-р анги
  • 23:55
    "NBA talk" нэвтрүүлэг /s12 e8/
  • 23:55
    "NBA talk" нэвтрүүлэг /s12 e7/

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Монгол тулгатны зуун эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 12:00
    Хошин шог
  • 12:00
    Хошин шог
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Насанд хүрэгчдийн "Боксын улсын аварга шалгаруулах тэмцээн" шууд
  • 13:10
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 61-65-р анги
  • 14:10
    "Алтан загалмайн нууц" 14-р анги
  • 15:25
    "Алтан загалмайн нууц" 15-р анги
  • 16:40
    "Алтан загалмайн нууц" 16-р анги
  • 17:00
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 9-11-р анги
  • 17:55
    "Алтан загалмайн нууц" 17-р анги
  • 19:10
    "Алтан загалмайн нууц" 18-р анги
  • 20:30
    Хошин шог
  • 20:30
    Хошин шог
  • 21:00
    “440 Hz” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “440 Hz” хөгжмийн нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 21:30
    Урагшаа Монгол
  • 21:30
    "Үнэт зүйл сорил" илтгэл
  • 22:00
    "Гоёлын даашинз" МУСК
  • 22:00
    "Хамгийн сайхан нь" МУСК
  • 00:10
    Хошин шог
  • 00:20
    Хошин шог
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай
  • 01:10
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 42,43-р анги
  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 33,34-р анги
  • 07:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 41-50-р хэсэг
  • 07:00
    "Мөрдөгч хүүхдүүд" ОАК /season-2/ 31-40-р хэсэг
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Ким нарийн бичгийн дарга" СОАК 1-р анги
  • 12:00
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 11-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 24-р хэсэг
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 24-р хэсэг
  • 14:00
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 14:00
    "Эх орон дуудаж байна" МУСК
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 25-р хэсэг
  • 15:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 24-р хэсэг
  • 16:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
  • 16:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 16,17-р анги
  • 16:50
    "Газар шим үзүүлж байна" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Газар шим үзүүлж байна" төлбөртэй нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтүүлэг 3" хагас шигшээ шалгаруулалт -4
  • 17:00
    "Авьяаслаг Монголчууд шоу нэвтүүлэг 3" хагас шигшээ шалгаруулалт -3
  • 19:30
    Авьяаслаг Монголчууд-3 хөшигний ард 13-р хэсэг
  • 19:30
    Авьяаслаг Монголчууд-3 хөшигний ард 12-р хэсэг
  • 20:00
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 5-р хэсэг
  • 20:00
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 4-р хэсэг
  • 20:30
    Чимээгүй номын сан 5-р хэсэг
  • 20:30
    Чимээгүй номын сан 4-р хэсэг
  • 21:00
    "Ким нарийн бичгийн дарга" СОАК 2-р анги
  • 21:00
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 12-р анги
  • 22:30
    "Том 4 толгой" МУСК
  • 22:30
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 23:50
    "Зөрж харвасан одод" УСК
  • 00:30
    "Найзын хүсэлт" УСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 09:40
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:10
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:10
    "Нийгэм-эдийн засаг" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 11:10
    "Нийгэм-эдийн засаг" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 12:10
    "Учрал" МУСК
  • 13:40
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 15:10
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Үнэнийг өөрөөс нь" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Найзууд " хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд " хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 16:50
    "Тавилан" нэвтрүүлэг Галхүү бүх дугаар
  • 17:00
    "Эгнэгт ивээх Эрдэнэтийн овоо" баримтат кино
  • 17:35
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг Хайдав
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:30
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Insider" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Insider" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Хэлэлцүүлгийн цаг"
  • 22:20
    "Монголоороо аялцгаая" Ховд аймаг
  • 22:50
    "Хэлэлцүүлгийн цаг"
  • 23:20
    "Бизнес толь"
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 23:50
    "Бизнес толь"
  • 00:20
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 00:30
    Эфир хаана
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:00
    Баримтат кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    Өөрийгөө тоодоггүй хүн
  • 08:20
    Буруугүй буруутанууд зохиомж
  • 09:00
    Хошин шог
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Асуудлыг шийдэхэд амархан боллоо- 19001950 үзүүлж байна
  • 11:10
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 116,117-р анги
  • 11:20
    Уран сайхны кино
  • 12:50
    Такси дуудлагын нэгдсэн төв- 19001950 үзүүлж байна
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Макроны элисейг эзэлсэн түүх баримтат кино
  • 14:00
    Макроны элисейг эзэлсэн түүх баримтат кино
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Тухтай ярилцая нэвтрүүлэг
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Сайхан хүмүүс хөрөг нэвтрүүлэг-Зураач Т.Чингис
  • 20:20
    Амрыг эрэе ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 21:00
    "Монголчууд" нэвтрүүлэг- Сэтгүүлч Мөнгөнчимэг
  • 21:00
    "Монголчууд" нэвтрүүлэг- Сэтгүүлч Мөнгөнчимэг
  • 21:35
    Амрыг эрэе ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 21:35
    Уран сайхны кино
  • 22:10
    Уран сайхны кино
  • 23:35
    Тоглолтын цаг
  • 23:50
    Тоглолтын цаг
  • 01:10
    Эфир завсарлав
  • 01:10
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Зар сурталчилгаа
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Аялгуут хором
  • 09:50
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Зуу наслаарай
  • 10:20
    Бизнес Амжилт
  • 10:40
    Бизнес Амжилт
  • 10:50
    Nuans - 15 жил тоглолт
  • 11:10
    Дуулах өдөр дуун цэнгүүн
  • 12:00
    Нутгийн аялгуу-Хит парад
  • 12:30
    Зөв сонголт
  • 12:40
    Ростовт нэг удаа ОАК 4-р анги
  • 12:50
    Зар сурталчилгаа
  • 13:00
    Энх-Өглөө ярилцлага
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 13:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Зөв сонголт
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Бизнес Амжилт
  • 15:50
    Бизнес Амжилт
  • 16:00
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАУСК 16,17,18-р анги
  • 16:20
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 21,22 -р анги
  • 18:00
    Аялгуут хором
  • 18:20
    Мангасын арал Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    Аялгуут хором
  • 19:00
    "Дархлаа аливаа эрсдлийн хаалт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Бүтээлч Монголчууд нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Улсын их хурлын цаг
  • 20:00
    Аяллын тойрог
  • 20:20
    Аяллын тойрог
  • 20:30
    Улсын их хурлын цаг
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:30
    Зар сурталчилгаа
  • 21:40
    Тавтай нойрсоорой багачуудаа
  • 21:40
    Ухаарахуй нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Мөнгөний гахай МУСК
  • 22:10
    "Зүрхэнд дуссан нулимс" МУСК
  • 23:30
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:10
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Зөв сонголт
  • 00:40
    Бизнес Амжилт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:10
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV
  • 01:40
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Анчид" МУСК
  • 09:00
    "Аав" МУСК
  • 10:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.1-5-р анги)
  • 10:40
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.11-15-р анги)
  • 12:40
    "Мөрдөгч" ОАК (1-3-р анги)
  • 12:50
    "Мөрдөгч" ОАК (6,7-р анги)
  • 14:30
    "Төмөр хүн (Iron Man)" УСК
  • 15:50
    "Хонгор минь, би хүүхдүүдээ жижигрүүлчихлээ (Honey, I Shrunk the Kids)" УСК
  • 16:40
    "Төмөр хүн 2 (Iron Man 2)" УСК
  • 17:30
    "Хонгор минь, би хүүхдээ томруулчихлаа (Honey I Blew Up the Kid) " УСК
  • 19:00
    "Төмөр хүн 3 (Iron Man 3)" УСК
  • 19:10
    "Рокки Балбоа (Rocky Balboa)" УСК
  • 21:30
    "Доктор Стрэнж (Doctor Strange)" УСК
  • 21:30
    "Крийд (Creed)" УСК
  • 23:50
    "38-тай өвөө (Scandal Makers)" УСК
  • 00:15
    "Шанхайн үд дунд (Shanghai Noon)" УСК
  • 01:40
    "Агаарт (Up in the Air) " УСК
  • 02:05
    "Шанхайн баатрууд (Shanghai Knights)" УСК
  • 03:30
    "Доктор Стрэнж (Doctor Strange)" УСК
  • 03:50
    "Крийд (Creed)" УСК
  • 05:20
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 05:40
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.1-5-р анги)
  • 06:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 06:10
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.1-5-р анги)
  • 07:30
    "Мөрдөгч" ОАК (6,7-р анги)
  • 08:00
    "Мөрдөгч" ОАК (3-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 08:00
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 08:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 08:45
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 13,14,15-р анги
  • 09:00
    "Дэггүй хөрш" ОАК 8,9,10-р анги
  • 11:15
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:15
    "Эрүүл амьдрал" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Баримтат кино
  • 11:45
    Баримтат кино
  • 12:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 3-7-р анги
  • 13:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 18-22 -р анги
  • 15:15
    "Устгах ажиллагаа" ОАК 5,6-р анги
  • 15:15
    "Устгах ажиллагаа" ОАК 1,2-р анги
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    Хошин шог
  • 17:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" ӨМӨЗО-ны алдарт дуучин, хөгжмийн зохиолч Тэнгэр
  • 18:20
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" Монгол тулгатны 100 эрхэм Төрийн шагналт, Ардын жүжигчин Л.Цогзолмаа
  • 19:15
    "Эгнэгт ивээх Эрдэнэтийн овоо" Баримтат кино
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Battle With Uranzaya" энтертайнмэнт нэвтрүүлэг
  • 20:25
    Баримтат кино
  • 20:25
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:40
    Хошин шог
  • 21:05
    Алтжин брэнд үзүүлж байна
  • 21:20
    "Life Style" Нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Life Style" Нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Балжиннямтай өдөр" нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Устгах ажиллагаа" ОАК 5,6-р анги
  • 22:45
    "Устгах ажиллагаа" ОАК 1,2-р анги
  • 00:25
    Манай дэлгэцнээ
  • 00:25
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Oддбодс" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Тайлагдашгүй нууц - нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    Хошин шог
  • 12:15
    "Амьдрал нулимсанд дургүй " нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Бүгдийг нь ОАК" - 23р анги
  • 14:30
    "Валидол" ноорог кино
  • 15:00
    "Солирын од" ОАК - 23р анги
  • 16:00
    "Учрал " МУСК
  • 18:00
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Oддбодс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:20
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Тайлагдашгүй нууц - нэвтрүүлэг
  • 20:20
    "Бүгдийг нь ОАК" - 24р анги
  • 21:35
    "Валидол" ноорог кино
  • 22:00
    "Солирын од" ОАК - 24р анги
  • 22:50
    "Нүцгэн болзоо" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Валидол" ноорог кино
  • 00:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:30
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 09:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Дэггүй Аав" ОАК 40-р анги /давталт/
  • 10:35
    "Гоёлын даашинз" УСК
  • 11:20
    Дэлхийгээр тархсан монголчууд
  • 12:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 14:00
    "My-UB" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:00
    "My-UB" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:35
    Positive Mongolians-Онлайн зөвлөмж
  • 14:35
    "Дэггүй аав" ОАК 36,37-р анги /давталт/
  • 15:45
    "Цагдаагийн гэргий" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Согтуу Монголоос-Саруул монгол /давталт/
  • 17:10
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Монгол гангараа" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Завхан аймгийн цаг
  • 19:30
    Завхан аймгийн цаг
  • 20:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Love Mercy" УСК
  • 22:10
    "Бүрэн хувирал" УСК
  • 23:50
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 00:15
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр /давталт/
  • 00:45
    Эфир завсарлана
  • 01:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    " Миний ертөнц" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Хүүхэлдэйн кино: Sword art online 23-р анги
  • 10:00
    " Сайхан мөрөөдөл" ток шоу
  • 10:00
    "Сайхан мөрөөдөл" ток шоу
  • 10:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 10:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 11:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 32-р анги
  • 11:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 26-р анги
  • 12:00
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 12:20
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 13:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 7-р анги
  • 13:00
    "Нэгэн дээвэр доор" ОАК 45-р анги
  • 14:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 14:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 14:40
    "Өлзиймаагийн цаг"
  • 14:50
    "Өлзиймаагийн цаг" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Нэг өдөр"
  • 15:10
    " Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "УБ хотын худалдааны танхим" үзүүлж байна
  • 15:50
    "Бэст буйдан" үзүүлж байна
  • 15:57
    "Үндэсний баялаг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Тоглолтын цаг"
  • 16:22
    "NEXT TOP-25 жил" МЗХ
  • 17:00
    "ЛОЛ" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Миний ертөнц"
  • 17:25
    "Монгол билиг ухаан" ардын өв уламжлал
  • 18:00
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "УБ хотын худалдааны танхим" үзүүлж байна
  • 18:20
    " Би амьтанд хайртай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Сайхан мөрөөдөл" Ток шоу
  • 19:00
    "Сайхан мөрөөдөл" ток шоу
  • 19:00
    "Үндэсний баялаг" нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Дэлхийн эмнэлэг" баримтат кино
  • 19:30
    УБ Хотын Худалдааны танхим үзүүлж байна
  • 20:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 33-р анги
  • 20:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 26-р анги
  • 20:45
    "Дээрхийн заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд"
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд"
  • 22:00
    "22 ток шоу" шууд нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "22 ток шоу"
  • 23:00
    "Бээжингийн хайрын түүх"ОАК 8-р анги
  • 23:00
    "Бээжингийн хайрын түүх"ОАК 1-р анги
  • 00:00
    Нөгөө кино: In the Realm of the Senses - Nagisa Oshima (1976) France-Japan
  • 00:44
    Амрах цаг -Амьд байгаль
  • 01:49
    Амрах цаг -Амьд байгаль

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 09:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:15
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:15
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Зар мэдээ"
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    "Ард түмний зууч"
  • 10:40
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    "Зар мэдээ"
  • 12:30
    Зар мэдээ
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:50
    "Зар мэдээ"
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Зар мэдээ"
  • 17:50
    Зар мэдээ
  • 18:00
    Хөгжмийн завсарлага...
  • 18:00
    Миний мэргэжил...
  • 18:10
    Хөгжмийн завсарлага...
  • 18:50
    "Зар мэдээ"
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:20
    "Зар мэдээ"
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    "DW PLAYLIST" Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "DW PLAYLIST" Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Гурван цагийн хэлхээ" ХXАА
  • 21:00
    "Гурван цагийн хэлхээ" ХXАА
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 23:40
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг
  • 23:40
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг
  • 00:00
    Эфир төгсөв
  • 00:00
    Эфир төгсөв

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Брүмиз" хүүхэлдэйн кино
  • 08:05
    "Ширэнгийн ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    “Хулгайлагдсан нь” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    “Аватар” хүүхэлдэйн кино
  • 12:15
    ""Илья Муромец ба Шүгэл дээрэмчин" бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 14:40
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 15:00
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 15:05
    Da Vinci - "Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 15:15
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 15:20
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 15:25
    Da Vinci - "Ухаалаг шинжлэх ухаан”
  • 15:30
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 15:35
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 15:50
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:25
    Da Vinci - "Aртзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:25
    Da Vinci - "Aртзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 18:38
    "Супер гэр бүл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" – Хүүхэд бидний эрх
  • 19:02
    "Өсвөрийн сэргийлэгч" – Хүүхэд аав ээжээсээ юу хүсдэг вэ?
  • 19:20
    "Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 19:20
    "Шауны хонь” хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    “Пингвин” хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    “Пингвин” хүүхэлдэйн кино
  • 20:45
    “Брүмиз” хүүхэлдэйн кино
  • 20:45
    “Ширэнгийн ном” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Үлгэрийн цаг – Тэнэг чоно
  • 21:25
    Үлгэрийн цаг – Дорго суусар хоёр
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:40
    эфир хаах
  • 22:40
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Хөгжлийн замаар” Ачаа тээвэр
  • 09:25
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 10:25
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 10:30
    MNB World: News Mongolia
  • 10:50
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 11:10
    Томилолтоос ирлээ: /Ховд, Увс, Баян-Өлгий аймгуудаас бэлтгэв/
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 13:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 13:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:00
    Парламентын хэлэлцүүлэг /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Экспертийн цаг
  • 15:40
    Нээлттэй засаг
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Зөв чиг
  • 19:40
    MNB World: “MM-today” interview
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:50
    ММ-ирэх долоо хоногт
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: “Соёмбон тахилгат эх орон минь”
  • 22:45
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:30
    "Тахианы Тикка Масалагийн цана" Баримтат кино
  • 09:30
    "Дэлхийн мисс-2018" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "Байг харж байна" Баримтат кино
  • 11:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 12:00
    "Дэлхийн мисс-2018" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 12:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 13:00
    "Дэлхийн мисс-2017" давталт
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "Шинэ ном"
  • 15:30
    "Дэлхийн мисс-2018" /давталт/
  • 15:30
    "Очирваань гэрэлтэх цагаар"
  • 16:50
    "Бизнес Амжилт"
  • 17:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 17:50
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    "Дэлхийн мисс-2018" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 18:30
    "Дэлхийн мисс-2018" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Дэлхийн мисс-2018" /шууд/
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Эрүүл мэнд эрхэм баян
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:35
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:35
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:10
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 22:10
    Монгол киноны алтан дурсамж...
  • 22:50
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 23:40
    Эфир завсарлага
  • 00:40
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Баримтат кино
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Намгүй төрт Монгол” лекц № 15. Доктор З.Бат-Отгон
  • 12:15
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц
  • 14:00
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 16
  • 14:30
    “Монгол оршихуйн пөрвөн өнгө” нэвтрүүлэг. Өвөл 5
  • 15:00
    “Монголын сайхан бичигтэн 2017” улсын уралдаан
  • 16:20
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 16:30
    “Баяжих реклам” нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “Шанс агентлаг 18 жилд” нэвтрүүлэг
  • 16:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 17:00
    “Шинэ жилийн гацуур” УСК
  • 18:30
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 17
  • 19:00
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 20:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” АЖ Самбуу
  • 21:05
    “UB IMPULSE XV” Доктор Ян Цыков
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    БОРНМУТ-ЛИВЕРПҮҮЛ 16-Р ТОЙРОГ
  • 09:00
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-ЧЕЛСИ 15-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №13: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2004/05
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №8 ЖИАНЛУЙЖИ БУФФОН-1
  • 11:30
    АРСЕНАЛ-ХАДДЕРСФИЛД 16-Р ТОЙРОГ
  • 11:30
    ТОТТЕНХЭМ-САУТХЭМПТОН 15-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ПЕТР ШМЭЙХЕЛ
  • 13:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №5: ЧЕЛСИ-АРСЕНАЛ 2011/12
  • 14:00
    МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 15-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БӨРНЛИ 15-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №8 ЖИАНЛУЙЖИ БУФФОН-1
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №12: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2002/03
  • 16:30
    ЧЕЛСИ-МАН.СИТИ 16-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 15-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №1: МАН.СИТИ-КПР 2011/12
  • 18:30
    PL NETBUSTERS №15
  • 19:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №16
  • 19:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №15
  • 20:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 20:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 20:20
    МАН.СИТИ-ЭВЕРТОН (ШУУД) 17-Р ТОЙРОГ
  • 20:20
    БОРНМУТ-ЛИВЕРПҮҮЛ (ШУУД) 16-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 22:50
    ТОТТЕНХЭМ-БӨРНЛИ (ШУУД) 17-Р ТОЙРОГ
  • 22:50
    АРСЕНАЛ-ХАДДЕРСФИЛД (ШУУД) 16-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №8 ЖИАНЛУЙЖИ БУФФОН-1
  • 09:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №9 ЖИАНЛУЙЖИ БУФФОН-2
  • 09:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №9 ЖИАНЛУЙЖИ БУФФОН-2
  • 09:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС - САН АНТОНИО NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 10:00
    "SENNA" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1008
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1007
  • 14:00
    MGL-1 FIGHT NIGHT №2
  • 14:00
    ONE FC: DESTINY OF CHAMPIONS
  • 17:00
    "BIGGER STRONGER FASTER" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    "I AM ALI" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №6
  • 19:00
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №5
  • 20:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №6
  • 20:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №5
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №4 ПЕТЕР ШМЭЙХЕЛ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №4 ПЕТЕР ШМЭЙХЕЛ
  • 21:30
    PL WORLD №26
  • 21:30
    PL WORLD №25
  • 22:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №16
  • 22:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №14
  • 22:50
    ВОЛВЕРХЭМПТОН-БОРНМУТ (ШУУД) 17-Р ТОЙРОГ
  • 22:50
    МАН.ЮТД-ФҮЛХЭМ (ШУУД) 16-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ВАЛЕНСИА - МАНЧЕСТЕР ЮТД АВАРГУУДЫН ЛИГ 6-Р ТОЙРОГ
  • 09:00
    POWER LIFTING АЗИ ТИВИЙН АШТ - DAY 2 (ШУУД)
  • 11:00
    ТОРОНТО - ПОРТЛАНД NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1951
  • 11:30
    PL WORLD №25
  • 12:00
    POWER LIFTING АЗИ ТИВИЙН АШТ - DAY 2 (ШУУД)
  • 13:30
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1958
  • 14:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1008
  • 16:00
    "FREE SPIRITS" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    БОУЛИНГ ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ДАШТ - ШИГШЭЭ 1
  • 17:00
    ЖҮДО ГУАНЖОУ МАСТЕРС 2018 ӨДӨР 1 /ШУУД/
  • 19:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №4 ПЕТЕР ШМЭЙХЕЛ
  • 19:30
    НЬЮ ЙОРК - ШАРЛОТТ NBA 2018-2019
  • 19:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1993-1991 (ХҮРЭЛ)
  • 21:00
    NBA ACTION 1807
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №16
  • 21:30
    PL NETBUSTERS №15
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1959
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1952
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 22:50
    КРИСТАЛ ПАЛАС - ЛЭСТЕР (ШУУД) 17-Р ТОЙРОГ
  • 22:50
    ВЭСТХЭМ - КРИСТАЛ ПАЛАС (ШУУД) 16-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    '"Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    '"Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ''Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    ''Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Удирдагчид Лакуатай хамт" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT БИСПИНГ-КУНГ ЛИ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ХОЛЛОВЭЙ-ОЛИВЭЙРА
  • 11:00
    DEW LEAGUE FALL 2018 - INVITE TOURNAMENT ӨДӨР 6 /ШУУД/
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-МЭНДЭС
  • 14:30
    WWE MONDAY RAW 1332
  • 16:30
    MUAYTHAI WORLD CLASS 33
  • 17:00
    ЖҮДО ГУАНЖОУ МАСТЕРС 2018 ӨДӨР 1 /ШУУД/
  • 18:00
    ЖҮДО ХААГИЙН ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 2
  • 19:30
    WWE MONDAY RAW 1333
  • 20:00
    FREE TO PLAY БАРИМТАТ КИНО
  • 21:20
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 21:30
    UFC 178 ЖОНСОН-КАРИОСО
  • 21:30
    ONE FC: ЯНГОН-QUEST FOR GOLD

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр
  • 11:00
    Ардын хувьсгалын 96 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Хязаалан,Шүдлэн,Даага /
  • 11:00
    Сүхбаатар аймгийн Асгат сум “Зээрд адуу” МСУХ-ны 20 жилийн ойн баяр/Их нас,Хязаалан/
  • 12:30
    “Эрүүл мэнд инээмсэглэл” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    “Эрүүл мэнд инээмсэглэл” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 14:00
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 15:30
    “Аялагч эр” Баримтат кино /27,28-р хэсэг/
  • 15:30
    “Аялагч эр” Баримтат кино /23,24-р хэсэг/
  • 16:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Зүүн бүсийн хурд-2016 Хэнтий аймаг /Азарга,Соёолон,Даага/
  • 18:00
    Ардын хувьсгалын 96 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Эрлийз дээд,дунд,бага нас /
  • 19:00
    +19 Энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
    “Аялгуут соёлын дээж” ”Сүлд” телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 21:30
    “Аялгуут соёлын дээж” ”Сүлд” телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 22:30
    Би чамд хайртай МУСК /1-р анги/
  • 22:30
    Ийм нэгэн явдал УСК /1-р анги/
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Амрах агшин /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:00
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    МУСК
  • 11:00
    МУСК
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Хөгжилтэй өдөр / МУСК/
  • 14:00
    Ийм нэгэн дурлал / МУСК/
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Тоглолтын цаг
  • 17:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 17:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 18:00
    МУСК
  • 19:00
    Тайзны ард
  • 20:00
    Одод болохын хүслэн /МУСК/
  • 20:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 21:00
    Хориотой загвар / нэвтрүүлэг/
  • 22:00
    Эфир хаах
  • 22:00
    Хүүгүй ломбард /МУСК/
  • 00:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Үгэн-Зар
  • 09:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 11:00
    Хот айл Дорнод аймаг Хөлөнбуйр сумаас
  • 11:30
    Үгэн-Зар
  • 12:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хонины найр" Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Баянхонгор аймгаас "Ороод гаръя"
  • 15:40
    Үгэн-Зар
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 17:00
    Хот айл Дорнод аймаг Баянтүмэн сумаас
  • 17:30
    Үгэн-Зар
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хэнтий аймгаас "Гайхамшгийг бүтээгч Монгол"
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ 7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:00
    Үгэн-Зар
  • 21:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 22:00
    Үгэн-Зар
  • 22:30
    "Газарчин" Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 17-р анги
  • 07:05
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 10-р анги
  • 08:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:20
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.57, 58-р анги
  • 08:20
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.43, 44-р анги
  • 11:30
    "Тэрбумтны хүү" ОАК 1, 2-р анги
  • 11:30
    "Чи хүн мөн үү" ОАК 33, 34-р анги
  • 13:00
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 1, 2-р анги
  • 13:00
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 14:20
    "Аварга загас" ОАК 15, 16-р анги
  • 15:20
    "Аварга загас" ОАК 19-р анги
  • 16:35
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:45
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 17-р анги
  • 17:30
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 11-р анги
  • 19:00
    "Тэрбумтны хүү" ОАК 4-р анги
  • 19:00
    "Аварга загас" ОАК 18-р анги
  • 20:30
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 3-р анги
  • 20:30
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 9-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.59, 60-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.45, 46-р анги
  • 00:15
    "Тэрбумтны хүү" ОАК 4-р анги
  • 00:15
    "Аварга загас" ОАК 18-р анги
  • 01:25
    "Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 3-р анги
  • 01:25
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 9-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    ТОРОНТО - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 00:00
    Л.А КЛИППЕРС - НЬЮ ОРЛЕАНС NBA 2018-2019
  • 02:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 02:00
    САН АНТОНИО - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 04:00
    INSIDE THE NBA
  • 04:00
    "BIG O - OSCAR ROBERTSON" БАРИМТАТ КИНО
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS 1993 НЬЮ ЙОРК - ШАРЛОТТ G3
  • 05:00
    HARDWOOD CLASSICS 2004 Л.А ЛЭЙКЕРС - САН АНТОНИО G5
  • 07:00
    "TEAMMATES FOREVER" БАРИМТАТ КИНО
  • 07:00
    ХЬЮСТОН - ЮТА NBA 2018-2019
  • 07:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1958
  • 08:00
    НЬЮ ЙОРК - ШАРЛОТТ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 09:00
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 10:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1951
  • 10:30
    NBA ACTION 1808
  • 10:30
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 11:00
    ОКЛАХОМА СИТИ - ДЭНВЭР NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:00
    "BAD BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 13:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #5
  • 14:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС - ХЬЮСТОН NBA 2018-2019
  • 14:50
    NBA ACTION 1807
  • 15:20
    "STILL KD" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #6
  • 17:30
    RED BULL ENERGY TIME №40
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1809
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1808
  • 19:00
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    "MICHAEL JORDAN - ABOVE AND BEYOND" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1959
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1952
  • 20:30
    ТОРОНТО - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019
  • 20:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС - САН АНТОНИО NBA 2018-2019
  • 22:30
    "DOCTOR J" БАРИМТАТ КИНО
  • 22:30
    "MICHAEL JORDAN - TO THE MAX" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1952

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    Улаачдын сорил-3
  • 09:10
    Улаачдын сорил-3
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 19-р анги
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 12-р анги
  • 12:30
    Их хурлын цаг
  • 12:30
    Их хурлын цаг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:20
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 14:20
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 15:50
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино /47/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг
  • 18:00
    """Спортын цуурай""нэвтрүүлэг: Азийн хөлбөмбөгийн шилдэгүүд-2018"
  • 18:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Дундговь аймгийн Гэр бүл хүүхэд залуучуудын хѳгжлийн газар үзүүлж байна
  • 19:40
    Улаачдын сорил-3
  • 19:40
    Улаачдын сорил-3
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 20-р анги
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 13-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:15
    Single Ladies МУСК 1-р анги
  • 23:15
    "Эрэмдэг" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Мазуухай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:05
    “Мазуухай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:20
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 26,27-р анги
  • 08:20
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 21,22-р анги
  • 09:50
    “Араатны хаан арслан”2,3-р анги
  • 09:50
    Уртын дууны хичээл-1,2
  • 12:55
    “Галапагос арлуудын ан амьтад”-5 баримтат кино
  • 12:55
    “Галапагос арлуудын ан амьтад”-5 баримтат кино
  • 13:40
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 13:40
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Зочины цаг"
  • 14:00
    "Зочины цаг"
  • 14:20
    "National" Бизнес мэдээ
  • 14:20
    "National" Бизнес мэдээ
  • 14:40
    “N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:40
    “N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    “Татар ажиллагаа”МУСК
  • 15:10
    "Араатны хаан Арслан 3" хүүхэлдэйн кино
  • 16:36
    "National" Бизнес мэдээ
  • 16:36
    "National" Бизнес мэдээ
  • 16:45
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:45
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:15
    “Кино миний амьдралд” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:15
    “Кино миний амьдралд” баримтат танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    NTN үзүүлж байна
  • 17:30
    NTN үзүүлж байна
  • 17:50
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:50
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:56
    "National" Бизнес мэдээ
  • 17:56
    "National" Бизнес мэдээ
  • 18:00
    “Эгшиглэнт ертөнц” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Эгшиглэнт ертөнц” урлагийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:48
    NTN үзүүлж байна
  • 18:48
    NTN үзүүлж байна
  • 19:00
    "The BOSS" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "The BOSS" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    “Шанс” агентлагаас үзүүлж байна
  • 19:50
    “Шанс” агентлагаас үзүүлж байна
  • 20:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 20:00
    "Одонгоо салон"үзүүлж байна
  • 20:50
    NTN үзүүлж байна
  • 20:50
    NTN үзүүлж байна
  • 21:00
    “Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Голф энд кофе” танин мэдэхүйн чөлөөт ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 28-р анги
  • 22:00
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 23-р анги
  • 22:45
    "Сошиалын эргэн тойронд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Сошиалын эргэн тойронд" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:05
    “Хардалт”хошин хөтөлбөр
  • 23:05
    “Хардалт”хошин хөтөлбөр
  • 23:25
    Төрийн дуудлал
  • 23:25
    Төрийн дуудлал
  • 23:30
    Сайхан амраарай!
  • 23:30
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    U19 УАШТ ДАРХАН - ТЭНҮҮН ӨЛЗИЙ
  • 08:00
    U19 УАШТ ДАРХАН - ТЭНҮҮН ӨЛЗИЙ
  • 09:00
    U19 УАШТ TESCOMA 5D - БАГАНУУР
  • 09:00
    U19 УАШТ TESCOMA 5D - БАГАНУУР
  • 10:00
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2018" Шууд
  • 10:00
    "Спрайт хөгжлийн лиг 2018" Шууд
  • 15:00
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 |ШУУД|
  • 18:00
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 20:00
    MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19
  • 21:00
    Залуу насандаа нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Залуу насандаа нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бахархал 3х3" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бахархал 3х3" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Үндэсний супер лиг 2017
  • 23:30
    Үндэсний супер лиг 2017
  • 03:30
    СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2018
  • 03:30
    СУПЕР ДЭЭД ЛИГ 2018

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:20
    Замын хөдөлгөөнд соёлтой оролцоё
  • 12:30
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 30-32-р анги
  • 12:30
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 25-27-р анги
  • 15:00
    “Vlog Time” Төвшөө Дөлгөөнөө хоёртой хамт
  • 15:00
    “Vlog Time” Төвшөө Дөлгөөнөө хоёртой хамт
  • 15:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 15:30
    Сүлдэт баганы дэргэдээс
  • 16:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    УИХ-ын цаг
  • 17:00
    УИХ-ын цаг
  • 17:30
    Өвөөтэйгөө аялсан түүх
  • 17:30
    Хүүхдийн тусламжийн утас 108 үзүүлж байна
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм” Хөдөлмөрийн баатар Д.Цэрэнтогтох
  • 19:20
    “Монголын өглөө” Сэтгүүлч, яруу найрагч У.Баярсайханы тоглолт
  • 19:40
    “Ардчилсан эмэгтэйчүүдийн түүхэн замнал” цуврал – 3
  • 20:30
    Амрах агшин
  • 20:50
    Замын хөдөлгөөнд соёлтой оролцоё
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    МУСК
  • 22:00
    “Хамгийн сайхан нь” МУСК
  • 23:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:40
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 00:10
    Эфир төгсөнө
  • 00:10
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

XII/1219:00

AsianBox

"Тэрбумтны хүү" ОАК 2-р анги

XII/1221:50

MovieBox

"Төмөр хүн (Iron Man)" УСК

XII/1220:30

AsianBox

"Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 1-р анги