МҮОНТ

  • 06:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/
  • 09:00
    “Брюслигийн домог” олон ангит кино 1.2-р анги
  • 10:30
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 11:30
    “Өвгөдийн захиас” Дөрвөн улирлын сургаалын Зуны сургаал 2
  • 11:40
    “Очирвааний их эгшиглэн” Дорнын их яруу найрагч Б. Явуухулангийн мэндэлсний 90 жилийн ойд зориулсан яруу найргийн наадам / Завхан аймгаас бэлтгэв/
  • 12:20
    “Бүлтээхэй Дэлдээхэй хоёр” Найзын тус
  • 12:30
    МҮОНРТ, Туркийн ТRT телевизийн хамтын уран бүтээл “Өв соёлын өлгий нутгаар” баримтат кино 2-р анги
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Монгол сонгодог” Чингис хаан дуурийн тухай
  • 13:50
    “Чингис хаан” дуурь
  • 16:00
    “Хоймор өнжих нар” уран сайхны кино 19-р анги
  • 16:50
    Элсэн цаг
  • 17:30
    MNB World: “English Song Night” концерт
  • 19:00
    Дотоодын цэргийн 97 жилийн ойд: “Онц үүрэгт одонт хороо”
  • 19:20
    “Тусгаар тогтнолын товчоон” баримтат кино 4-р анги
  • 19:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Цаг үе, үзэл бодол”
  • 21:50
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:00
    “Брюслигийн домог” олон ангит кино 3.4-р анги
  • 23:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Тэнгэрлэг эх орон” нийтлэл /2012 он/

MN25

  • 07:00
    эфир. эхлэл
  • 07:30
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:10
    "алтан боломж"
  • 09:40
    "бизнес тайм"
  • 10:00
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 437,438-р анги
  • 10:50
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 9-р анги
  • 11:50
    "монгол японд нэг удаа" дугаар-1
  • 13:00
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 13:30
    "20-р зууны дуу 2019"
  • 15:30
    "малын хөлийн тоос" теле зохиомж
  • 16:00
    "ядуусын хорооллын пуужин" японы оак 2-р бүлгийн 3-р анги
  • 17:00
    "аяллын амт" баримтат кино
  • 17:50
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 439, 440-р анги
  • 18:40
    "бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "хурандаа земина" оросын олон ангит кино 3-р бүлгийн 10-р анги
  • 21:00
    "монгол японд нэг удаа" дугаар-2
  • 21:40
    "ядуусын хорооллын пуужин" японы оак 2-р бүлгийн 4-р анги
  • 22:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:40
    эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 07:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 07:20
    business news
  • 07:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 07:40
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    "japan video topics"
  • 09:00
    хошин шог
  • 09:40
    "гэгээн өглөө" ярилцлага20/0
  • 10:00
    fiba 3*3 u18 - монгол - франц - эм
  • 10:30
    fiba 3*3 u18 - шинэ зеланд - орос - эм
  • 10:50
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 10:55
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:00
    business news
  • 11:10
    "дуни" соак 69-р анги
  • 12:30
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:45
    цаг агаарын мэдээ
  • 12:50
    business news
  • 13:00
    "тэ жу ён " соак 124-р анги
  • 14:20
    цаг агаарын мэдээ
  • 14:25
    business news
  • 14:35
    "japan video topics"
  • 14:50
    "муста д.намсрайноров 2019" тоглолт
  • 16:50
    "азийн орны соёлоос - хятадын мега төсөл"
  • 17:35
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:40
    "tvmall"
  • 17:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 17:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    мэдээ /www.tv5news.mn/
  • 18:30
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:35
    business news
  • 18:45
    fiba 3*3 u18 - ану - польш - эм
  • 19:05
    fiba 3*3 u18 - итали - хятад - эр
  • 19:30
    "дуни" соак 70-р анги
  • 20:45
    "робот галт тэрэг"хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "тэ жу ён " соак 125-р анги
  • 23:25
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:35
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:35
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Колумби” баримтат кино
  • 07:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Дорнын зурлага”
  • 08:07
    “Буддизм бидний амьдралд” цуврал нэвтрүүлэг
  • 09:00
    “Ном хурах цаг” нэвтрүүлэг
  • 09:30
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 09:45
    “Аз жаргалын гоймон” олон ангит УСК, 34-р анги
  • 10:30
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 10:58
    Цаг агаар
  • 11:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 11:15
    “Грек бүсгүй” олон ангит уран сайхны киноны 7-р анги
  • 12:00
    “Уяачийн алдар” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 13:10
    “Наргиантай наадам” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 14:30
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг /Манжуур хотоос 1-р хэсэг давталт/
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Грек бүсгүй” олон ангит УСК,8-р анги
  • 16:00
    “Боломж” нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Гадаад мэдээ
  • 17:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 17:10
    “VIP car wash” үзүүлж байна
  • 17:20
    ТВ зар 151918
  • 17:30
    “Хөгжилтэй гэр бүл” цуврал хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    Цаг агаар
  • 18:00
    “Монгол коммент” шууд нэвтрүүлэг
  • 18:40
    “Хөгжилтэй гэр бүл” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    “Наадмын гангараа” нэвтрүүлэг
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “2 өдөр 1 шөнө” нэвтрүүлэг /Манжуур хотоос 2-р хэсэг /
  • 21:30
    “Дуулиан” олон ангит УСК,56,57-р анги
  • 23:15
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 23:50
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    Тоглолтын цаг
  • 03:40
    “Бурхан багшийн сургаал” нэвтрүүлэг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт арилжааны нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:20
    "Хүний амь" МУСК
  • 14:00
    Кино миний амьдралд
  • 14:20
    "Healty talk" Эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 401,402-р анги
  • 15:40
    "Мөрдөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 2-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Наруто-Шиппүдэн" хүүхэлдэйн кино 403,404-р анги
  • 18:20
    "Би чадна" Хүүхдийн зургийн хичээл
  • 19:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:30
    "Хар мөрөн" ОАК 5-р анги
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:30
    "Мөрдөгчид" ОАК 3-р бүлгийн 3-р анги
  • 22:30
    "Ододтой үдэш" шоу нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 2-р анги
  • 00:30
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    нахиа хүүхдийн хөтөлбөр
  • 08:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:20
    хүүхэлдэйн кино
  • 09:50
    “жэжүнвон”-18 соак
  • 11:00
    “төөрдөг байшин”-5 оак
  • 12:00
    vs-2
  • 12:30
    business time
  • 13:00
    “валериан ба 1000 гариг” уск
  • 15:30
    “таны сонголт”
  • 16:00
    business time
  • 16:30
    монгол тулгатны 100 эрхэм: д.цэрэнтогтох
  • 18:00
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:20
    “жэжүнвон”-19 соак
  • 19:30
    “нартай зуны дурсамж” теле зохиомж
  • 20:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    “төөрдөг байшин”-6 оак
  • 22:30
    “жэжүнвон”-19 соак
  • 23:45
    эфир төгсөнө

NTV

  • 06:00
    “Диваажингийн амлалт” ОАК11,12-р анги
  • 07:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.2/
  • 07:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /6/
  • 08:00
    Мэдээ
  • 08:30
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино /01/
  • 09:20
    “Сүнстэй байшин” шоу /1.1/
  • 10:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.2/
  • 10:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /6/
  • 11:00
    “Таван хуруу” ОАК 2-р анги
  • 12:10
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 11,12-р анги
  • 13:20
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 53-р анги
  • 14:10
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.2/
  • 14:35
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /6/
  • 15:00
    “Жексон амьд” МУСК
  • 16:30
    “Зи Ша цайны гүц” Торгоны зам цувралаас
  • 16:55
    “Диваажингийн амлалт” ОАК 13,14-р анги
  • 18:05
    “Юүхүү ба түүний найзууд” хүүхэлдэйн кино /1.3/
  • 18:30
    “Пукка” хүүхэлдэйн кино /7/
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:40
    “Сүнстэй байшин” шоу /1.2/
  • 20:35
    “Фү Яаогийн домог” ОАК 54-р анги
  • 21:35
    “Таван хуруу” ОАК 3-р анги
  • 22:55
    “Намрын синдром” МУСК
  • 00:30
    Мэдээ
  • 01:00
    “Гайхамшигт аялал” баримтат кино /02/
  • 01:50
    “УБ – СП Фалконс” Мазала дээд лиг 2019 /9-р тойргийн давталт/
  • 03:50
    Зураглал
  • 04:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:05
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:07
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.12-р анги
  • 09:00
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 10-р анги
  • 09:15
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 35-36-р анги
  • 09:40
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.14-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 27-28-р анги
  • 11:30
    "Хөгжилтэй Монголдой" 2-р ангийн хичээл №31
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Аугаа зуун" ОАК 45-р анги
  • 13:05
    "Хөгжилтэй Монголдой" 3-р ангийн хичээл №31
  • 13:35
    "Хөгжилтэй Монголдой" 4-р ангийн хичээл №31
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:10
    "Дэлхийгээр Аялагчид" нэвтрүүлэг /Перу 2-р хэсэг/
  • 15:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл анхан дунд №45,46
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 31-р анги
  • 17:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 1.13-р анги
  • 17:40
    "Монкард" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино 37-38-р анги
  • 18:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 5.15-р анги
  • 19:00
    "Царай муутын мөн чанар" СОАК 29-30-р анги
  • 20:50
    "Мөнгөтэй зочин" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Аугаа зуун" ОАК 46-р анги
  • 23:00
    "Хувь тавилангийн ээдрээ" ОАК 32-р анги
  • 00:00
    Монголчууд XX зууны эхэнд нэвтрүүлэг
  • 00:45
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 01:30
    Эфир хаах

Эх Орон ТВ

  • 08:00
    "Даниель бамбар " Хүүхэлдэйн кино 117,118-р анги
  • 08:20
    "Сошиал туршилт"
  • 08:30
    "Нүдэн сондор" МУСК
  • 10:25
    "Содон аялгуу"
  • 10:30
    Хошин шог
  • 11:30
    "Залуу нас" ОАК 9-р анги
  • 12:30
    Хошин шог
  • 13:00
    "Тосон хурд 2019" Хөвсгөл аймгийн зүүн бүс, Тосонцэнгэл сум
  • 14:50
    High trade
  • 15:05
    Хошин шог
  • 15:20
    "Содон аялгуу"
  • 15:30
    Кино миний амьдрал
  • 16:00
    Монгол малчны зар
  • 16:15
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 16:20
    "Сошиал туршилт"
  • 16:25
    "Бүтээгчид"
  • 16:30
    "Пяо Шуай" ОАК 17,18-р анги
  • 18:30
    High trade
  • 18:45
    Кино миний амьдрал
  • 19:00
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 20:55
    "Сошиал туршилт"
  • 21:00
    "Ярих өнцөг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Залуу нас" ОАК 10-р анги
  • 23:00
    "Тусгай ажиллагаа" МУСК
  • 00:40
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-2/ 80-р анги
  • 06:30
    "Гэрлэж амжаагүй явна" МУСК
  • 08:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 91-р анги
  • 09:00
    "Гранд зочид буудал" ИОАК 5-8-р анги
  • 12:30
    "Пэппа торой" хүүхэлдэйн кино /season-1/ 7-12-р анги
  • 13:00
    "Хаан болсон салбадай" СОАК 12-р анги
  • 14:20
    "Хөгшин хүргэн" ХОАК 32-р анги
  • 15:10
    "Лусын хааны сүйт бүсгүй" СОАК 1-4р анги
  • 20:00
    "Бүтэлгүй Севкат" ТОАК 92-р анги
  • 21:00
    "Зөв тэмцэл" ОАК /season-2/ 8-р анги
  • 22:00
    "Хаан болсон салбадай" СОАК 13-р анги
  • 23:30
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 12-р анги
  • 00:30
    "Америкчууд" ОАК /season-5/ 13-р анги
  • 01:30
    Эфир завсарлана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 06:35
    Баримтат кино
  • 07:35
    Түүхийн жимээр цуврал 1
  • 08:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги /давталт/
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    3D english school, CPILS school үзүүлж байна.
  • 10:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 11:40
    Nils School, Genius english academy үзүүлж байна.
  • 11:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:10
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 12:40
    CIA CEBU, CDU ESL school үзүүлж байна
  • 12:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хурдан морьны уралдаан
  • 16:45
    19001950 зарын шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    CIA CEBU international academy үзүүлж байна
  • 18:45
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна - 19001950 үзүүлж байна
  • 18:55
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 20:30
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    Масс академи үзүүлж байна.
  • 21:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна - 19001950 үзүүлж байна
  • 21:20
    Монголын уран сайхны кино
  • 23:00
    Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:10
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:20
    Хүүхэлдэйн кино
  • 07:40
    Хошин цаг
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:30
    Зөв сонголт
  • 10:00
    Нагоя башё тойм
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:10
    Хурдан морьдын уралдаан тойм /Соёолон, Даага/
  • 12:00
    Аялгуут хором
  • 12:20
    Бизнес аялал
  • 13:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 13:40
    Энх өглөө ярилцлага
  • 14:10
    Зөв сонголт
  • 14:40
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Бизнес Амжилт
  • 17:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 17:40
    Бизнес аялал
  • 18:20
    Үндэсний бөхийн барилдаан /5,6 -ын даваа/
  • 19:30
    Жирэмсний сорил ОАК 10-р анги
  • 20:30
    Зөв сонголт
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Нагоя башё тойм
  • 22:10
    Хөдөө шил ОАК 16-р анги
  • 23:20
    Аяллын тойрог - Мьянмар улс
  • 00:10
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:50
    Зөв сонголт
  • 01:20
    Бизнес Амжилт
  • 02:00
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай

MovieBox

  • 09:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.21-III.3-р анги)
  • 09:00
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.21-III.3-р анги)
  • 10:30
    "Их хотын залуус" ОАК (28,29-р анги)
  • 10:30
    "Их хотын залуус" ОАК (28,29-р анги)
  • 11:40
    "Өөдгүй новшнууд (Inglourious Bastards)" УСК
  • 11:40
    "Өөдгүй новшнууд (Inglourious Bastards)" УСК
  • 14:20
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.2-5-р анги)
  • 14:20
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.2-5-р анги)
  • 16:00
    "Анчин: Өвлийн дайн (The Huntsman: Winter's War)" УСК
  • 16:00
    "Анчин: Өвлийн дайн (The Huntsman: Winter's War)" УСК
  • 18:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Box Office" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.4,5-р анги)
  • 18:30
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.4,5-р анги)
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.6,7-р анги)
  • 19:30
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.6,7-р анги)
  • 20:30
    "Их хотын залуус" ОАК (30-р анги)
  • 20:30
    "Их хотын залуус" ОАК (30-р анги)
  • 21:30
    "Тай Чигийн Мастер (Man of Tai Chi)" УСК
  • 21:30
    "Тай Чигийн Мастер (Man of Tai Chi)" УСК
  • 23:40
    "Люси (Lucy)" УСК
  • 23:40
    "Люси (Lucy)" УСК
  • 01:10
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.4-7-р анги)
  • 01:10
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.4-7-р анги)
  • 02:40
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.2-5-р анги)
  • 02:40
    "Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (III.2-5-р анги)
  • 04:05
    "Их хотын залуус" ОАК (28-30-р анги)
  • 04:05
    "Их хотын залуус" ОАК (28-30-р анги)
  • 05:50
    "Тай Чигийн Мастер (Man of Tai Chi)" УСК
  • 05:50
    "Тай Чигийн Мастер (Man of Tai Chi)" УСК
  • 07:35
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.4-7-р анги)
  • 07:35
    "Цагаач гэр бүл" ОАК (III.4-7-р анги)

Star TV

  • 07:45
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 07:50
    Амжилтын үндэс
  • 08:30
    "One piece" Анимэ 833-р анги
  • 08:55
    E-MART үзүүлж байна
  • 09:00
    "Дэггүй хөрш" Монголын ОАК 3,4-р анги
  • 10:40
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино
  • 10:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Зуун хоригдол" ОАК 4-р бүлгийн 8,9-р анги
  • 12:40
    "Тохиромжгүй тохуурхал" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    Үзэгчийн хүсэлтээр: "One piece" Анимэ 31-35-р анги
  • 15:30
    "Сүлжээ" ОАК 2-р бүлгийн 4-р анги
  • 16:30
    Амжилтын үндэс
  • 17:50
    "Мөрөөдлөө биелүүл" Уран сайхны кино
  • 18:30
    "Баримтат кино" Э.Оюун
  • 19:00
    "One piece" Анимэ 834-р анги
  • 19:30
    "Гэрч" ОАК 1-р бүлгийн 13,14-р анги
  • 21:10
    Battle With Uranzaya #7
  • 21:35
    "Учиртай урилга" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Сүлжээ" ОАК 2-р бүлгийн 5-р анги
  • 23:40
    "Дэггүй хөрш" Монголын ОАК 3,4-р анги
  • 01:10
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Халуун цэг" мэдээлэлийн хөтөлбөр
  • 09:40
    "Хошин шог" - Шинэ үе
  • 10:10
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 11:10
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:50
    "Хүсэл мөрөөдлийн зүгт" МУСК
  • 13:25
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:40
    "Валидол -2" Түрээсийн байр
  • 14:20
    "Хэлэлцүүлэг" - Хүүхдийн хамгаалал
  • 15:00
    "Намрын синдром" МУСК
  • 16:50
    "Их засаг" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Таны сонголт" бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Мэргэжлээ хэрхэн зөв сонгох вэ"
  • 18:30
    "Бизнес боломж" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    "Учралын баяр" тусгай дугаар
  • 19:50
    "Валидол -2" Түрээсийн байр
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээлэлийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Амлалт хэрэгжиж байна" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Аюултай харилцаа" МУСК
  • 00:00
    "Эфир хаасан"

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:40
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 09:10
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 09:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Адал явдалт аялал хүүхдийн ОАК 1, 2-р анги
  • 11:40
    Залуу Лидер нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Инноваци-Хөгжлийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Хоёр ээж" Шинэ үе продакшн
  • 14:00
    Иргэний боловсролд нэвтрүүлэг /шууд/
  • 15:00
    Монгол Тулгатны 100 эрхэм
  • 17:30
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл
  • 18:00
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Адал явдалт аялал хүүхдийн ОАК 3, 4-р анги
  • 19:50
    Залуу Лидер нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Согтуу монголоос Саруул монгол-3" төсөл /давталт/
  • 21:50
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    "Далд ноёрхлын эрин үе" ОАК /season-5/ 5-р анги
  • 23:30
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 07:05
    "Гэр бүлийн өглөө" хөтөлбөр
  • 08:00
    "Сохор номин, панда хоёрын адал явдал" хүүхэлдэйн кино 13,14-р анги
  • 08:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 09:00
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    "Тайхар" нэгдэл 11 жил нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Насны хань" ОАК 17-р анги
  • 12:00
    "Нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 12:40
    "Ногоон сонголт" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 24-р анги
  • 15:00
    "Үйлдвэрлэгч Монгол" Дэлхийн зөн ОУБ
  • 16:00
    "Хуримын сюрприз" МУСК
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Агаараар гүйцгээе" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Вакбу" хүүхэлдэйн кино 4-р анги
  • 20:00
    "Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм" ОАК 25-р анги
  • 21:00
    "Кино задлан" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Кино миний амьдралд"
  • 22:00
    "Насны хань" ОАК 18-р анги
  • 23:00
    "Африка-1"
  • 00:10
    Сайхан амраарай

TV10

  • 08:00
    "Эхлэл"
  • 08:30
    "Зохиолын дууны цаг"
  • 09:00
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 09:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 12:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 17:50
    НИТХ-ын төлөөлөгч ирж явна...
  • 18:30
    "Амьд ус" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ панз"
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм, эдийн засаг шууд
  • 21:30
    10 news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Wellstar" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Хөгжлийн хөдөлгүүр" Нийгэм,эдийн засаг
  • 23:00
    "Gags"
  • 00:00
    "Tөгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Цаг агаар"
  • 07:40
    “Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Цаг агаар"
  • 08:38
    “Лунтик " хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 09:02
    Da Vinci kids- "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр" т.м нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 09:38
    Da Vinci kids - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 10:02
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Цаг агаар
  • 10:33
    "Вингс клуб" хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 11:02
    "Консуни" хүүхэлдэйн кино
  • 11:30
    Цаг агаар
  • 11:33
    "Монкарт" хүүхэлдэйн кино
  • 12:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 12:02
    "Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 12:30
    Цаг агаар
  • 12:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 13:02
    Da Vinci Learning – “Харах сүүлийн боломж” баримтат кино
  • 14:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 14:30
    “Авьяаслаг багачууд” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 15:02
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 15:30
    Цаг агаар
  • 15:33
    "Урагшаа титанууд аа" хүүхэлдэйн кино
  • 16:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 16:02
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:33
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 17:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 17:02
    "Лэсигийн адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Цаг агаар
  • 17:33
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • 18:02
    “Лунтик” хүүхэлдэйн кино
  • 18:20
    “Саятан” нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Жи Файтерс" хүүхэлдэйн кино
  • 19:02
    Da Vinci kids - "Бяцхан Милигийн асуултууд”
  • 19:20
    Da Vinci kids - "Мати Дада хоёр”
  • 19:40
    Da Vinci kids - "Артзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 20:05
    "Х лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Цаг агаар
  • 20:33
    "Монкарт” хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    “Тавтай нойрсоорой” нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бүүвэйн дуу
  • 21:40
    Da Vinci Learning – “Cиэста Зи”
  • 22:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 22:02
    Da Vinci Learning – “Том шинжлэх ухаан” т.м нэвтрүүлэг
  • 22:25
    Da Vinci Learning – “Урлагийн түүх”
  • 22:50
    Da Vinci Learning – “Сай - Кюү”
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 08:00
    Технологийн ертөнцөөр
  • 08:20
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:20
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:20
    “Явлаа, ирлээ”
  • 10:40
    Томилолтоос ирлээ: Ховд аймгаас бэлтгэв.
  • 11:00
    Алтан аргамж: “Монгол-АНУ-ын харилцаа” Онц бөгөөд бүрэн эрхт элчин сайд Х.Бэхбат оролцов.
  • 11:40
    “Өвгөдийн захиас” Дөрвөн улирлын сургааль /Зун-1/
  • 12:00
    Зөв чиг: СХД-ийн Улаан загалмайн хорооны дарга Г.Жавзандулам оролцов.
  • 12:20
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    “Робокон-2019” Үндэсний аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 14:00
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Эрдэнийн шигтгээ эх орон мину” нийтлэл /2014 он/
  • 14:30
    “Би Монгол хүүхэд” зохиомж
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Тулгар төрийн 2228 их Монгол улсын 813, Ардын хувьсгалын 98 жилийн ойн баяр наадмын Хурдан морины уралдааны тойм
  • 16:20
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Хүннү гүрэн” цуврал баримтат кино/Өвөг дээдэс/ 2011он
  • 17:00
    Миний тэмдэглэлүүд
  • 17:40
    MNB World үзүүлж байна: “International Naadam Festival”
  • 18:40
    “Өвгөдийн захиас” Дөрвөн улирлын сургааль /Зун-2/
  • 18:50
    Технологийн ертөнцөөр
  • 19:10
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөгөөс: Манлайн баясгалан “Нэгэн үеийн зургаан залуу заан”
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    Манлайн баясгалан: Бөх тайлбарлагч МУСГЗ Ш. Чанрав асны тухай дурсамж нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны амралтанд
  • 09:10
    "Ярилцах цаг"
  • 09:30
    Оргилд хүрэх зам
  • 09:50
    "Хуйрнан шуугигч" хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 11:30
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 11:50
    Таны амралтанд
  • 12:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Сүү ХК –ийн тараг хэрэг үйлдвэрлэдэг вэ?
  • 12:35
    Тоглолтын цаг
  • 13:00
    "12 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:30
    "Нэгэн дээвэр доор"ХОАК 7-р анги
  • 14:20
    "Бизнес Амжилт"
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Нэгэн дээвэр доор"ХОАК 8-р анги
  • 17:00
    "17 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:10
    "Монголын сайхан орноор"
  • 18:25
    "Эрүүл мэнд"
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:35
    Таны амралтанд
  • 19:45
    "Ярилцах цаг"
  • 20:05
    "Оргилд хүрэх зам"
  • 20:25
    "Хянах цаг"
  • 20:40
    "Сүү ХК"-ийн Сүү хэрхэн үйлдвэрлэдэг вэ?  
  • 20:50
    Таны амралтанд
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:40
    "Шинэ ном"
  • 22:10
    "Нэгэн дээвэр доор"ХОАК 9,10 -р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Чингис хааны сургааль
  • 09:05
    “Архи оюун ухааныг хэрхэн хөнөөдөг вэ” нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг №01
  • 11:10
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 11:15
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг. Бүрнээбаяр
  • 12:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 12:05
    “Ирээдүйг судлах нь” нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Шинэ номын танилцуулга
  • 13:10
    “Алсын тээвэрчид” УСК 16
  • 14:05
    Сэрэмжлүүлэг нэвтрүүлэг
  • 14:20
    “Дэлхийн анир” гадаад мэдээлэл №02
  • 14:40
    Шинэ номын танилцуулга
  • 14:50
    Шанс агентлагийн нэвтрүүлэг
  • 15:05
    “Гэрийн хүмүүжил ба архидалт” нэвтрүүлэг. Нарантуяа, Батсүх
  • 16:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:05
    Өдрийн хөтөлбөр завсарлана
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    “Алсын тээвэрчид” УСК 17
  • 19:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 19:05
    “Хөх толбот” хүүхдийн нэвтрүүлэг. Золбоот
  • 19:50
    Сонгомол номын танилцуулга
  • 20:00
    “Эрин цагийг оношлохуй” нэвтрүүлэг №02
  • 21:00
    “Архинаас татгалзах арга замууд” нэвтрүүлэг
  • 22:00
    “Ирээдүйн дэлхий” нэвтрүүлэг
  • 22:55
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:00
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Classic

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №25: МАН.ЮТД-МАН.СИТИ 2014/15
  • 09:30
    МАН.СИТИ-МОНАКО UCL 2016-2017
  • 11:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №26: МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 12:00
    СТӨҮК-АРСЕНАЛ PL 2013-2014
  • 14:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №27: ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД 2005/06
  • 14:30
    БОСТОН - ЮТА NBA 2017-2018
  • 16:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №28: ВЕСТ БРОМ-МАН ЮТД 2012/13
  • 17:00
    МАН.СИТИ-МОНАКО UCL 2016-2017
  • 19:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №26: МАН.СИТИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2008/09
  • 19:30
    СТӨҮК-АРСЕНАЛ PL 2013-2014
  • 21:30
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №27: ЧЕЛСИ-МАН.ЮТД 2005/06
  • 22:00
    БОСТОН - ЮТА NBA 2017-2018

SPS National

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "НААДАМ 2019" 3, 4-Н ДАВАА
  • 13:30
    "НААДАМ 2019" 5, 6, 7, 8, 9-Н ДАВАА
  • 20:30
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #1
  • 21:00
    "БӨХИЙН ГАЛААР" НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #2
  • 21:30
    FIVB ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН ҮНДЭСТҮҮДИЙН ЛИГ ХЯТАД - ТУРК

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    "Инновац 2050" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Дэвид Рубенштэйний шоу" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Америкийн суутнууд" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Технологийн гайхамшиг" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Блумберг Форум" нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Америкийг бүтээсэн эрхмүүд" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Суутнуудын намтар" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Эврика" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Тэрбум долларын хэлцэл" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Боломжгүйг өөрчлөх төсөл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Coffee and cars" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Америкийг бүтээсэн автомашинууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Гол сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 22:30
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Fight

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ONE: БАНГКОК-KINGDOM OF HEROES
  • 12:00
    UFC FIGHT NIGHT СИЛВА-МИР
  • 15:30
    WWE SMACKDOWN LIVE 1038
  • 17:30
    ЖҮДО БУДАПЕШТИЙН ГРАНПРИ 2019 ӨДӨР 1
  • 20:00
    ЖҮДО МОНТРЕАЛЫН ГРАНПРИ 2019 ТОЙМ
  • 20:30
    ONE WEEKLY ДУГААР #28
  • 21:00
    ONE WARRIOR SERIES 2-11
  • 21:30
    UFC FIGHT NIGHT ВЕРДУМ-ВОЛКОВ

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Нар тоссон аялгуу 
  • 08:30
    Алтан үеийн дуунууд
  • 09:00
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:30
     “Сүлд өнөөдөр” хөтөлбөр /шууд/
  • 10:30
    Ардын хувьсгалын 98 жилийн ой,Үндэсний их баяр наадам/Азарга,Их нас,Соёолон /
  • 12:00
     46 оны Ленинград /20-р анги/
  • 12:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 13:00
    “Ая дууны мэнд” /шууд/
  • 14:00
    Шигшмэл хурдан морьдын "Их хурд I" уралдаан
  • 15:30
    Хатанбаатар  МУСК /2-р анги/
  • 17:00
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Би уран бүтээлч" нэвтрүүлэг  МУСТА Б.Чанцалдулам
  • 17:50
    "Бизнес хөтөч"
  • 18:00
    "Пикассо "  Баримтат кино /1-р анги/
  • 18:50
    "Өв соёл" нэвтрүүлэг
  • 19:00
     Архангай аймгийн хойд бүс Эрдэнэмандал сум
  • 21:00
    "Сүлд" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    19энтертаймент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    46 оны Ленинград /21-р анги/
  • 22:50
    Шигшмэл хурдан морьдын "Их хурд II" уралдаан
  • 23:20
    Амрах агшин  /Монголын шилдэг дуу/
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    Солонгос хэлний алсын зайн сургалт № 23
  • 08:10
    Хүүхдэд зориулсан Хятад хэлний хичээл № 61, 62
  • 09:05
    Япон хэлний хичээл /Анхан, дунд шат № 1, 2/
  • 10:05
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.56-р анги
  • 11:15
    "Гэр бүл" ОАК 25-р анги
  • 12:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 5-р анги
  • 14:10
    "Сарны хосууд" ОАК төгсгөлийн 20-р анги
  • 15:15
    Тоглолтын цаг
  • 16:00
    "Хуанжу гэг" ОАК 8-р анги
  • 16:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 17:00
    "Гэр бүл" ОАК 26-р анги
  • 18:30
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 6-р анги
  • 20:00
    "Хачин хүн ба хачин хүн" ОАК 1-р анги
  • 21:40
    "Хуанжу гэг" ОАК 9-р анги
  • 22:45
    "Аз жаргалын хэлтэрхий" ОАК 3.57-р анги
  • 00:00
    "Хачин хүн ба хачин хүн" ОАК 1-р анги
  • 01:10
    "Хамгийн шилдэг нь И Сүн Шин" ОАК 6-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    БОСТОН-ВАШИНГТОН NBA 2018-19
  • 02:00
    КРИСТАЛ.П-АРСЕНАЛ 10-Р ТОЙРОГ
  • 04:00
    ТОРОНТО-ИНДИАНА NBA 2018-19
  • 06:00
    МАН ЮТД-ЭВЕРТОН 10-Р ТОЙРОГ
  • 08:00
    "NBA ROUNDTABLE - LEGENDS JOURNEY" БАРИМТАТ КИНО
  • 08:30
    Л.А ЛЭЙКЕРС-ХЬЮСТОН NBA 2018-19
  • 10:30
    PL WORLD №23
  • 11:00
    ТОТТЕНХЭМ-МАН СИТИ 10-Р ТОЙРОГ
  • 13:00
    NBA ACTION 1814
  • 13:30
    НЬЮ ЙОРК-ШАРЛОТТ NBA 2018-19
  • 15:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №10: СЕРХИО АГУЭРО-1
  • 16:00
    БОРНМУТ-МАН ЮТД 11-Р ТОЙРОГ
  • 18:00
    "TRUE NORTH - KING NATION" БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ
  • 18:30
    ОКЛАХОМА-ДЭНВЭР NBA 2018-19
  • 20:30
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №3
  • 21:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-ПСЖ АВАРГУУДЫН ЛИГ 1-Р ТОЙРОГ
  • 23:30
    TRUE NORTH - TRUST THE PROCESS БАРИМТАТ НЭВТРҮҮЛЭГ

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 10:00
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 10:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Эгэл ертөнц" ОАК 28-р анги
  • 12:10
    Дэлхийн цаг:Германд үйлдвэрлэв
  • 12:30
    "Манжуурын аялал " үзүүлж байна
  • 12:50
    Зарын цаг
  • 13:00
    Улаачдын өрсөлдөөн Т.Цоожсүрэн
  • 13:30
    "Адууны хийморьтой наадам"СТА Б.Батболд
  • 14:20
    "Тулааны спорт"нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 16:10
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Дэлхийн цаг: Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    Улаачдын өрсөлдөөн Ч.Чулуунчимэг
  • 19:40
    Ворлдзоне үзүүлж байна: Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая
  • 19:50
    ТМ ярилцлага:Хариуцлагатай нийгмийн төлөө
  • 20:10
    "Таны мэдээллийн мөрөөр" шууд нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    Гадаад мэдээ
  • 21:20
    Спортын мэдээ
  • 21:30
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 22:00
    "Эгэл ертөнц" ОАК 29-р анги
  • 22:50
    "Хавтаст хэрэг" нэвтрүүлэг
  • 23:10
    Зарын цаг
  • 23:20
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ /давталт/
  • 07:20
    “World Sport” теле сэтгүүл
  • 07:40
    Миний мөрөөдөл: Үндэсний сурын идэр мэргэн Б. Билэгт
  • 08:00
    Өнөөдөр-спортын ертөнцөд
  • 08:10
    “Цэвэр дэлхий-Цэвэр Жюү Жи Цү” 2019 оны Ази тивийн аварга шалгаруулах тэмцээний өмнө
  • 09:10
    Жюү Жи Цүгийн 2019 оны Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг
  • 12:30
    Ажлын байрны дасгал
  • 12:35
    Жюү Жи Цүгийн 2019 оны Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 3-р хэсэг /үргэлжлэл/
  • 13:15
    Адуучин: Увс аймгаас бэлтгэв
  • 14:10
    Жюү Жи Цүгийн 2019 оны Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 4-р хэсэг
  • 16:10
    Монгол улсын Ерөнхийлөгчийн нэрэмжит Самбо бөхийн холимог багуудын “Мазала” дэлхийн цомын анхдугаар тэмцээн эрэгтэйчүүдийн 68, 74, +100 кг, эмэгтэйчүүдийн 48, 56, 68 кг, Байлдааны самбо 62, -90, +90 кг 2-р хээсэг
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 20:20
    “World football” теле сэтгүүл
  • 20:45
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын гарьд М. Баяржавхлан
  • 21:15
    Жюү Жи Цүгийн 2019 оны Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 5-р хэсэг

MNBA Sports

  • 08:00
    WMBA ҮНДЭСНИЙ ЛИГ
  • 10:00
    3Х3 U23 NATIONS LEAGUE
  • 16:00
    3Х3 ОЮУТНЫ АЗИЙН АВАРГА
  • 18:00
    3Х3 U18 ДЭЛХИЙН АВАРГА
  • 20:00
    3Х3 АЗИЙН АВАРГА 2019
  • 22:00
    3Х3 ДЭЛХИЙН АВАРГА 2019
  • 00:00
    ESL ONE COLOGNE 2019
  • 04:00
    ҮНДЭСНИЙ ЛИГ

TV2

  • 10:00
    “Уулзах цаг”
  • 11:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 16-р анги
  • 11:50
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 12:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:00
    “7 тив 7 оргил” нэвтрүүлэг
  • 13:35
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 14:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 14:05
    Амьтны ертөнц
  • 15:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 15:05
    “Хүмүүнлэг үйлстэн” нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 16:05
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Цаг тутам” мэдээ
  • 17:05
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 37-р анги
  • 18:00
    “ТВ2- Бадарчин”
  • 18:40
    “Миний эрдэнэ” ОАК 17-р анги
  • 19:30
    УИХ-ын цаг
  • 20:00
    “Бээжин хотын залуус” ОАК 12-р анги
  • 21:00
    Баримтат кино
  • 22:00
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 23:00
    “Миний эрдэнэ” ОАК 17-р анги

Олон Саналтай

VII/1609:00

MovieBox

"Залуухан бас өлсгөлөн" ОАК (II.21-III.3-р анги)

VII/1619:30

TV5

"дуни" соак 70-р анги

VII/1607:00

МҮОНТ

“Өглөө” хөтөлбөр/ шууд/