МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    “Цагаан боол” олон ангит уран сайхны кино 39,40-р анги
  • 10:30
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Монгол инженер
  • 11:30
    “Brain wave” англи хэлний уралдаант нэвтрүүлэг
  • 12:10
    “Ээждээ захидал бичээрэй” улсын уралдаан
  • 12:40
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 13:40
    “Маамуу” хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:10
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 14:40
    “Мэри Поппинс” уран сайхны кино 1,2-р анги
  • 16:55
    Хүдэр дагасан сурвалжлага
  • 17:10
    16 мм-ийн кино төсөл үзүүлж байна: “Хөрс алт” баримтат кино
  • 17:35
    “Морин хуур-2018” улсын уралдааны 2-р шат /Эстрадын дуу/
  • 18:45
    “Ээждээ захидал бичээрэй” улсын уралдаан
  • 19:05
    Үнийн дарамт ба үйлдвэрийн сураг
  • 19:35
    Робокон-2019
  • 19:55
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 21:05
    “Mонгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:05
    MNB-энэ 7 хоногт
  • 22:10
    “Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж” Монголын уран сайхны кино
  • 00:00
    Үдшийн мэдээ

UBS-1

  • 07:00
    UBS эхлэл
  • 07:05
    City news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:10
    Сансрын ахан дүүс хүүхэлдэйн кино
  • 08:40
    Аун Даун хоёрын адал явдал
  • 08:55
    ISO house үзүүлж байна
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 11:00
    Business news
  • 11:10
    Exit зар сурталчилгаа
  • 11:20
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 21-р анги
  • 12:10
    Үйлийн үр Оросын ОАК 5-р анги
  • 13:00
    Аяллын хөтөч
  • 13:30
    Football Talk
  • 14:35
    ISO house үзүүлж байна
  • 14:40
    Business news
  • 14:50
    Exit зар сурталчилгаа
  • 15:00
    UBS music хөтөлбөр
  • 15:50
    Хобби баримтат кино
  • 16:35
    ISO house үзүүлж байна
  • 16:40
    Next Stop 2018
  • 17:30
    Аун Даун хоёрын адал явдал
  • 17:50
    Супер спорт
  • 18:20
    Сүүн аялгуу нэвтрүүлэг
  • 18:55
    ISO house үзүүлж байна
  • 19:00
    Japan topic
  • 19:20
    Business news
  • 19:30
    City news Тойм хөтөлбөр
  • 20:40
    Бидний нандин үе Хятадын OАК 31-р анги
  • 21:40
    Сайн уу, Сайнаа Ток шоу
  • 22:40
    Нөгөө кинонууд
  • 00:40
    Шөнийн хоолны газар
  • 01:00
    UBS завсарлага UBS

MN25

  • 07:30
    эфир. эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:40
    "алтан боломж"
  • 10:10
    "ёо ёо-г анагаах нь"
  • 11:50
    "non stop" өдрийн хөтөлбөр
  • 13:20
    "шеф" оросын олон ангит кино 2-р бүлгийн 20,21,22-р анги
  • 16:20
    "шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:50
    "амартүвшин" телеконцерт /дуучин г.батцэрэн/
  • 17:10
    "драгон болл" японы олон ангит хүүхэлдэйн кино 185,186-р анги
  • 18:00
    "bon appetit" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:10
    "шеф" оросын олон ангит кино 2-р бүлгийн 25-р анги
  • 21:20
    "хүдэр дагасан сурвалжлага"
  • 21:35
    "мартагдсан билгэдэлүүд"
  • 22:00
    "урт цагааны гудамж" нэвтрүүлэг
  • 23:30
    "хоёр дахь гэр бүл" уран сайхны кино
  • 01:35
    эфир завсарлага

TV5

  • 07:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 08:15
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 08:20
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 08:35
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:10
    business news
  • 09:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 09:20
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 10:00
    "өнөөдрийн аялал"
  • 11:30
    "хайртай шүү ээжээ"
  • 11:50
    цаг агаарын мэдээ
  • 11:55
    "танд тустай агшин" зарын цаг
  • 12:00
    business news
  • 12:05
    "чинээлэг айлын хүү " соак 45,46,47-р анги
  • 15:20
    "хайртай шүү ээжээ"
  • 15:40
    цаг агаарын мэдээ
  • 15:45
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 15:50
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "тэ жу ён " соак 23-р анги
  • 17:10
    цаг агаарын мэдээ
  • 17:15
    "хүдэр дагасан сурвалжлага"
  • 17:30
    "өвсний эльф" хүүхэлдэйн кино
  • 17:50
    "tvmall"
  • 18:00
    "танд тустай агшин"зарын цаг
  • 18:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 18:15
    цаг агаарын мэдээ
  • 18:20
    "reach the beauty" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 19:20
    business news
  • 19:25
    цаг агаарын мэдээ
  • 19:30
    "шавьжнууд" хүүхэлдэйн кино
  • 19:45
    "чинээлэг айлын хүү " соак 50-р анги
  • 21:00
    мэдээ мэдээллийн "цаг" хөтөлбөр
  • 22:15
    "зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    "house location" үл хөдлөх хөрөнгийн нэвтрүүлэг
  • 23:15
    пёнчан 2018 - хоккей - чех- швейцарь эрэгтэй
  • 00:40
    пёнчан 2018 - хоккей - финлянд-америк эрэгтэй
  • 02:40
    эфир завсарласан

TV9

  • 05:55
    ТВ-9 Өнөөдөр
  • 06:00
    “Газар хөдлөлтүүд” баримтат киноны 2-р хэсэг
  • 07:00
    “Залуу Буддист” цуврал танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 07:30
    “Фиксикүүд” хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    “Энэ өглөө” хөтөлбөр
  • 10:00
    “Гялайлаа” теле шоп
  • 10:15
    “Шуурга сөрсөн сарнай “олон ангит УСК,16-р анги
  • 11:15
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,46-р анги
  • 11:50
    “Business maximum 88”
  • 12:00
    “Гарц” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 12:40
    “Төөрөг” олон ангит УСК,59-р анги
  • 14:00
    “Начин шонхорын гараа” хүүхдийн бөхийн барилдааны тойм, 1-р хэсэг
  • 14:40
    “Гэр ертөнц” нэвтрүүлэг
  • 15:00
    “Энэ өдөр” мэдээ
  • 15:10
    “Хүдэр дагасан сурвалжлага” нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:25
    Дашчойлон хийдийн нэрэмжит аймаг, цэргийн цолтой хүчит 256 бөхийн барилдааны тойм
  • 17:10
    ”Миа бид хоёр” хүүхдийн цуврал уран сайхны кино,46-р анги
  • 17:30
    “АХА” цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “УИХ-ын цаг” нэвтрүүлэг
  • 18:30
    “Комментийн мөрөөр” нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Мануухай” хошин шог /Мөрөөдлийн театр/
  • 19:30
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    “Төөрөг” олон ангит УСК,60-р анги
  • 22:30
    “Business maximum 88”
  • 22:40
    “Монголын сайхан орон” нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Гадаад мэдээ /давталт/
  • 00:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 01:00
    “Бурхан багшийн айлдвар” цуврал нэвтрүүлэг
  • 03:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:00
    ТВ-9 Маргааш

C1

  • 08:00
    "Өнөөдрийн эхлэл" Өглөө хөтөлбөр
  • 09:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 09:30
    "MGL-1 Fight night3" Тулааны тамирчид
  • 09:40
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 11:00
    "И ажиллагаа" Баримтат кино
  • 11:40
    "Хүдэр дагасан сурвалжлага" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Ээжүүд Ток шоу" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 16-р анги
  • 14:10
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 17-р анги
  • 15:20
    "Ичгүүрт гэр бүл" ОАК 18-р анги
  • 16:30
    Day time арилжааны хөтөлбөр
  • 17:30
    "Том дөрвөн толгой" МУСК
  • 18:30
    "Цензургүй яриа" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:20
    "MGL-1 Fight night3" Тулааны тамирчид
  • 20:30
    "Алганы хээ" Ток шоу
  • 21:30
    "Шуугиан таригчид" УСК
  • 23:30
    "С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

SBN

  • 07:30
    хүүхэлдэйн кино
  • 08:20
    “миний толгойн өвчнүүд”- 26 соак
  • 09:30
    “sbn news” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “хайртай шүү ээжээ”
  • 10:30
    дуртай өдөр амралтын хөтөлбөр
  • 12:00
    “business location”
  • 12:30
    “миний толгойн өвчнүүд”- 27 соак
  • 13:40
    “миний толгойн өвчнүүд”- 28 соак
  • 15:50
    “миний толгойн өвчнүүд”- 29 соак
  • 17:00
    “үнэн худлын дэнс”
  • 18:00
    “миний толгойн өвчнүүд”- 30 соак
  • 19:10
    ертөнц: д.гүрсэд
  • 20:10
    “хайртай шүү ээжээ”
  • 20:30
    sbn news-тойм
  • 21:30
    “хайрын хүч”
  • 22:30
    “амьдралд хөтөлсөн аялал” сурагч солилцооны хөтөлбөр
  • 23:40
    “бармен” уск
  • 01:20
    эфир төгсөнө

NTV

  • 05:55
    “Шоронгийн гүнж” ОАК /1-5/
  • 09:50
    “Ахлах тогоочийн заавраар” шоу /1.1,2/
  • 11:30
    “440 герц” хөгжмийн нэвтрүүлэг /19/
  • 11:55
    Футзал 2019 “Арвис – Монголын тэмүүлэл” багуудын тоглолт /шууд/
  • 13:35
    Хүдэр дагасан сурвалжлага
  • 13:55
    Футзал 2019 “Унаганууд – Соёмбын барсууд” багуудын тоглолт /шууд/
  • 15:35
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 15:50
    “Америкийн шинэ топ модел” шоу /13-15/
  • 18:00
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 18:35
    “Торгоны зам” баримтат кино /40/
  • 19:10
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 20:00
    “Аз жаргал” МУСК
  • 21:50
    “Зангараг” МУСК
  • 23:40
    “Метро стар” нэвтрүүлэг
  • 00:20
    “Торгоны зам” баримтат кино /40/
  • 00:50
    “Элэг нэгтэн” МУСК
  • 02:20
    “Дэлхийг тойрсон гайхамшигт аялал” баримтат кино 1
  • 03:00
    Эфир төгсөв

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 5.5-6-р анги
  • 07:55
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:00
    "Тобот" хүүхэлдэйн кино 5.7-р анги
  • 08:25
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.25-26 7.1-2-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:07
    "Надтай гэрлээч" СОАК 41-р анги
  • 11:30
    "Хоол хүнсийг хамгаалах нь" баримтат кино
  • 12:30
    "Нууц материалууд" ОАК 2.5-6-р анги
  • 14:05
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:15
    "Да Винчи ба Митраагийн тайлаглашгүй нууцууд" ОАК 2.6-7-р анги
  • 16:25
    Хөгжмийн завсарлага
  • 16:30
    "Миний мэргэжил" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Амрыг эрье" нэвтрүүлэг
  • 17:40
    "Нархан" цэцэрлэг нэвтрүүлэг
  • 17:55
    Хөгжмийн завсарлага
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:07
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Надтай гэрлээч" СОАК 42-р анги
  • 20:40
    Хөгжмийн цаг
  • 20:50
    Дэлхийн атлас нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "3 сая инээд" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хар нүх, Дэлхийн төгсгөл" баримтат кино /2-р хэсэг/
  • 23:15
    "NBA talk" нэвтрүүлэг /s12 e18/

Эх Орон ТВ

  • 08:30
    “Маамуу” хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    “Эх Орны Өглөө” хөтөлбөр
  • 11:00
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 11:30
    "NBA ACTION" 1817
  • 11:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 12:10
    "NBA ACTION" 1818
  • 12:40
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Даниел бамбар" хүүхэлдэйн кино 151-155-р анги
  • 14:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 37-р анги
  • 15:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 38-р анги
  • 16:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 39-р анги
  • 17:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 40-р анги
  • 18:10
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал" ОАК 41-р анги
  • 19:05
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 19:10
    "Хайртай шүү ээжээ"
  • 19:30
    "High trade" нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Галбын говийн чимэг"
  • 20:20
    "Хөгжлийн нэгдсэн бодлого" - Аялал жуулчлал
  • 21:00
    “PREMIER LEAGUE WORLD” №36
  • 21:30
    "NBA GAME TIME" тойм нэвтрүүлэг 19127
  • 21:55
    "Та үүнийг мэдэх үү"
  • 22:00
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 00:00
    Хошин шог
  • 01:00
    "Эх Орны Өглөө уулзацгаая" сайхан амраарай

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Сонсъё, Суръя, Дагая" /season-1/ 118,119-р анги
  • 07:00
    Макс Стил хоёр" хүүхэлдэйн кино 24-28-р анги
  • 09:00
    Өнөө өглөө
  • 12:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 17-р анги
  • 13:30
    Хүрээлэн амьд ертөнц 4-р хэсэг
  • 14:00
    "Манай гэр бүл" Турк ОАК 18,19-р анги
  • 15:55
    Цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:00
    "Ан амьтдын ертөнцөөр" /season-10/ 6-р хэсэг
  • 16:30
    "Төрөх өрөөний тоглоом" /season-2/ 13-р хэсэг
  • 17:00
    Чимээгүй номын сан 13-р хэсэг
  • 17:30
    "Shark Tank" /season-2/ 5-р хэсэг
  • 19:30
    "Ардын буйдан" /season-8/ 3-р анги
  • 21:00
    "Хуурай эгч дүүс" СОАК 18-р анги
  • 22:30
    "Алуурчны бие хамгаалагч " УСК
  • 00:45
    "Ээждээ ир" МУСК
  • 02:00
    Эфир завсарлана

TV8

  • 08:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 08:05
    Амьдрах ухаан иогийн дасгал
  • 08:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:20
    "Бизнес толь"
  • 09:50
    "Найзууд" хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:50
    "Нийгэм эдийн засаг" нэвтрүүлэг
  • 11:25
    "Анирлагч" МУСК
  • 12:55
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 13:55
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 14:15
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 14:45
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Монгол наадгай" хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Найзууд " хүүхдийн шууд нэвтрүүлэг
  • 16:40
    "Үнэнийг өөрөөс нь" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 17:45
    "Эрэл" эрэн сурвалжлах нэвтрүүлэг
  • 18:05
    "Захидалын мөрөөр" нэвтрүүлэг
  • 18:20
    "Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:55
    "Бизнес толь"
  • 19:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм
  • 20:10
    "Golf and coffe" нэвтрүүлэг
  • 21:35
    "Insider" нэвтрүүлэг
  • 22:15
    "Бизнес толь"
  • 22:45
    "Би ээж болмоор байна" МУСК
  • 00:15
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр тойм/давталт/
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Мөнх Монголоо тод харуулна...
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    Теле концерт
  • 07:30
    Дуулиант хэрэг цуврал
  • 09:00
    Хөгжилтэй бөмбөлгүүд хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Эрүүл амьдрал нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Өрнөх амьдралыг угтан урагшилна. 19001950 үзүүлж байна
  • 11:20
    Уран сайхны кино
  • 13:00
    Таны сонголт нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хайртай шүү ээжээ Дуучин МУГЖ Бямбажав
  • 14:00
    Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Хошин шог
  • 15:00
    Спортын цаг
  • 16:30
    Эрвээхэй нас хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес тайм нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Хайртай шүү ээжээ Дуучин МУГЖ Бямбажав
  • 19:10
    Fact&Expert тойм хөтөлбөр
  • 20:20
    Монголчууд нэвтрүүлэг- Сэтгүүлч Мөнгөнчимэг
  • 21:00
    "Зөн билгийн тулаан 8" дугаар 7
  • 22:00
    Гэмт хэргийн мөрөөр цуврал
  • 23:50
    Эфир завсарлав

Өлзий ТВ

  • 07:00
    Өлзийтэй Монгол
  • 07:05
    Буян оршихуй номын цаг
  • 07:10
    Дуулангаа сурцгаая
  • 07:30
    Аялгуут хором
  • 08:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 08:40
    Аялгуут хором
  • 09:00
    Энх өглөө ярилцлага
  • 09:40
    Зөв сонголт
  • 10:10
    Хайртай шүү ээжээ
  • 10:30
    Бизнес Амжилт
  • 11:00
    Тархи Зүрх тоглолтын промо
  • 11:20
    Түүхээ мэдэх цаг - Түүхээ бүтээх цаг Сиамби
  • 12:00
    Бизнес аялал
  • 12:40
    Зуу наслаарай
  • 13:10
    Аялгуут хором
  • 13:30
    Нутгийн аялгуу - шууд нэвтрүүлэг
  • 15:40
    Зөв сонголт
  • 16:10
    Бизнес Амжилт
  • 16:40
    Чингис хаан ОАК 16,17-р анги
  • 18:20
    Бизнес аялал
  • 19:00
    Хайртай шүү ээжээ
  • 19:20
    Улсын их хурлын цаг
  • 20:00
    Аяллын тойрог
  • 20:40
    Тархи Зүрх тоглолтын промо
  • 21:00
    Эргэх цаг мэдээ
  • 21:40
    Зөв сонголт
  • 22:10
    Ичээнд нь Уран сайхны кино
  • 23:50
    Эргэх цаг мэдээ
  • 00:30
    Зөв сонголт
  • 01:00
    Бизнес Амжилт
  • 01:30
    Үдшийн аялгуу - Сайхан амраарай ӨЛЗИЙ TV

MovieBox

  • 09:00
    "Нялх аав" ОАК (IV.18-22-р анги)
  • 11:00
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.25-29-р анги)
  • 13:05
    "Гал тогоо" ОАК (II.11-15-р анги)
  • 15:20
    "Байрны ах" МУСК
  • 16:30
    "Хөвгүүд уйлдаггүй (Boys Don't Cry)" УСК
  • 18:40
    "Хатуу самар (Die Hard)" УСК
  • 21:30
    "Нарны туяа (Sunshine)" УСК
  • 23:30
    "Пигийн амьдрал (Life of Pi)" УСК
  • 01:40
    "Авралд хүрэх зам (Road to Perdition)" УСК
  • 03:30
    "Нууц ажилтан Кэй Си" ОАК (I.25-29-р анги)
  • 05:20
    "Гал тогоо" ОАК (II.11-15-р анги)
  • 07:20
    "Нарны туяа (Sunshine)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    "Сансар огторгуйн нууц" Баримтат кино 3-р бүлгийн 9-р анги
  • 09:00
    "Онгоцны сүйрэл" ОАК 1-р бүлгийн 1-10 -р анги
  • 12:50
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бамбарууш" Хүүхэлдэйн кино 121-124 -р анги
  • 13:30
    "Үлэмж биетний ангууч" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 1-р анги
  • 13:55
    Баярлалаа ээжээ
  • 14:15
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "Жирэмсний сорил" ОАК 3,4-р анги
  • 17:00
    Амжилтын үндэс
  • 17:30
    "One Piece" Өвөл цэцэглэдэг ид шидэт Сакура
  • 19:40
    "Захидлын мөрөөр" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хүрээлэн" амьд ерөнцийн цуврал
  • 20:30
    "Гайхамшигт уралдаан" Нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Life Style" Нэвтрүүлэг
  • 21:50
    Баярлалаа ээжээ
  • 22:10
    “Та байсан бол яах вэ” цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:30
    "Жирэмсний сорил" ОАК 3,4-р анги
  • 00:30
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:55
    Seven эхлэл
  • 09:00
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 09:40
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 20 анги
  • 10:10
    Хөгжмийн завсарлага
  • 11:00
    "Найзын хүсэлт" УСК
  • 12:40
    "Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 4 хэсэг
  • 13:10
    "ХХ зуун баримтат" нэвтрүүлэг 4 хэсэг
  • 14:30
    Гайхамшигт хүмүүс танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:10
    Хошин шог
  • 15:50
    "Татар ажиллагаа" МУСК
  • 17:40
    "Засаг цаг" нэвтрүүлэг
  • 18:25
    "Миний очих ёстой 100 газар" - цэнгээнт бизнес нэвтрүүлэг
  • 19:25
    "Mr bean" хүүхэлдэйн кино 21 анги
  • 19:55
    "Ом ном" хүүхэлдэйн кино
  • 20:35
    "Айлгах төлөвлөгөө" нэвтрүүлэг 5 хэсэг
  • 21:00
    "Сайн найзууд" УСК
  • 23:20
    Хөгжмийн завсарлага
  • 23:50
    Эфир хаасан

Royal HD

  • 07:55
    Эфирийн эхлэл
  • 08:00
    "Халуун цэг" мэдээллийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 08:50
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 09:20
    "Сумандаа сайхан амьдаръя" төсөл нэвтрүүлэг
  • 09:50
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Хөгжлийн замаар " нэвтрүүлэг /давталт/
  • 11:05
    "Бидний нандин үе" ОАК 10-р анги /давталт/
  • 12:00
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-30
  • 12:40
    Өдрийн хөтөлбөр /Давталт/
  • 13:40
    "Бидний нандин үе" ОАК 6,7,8-р анги /давталт/
  • 16:10
    "Согтуу монголоос-Саруул монгол" дугаар-26,27 /давталт/
  • 17:30
    "Эерэг зочин" ярилцлага
  • 18:00
    "Найрамдлын солонго" тоглолт
  • 19:30
    Бизнес ба боломж нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 21:25
    "Залуу лидер" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Муур аав" УСК
  • 23:55
    "Халуун цэг" тойм хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарлана

Eco Channel

  • 06:50
    Амьд байгальтай өглөөний мэнд
  • 07:00
    "Масктай баатрууд" Хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 07:30
    "Монгол Билэг Ухаан" Ардын өв уламжлал
  • 08:00
    Нууцууд : Шүдний талаарх үнэн
  • 09:00
    Дэлхийн эмнэлэг
  • 09:30
    Марчаахай
  • 10:00
    Миний ертөнц
  • 10:20
    Нуруу нугасны эмнэлэг
  • 11:00
    "Пяо Шуай " ОАК 23-р анги
  • 12:00
    Баримтат кино: Халим ба далайн гахай
  • 12:45
    Марчаахай
  • 13:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 14:00
    "Залуу нас" ОАК 12-р анги
  • 15:00
    Нууцууд : Бурхны төлөө
  • 17:00
    Хобби
  • 17:30
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 18:00
    Бизнес аялал /₮/
  • 18:40
    Марчаахай
  • 19:00
    "Нэг өдөр " нэвтрүүлэг
  • 19:40
    "Дээрхийн Заяа" ТББ үзүүлж байна
  • 20:00
    "Пяо Шуай " ОАК 24-р анги
  • 21:00
    "Дэлхийн Монголчууд"
  • 21:40
    ТВ чагнуур зөвлөж байна
  • 22:00
    "22 ток шоу" шууд нэвтрүүлэг
  • 23:15
    "Залуу нас" ОАК 13-р анги
  • 00:00
    Нөгөө кино: Сталкер
  • 01:28
    Амрах цаг

TV10

  • 08:00
    Хүүхэлдэйн кино "Pororo"
  • 09:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 10:00
    Alivemax үзүүлж байна
  • 10:15
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    "Ард түмний зууч"
  • 12:30
    Чөлөөт цаг…
  • 12:40
    Иргэдийн цаг үзүүлж байна
  • 13:00
    "Ард түмний зууч"
  • 14:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 15:00
    "Бахархал" Нийгэм,эдийн засаг
  • 16:00
    "Ард түмний зууч"
  • 17:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 17:30
    "Pororo" хүүхэлдэйн кино
  • 17:55
    "Реклам"
  • 18:00
    Таны сонорт…
  • 18:55
    "Реклам"
  • 19:00
    "Үнэн ба зөв цаг" Нийгэм,эдийн засаг
  • 20:00
    "Иргэдийн цаг" үзүүлж байна
  • 20:30
    "DW PLAYLIST" Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 21:00
    "Гурван цагийн хэлхээ" Нийгэм,эдийн засаг
  • 22:00
    "Уран сайхны кино"
  • 00:00
    Үдшээр маазрах уу? Цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 00:40
    "Төгсгөл"

DreamBox

  • 07:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 07:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 07:38
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 08:05
    "Мүүк" хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Тобот " хүүхэлдэйн кино
  • 10:00
    “Аватар Корра” хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    "Вингс клуб " хүүхэлдэйн кино
  • 11:45
    "Добрын Никитич ба Горыныч Могой” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 13:20
    “Урагшаа титанууд аа” хүүхэлдэйн кино
  • 14:00
    Da Vinci - "Томас эдисоны нууц лаборатори"
  • 14:40
    Da Vinci - "Мати Дада хоёр"
  • 15:20
    Da Vinci - "Нэг өртөөт шинжлэх ухааны дэлгүүр"
  • 15:35
    Da Vinci - "Спортын лаборатори" нэвтрүүлэг
  • 15:55
    Da Vinci - "Хараач янзтай" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Da Vinci - "Aртзүүка" т.м нэвтрүүлэг
  • 16:50
    Da Vinci - "Сай Кюү" т.м нэвтрүүлэг
  • 17:10
    Da Vinci - "Том шинжлэх ухаан" т.м нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 18:05
    "Авъяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Хамтдаа сурцгаая"
  • 18:38
    "Тобот” хүүхэлдэйн кино
  • 19:00
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 19:02
    "Лэссигийн шинэ адал явдал"хүүхэлдэйн кино
  • 19:30
    "Добрын Никитич ба Горыныч Могой” бүрэн хэмжээний хүүхэлдэйн кино
  • 21:00
    "Лунтик" хүүхэлдэйн кино
  • 21:30
    Унтуулах дуу
  • 22:40
    эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Онцлох зочин
  • 09:20
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 10:20
    Орон нутгаас мэдээлж байна
  • 10:40
    Өнөөдрийн цаг агаар
  • 10:45
    Монгол инженер
  • 11:25
    Монголын мэдээ-Энэ долоо хоногт
  • 11:30
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Парламентын хэлэлцүүлэг: Эх хэлний бодлого, эрх зүйн орчин, зохицуулах шаардлага
  • 14:20
    Эрүүл мал Монголын баялаг
  • 14:30
    Казах хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 14:45
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    Халуун сэдэв
  • 15:40
    Нээлттэй засаг
  • 16:00
    “Монголын мэдээ” долоо хоногийн онцлох хөтөлбөр
  • 17:30
    УИХ-ын цаг: УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв.
  • 18:00
    Мэдээ
  • 18:20
    Явлаа, ирлээ
  • 18:40
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:00
    Мэдээ /давталт/
  • 19:20
    Томилолтоос ирлээ: Архангай аймгаас бэлтгэв.
  • 19:40
    Экспертийн цаг
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Дэлхий дахинд...” олон улсын тойм
  • 21:30
    Технологийн ертөнцөөр
  • 21:50
    Өв эрдэнэ
  • 22:00
    Үдшийн мэдээ
  • 22:15
    Монгол өв соёл
  • 22:55
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/

MNC

  • 08:30
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:10
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 09:30
    Баримтад дэлгэц
  • 10:10
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 10:40
    Тоглолтын цаг
  • 12:00
    Эрүүл ирээдүй
  • 12:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 13:00
    "Хуйрнан шуугигч" Хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:00
    "15 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Хайртай шүү. Ээжээ
  • 15:50
    Монгол тулгатны 100 эрхэм
  • 17:30
    "Бизнес Амжилт"
  • 18:00
    Хайртай шүү. Ээжээ
  • 18:25
    Эрүүл ирээдүй
  • 19:00
    "19 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монгол Алтайн Барагшун
  • 19:40
    Тоглолтын цаг
  • 20:00
    "7 хоногийн онцлох хүн"
  • 20:35
    "Амжилт" Спортын зочин
  • 21:00
    "21 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Кино бүтсэн түүх
  • 22:00
    "Нарны хүн" богино хэмжээний кино
  • 22:10
    Илүү сартай зун МУСК
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Соён Гэгээрүүлэгч

  • 09:00
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 09:05
    Хүн төрөлхтний яруу тунгалаг найрал хөгжим
  • 10:05
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 10:10
    “Гэгээрлийн яамны 95 жилийн ойд” ЭШХ
  • 12:10
    “Зууны нууцууд” баримтат нэвтрүүлэг 05 анги
  • 12:55
    Өнөөдрийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Амьтны үр төл” баримтат нэвтрүүлэг 19 анги
  • 13:30
    “Монгол бичгийн хичээл” 28
  • 13:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 14:00
    “Чонын ангууч” УСК 5 анги
  • 14:45
    Монгол дуу
  • 15:00
    “Бага хуралдай” эрдмийн чуулган №251
  • 16:50
    Оройн хөтөлбөр
  • 16:55
    Байгаль дэлхийгээ хайрлан хамгаалцгаая
  • 17:00
    “Баяжих реклам”нэвтрүүлэг
  • 17:15
    “Чонын ангууч” УСК 6 анги
  • 18:00
    Оройн хөтөлбөр
  • 18:05
    Олон улсын шилдэг цирк
  • 18:35
    “Хүний болон нийгмийн хөгжлийн тулгуур асуудлууд” лекц. Г.Лхагва
  • 20:05
    “Суут бүтээлүүдийн намтар” баримтат кино
  • 20:55
    Хүн төрөлхтний хайртай дуу
  • 21:00
    “СУИС-ийн номын нээлт” нэвтрүүлэг
  • 22:30
    “Дотооддоо нэвтэрхүй” бясалгалын цаг
  • 23:30
    Маргаашийн хөтөлбөр
  • 23:35
    Хөтөлбөр жаргалаа. Сайхан амраарай

SPS Хөлбөмбөг

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    ФҮЛХЭМ-МАН ЮТД 26-Р ТОЙРОГ
  • 11:00
    PL WORLD №35
  • 11:30
    ЛИВЕРПҮҮЛ-БОРНМУТ 26-Р ТОЙРОГ
  • 13:30
    ХӨЛБӨМБӨГИЙН БЕСТСЕЛЛЕР №15: РОБИН ВАН ПЕРСИ
  • 14:00
    ХАДДЕРСФИЛД-АРСЕНАЛ 26-Р ТОЙРОГ
  • 16:00
    ТҮҮХЭН ТОГЛОЛТ №21: ЧЕЛСИ-ЛИВЕРПҮҮЛ 2001/02
  • 16:30
    МАН СИТИ-ЧЕЛСИ 26-Р ТОЙРОГ
  • 18:30
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ДОМГУУД №9: СОЛ КЭМПБЕЛЛ
  • 19:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №26
  • 20:00
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 20:20
    БӨРНЛИ-ТОТТЕНХЭМ (ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ (ШУУД)
  • 22:50
    БОРНМУТ-ВОЛВЕРХЭМПТОН (ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ

SPS Их Спорт

  • 00:00
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    PL WORLD №35
  • 09:30
    PL NETBUSTERS №25
  • 10:00
    "SENNA" БАРИМТАТ КИНО
  • 12:00
    WWE SMACKDOWN LIVE 1018
  • 14:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - ЦАГААН САР
  • 15:00
    ШОРООН ГАХАЙ ЖИЛИЙН САР ШИНИЙН БАРИЛДААН
  • 21:00
    ПРЕМЬЕР ЛИГИЙН ТОЙМ №26
  • 22:00
    ХАДДЕРСФИЛД - АРСЕНАЛ 26-Р ТОЙРОГ

SPS Үндэс

  • 00:00
    ЖҮДО ДЮССЕЛЬДОРФЫН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 1 (ШУУД)
  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19124
  • 09:30
    ДЭНВЭР - ДАЛЛАС NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 12:00
    АРСЕНАЛ - БАТЭ ЕВРОПА ЛИГ ШӨВГИЙН 32
  • 14:00
    PL WORLD №36
  • 14:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - ЦАГААН САР
  • 15:30
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2006 ОН
  • 16:30
    ЕВРОПА ЛИГИЙН ТОЙМ №8
  • 17:30
    NBA TALK НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР #18
  • 19:00
    "XXI ЗУУНЫ НААДАМ" - 2007 ОН
  • 20:00
    АВАРГУУДЫН ЛИГИЙН ТОЙМ №8
  • 21:00
    "NBA GAMETIME" ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19125
  • 21:30
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ №1819
  • 22:30
    ТОГЛОЛТЫН ӨМНӨ
  • 22:50
    НЬЮКАСЛ - ХАДДЕРСФИЛД (ШУУД) 27-Р ТОЙРОГ

Bloomberg TV MGL

  • 09:00
    #MadeInMongolia" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    '"Эврика" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 11:00
    '"Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    '"Технологийн шийдэл" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Студио 1.0" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Бүрэн тайлбар" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    "Хариуцлага ба үнэ цэнэ" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 15:00
    "Байршил" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Алсын хараа" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Сая долларын суутан" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 19:00
    "Амжилтад хязгаар үгүй" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Блумбергийн ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Өсөлтийн замд" нэвтрүүлэг
  • 20:30
    '"Ногоон хот" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Инновац-2050" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Амралтын цэнэг" хөтөлбөр
  • 23:00
    Завсарлага

SPS Тулаан

  • 00:00
    ЖҮДО ДЮССЕЛЬДОРФЫН ИХ ДУУЛГА 2019 ӨДӨР 1 (ШУУД)
  • 02:30
    ЭФИР ЗАВСАРЛАВ
  • 09:00
    UFC FIGHT NIGHT МЭНДЭС-ЛАМАС
  • 11:30
    UFC FIGHT NIGHT ЭДГАР-СВАНСОН
  • 14:30
    WWE MONDAY RAW 1343
  • 16:30
    ОКТАГОН НЭВТРҮҮЛЭГ ДУГААР #13
  • 17:00
    ЖҮДО АБУ ДАБИГИЙН ИХ ДУУЛГА 2018 ӨДӨР 3
  • 19:00
    PREDATOR LEAGUE GRAND FINAL ӨДӨР 1
  • 21:00
    ONE FC: СИНГАПУР-HEART OF THE LION

Сүлд ТВ

  • 08:00
    “Сүлд“телевиз өглөөний эхлэл
  • 08:05
    Алтан үеийн дуунууд
  • 08:30
    Нар тоссон аялгуу
  • 09:30
    “Сүлд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    "Сүлд өнөөдөр"хөтөлбөр 
  • 11:00
    "Дүнжингарав 2015"/Азарга,Их нас,Соёолон/
  • 12:30
    Мориор амилсан Монгол заяа МУМУГ.Содном
  • 13:30
    Үндэсний бөхийн барилдаан
  • 16:30
    "Амар төвшин"теле концерт  дуучин Г.Батцэрэн
  • 16:50
    Хүүхэлдэйн кино
  • 18:30
    "Гоёл -2019"
  • 19:30
     “Түүхийн жимээр” нэвтрүүлэг
  • 20:30
    “Сүлд”мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 21:30
     "Аялгуут соёлын дээж" "Сүлд" телевизийн шилдэг 10 дуу
  • 22:30
    " Итгэмээргүй адал явдал УСК
  • 00:00
    Амрах агшин  /монголын шилдэг дуу/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 23, 24-р анги
  • 08:40
    "Кофе шопын хунтайж" ОАК 16, 17-р анги
  • 10:50
    "Хүүхэлдэйн байшин" ОАК 102, 103-р анги
  • 12:10
    "Дуудлагын гэрийн үйлчлэгч" ОАК 1-4-р анги
  • 14:50
    "Mиний нууц хөрш Тэриус" ОАК 1, 2-р анги
  • 17:10
    "Алс нутгийн дууль" ОАК 23, 24-р анги
  • 19:00
    "Дуудлагын гэрийн үйлчлэгч" ОАК 5, 6-р анги
  • 20:30
    "Mиний нууц хөрш Тэриус" ОАК 5-р анги
  • 22:00
    "Single ladies I" МУСК
  • 23:45
    "Дуудлагын гэрийн үйлчлэгч" ОАК 5, 6-р анги
  • 00:55
    "Mиний нууц хөрш Тэриус" ОАК 5-р анги

SPS Сагсан Бөмбөг

  • 00:00
    "DAVID STERN" БАРИМТАТ КИНО
  • 01:00
    INSIDE THE NBA
  • 02:00
    ПОРТЛАНД - БРҮҮКЛИН NBA 2018-2019
  • 04:00
    САКРАМЕНТО - ГОЛДЕН СТЭЙТ NBA 2018-2019
  • 06:00
    БОСТОН - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 08:00
    "KERMIT WASHINGTON'S STORY" БАРИМТАТ КИНО
  • 09:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1818
  • 10:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19124
  • 10:30
    ЮТА - ОКЛАХОМА СИТИ NBA 2018-2019 (ШУУД)
  • 13:00
    "LARRY BIRD" БАРИМТАТ КИНО
  • 14:00
    БОСТОН - МИЛУОКИ NBA 2018-2019
  • 16:00
    ПОРТЛАНД - БРҮҮКЛИН NBA 2018-2019
  • 18:00
    THE BUZZER НЭВТРҮҮЛЭГ - ДУГААР 1819
  • 19:00
    "REGGIE MILLER" БАРИМТАТ КИНО
  • 20:00
    NBA GAMETIME ТОЙМ НЭВТРҮҮЛЭГ 19125
  • 20:30
    ДЭНВЭР - ДАЛЛАС NBA 2018-2019
  • 22:30
    "KOBE DOIN' WORK" БАРИМТАТ КИНО

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Worldzone үзүүлж байна: "Мэсгүйгээр үрчлээнээс салцгаая"
  • 09:10
    Могол брэнд
  • 09:20
    "Бухын ноололдоон" баримтат кино
  • 10:00
    "Өөдрөг өглөө" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:10
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 34-р анги
  • 12:20
    Их хурлын цаг
  • 12:50
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Зарын цаг
  • 13:10
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 14:00
    "Манжуурын аялал ХХК" үзүүлж байна
  • 14:20
    "Зу зу"хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Зарын цаг
  • 15:00
    TМ Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:50
    Могол брэнд
  • 16:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Зарын цаг
  • 17:10
    "Үлгэрийн аялал" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 18:00
    "Спортын цуурай"нэвтрүүлэг:Азийн хөлбөмбөгийн АШТ-ны тойм
  • 18:20
    "Рагуса тур" үзүүлж байна
  • 18:50
    Зарын цаг
  • 19:00
    "Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
  • 19:40
    Улаачдын сорил-3, дугаар 20
  • 20:30
    "Таны мэдээ" тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    "Алт чамайг дуудаж байна" СOАК 35-р анги
  • 22:40
    Зарын цаг
  • 22:50
    "Дэлхийн Монгол аялал" нэвтрүүлэг
  • 23:05
    MNBA Үндэсний лиг-2019 2-р тойрогийн тоглолт

NTN

  • 08:00
    Төрийн дуулал
  • 08:05
    “Мазуухай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 08:20
    “Гоёл 2018”
  • 12:20
    "The BOSS" нэвтрүүлэг
  • 13:20
    NTN үзүүлж байна
  • 13:30
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг/давталт/
  • 14:00
    “Миний сайхан ээжүүд” цэнгүүн /архив/
  • 15:30
    "Дэлхийн монгол аялал" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Валентин” УСК
  • 17:30
    Мазуухай" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    NTN үзүүлж байна
  • 17:55
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг/давталт/
  • 18:25
    "National" Бизнес мэдээ
  • 18:35
    "BOSS" танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:35
    NTN телевизийн “Үндэсний мэдээ” хөтөлбөрийн тойм
  • 20:35
    Миний сайхан ээжүүд” хөрөг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    “Лавлагаа” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 21:10
    “Хөтөч”1,2-р анги ОАУСК/давталт/
  • 22:50
    NTN үзүүлж байна
  • 23:00
    Сошиал ертөнцийн эргэн тойронд” танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Төрийн дуудлал
  • 23:40
    Сайхан амраарай!

TV2

  • 10:00
    “Өнөөдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 11:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Таны амралтанд
  • 12:00
    “ТВ2 Бадарчин”
  • 12:20
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 12:30
    “Гэрлэлтийн өмнөх дүрэм” ОАК 2-4-р анги
  • 15:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Тоглолтын цаг
  • 17:20
    Таны амралатанд
  • 18:00
    “Монгол тулгатны 100 эрхэм”
  • 19:00
    Тоглолтын цаг
  • 19:50
    “Хөх тойрог” нэвтрүүлэг
  • 20:50
    “Нэг бүс – Нэг зам” ассоциаци үзүүлж байна
  • 21:00
    “Гэр бүлийн тулаан” шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Уран сайхны кино
  • 00:00
    Эфир төгсөнө

Олон Саналтай

II/2322:00

Боловсрол ТВ

"Хар нүх, Дэлхийн төгсгөл" баримтат кино /2-р хэсэг/

II/2319:00

Боловсрол ТВ

"Надтай гэрлээч" СОАК 42-р анги

II/2321:30

MovieBox

"Нарны туяа (Sunshine)" УСК