МҮОНТ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Ер бусын хүү” уран сайхны кино
  • 09:00
    “Дайн ба энх ” уран сайхны кино 2-р анги
  • 10:40
    МҮОНР-ийн “Ургацын далай” нэвтрүүлгийн “Алтан түрүү “шагнал гардуулах ёслол
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    “Тусгай салаа” уран сайхны кино 39.40-р анги
  • 14:00
    ”Тусгай салаа” олон ангит уран сайхны кино 29,30-р анги
  • 15:20
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 15:25
    “Хүний мөр” Л.Ванган
  • 15:50
    Хөгжмийн агшин
  • 16:00
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 16:30
    “120/80” эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Шинжлэх ухааны цаг
  • 17:00
    Хөгжлийн бэрхшээлтэй иргэдийг дэмжих өдөрт зориулсан хэлэлцүүлэг
  • 17:40
    Эх орны төлөө
  • 17:45
    Судар бичгийн алтан сан: Анагаах ухааны дөрвөн үндэс
  • 18:00
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 18:10
    “Жив жив” Бага насны хүүхдүүдэд зориулав
  • 18:30
    Олон нийтийн цаг /шууд/
  • 18:30
    Эх орны төлөө
  • 19:00
    Хүний эрхийн өдөрт: Гэгээн нас
  • 19:00
    “Жив жив” бага насны хүүхдэд зориулав
  • 19:20
    Эрх зүйн хөтөч
  • 19:20
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:30
    Эрхзүйн хөтөч
  • 19:40
    АТГ-ын мэдээлэл
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Дэлхийн түүхүүд: “Хувьсгал” баримтат кино
  • 21:10
    Дэлхийн түүхүүд: “Би алхаж байхдаа” баримтат кино
  • 22:20
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:20
    MNB энэ 7 хоногт
  • 22:25
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 6-р анги
  • 22:25
    “Цагаан боол” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги
  • 23:10
    Миний ард түмэн: “Халх”
  • 23:10
    Миний ард түмэн
  • 23:50
    Үдшийн мэдээ
  • 00:10
    Үдшийн мэдээ

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    "168 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 10:10
    "бизнес тайм"
  • 11:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 59,60-р анги
  • 11:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 45,46-р анги
  • 11:50
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 22-р анги
  • 11:50
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 15-р анги
  • 13:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "танайд хоноё" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 14:40
    "хөгжмийн завсарлага"
  • 14:40
    "эко пак:үндэсний үйлдвэрлэгч үндэсний үйлдвэрлэгчээ дэмжье
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 8-р анги
  • 15:30
    "баримтат кино"
  • 16:40
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 61,62-р анги
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 47,48-р анги
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 18:00
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 23-р анги
  • 20:10
    "эртэч шувуухай" туркийн олон ангит кино 16-р анги
  • 21:20
    "газар шим үзүүлж байна"
  • 21:20
    "газар шим үзүүлж байна"
  • 21:25
    "мартагдсан билгэдэлүүд"
  • 21:25
    "21000 реалити шоу нэвтрүүлэг" дугаар-6
  • 22:00
    "мэхний их дэлгүүр" кёкүшюзан б.батбаяр
  • 22:30
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 8-р анги
  • 23:20
    "эмэгтэй хүн үүнийг зөвшөөрөхгүй" японы оак 3-р анги
  • 23:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    эфир завсарлага
  • 01:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:10
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 08:50
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 08:55
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 09:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:10
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:15
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 09:20
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 09:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:10
    business news
  • 10:10
    business news
  • 10:15
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "цахим эмч" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:00
    мэдээ
  • 11:15
    business news
  • 11:15
    business news
  • 11:20
    "мөнгөний цэцэг" соак 21-р анги
  • 11:20
    "мөнгөний цэцэг" соак 14-р анги
  • 12:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:00
    мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 13:25
    business news
  • 13:25
    business news
  • 13:30
    "дуун цэнгүүн"
  • 13:30
    reach the beauty
  • 14:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 14:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:05
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:10
    business news
  • 14:10
    business news
  • 14:15
    reach the beauty
  • 14:15
    хошин шог
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:00
    мэдээ
  • 15:20
    "эмнэлгийн хөлөг онгоц" соак 1-р анги
  • 15:20
    "залуу эмч нар" оак 43,44-р анги
  • 16:30
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 9,10-р анги
  • 17:20
    "tvmall"
  • 17:25
    japan video topics
  • 17:25
    "tvmall"
  • 17:30
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:35
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "сүлдэт баганын дэргэдээс"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ
  • 18:00
    "нийслэл шийдэл" хөтөлбөр
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    "маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "нори" хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    "мөнгөний цэцэг" соак 22-р анги
  • 18:45
    "мөнгөний цэцэг" соак 15-р анги
  • 20:10
    business news
  • 20:10
    business news
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 20:20
    "робот галт тэрэг" хүүхэлдэйн кино
  • 20:20
    "яаяа зук" хүүхэлдэйн кино
  • 20:30
    "шинэ хөдөө" нэвтрүүлэг №7
  • 20:35
    "шинэ хөдөө" нэвтрүүлэг №9
  • 20:55
    "газар шим үзүүлж байна" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:10
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 11,12-р анги
  • 22:10
    магикяны гэр бүл оак / season - 5/ 1, 2-р анги
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:05
    эфир завсарласан
  • 23:05
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Газарчин баавгай ” баримтат кино
  • 06:00
    “Бийрийн увидас” баримтат кино
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:00
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 07:30
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп.
  • 09:00
    ”Гялайлаа” теле шоп.
  • 09:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 41,42-р анги
  • 09:15
    “У-Рү-Ра гүнж “ олон ангит УСК, 27,28-р анги
  • 10:40
    ТВ зар 151918
  • 10:40
    ТВ зар 151918
  • 10:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:55
    Зураглал
  • 10:55
    Зураглал
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:10
    “Дотно сэдэв” нэвтрүүлэг
  • 11:10
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 11:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “АХА“цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “АХА“цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 12:40
    “Хошин шог” үзүүлж байна
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:30
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК, 41,42-р анги
  • 13:30
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,27,28-р анги
  • 15:00
    ”Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:00
    ”Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Үндэсний лиг” сагсан бөмбөгийн тоглолт 8-р хэсэг
  • 15:10
    “Үндэсний лиг” сагсан бөмбөгийн тоглолт 1-р хэсэг
  • 16:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:10
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 16:20
    ТВ зар 151918
  • 16:20
    ТВ зар 151918
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “Сумын эмч” олон ангит МУСК, 6-р анги
  • 17:20
    “Сумын эмч” олон ангит МУСК, 1-р анги
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Энэ өдрийн зочин
  • 19:00
    Энэ өдрийн зочин
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:20
    “Business maximum 88”
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:55
    Газар шим үзүүлж байна
  • 21:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,43,44-р анги
  • 21:00
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,29,30-р анги
  • 22:50
    “Business maximum 88”
  • 22:50
    “Business maximum 88”
  • 23:00
    Буддизм ба Тогтвортой хөгжил эрдэм шинжилгээний бага хурал
  • 23:00
    “Бид Монголчууд” тоглолт
  • 23:30
    “Газарчин баавгай ” баримтат кино
  • 23:30
    “Бийрийн увидас” баримтат кино
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:00
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 02:00
    Бурхан багшийн сургаал
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:30
    Харандааны адал явдал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 09:40
    Кино миний амьдрал
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Grown up" УСК
  • 11:00
    "Ворошиловын мэргэн бууч" УСК
  • 12:40
    "Тоншуул" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Хөгжмийн цаг
  • 12:50
    Хөгжмийн цаг
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 99,100-р анги
  • 13:20
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 89,90-р анги
  • 14:10
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 14:10
    "И ажиллагаа" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 14:40
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 7,8-р анги
  • 15:30
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 19-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 101,102-р анги
  • 18:00
    "Нарүто-Шиппүдэн" Хүүхэлдэйн кино 91,92-р анги
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:00
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:20
    Харандааны адал явдал
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    Харандааны адал явдал
  • 20:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Доктор Санчир" Эрүүл мэндийн зөвлөгөө нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Дээврийн өрөөний ханхүү" СОАК 20-р анги
  • 22:30
    "2 аав 2 хүү" ОАК 9,10-р анги
  • 23:10
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир завсарласан
  • 00:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:00
    sbn эхлэл
  • 08:05
    “sbn news” тойм
  • 08:05
    “sbn news” тойм
  • 09:00
    “бизнес аялал”
  • 09:00
    “бизнес аялал”
  • 09:40
    “надын аав мангар” уск
  • 09:40
    “хуримын өмнөх өдөр” уск
  • 11:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-1 оак
  • 11:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 2-6 оак
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    business location
  • 12:30
    business location
  • 13:00
    монгал товчоон: м.цэрэндорж
  • 13:00
    тоглолтын цаг: будаггүй уруулын амт
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    “дуртай өдөр”
  • 15:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм: б.жамъяандагва
  • 17:00
    дэлхийн энтэй дэлгүүр
  • 17:20
    хөгжмийн завсарлага
  • 17:30
    business time
  • 17:40
    business time
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “бяцхан найзуудын адал явдал” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 3-2 оак
  • 19:00
    “цайз дахь нууц ноёнтон” 2-7 оак
  • 20:00
    түүхэн хэлхээ
  • 20:00
    түүхэн хэлхээ
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    happy 31- шинэ хөтөлбөр
  • 22:00
    happy 31- шинэ хөтөлбөр
  • 23:00
    “дээдсийн хүрээлэл”-4 оак
  • 23:00
    “хөршийн царайлаг залуус”-15 оак
  • 00:00
    эфир төгсөнө
  • 00:00
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    Тойм
  • 06:00
    Тойм
  • 07:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /14,15/
  • 07:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /4,5/
  • 07:50
    “Гологдсон бэр” ОАК 27,28-р анги
  • 07:50
    “Гологдсон бэр” ОАК 17,18-р анги
  • 08:35
    Дакар
  • 08:35
    “Бонсай” баримтат кино /1/
  • 08:40
    “Бонсай” баримтат кино /5/
  • 09:00
    Нийслэл хөтөч
  • 09:05
    Нийслэл хөтөч
  • 09:40
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 7,8-р анги
  • 09:45
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 8-р анги
  • 10:35
    “Төгс урхи” ОАК 9,10-р анги
  • 10:35
    Урлагийн гудамж
  • 11:00
    “Зөн билгийн тулаан” шоу /18.17/
  • 12:15
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:20
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу нэвтрүүлэг
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 13:25
    Нийслэл хөтөч
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 29, 30-р анги
  • 14:15
    “Гологдсон бэр” ОАК 19, 20-р анги
  • 15:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /10/
  • 15:05
    “Амжих уу хайраа” МУСК
  • 15:50
    “Монгол - Хятад” AFC 20 хүртэлх насны Азийн АШТ 2019. Урьдчилсан шат /шууд/
  • 16:40
    Нийслэл хөтөч
  • 17:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /15/
  • 18:00
    “Блэк Жак” хүүхэлдэйн кино /16,17/
  • 18:05
    Нийслэл хөтөч
  • 18:45
    Ахлах тогоочийн жор
  • 18:50
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 9,10-ранги
  • 18:55
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК төгсгөлийн 9-р анги
  • 20:00
    Мэдээ
  • 20:00
    Мэдээ
  • 21:20
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /24.01/
  • 21:20
    “Төгс урхи” ОАК 1,2-р анги
  • 22:05
    Дакар
  • 22:10
    “Таван хуруу” ОАК 1-р анги
  • 23:40
    “Жексон амьд” МУСК
  • 23:50
    “Дэлхийд дурласан сар” МУСК
  • 01:15
    Мэдээ
  • 01:25
    Мэдээ
  • 02:15
    “Мөрдөгч гэрийн эзэгтэй” ОАК 9-р анги
  • 02:25
    “Бид дөрвийн хайр” теле жүжиг 9,10-р анги
  • 03:05
    Ахлах тогоочийн жор
  • 03:15
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /10/
  • 03:20
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /13/
  • 04:00
    Эфир төгсөв
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.5-12-р анги
  • 07:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.9-12-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.19-20-р анги
  • 08:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.9-10-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.13-14-р анги
  • 09:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.3-4-р анги
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 09:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:10
    "Дурсамж 1994" ОАК 11-р анги
  • 10:10
    "Дурсамж 1994" ОАК 4-р анги
  • 11:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 11:10
    Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:10
    "Ээж" ОАК 72-р анги
  • 12:10
    "Ээж" ОАК 67-р анги
  • 13:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    Эмоци үзүүлж байна
  • 14:10
    Эмоци үзүүлж байна
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №19,20
  • 15:00
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл №19,20
  • 15:45
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 1.13-20-р анги
  • 16:10
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 4.13-16-р анги
  • 16:55
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 16:55
    "Аугаа уран зургууд" цуврал нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.21-22-р анги
  • 17:05
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.11-12-р анги
  • 17:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.15-16-р анги
  • 18:07
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 7.5-6-р анги
  • 19:00
    "Дурсамж 1994" ОАК 12-р анги
  • 19:00
    "Дурсамж 1994" ОАК 5-р анги
  • 20:40
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Та 5-р ангийн хүүхдээс ухаантай юу?" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 73-р анги
  • 22:00
    "Ээж" ОАК 68-р анги
  • 23:10
    "Көсем" ОАК 2.76-р анги
  • 23:10
    "Көсем" ОАК 2.71-р анги
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг

Эх Орон ТВ

  • 06:30
    "Хар сувдны нууц" МУСК
  • 06:30
    "Надад итгээч" МУСК
  • 08:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:10
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 61,62-р анги
  • 08:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Эх Орны Өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    Галбын 1000 тэмээтийн баяр 2018
  • 11:00
    Дорноговь аймгийн Замын-Үүд сумын наадам - нэгдүгээр хэсэг
  • 12:40
    Монгол малчны зар
  • 12:40
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 12:55
    "Таны сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 8-р анги
  • 13:30
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 13-р анги
  • 14:20
    "Бохир хэл" ОАК 9-р анги
  • 14:50
    Том 4-н толгой МУСК
  • 15:15
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 15:20
    Хошин шог
  • 16:05
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 16:10
    Хошин шог
  • 16:10
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 16:30
    "Амтат үдийн хоол" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 61,62-р анги
  • 16:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:00
    High trade
  • 17:10
    High trade
  • 17:20
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 17:25
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 17:30
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 17:30
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 17:40
    “Даниел бамбар” хүүхэлдэйн кино 61,62-р анги
  • 17:50
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 18:10
    "Биелэгдэшгүй төлөвлөгөө" МУСК
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:55
    Гоёл медикал үзүүлж байна
  • 20:00
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Хошин шог
  • 20:30
    "Мөрөөдөл" ОАК 1-р анги
  • 20:55
    "Санаа зөв бол заяа зөв"
  • 21:00
    Кино миний амьдрал
  • 21:25
    Санаа зөв бол заяа зөв
  • 21:30
    Урагшаа Монгол
  • 21:30
    Урагшаа Монгол
  • 22:00
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 14-р анги
  • 22:00
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 9-р анги
  • 23:10
    "Бохир хэл" ОАК 10-р анги
  • 23:20
    "Мөрөөдөл" ОАК 1-р анги
  • 00:10
    Хошин шог
  • 00:20
    Хошин шог
  • 00:30
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 9-р анги
  • 01:00
    "Алтан загалмайн нууц" ОАК 14-р анги
  • 01:30
    "Бохир хэл" ОАК 10-р анги
  • 02:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай
  • 02:20
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 37-р анги
  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 28-р анги
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 15-р хэсэг
  • 06:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 10-р хэсэг
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 07:00
    Өнөө өглөө
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 20-р анги
  • 10:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 15-р анги
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 12-р анги
  • 10:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 6-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 20-22-р анги
  • 11:40
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-2/ 5-7-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 60-р анги
  • 12:30
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 55-р анги
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:25
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 5-р хэсэг
  • 13:30
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-9/ 1-р хэсэг
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 14:00
    Өнөө өглөө
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 12-р анги
  • 16:00
    "Тахианы өд" ХОАК 7-р анги
  • 16:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:00
    "Уот Уотууд" хүүхэлдэйн кино 60-62-р хэсэг
  • 17:00
    "Уот Уотууд" хүүхэлдэйн кино 45-47-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд"ОАК /season-2/ 41,42-р хэсэг
  • 17:30
    "Мөрдөгч хүүхдүүд"ОАК /season-2/ 31,32-р хэсэг
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 17:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 18:00
    "Хүүхдийн ертөнц" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 16-р хэсэг
  • 18:30
    "Тог тог тог" /season-7/ 11-р хэсэг
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Оргил цаг мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 61-р анги
  • 20:00
    "Гранд зочид буудал" Испани ОАК 56-р анги
  • 21:00
    "Намайг сонгооч" 5-1-р хэсэг
  • 21:00
    "Намайг сонгооч" 4-1-р хэсэг
  • 21:30
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 1-р анги
  • 21:30
    "Хавай 5-0" /season-8/ 21-р анги
  • 22:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 13-р анги
  • 22:30
    "Хуульгүй хуульч" СОАК 7-р анги
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ
  • 00:30
    "Empire" ОАК /season-2/ 9-р анги
  • 00:30
    "Empire" ОАК /season-2/ 4-р анги
  • 01:30
    "Намайг сонгооч" 5-1-р хэсэг
  • 01:30
    "Намайг сонгооч" 4-1-р хэсэг
  • 02:00
    Эфир завсарлана
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох /давталт/
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөрийн 7 хоногийн онцлох /давталт/
  • 10:10
    "Бизнес толь"
  • 10:10
    "Бизнес толь"
  • 10:40
    Хөгжимийн завсарлага
  • 10:40
    "Golf and coffe"нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Техникийн үзлэг
  • 11:45
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:00
    "Хэлэлцүүлгийн цаг"
  • 12:45
    "Хэлэлцүүлгийн цаг"
  • 13:00
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 13:45
    "Их түүхийн жимээр" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм " соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг Д.Амбасэлмаа
  • 14:50
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:15
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Найзууд" хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Кино миний амьдралд" соён гэгээрүүлэх нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Амжих уу" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Монголоороо аялцгаая" аяллын нэвтрүүлэг Ховд аймаг
  • 17:15
    "Retchet and Clank" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Нийгэм-эдийн засаг" ярилцлагын нэвтрүүлэг
  • 18:15
    "Бизнес толь"
  • 18:45
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "Бизнес толь"
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:45
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Мөнгөн үдэш" шинэ жилийн баярын нэвтрүүлэг
  • 20:45
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Бизнес толь"
  • 21:30
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Кино шиг амьдрал" МУСК
  • 21:55
    "Бизнес толь"
  • 22:25
    "Анирлагч" МУСК
  • 23:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:10
    Эфир хаана
  • 00:55
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:20
    Баримтат кино
  • 07:20
    Баримтат кино
  • 08:10
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:10
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 08:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 31 32-р анги давталт
  • 09:00
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 21 22-р анги давталт
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:30
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 10:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Амрыг эрэе - ЦЕГ үзүүлж байна
  • 12:10
    Амрыг эрэе - ЦЕГ үзүүлж байна
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    МҮСБХ-ны 21 аймгийн лиг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 16:40
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:30
    Бест буйдан үзүүлж байна
  • 18:40
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "БИД" чөлөөт нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 33 34-р анги
  • 19:20
    Хар санаа хайр сэтгэл ОАУСК 23 24-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    Такси дуудлагын нэгдсэн төв- 19001950 үзүүлж байна
  • 21:20
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна.
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага- Сэтгүүл Уянга
  • 21:30
    "Монголчууд" ярилцлага- Сэтгүүл Уянга
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 22:00
    Тэнцвэргүй гэрлэлт ОАУСК 116-р анги
  • 23:00
    БИД чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт /
  • 23:00
    БИД чөлөөт нэвтрүүлэг /давталт /
  • 23:40
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:40
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:20
    Эфир завсарлав
  • 00:20
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Уяхан замбуу тивийн наран
  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Аялгуут хором
  • 07:10
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:30
    Дуулангаа сурцгаая
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:30
    Зөв сонголт
  • 08:40
    Зөв сонголт
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Аяллын тойрог
  • 09:50
    Дуулах өдөр
  • 10:20
    Хошин шог
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Дархлаа аливаа эрсдлийн хаалт
  • 11:00
    Бизнес Амжилт
  • 11:30
    Аялгуут хором
  • 11:40
    Аяллын тойрог
  • 11:50
    Зөв сонголт
  • 12:20
    Өглөө МУСК
  • 12:30
    Аялгуут хором
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:30
    Зар сурталчилгаа
  • 13:50
    Зар сурталчилгаа
  • 14:00
    Хар муурнууд ОАК 11-р анги
  • 14:00
    Хар муур ОАУСК 6-р анги
  • 14:50
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зөв сонголт
  • 15:30
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 16:30
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:30
    Зар сурталчилгаа
  • 17:40
    Зар сурталчилгаа
  • 17:45
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Аялгуут хором
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    Shaun the sheep Хүүхэлдэйн кино
  • 18:40
    Зар сурталчилгаа
  • 19:00
    Хар муурнууд ОАК Төгсгөлийн 12-р анги
  • 19:00
    Хар муурнууд ОАУСК 7-р анги
  • 19:50
    Аялгуут хором
  • 20:00
    Бүтээлч Монголчууд
  • 20:00
    Дуулах өдөр дуун цэнгүүн
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 20:40
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зар сурталчилгаа
  • 21:40
    "Дээрхийн Гэгээнтэн XIV далай багшийн номын айлдвар-"Бат-Оршил"
  • 21:50
    Тавтай нойрсоорой багачуудаа
  • 22:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 21-р анги
  • 22:10
    "Бугын тэмдэгт тулга" ОАУСК 16-р анги
  • 23:00
    Аяллын тойрог
  • 23:20
    Эргэх цаг мэдээ
  • 23:40
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:00
    Зөв сонголт
  • 00:10
    Зөв сонголт
  • 00:30
    Бизнес Амжилт
  • 00:30
    Бизнес Амжилт
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай
  • 01:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:10
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.9,10-р анги)
  • 07:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (IV.7-10-р анги)
  • 08:00
    "Мөрдөгч" ОАК (4,5-р анги)
  • 09:00
    "Ээжүүд" ОАК (II.19,20-р анги)
  • 10:00
    "Шанхайн баатрууд (Shanghai Knights)" УСК
  • 10:00
    "Касанова (Casanova)" УСК
  • 11:45
    "Рокки Балбоа (Rocky Balboa)" УСК
  • 11:50
    "Гэрлэх зуршил (The Marrying Man)" УСК
  • 13:30
    "Крийд (Creed)" УСК
  • 13:50
    "Нутаггүй эр (The Man from Nowhere)" УСК
  • 15:50
    "Шөнөөр гэтэгч (Nightcrawler)" УСК
  • 15:50
    "Алиса гайхамшгийн оронд (Alice in Wonderland)" УСК
  • 17:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 17:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 18:00
    "Алтан ус" МУСК
  • 18:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 19:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.11,12-р анги)
  • 19:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 20:30
    "Мөрдөгч" ОАК (6-р анги)
  • 20:30
    "Мөрдөгч" ОАК (1-р анги)
  • 21:30
    "38-тай өвөө (Scandal Makers)" УСК
  • 21:50
    "Хонгор минь, би хүүхдүүдээ жижигрүүлчихлээ (Honey, I Shrunk the Kids)" УСК
  • 23:40
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 23:50
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 00:00
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.8-12-р анги)
  • 00:15
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.1,2-р анги)
  • 01:00
    "Мөрдөгч" ОАК (1-р анги)
  • 01:50
    "Мөрдөгч" ОАК (5,6-р анги)
  • 02:00
    "Ээжүүд" ОАК (II.19,20-р анги)
  • 02:50
    "Касанова (Casanova)" УСК
  • 03:30
    "Шанхайн баатрууд (Shanghai Knights)" УСК
  • 04:30
    "Гэрлэх зуршил (The Marrying Man)" УСК
  • 05:10
    "38-тай өвөө (Scandal Makers)" УСК
  • 06:20
    "Хонгор минь, би хүүхдүүдээ жижигрүүлчихлээ (Honey, I Shrunk the Kids)" УСК
  • 07:00
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 07:30
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.9-12-р анги)
  • 07:45
    "Box News" мэдээ мэдээлэл
  • 08:15
    "Мэлисса Жөү хоёр" ОАК (I.1,2-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:00
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 08:30
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 16-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 09:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 17-р анги
  • 09:30
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 09:30
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 10:00
    "Стар" мэдээллийн тойм
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 4-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 3-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 12:45
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 12:45
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 13:30
    "Найруулга 2014" Цохивор хөгжмийн тоглолт
  • 13:30
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 8-р анги
  • 14:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 12-р анги
  • 14:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 7-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 574,575,576-р анги
  • 15:30
    "One Piece" Анимэ 559,560,561-р анги
  • 16:50
    Хошин шог
  • 16:50
    Хошин шог
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    Амжилтын үндэс
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    Орон байрны хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:20
    Орон байрны хулгайн гэмт хэрэг
  • 18:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 18:40
    "Хамтдаа суръя" Теле хичээл
  • 19:00
    "Эргүүлийн баг" Хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 19:00
    "Миний баатрын сургууль" Анимэ 2-р бүлгийн 18,19-р анги
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 19:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 20:00
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хүрээлэн" Амьд ертөнцийн цуврал
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Ододтой үдэш" Ток шоу
  • 21:35
    Тохиромжгүй тохуурхал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "VICTORIA'S SECRET FASHION SHOW 2018"
  • 22:15
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Дэггүй хөрш" ОАК 13-р анги
  • 22:50
    "Дэггүй хөрш" ОАК 8-р анги
  • 23:15
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:35
    "Стар" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    "Зуун хоригдол" ОАК 4-р бүлгийн 6,7-р анги
  • 00:25
    "Зуун хоригдол" ОАК 3-р бүлгийн 12,13-р анги
  • 01:35
    Манай дэлгэцнээ
  • 01:55
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Oддбодс" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Хошин шог
  • 10:00
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Love mercy" УСК
  • 13:05
    "Адал явдлын эрэлд" УСК
  • 15:15
    "Валидол" ноорог кино
  • 15:45
    "Бодлын хулгайч" МУСК
  • 18:15
    "Засаг цаг-Ус ба нефть" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Oддбодс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Шинэ зуун" - Бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Миний төгс хайр" - ОАК 19р анги
  • 20:20
    "Бүгдийг нь ОАК" - 19р анги
  • 21:35
    "Валидол" ноорог кино
  • 22:00
    "Солирын од" ОАК - 19р анги
  • 22:50
    "Одтой болзоо" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "Валидол" ноорог кино
  • 00:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 00:30
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:25
    Эфирийн эхлэл
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Сайн найзууд" УСК /давталт/
  • 09:45
    "Ханагийн миссо шөл" УСК /давталт/
  • 11:50
    Дэлхийгээр тархсан монголчууд
  • 12:00
    "Доржийн гудамж" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 13:00
    Өдрийн хөтөлбөр /Шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    "Нийгмийн хариуцлага" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Хүний мөр" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 15:30
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 16:30
    Энтрепренер сэтгэлгээ Хөгжлийн форум-2018
  • 16:30
    Авяъаслаг багачууд хүүхдийн урлагийн наадам
  • 17:00
    Согтуу Монголоос -Саруул монгол
  • 17:05
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 17:20
    Бизнес аялал нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "ТВ-Өмгөөлөгч" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Дэггүй Аав" ОАК 36-р анги
  • 19:30
    "Нобелийн шагналтнууд" цуврал
  • 19:45
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:15
    Бизнес эрхлэгч танд
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:25
    "Учралын баяр" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-4/ 5-р анги
  • 22:10
    "Далд ноёрхлын эрин үе" /season-3/ 12-р анги
  • 23:20
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 23:20
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:15
    Эфир завсарлана
  • 00:15
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:00
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 06:00
    Техник завсарлага
  • 07:00
    Хүүхэлдэйн кино: "Swot art online" 18
  • 07:30
    "ТВ чагнуур" зөвлөж байна
  • 08:00
    "HI UB" Өглөөний хөтөлбөр
  • 09:00
    "Би амьтанд хайртай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:20
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 10:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд ярилцлага
  • 10:40
    "ТВ чагнуур" зөвлөж байна
  • 11:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 27-р анги
  • 12:00
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 12:20
    "ТВ чагнуур" зөвлөж байна
  • 12:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 13:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 14:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 2-р анги
  • 15:00
    HI UB" Өглөөний хөтөлбөр
  • 15:00
    "HI UB" өглөө хөтөлбөр /давталт/
  • 15:50
    Нууцууд: "The toys that made us-8"
  • 16:00
    "Сайн байна уу" Захирлаа
  • 16:35
    "Сонин юутай" хэвлэлийн тойм
  • 17:00
    " Энэ хэн бэ?" Цэнгээнт нэвтрүүлэг /шууд/
  • 17:00
    "Энэ хэн бэ?" цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Түгжрэлтэй үед" таны мэдлэгт
  • 17:30
    "Түгжрэл хэр байна вэ? Шууд
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 18:00
    "Бизнес аялал" /₮/
  • 18:40
    "ТВ чагнуур" зөвлөж байна
  • 18:40
    "Би амьтанд хайртай"
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол Аян" шууд ярилцлага
  • 19:00
    "Эрүүл Монгол" аян
  • 19:30
    Хүүхэлдэйн кино "Sword art online-19"
  • 19:30
    "Sword art online"14-р анги
  • 20:00
    "Хоёр эзний нэг зарц" ОАК 28-р анги
  • 20:00
    "Хоёр эзний нэг зарц"ОАК 21-р анги
  • 21:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Нэг өдөр"
  • 21:40
    "ТВ чагнуур" зөвлөж байна
  • 22:00
    "Бээжингийн хайрын түүх" ОАК 3-р анги
  • 22:00
    Нэгэн дээвэр доор ОАК 41-р анги
  • 23:00
    Уран зохиолын цаг
  • 23:00
    Уран зохиолын цаг
  • 23:15
    Нууцууд: "the toys that made us"-9
  • 23:20
    Нууцууд:Cowspiracy the sustainability
  • 00:01
    Амрах цаг -Амьд байгаль
  • 00:50
    Амрах цаг -Амьд байгаль

TV10

  • 08:00
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Эхлэл
  • 08:05
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:05
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:05
    alivemax үзүүлж байна
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 09:20
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:20
    alivemax үзүүлж байна
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:30
    Зар мэдээ
  • 10:40
    Ард түмний зууч шууд
  • 10:40
    Ард түмний зууч шууд
  • 12:30
    "Зар мэдээ"
  • 12:30
    Зар мэдээ
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 13:00
    Ард түмний зууч
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Түүхээ бүтээх цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:50
    "Зар мэдээ"
  • 15:50
    Зар мэдээ
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" давталт
  • 16:00
    "Ард түмний зууч" давталт
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "Зар мэдээ"
  • 17:50
    Зар мэдээ
  • 18:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 18:00
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 18:50
    Зар мэдээ
  • 19:00
    хүрээ панз шууд
  • 19:00
    хүрээ панз шууд
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:20
    "Зар мэдээ"
  • 20:20
    Зар мэдээ
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг шууд
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:10
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Уран сайхны кино
  • 23:10
    Уран сайхны кино
  • 00:40
    төгсгөл
  • 00:40
    төгсгөл

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 07:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 08:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 09:38
    "Бонго адал явдал"
  • 09:38
    "Бонго адал явдал"
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Ширэнгийн ном” хүүхэлдэйн кино
  • 10:02
    "Ширэнгийн ном” хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    " Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 10:33
    " Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:02
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 11:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 12:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 13:50
    Da Vinci - "Гар урлал"
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , Дэлхийн гүн рүү
  • 13:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором" , Дэлхийн гүн рүү
  • 14:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Da Vinci - "Төгс нотолгоо" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд"
  • 14:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд"
  • 14:25
    “Ухаалаг шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 14:25
    “Ухаалаг шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 15:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 15:33
    "Аватар" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Брүмиз"хүүхэлдэйн кино
  • 17:02
    "Ширэнгийн ном"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 17:33
    "Шауны хонь"хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:00
    Da Vinci - "Томас Эдисоны нууц лаборатори"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:30
    Da Vinci - "Урлагийн түүх"
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 18:50
    Da Vinci - "Гар урлал”
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором", Дэлхийн гүн рүү
  • 18:55
    Da Vinci - "Одон орон судлалын 60 хором", Дэлхийн гүн рүү
  • 19:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд"
  • 19:20
    Da Vinci - "Математик бидний эргэн тойронд"
  • 19:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”т.м нэвтрүүлэг
  • 19:25
    Da Vinci – “Ухаалаг шинжлэх ухаан”т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 20:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 20:38
    "Бонго адал явдал"
  • 20:38
    "Бонго адал явдал"
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 21:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 21:02
    "Пингвин" хүүхэлдэйн кино
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг Хэрээ тахиа хоёр
  • 21:20
    Үлгэрийн цаг Арслан шумуул хоёр
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 23:00
    Эфир хаах
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 06:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 09:30
    УИХ-ын цаг: ХМА-наас бэлтгэв.
  • 10:00
    “Алтан аргамж” Монгол АНУ-ын харилцаа” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Х.Бэхбат
  • 10:40
    Прокурорын цаг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 14:00
    Эх орны төлөө
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:40
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:50
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 19:00
    MNB World: News Mongolia
  • 19:20
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:40
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Явлаа, ирлээ”
  • 21:20
    Халуун сэдэв
  • 21:40
    Онцлох зочин
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 23:15
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:25
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:35
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 23:45
    Өнөөдрийн цаг агаар

MNC

  • 07:30
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:30
    "7 Хоногийн Тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:10
    Ярилцах цаг
  • 08:30
    "Байг харж байна" Баримтат кино
  • 08:30
    "Ороолон" МУСК
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "10 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 10:30
    Эрүүл ирээдүй
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:00
    "11 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 11:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 11:30
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 32-р анги
  • 12:30
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 22-р анги
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "14 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 14:30
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 15:30
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 16:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 33-р анги
  • 16:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 23-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 18:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 18:20
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:35
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 19:45
    Ярилцах цаг
  • 20:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 20:05
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 20:30
    "Боловсролын магадлан итгэмжлэлийн зөвлөл 20 жил"
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    Түмний нэг
  • 21:40
    Түмний нэг
  • 22:10
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 34,35-р анги
  • 22:10
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ХОАК 24,25-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    "Монголын сайхан бичигтэн 2017" улсын уралдаан
  • 10:20
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 10:30
    “Монгол анагаах ухаан” нэвтрүүлэг
  • 11:15
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 12:15
    “Цуглуулагч” нэвтрүүлэг. Ш.Чадраабал
  • 15:05
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 16:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Бүхний тухай энгийнээр” баримтат кино 12
  • 18:35
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:40
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 18:55
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:00
    “Монгол оршихуйн дөрвөн өнгө” нэвтрүүлэг. Өвөл 1
  • 19:30
    Соён гэгээрүүлэгчдийн телелекц
  • 20:00
    “Дуугаараа овоглосон дуучин” нэвтрүүлэг. МУГЖ Д.Бүрнээбаяр
  • 21:00
    “Намгүй төрт Монгол” лекц № 11. Доктор З.Бат-Отгон
  • 22:00
    “Өрнө ба дорно” баримтат кино 01
  • 23:00
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:05
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 02:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 02:15
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    АРСЕНАЛ-ХАДДЕРСФИЛД 16-Р ТОЙРОГ
  • 09:00
    САУТХЭМПТОН-МАН.ЮТД 14-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL NETBUSTERS №14
  • 11:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №4 ЭДЕН АЗАР
  • 11:30
    БОРНМУТ-ЛИВЕРПҮҮЛ 16-Р ТОЙРОГ
  • 11:30
    СПАРТАК.М-РАПИД ЕВРОПА ЛИГ 5-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД - ДАВИД ЖИНОЛА
  • 13:30
    PL WORLD №24
  • 14:00
    МАН.ЮТД-ФҮЛХЭМ 16-Р ТОЙРОГ
  • 14:00
    МАН.СИТИ-БОРНМУТ 14-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №3 КИЛИАН МБАППЕ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №7: АРСЕНАЛ-ЭВЕРТОН 2001/02
  • 16:30
    ВЕСТ ХЭМ-КРИСТАЛ.П 16-Р ТОЙРОГ
  • 16:30
    ЧЕЛСИ-ФҮЛХЭМ 14-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    PL NETBUSTERS №15
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №1 АЛАН ШИРЕР
  • 19:00
    ЧЕЛСИ-МАН.СИТИ 16-Р ТОЙРОГ
  • 19:00
    АРСЕНАЛ-ТОТТЕНХЭМ 14-Р ТОЙРОГ
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №16
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №14
  • 22:00
    ЛЭСТЕР-ТОТТЕНХЭМ 16-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЭВЕРТОН 14-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1808
  • 09:00
    "THE BUZZER" НЭВТРҮҮЛЭГ-ДУГААР 1807
  • 10:00
    МАН.ЮТД-ФҮЛХЭМ 16-Р ТОЙРОГ
  • 10:00
    ЛЭСТЕР-ВОТФОРД 14-Р ТОЙРОГ
  • 12:00
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE MONDAY RAW 1329
  • 13:30
    ONE CHAMPIONSHIP: CONQUEST OF CHAMPIONS
  • 14:00
    UFC FIGHT NIGHT ХОЛЛОВЭЙ-ОЛИВЭЙРА
  • 17:00
    "CLOSER TO THE EDGE" БАРИМТАТ КИНО
  • 17:00
    "RISING FROM ASHES" БАРИМТАТ КИНО
  • 18:30
    "TORONTO'S BASKETBALL RAISING" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1331
  • 19:00
    WWE MONDAY RAW 1330
  • 21:00
    RED BULL ENERGY TIME №41
  • 21:00
    RED BULL ENERGY TIME №40
  • 21:30
    ЖҮДО ХААГИЙН ГРАНПРИ 2018 ТОЙМ
  • 21:30
    ЖҮДО ТАШКЕНТ ГРАНПРИ ТОЙМ
  • 22:00
    МАН.ЮТД-ФҮЛХЭМ 16-Р ТОЙРОГ
  • 22:00
    ЛЭСТЕР-ВОТФОРД 14-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    МАЙАМИ - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 09:00
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ЭВЕРТОН 14-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1953
  • 11:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1946
  • 11:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1808
  • 11:30
    ОН ОНЫ САГСАНБӨМБӨГЧДИЙН АШТ 1990-1995
  • 12:30
    PL NETBUSTERS №15
  • 12:30
    PL WORLD №24
  • 13:00
    UFC FIGHT NIGHT БАРНЕТТ-НЭЛСОН
  • 13:00
    "БӨХ БИЛЭГТ" ДЭВЖЭЭНИЙ НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААН
  • 16:00
    ЧЕЛСИ-МАН.СИТИ 16-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    БОСТОН - МИННЭСОТА NBA 2018-2019
  • 18:00
    БОУЛИНГ ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ДАШТ - ШИГШЭЭ 3
  • 18:00
    FOOTBALL TALK №6 2018/19
  • 19:00
    RED BULL ENERGY TIME №40
  • 19:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №5
  • 20:30
    "DAVIS CUP 2018" ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН ТОЙМ - 1
  • 20:30
    "БӨХ БИЛЭГТ" ДЭВЖЭЭНИЙ НЭРЭМЖИТ БАРИЛДААНЫ ТОЙМ
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1947
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №13: МАН.ЮТД-АРСЕНАЛ 2004/05
  • 21:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №5
  • 22:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1954
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 22:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7

Bloomberg TV MGL

  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 06:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 07:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 07:00
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 08:00
    "Bloomberg Daybreak Asia"
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 09:00
    "Бизнесийн хэмнэл" хөтөлбөр
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    "Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 12:00
    "Бизнесийн хэмнэл" давталт
  • 14:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    '"Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Бизнесийн төв цэг" хөтөлбөр
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 17:00
    "Bloomberg Technology"
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 18:00
    "Бизнесийн төв цэг" давталт
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 21:00
    "Мөнгөний урсгал" хөтөлбөр
  • 22:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 23:00
    "Мөнгөний урсгал" давталт
  • 00:00
    Завсарлага
  • 00:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-СВАНСОН
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT ХОЛЛОВЭЙ-ОЛИВЭЙРА
  • 12:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 40
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT ДОС САНТОС-МИОЧИЧ
  • 13:30
    WWE MONDAY RAW 1332
  • 13:30
    WWE MONDAY RAW 1331
  • 15:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #3
  • 15:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #2
  • 16:00
    ЖҮДО ОСАКАГИЙН ИХ ДУУЛГА ӨДӨР 1
  • 16:00
    MUAYTHAI WORLD CLASS 19
  • 18:00
    ЖҮДО КАНКУНЫ ГРАНПРИ 2018 ӨДӨР 1
  • 18:20
    ULTIMATE KNOCKOUTS
  • 18:30
    ЖҮДО ХААГИЙН ГРАНПРИ ТОЙМ
  • 19:00
    DEW LEAGUE FALL 2018 - INVITE TOURNAMENT ӨДӨР 1 /ШУУД/
  • 20:30
    ONE FC: БАНГКОК-KINGDOM OF HEROES
  • 22:00
    UFC FIGHT NIGHT БОУЧ-ХЭНДЭРСОН
  • 23:30
    UFC ШИЛДЭГ ӨЧИЛТҮҮД №1 BEST OF SUBMISSIONS

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:00
    “Сүлд“ телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    “Алтан үеийн дуунууд”
  • 08:05
    “Алтан үеийн дуунууд”
  • 08:30
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 08:30
    “Нар тоссон аялгуу”
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 10:00
    “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр/шууд/
  • 11:00
    Зүүн бүсийн хурд-2016 Хэнтий аймаг /Их нас,Хязаалан,Шүдлэн/
  • 11:00
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой, Үндэсний их баяр наадам/Их нас,Хязаалан,Шүдлэн/
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 14:00
    MNBA Үндэсний Лиг улирлын тоглолт
  • 15:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 15:00
    “Хүлгийн үүрсээнд” ММСУХ-ны салбар холбоод
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:10
    “Бизнес хөтөч”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    “Говь шанхын адуу” нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Теле концерт
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 18:30
    “Монгол нүнжиг” нэвтрүүлэг /шууд /
  • 19:30
    Ардын хувьсгалын 97 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Азарга,Соёолон,Даага/
  • 19:30
    Арвай хээр хотын 290 жилийн ой,Хангайн бүсийн хурд-2018/Азарга,Соёолон,Даага/
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Dubai world cup-2014
  • 21:30
    “Морьтон монгол” цуврал нэвтрүүлэг 38
  • 22:00
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Зураг түүх өгүүлнэ” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Боржиагийнхан УСК /16-р анги/
  • 23:00
    Боржиагийнхан УСК /11-р анги/
  • 23:50
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/
  • 23:50
    Амрах агшин / Монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан
  • 01:00
    Эфир завсарласан

OTV

  • 08:00
    хөгжмийн цаг
  • 08:30
    хөгжмийн цаг
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 09:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 10:00
    Кинон дунд
  • 10:00
    Кинон дунд
  • 11:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 11:00
    Урлах эрдэм үзүүлж байна
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 12:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 13:00
    Жексон амьд / МУСК /
  • 13:00
    Эзэнгүй бөгж / МУСК/
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 15:00
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    Баримтат дэлгэц
  • 17:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:00
    Инээцгээе хүмүүсээ
  • 18:00
    МУСК
  • 19:00
    А тогооч / нэвтрүүлэг /
  • 20:00
    Амьдрал төсөл / МУСК /
  • 20:00
    А тогооч / нэвтрүүлэг /
  • 21:00
    Сонин юу байна / нэвтрүүлэг/
  • 22:00
    Эфир хаах
  • 22:00
    Амьдрал нулимсанд дургүй / МУСК /
  • 00:00
    Эфир хаах

Молор ТВ

  • 07:00
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Үгэн-Зар
  • 09:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 10:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 11:00
    ХАА цаг /Дугаар 7/
  • 11:30
    Үгэн-Зар
  • 12:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" Монголын уран сайхны кино
  • 14:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Хот айл Дорнод аймаг Баянтүмэн сумаас
  • 15:30
    Үгэн-Зар
  • 16:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:30
    Рагуса тур үзүүлж байна
  • 17:00
    ХАА цаг /Дугаар 8/
  • 17:30
    Үгэн-Зар
  • 18:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:00
    Хэнтий аймгаас "Гайхамшгийг бүтээгч Монгол"
  • 20:00
    Цаг үе мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Үгэн-Зар
  • 21:30
    Малчин ХХК үзүүлж байна
  • 22:00
    Үгэн-Зар
  • 22:30
    "Төгсгөл" Монголын уран сайхны кино
  • 01:00
    Амрах агшин

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 22
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 21
  • 08:00
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 12-р анги
  • 08:00
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 5-р анги
  • 09:10
    "Аварга загас" ОАК 19-р анги
  • 09:10
    "Аварга загас" ОАК 12-р анги
  • 10:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:40
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 10-р анги
  • 10:40
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.47, 48-р анги
  • 12:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.33, 34-р анги
  • 14:10
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 19/
  • 14:10
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 20/
  • 15:10
    Хэрэглээний хятад хэлний хичээл /№ 7, 8/
  • 15:10
    Хэрэглээний хятад хэлний хичээл /№ 9, 10/
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Cook club" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 16:50
    Тоглолтын цаг
  • 17:30
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 13-р анги
  • 17:30
    "Романтик эмч Ким Са Бү" ОАК 6-р анги
  • 19:00
    "Аварга загас" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 20:30
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 11-р анги
  • 20:30
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 4-р анги
  • 22:00
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 2.49, 50-р анги
  • 00:15
    "Аварга загас" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 00:15
    "Аварга загас" ОАК 13-р анги
  • 01:25
    "Дуу хоолой" ОАК 2-р бүлгийн 11-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    МАЙАМИ - Л.А КЛИППЕРС NBA 2018-2019
  • 00:00
    БОСТОН - МИННЕСОТА NBA 2018-2019
  • 02:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 02:00
    ДЭНВЭР - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019
  • 04:00
    Л.А ЛЭЙКЕРС - САН АНТОНИО NBA 2018-2019
  • 04:00
    ВАШИНГТОН - ФИЛАДЕЛЬФИА NBA 2018-2019
  • 06:00
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 06:00
    NBA ACTION 1807
  • 06:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1946
  • 07:00
    ЮТА - МАЙАМИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 07:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1953
  • 08:00
    ЮТА - САН АНТОНИО NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 09:30
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 10:30
    NBA ACTION 1808
  • 11:00
    МИННЭСОТА - ПОРТЛЭНД NBA 2018-2019
  • 11:00
    ГОЛДЭН СТЭЙТ - ТОРОНТО NBA 2018-2019
  • 13:00
    САН АНТОНИО - Л.А ЛЭЙКЕРС NBA 2018-2019
  • 13:00
    RED BULL ENERGY TIME №40
  • 13:30
    "ЖЭК ТВЭЙМЭН" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:00
    КЛИВЛЕНД - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019
  • 15:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1808
  • 16:00
    "TEAMMATES FOREVER" БАРИМТАТ КИНО
  • 16:00
    САН АНТОНИО - МИННЕСОТА NBA 2018-2019
  • 16:30
    ЮТА - МАЙАМИ NBA 2018-2019
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1807
  • 18:30
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 19:00
    NBA ACTION 1807
  • 19:30
    RED BULL ENERGY TIME №40
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1954
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1947
  • 20:30
    RED BULL ENERGY TIME №41
  • 20:30
    "LEGACY OF DRAZEN PETROVIC" БАРИМТАТ КИНО
  • 21:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #8
  • 21:00
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #7
  • 22:30
    "BEST SHOT" БАРИМТАТ ЦУВРАЛ #1
  • 22:30
    "BALTIMORE BOYS" БАРИМТАТ КИНО
  • 23:30
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 1954

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 08:00
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 09:50
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг:Стресс
  • 09:50
    "Хөндөх сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 14-р анги
  • 11:10
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 7-р анги
  • 12:30
    "Спортын цуурай" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Спортын цуурай" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    Дундговь аймгийн Гэр бүл хүүхэд залуучуудын хөгжлийн газар үзүүлж байна
  • 13:20
    "Хуур богд" баримтат кино
  • 14:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 14:20
    "Таны эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Залуучуудын аялал жуулчлалын хөгжлийн төв" үзүүлж байна
  • 14:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 14:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 16:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 16:30
    "Үүрд хамт байгаач ээжээ" кино
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино /42/
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:40
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Best буйдан" үзүүлж байна
  • 19:10
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 19:30
    Улаачдын өрсөлдөөн нэвтрүүлэг Б.Халиун
  • 19:40
    Улаачдын өрсөлдөөн нэвтрүүлэг Б.Халиун
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 15-р анги
  • 21:30
    "Зуун жилийн өв" СOАУСК 8-р анги
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 22:50
    Зарын цаг
  • 23:00
    "Бүтэлгүй новш" МУСК
  • 23:00
    "Амьдралын нахиа" МУСК

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    NTN 7 хоногийн тойм мэдээ
  • 08:05
    “108 хүүхдийн утас”Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 08:25
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Доктор+" эрүүл мэндийн танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 09:05
    Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 09:31
    “Галапагос арлуудын ан амьтад"-3 танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:31
    “Галапагос арлуудын ан амьтад"-3 танин мэдэхүйн баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:15
    NTN үзүүлж байна
  • 10:15
    NTN үзүүлж байна
  • 10:25
    "N music" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 10:25
    "N music" хөгжмийн хөтөлбөр
  • 10:51
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:51
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    “Кино бидний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    “Кино бидний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 11:15
    “Хөгшин хүргэн” 25-р анги ОАУСК /давталт/
  • 11:15
    “Хөгшин хүргэн” 20-р анги ОАУСК /давталт/
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    “Өнгөлөг өдөр” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    NTN үзүүлж байна
  • 14:00
    NTN үзүүлж байна
  • 14:05
    "Зочины цаг"
  • 14:05
    "Зочины цаг"
  • 14:35
    "Дэлхийн монгол аялал" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Дэлхийн монгол аялал" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "National" Бизнес мэдээ
  • 15:00
    "National" Бизнес мэдээ
  • 15:20
    “Мөнгө угаах гэмт хэрэг” Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 15:20
    “Мөнгө угаах гэмт хэрэг” Ц.Е.Г-аас үзүүлж байна
  • 15:30
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:30
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 15:40
    Цагдаагийн ерөнхий газраас мэдээлж байна
  • 15:40
    Цагдаагийн ерөнхий газраас мэдээлж байна
  • 15:50
    “Кино бидний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:50
    “Кино бидний амьдрал” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 16:10
    NTN үзүүлж байна
  • 16:10
    NTN үзүүлж байна
  • 16:20
    “Зочны цаг”
  • 16:20
    “Зочны цаг”
  • 16:40
    “Экс нөхөр” хошин хөтөлбөр
  • 16:40
    “Экс нөхөр” хошин хөтөлбөр
  • 17:00
    NTN телевизийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    NTN телевизийн мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Мазуухай” хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:35
    “Хардалт” хошин хөтөлбөр
  • 17:35
    “Хардалт” хошин хөтөлбөр
  • 17:55
    “Lavender salon”-оос үзүүлж байна
  • 17:55
    “Lavender salon”-оос үзүүлж байна
  • 18:00
    "Сонины тойм” мэдээллийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Сонины тойм” мэдээллийн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “N music” хөгжмийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 18:46
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:46
    Хөгжмийн завсарлага
  • 19:00
    "Дэлхийн монгол аялал" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Дэлхийн монгол аялал" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Insider" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Insider" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Одонгоо салон 20 жил
  • 20:00
    “Зочны цаг”
  • 20:20
    “Шанс” агентлагаас үзүүлж байна
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 20:30
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 21:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 26-р анги
  • 21:10
    “Хөгшин хүргэн” ОАУСК 21-р анги
  • 21:55
    “Одонгоо салон”баярын тусгай дугаар
  • 21:55
    “Зочны цаг”
  • 22:15
    “Cошиалын эргэн тойронд” нэвтрүүлэг
  • 22:35
    "National" Бизнес мэдээ
  • 22:45
    "Дэлхийн монгол аялал" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Дэлхийн монгол аялал" Танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:00
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөр
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 23:40
    Төрийн дуулал
  • 00:00
    Сайхан амраарай!
  • 00:00
    Сайхан амраарай!

MNBA Sports

  • 08:00
    1-Р СУРГУУЛЬ VS 52-Р СУРГУУЛЬ|U14 УАШТ Эмэгтэй |
  • 08:00
    1-Р СУРГУУЛЬ VS 52-Р СУРГУУЛЬ|U14 УАШТ Эмэгтэй |
  • 09:00
    Өмнөговь vs Ирээдүй|U14 УАШТ Эрэгтэй|
  • 09:00
    Өмнөговь vs Ирээдүй|U14 УАШТ Эрэгтэй|
  • 10:00
    MNBA 21 ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2016-17
  • 10:00
    "NCAA 2018 Final Four" Villanova Wildcats vs Kansas Jayhawks|Давталт|
  • 11:40
    "FIBA 3X3 Мexico World Tour" Ljubjlana vs Rio
  • 12:00
    "FIBA 3X3 Мexico World Tour" Ponce vs Princeton
  • 12:20
    "FIBA 3X3 Мexico World Tour" Ponce vs Ljubjlana
  • 12:40
    "СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018"
  • 12:40
    "СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018" FALCONS VS IRL ROCKETS 0331
  • 13:40
    "СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018"
  • 13:40
    "СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018" ГАЦУУРТ ГУРИЛ VS МОН-АЛТИУС 0331
  • 14:40
    "СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018"
  • 14:40
    "СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018" ГОВЬ VS ШИЛДЭЭД 0331
  • 15:40
    FIBA 3x3 U23 WORLD CUP 2018
  • 15:40
    "СПРАЙТ СУПЕР ЛИГ 2018" ХАНГАРЬД VS ХЭНТИЙ ЭБЭГ
  • 16:40
    FIBA 3x3 Nanjig challenger
  • 18:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 |ШУУД |
  • 18:00
    "MNBA 21 АЙМГИЙН ҮНДЭСНИЙ ЛИГ 2018-19 |ШУУД |
  • 22:00
    FIBA 3x3 U18 ASIA CUP 2018
  • 22:00
    "НЭГИЙН ЭСРЭГ НЭГ" НЭВТРҮҮЛЭГ ОУХМ Д.ДЭЛГЭРНЯМ
  • 23:30
    "ҮНДЭСНИЙ СУПЕР ЛИГ 2017"
  • 00:00
    Спрайт супер лиг 2018 |Давталт|
  • 03:00
    NCAA УЛИРЛЫН ТОГЛОЛТ
  • 03:00
    Спрайт супер лиг 2016 |Давталт|

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 29-р анги
  • 11:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 24-р анги
  • 11:50
    “Ардчилсан эмэгтэйчүүдийн түүхэн замнал” цуврал – 3
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Агаарын бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 14:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 14:10
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 14:10
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 14:40
    Хуучны дотно дуу
  • 14:40
    Хуучны дотно дуу
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 15:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 15:10
    Амьтны ертөнц
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 16:05
    Цаг агаар /аймаг, нийслэлийн 3 хоногийн мэдээ/
  • 16:10
    Баримтат кино
  • 16:10
    Хүүхдийн тусламжийн утас 108 үзүүлж байна: “Сурагч Сүхээ”
  • 16:20
    “Бид давтагдашгүй” загварын шоу
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 17:05
    Цаг агаар /дэлхийн хотуудын мэдээ/
  • 17:15
    “Залуу нас” ОАУСК 25-р анги
  • 17:15
    “Залуу нас” ОАУСК 20-р анги
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:45
    Хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:00
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 30-р анги
  • 21:00
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 25-р анги
  • 21:50
    Агаарын бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 21:50
    Агаарын бохирдол хүүхдэд нөлөөлөх нь...
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:45
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 22:45
    Үйл явдлын ярилцлага
  • 23:15
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 30-р анги
  • 23:15
    “Тосгоны залуус” ОАУСК 25-р анги
  • 00:00
    Эфир төгсөнө
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

XII/1219:00

AsianBox

"Тэрбумтны хүү" ОАК 2-р анги

XII/1221:50

MovieBox

"Төмөр хүн (Iron Man)" УСК

XII/1220:30

AsianBox

"Каннамын гоо үзэсгэлэн" ОАК 1-р анги